172092
  • REPS0L
    #152286
    :D!
  • joebacsi
    #152285
    (#152282) neked is :D
  • McKenny
    #152284
    lowbobok véleménye érdekel xd
  • Running
    #152283
    Az Erő vezessen utadon. thx.
  • joebacsi
    #152282
    nesze, ennek örömére kedveskedtem neked egy köcsöggel :)
  • jappy
    #152281
    ugynézem te felesküdtél ellenünk. Mintha te olyan kibaszott szent gyerek lennél...
  • Hawk06
    #152280
    Ügyes vagy ádmeg!Nagy rajongód vagyok és micsoda szerénység!
    Nagyon irigyellek,csak így tovább,hajrá te vagy a király!
  • Running
    #152279
    Egyébként jó a videó, kár hogy a faszarcúak mintapéldánya csinálta... és bocsánat h nem cummantom le mert összedobott egy 5 perces művit.
  • Running
    #152278
    Ez a faszszopkodás annyira undorító....
  • joebacsi
    #152277
    kabe b34
  • joebacsi
    #152276
    na ez már rögtön szimpatikusabb volt!
  • joebacsi
    #152275
    Na ott aztán tök mindegy hogy milyen lesz a papírod, és honnan szerzed, log cégek csak azt nézik, hogy legyen, meg legyen jogsid, többit majd a gyakorlatban megtanulod (vagy nem).
  • McKenny
    #152274
    xd
    anyi köze van hozám hogy rajtunk múlik van a kábel tv je xd
  • Moslékos dézsa
    #152273
    Úgy tudom Boxer, McKenny keresztapja csak valamiért össze vesztek. A vér nem válik vízzé
  • Herold
    #152272
    A Mouse settingsnél a pitch meg a yaw factor mit jelent? Erre még nem jöttem rá.
  • mesor
    #152271
    Én már végeztem a vizsgáimmal szerdán! (pedig volt 9db)
  • Boxer HUN
    #152270
    Hogy te mekkora fasz vagy!!! Ki mondta, hogy csal??
  • McKenny
    #152269
    ha flém akkor
    a logisztika szakmáról kinek van vmi fogalma
    jobbat nem tudtak kitalálni mi leszek ha nagy leszek.
  • McKenny
    #152268
    oke kipróbálomn
    nekem ugy van infi 1.8 + egeren 1000 dpi maxba

    a nem látom a keresztet probléma nem igazán szokott zavarni
    (kény telen vok jácaniazok a foson ha esl matchem van ha az ellnfél mapja az a fos akkor van 5-5 oil+ 5-5 fos)
    inkább az hogy kinek érvényesül az AKARATA azon a hülye dragonon mert az eggyik játékos egyre és egyre jobban kiszorul a pályáról.
  • joebacsi
    #152267
    köcsög flémgyilkos, utállak!4
  • joebacsi
    #152266
    jah, neis mond, én csak átfutottam amit írtatok és már elfelejtettem azt az anyagot, amit a fejembe toltam délelőtt :)
  • Fujiryu
    #152265
    Ilyenkorr vizsgaidoszakban jottesz a flem a memoriamnak :)
  • Fujiryu
    #152264
    Hat en se raklamoznam ahogy a sajat szerveremen BC-zek, szoval tenyleg ne feszegessuk :)
    En jatszottaam McKenny ellen es biztosithatlak rola hogy nem csiter.En jatszottam mar igazi csiterek ellen, es nem attol lesz csalo valaki, hogy azelott lelo, hogy tudnal egyet loni.vagy hogy tudja merre jarsz.

