172092
  • JAG1
    #152844
    Pont annyit...
  • JAG1
    #152843
    A servereden fut a csíter program?
    MRS PB? Az milyen?
    MRS az nem egy privat ranked?
  • eugabesz
    #152842
    Mennyit játszottál AIX-ot,hogy ilyen pontosan tudod??
  • eugabesz
    #152841
    Hát...nem számoltam mennyi emberrel lett kevesebb ember a szerverünkön mióta az MRS PB és cheater program fut,de az biztos,nagyon "megfogytunk"

    Persze,tudom,ennek egyéb oka is lehet(nem frissíti az user a pb.jét stb)de sok disconnect user lett egyszerrecsak
  • JAG1
    #152840
    Ennyit ér ez a szarfos AIX. Lőni nem kell tudni benne, a 1,5 éves kislányom is eredményes tudna benne lenni...
    Aztán ahol kellene egy kis ügyesség, megszokás, mingyá' csítert kiáltunk.
  • JAG1
    #152839
    Tanulj meg lőni és mindjárt nem lesz annyi csíter...
  • eugabesz
    #152838
    aha...meg az aimbot,meg a hasonló faszságok...azok is számítanak szerintem.Érdemes "bemenni" egy két játékoshoz és nézni kicsit hogy játszik...meg fogsz lepődni mik derülnek ki...
  • JAG1
    #152837
    Nekem is volt, de már nem emlékszem kivel. Ezzel találkoztam már sokszor, sok helyen.
    Sztem ez BF2 sajátosság. Én azt gondolom, hogy egyszerűen a két ember nete, nem szereti egymást. A kommunikáció valahol bugos, így lehet, hogy csak porzik a figura...
    A server, közted, meg Fityó közötti kommunikáció nem a legjobb. Net, vagy gép hiba, nem tudom, lehet bármelyik. A tűzfal elidőzik egy-egy csomagon, vagy az egyik nod nem tudja pontosan merre szóra a csomagodat...
    Század másodpercek, de ennyit számíthat.
  • Beers
    #152836
    Vissza kell szokni!
  • OrionHungary
    #152835
    Ja tényleg majd elfelejtettem tegye fel a kezét aki egy tárat belelőtt fityó fejébe a vény-es gyakvaron? Kajak megint ilyen "5 en lövünk semmi bajod" érzésem volt amit a ts-en szóvá tettem, már rám szólt running hogy kussoljak (amin nem is csodálkozom).... Erre tudtok valami okosat mondani hogy mitől lehet hozzáteszem sok szemtől-szemben szituban elbuktam pedig előnyösebb helyzetben voltam. Gépem sem teljesen 100% mostanában gondolom ez is közrejátszott. A másik meg (azt hiszem) Gyula volt, meccs után még fent maradtunk páran a szerveren egy kicsit, 2 méterről 5x fejbe lőttem az mec sotival és semmi tünet utána 2 szer átment az aknámon tankkal semmi, most vagy a szerverrel volt valami vagy tényleg akkora szar az alap játék az AIX-hoz képest hogy vissza kell szoknom erre a siralmas sebzésrendszerre.
  • OrionHungary
    #152834
    már vagy egy hónapja lázad, kenit védi, cod4-et fényezi, nem csodálkoznék ha csütörtökön a lengyel csapatba lenne gémovverrel a heliben
  • joebacsi
    #152833
    "COD4 pl sokkal jobban néz ki még alap beallításokon is"

    Akárhogy is szépítjük, ez ebben a topikban eretnekség :)
  • schrank
    #152832
    annyival nem szebb mint amennyivel szarabb
  • OrionHungary
    #152831
    szerintem a cod4 jobban néz ki alacsonyabb grafikai beállításnál, ha ráteszel minden csicsát kajak mintha világítanának a fém felületek, ha detonáció ér mintha vízbe ugrottál volna szerintem eltúlzott ... az eg már megint más kérdés hogy a cod4 et 3 hónap alatt meguntam BF2 meg már megy nálam 2005 ősze óta...
  • JAG1
    #152830
    Ok repüléshez fingom nincs, elhiszem, hogy ott zavaró lehet...
    COD4-tök új gém, BF2 meg már ős öreg, persze, hogy szebb.
    Bár ez sem segít rajta.
  • Fujiryu
    #152829
    Engem is érdekel a szépség a játékban, de repülőzni meg helizni sokkal jobb, hogy nem olvad bele a high texturak miat a hatterbe az ember.Angolok ellen full grafon játszottam és nem láttam az erdőben rohangáló embereket a fűtől és árnyékoktól :) Szóval rendesen rombolja a játékélményt, hogy tudod hogy ott van valahol de nem látod.Amúgy meg vannak szebb játékok is mint a bf2.COD4 pl sokkal jobban néz ki még alap beallításokon is.
  • schrank
    #152828
    dióhéjban ?
  • JAG1
    #152827
  • OrionHungary
    #152826
    Battlefield 2 Hardware Upgrade Guide
  • mackosajt
    #152825
    Engem sem az eredmény mozgat (na jó, azé ha 30szor halok, és egyet sem ölök, kicsit ideges leszek), sokszor csak megyek Target barátom után, amikor ő a squad líder, és ahogy spawnolok rá, már halok is.
    Csipázós szerón is ha csak 1-et ölök, az sem baj, csak a haverokkal legyek ventrin, meg a szerveren, és röhögjünk egymás szenvedésén.
  • bakvarnyu
    #152824
    én még a 30FPS-nek is örülni szoktam 800x600-on
  • JAG1
    #152823
    Én is fullon játszom, ennyire nem vagyok eredményorientált.
    Ha a szebb graf miatt 2-vel többször halok, ám legyen...
  • mackosajt
    #152822
    És a kupac szürkeséget hiába lövöm, nem fog meghalni.
    Volt szerencsém korábban gyengébb beállításokkal játszani, és esélytelen voltam a "sniper only" szervereken.
    Így, fullon jobb. A többit meg azért vettem fel, mert a távolban lévő félkész házban elbújó csipázót jobban látom így. És megszoktam, és szép a maga nemében, és kéne több fps. Nem pedig visszavenni a dolgokból.
  • Fujiryu
    #152821
    1600*1200-ban sincs sok kulonbseg 1280*1024-hez kepest.Amugy meg ha leveszed a texturakat sokkal jobban fogod latni.Meg ha a terrain detailt veszed le lowra akkor nem is lesz bokor amiben elbujhat a sniper.Egy kupac szurkeseg lesz a hegy kozepen :)
    Elsimitasnak meg en csak infentryban lattam ertelmet a regi gepemen ahol szarul futott.800*600-ban 2xAA es ugyan ugy nezett ki mint 1280*1024-ben csak tobb fpssel.(amugy a svedeknel a 640*480 a meno allitolag)
  • mackosajt
    #152820
    az 1 vs 1 helihez nincs is értelme olyan beállításokat használni, de ha nagy távolságról akarok valakit kilőni csipázó fegyverrel, és az ellen is csak bújkál egy bokor alatt, akkor jó, ha látom, hogy melyik bokor alatt van, és nem a kavicsot kezdem lőni vadul.
    Ezért jelenleg 1280*960-ban fullon, 16x Élsimítás(a gyengébbek kedvéért nem AA, és nem enemi Anti Air vehicle) és 16x Anizotrópszűrés (Direkt nem AF) van beállítva, és így 30, néha 40 FPS-t tud a 8600 GT.
    Azért kérdeztem, mert a kedvenc járművem a repülő, ahhoz ez az fps meg kevés, viszont a látványt meg már megszoktam, és szeretném "megtartani" a csicsát.
    Valamint gondolkozom a 21-es CRT cseréjén, és azért érdekelne az 1600*mittoménmilyen felbontásbeli képesség.

    Ja, és gagyi grafikához a radeon 9550-em is jó volt. Az is tudott vagy 60 FPS-t. De vazze nem a pattintott kőkorszakban élünk.
  • OrionHungary
    #152819
  • OrionHungary
    #152818
  • OrionHungary
    #152817

    ?
  • Metalmilitiakid
    #152816
    buktad :D
  • HTS s3rg1nh00
    #152815
    ték
  • Kovács legény
    #152814
    nah puncis jóéjt belétek
  • schrank
    #152813
    ne szemtelenkeggyé neked csak szimplán zozó
  • jappy
    #152812
    hbd Zollycska
  • schrank
    #152811
  • Bala10
    #152810
  • Bala10
    #152809
  • schrank
    #152808
    jaj most nem olyan nagy kunszt piros rongyot kötni a nagylábujjára
  • n003
    #152807
    mér lógna le a lába? csak keményre kell fújni
  • Bala10
    #152806
    extrát nem is tudnád benne szállítanimax a tetőcsomitartón, de akkor is lelógna a lába
  • n003
    #152805
    az enyimé mondejó 2lityis dízel de nem eladó :DD
    azé elég erős a mondeohoz-passathoz párhuzambahozni az astrát :DD