    Amugy Sydac a gotland szervereken, mennyi idore szoktak bant adni?
  • joebacsi
    #152263
  • Boxer HUN
    #152262
    Ne feszegessük...
  • Boxer HUN
    #152261
    Szeretném megnézni a saját szememmel is??? Átugornák hozzád...
  • Fujiryu
    #152260
    Hat abban a palyaban pont az a jo, hogyha van egy olyan helis aki tud azon tvzni akkor megnyertek a wart, mert a tobbsege a heliseknek utalta mint a szart es ezert nem tud rajta jatszani lehet akarmekkora klasszis.Szerintem 1-2 nap helizessel belejonnel, mert a tabozgatas se mukszik mindig, hanem tudni kell hol van a celkereszt(ezert is vettem le az erzekenyseget, mert amikor gyakoroltam azon a mapon, gyakran vesztem el mert tul nagyot ugrott a tv varatlanul es utana nem tudtam idoben korrigalni).Meg az is csak azt mutatja hol van, neked kell erezni mennyit megy arreb a celkereszt(ezert okos a kis erzekenyseg).Meg azt is tudni kell, hogy a palyan hol vannak olyan reszek ahol latszikk a celkereszt es hol van olyan resz ahol nem.Pl a power plant mogotti reszen kurvajol latszik a kek eg miatt, ugyhogy onnan kinai oldalrol menni egyenlo a halallal. es amcsi oldalon meg ugy kell helyezkedni, hogy a helijuknek ott legyen a hattere.A legjobb taktika azon a mapon usa oldalon ha felmesz magasra es az 32es amcsi basis fele huzodsz onnan probalkozol(kinai oldalon meg a tartalyok felol kell lovoldozni amig alacsonyan vannak).A hid ala menni/fedezekbe bujni szinten ongyilkossag, mert max akkor van eselyed, ha o is azt csinalje, egyebkent meg a hatter miatt es mivel forogni se lehet ha magasabbrol jon mint te tuti kilo.A magassagszabalyt meg sose tartjak be azon a mapon, mert nem latni milyen magasan vagy ugyhogy arra hivatkozni se lehet.
  • Fujiryu
    #152259
    Boxer minden szarert bannol, azert meg kulonosen ha ot lovik le :) Vannak cselei a peknek arra az esetre ha sokat nezi a spawnkepernyot, es neha hajlamos olyankor mashogy ertelmezni a szerverszabalyokat, amiket elvileg o talalt ki.Szvsz ne Szerzsinyot buntessed mas hibaiert, eleg neki az hogy ilyen hulye neve van :) Megaztan mar szerveruk sincsen szoval ilyen hulyesegek miatt haragudni felesleges.

    A helivezetesben igazad van az erzekenyseggel.Dragonon lattam, hogy porogtel es azt csak jo egerrel lehet megtenni max erzekenyseggel.Ezert mondom, hogy a helizeshez egy jo eger olyan mint a repuleshez a joystick.A regi egeremmel a fak tetejetol meg lehetett csinalni a fordulot egy centit arrebhuzva az egeret.A mostanival meg orulok ha negyszaz meeterrol nem furodok bele a talajba es ehhez is legyalulom az asztalom 3x.
    meg az erzekenyseget azt nem a helire ertettem, hanem a tv raketanal, hogy a celkereszt hogy mozog azt az infantrys menunel tudod beallitani(az eger beallitasodhoz sincs koze az legyen max erzekenysegen a bf2-ben allitsad ugy ahogy akarod).Heliben nekem is minden maxon volt, csak az infantrys resznel kellett levenni 0.1-re az erzekenyseget :)
  • McKenny
    #152258
  • SigS
    #152257


  • McKenny
    #152256
    nem kell ezt még fuji is ismeri kb 2 évell ezelőtt is ugy volt
    lényeg
    NYOMKODD a TAB ot
    ozt látod a célkeresztet
    de én utálom azt a pályát meg ott nem lehet értelmes frag moviet csinálni mivel ott anyiból lenne hogy megy a tv ozt utólsó méterene pont szemből eltalálja a ranging oló helit
    unalmas
  • SigS
    #152255
    Én úgy emlékszem hogy csak a faszarcú csapatban játszani képtelen embereket bannoltuk
  • HTS s3rg1nh00
    #152254
    OMG!2 hónapja szerverünk sincs
    sz'al akkor örök harag?
  • SigS
    #152253
    Na még bepontozod a monitorod közepét oszt dragonon is te leszel a legfaszább gyerek!
  • McKenny
    #152252
    nem felejttem el még hogy c4 kocsiért bannoltatok peidg rulba nem volt benne semi ilyen tiltása
  • HTS s3rg1nh00
    #152251
    #152246
  • McKenny
    #152250
    egerem x710 max 1ooo dpi ig megy minumum 400
    van benne pro meg kontra resze is(talin igy kel mondani) annak amit tanacsolsz
    persze elöször csak heli tv szempontból
    -a heli vezetés szempont nem kérdéses SOHA NEM lehet elég érzékeny
    a gunert majd leirom egyszer vagy lehet kifejti más helyettem
    igen nekem zén van a be ki szálás
    en meg a heli f10 es nézet
    egéren van 2 gomba az oldalán azokon van az f9,f12
    átszáálás helyén van f1,f2
  • jappy
    #152249
    ügyi. bár én 2,34521 * jobb vok
  • n003
    #152248
    egér gombokra van kiosztva
  • Fujiryu
    #152247
    erre a megoldas ha az f-beture allitod be az atulest, az F2 helyett.sokkal eredmenyesebben lehet atulni.masik okos trukk meg helizeshe, hogy az e-r betukombot felcsereli az ember.eleg sokszor estem mar ki a helibol amiatt hogy amikor az F1-el visszaulok vezetni utana rossz helyre teszem az ujjam es veletlenul kiszallok beleole:)