172092
  • eugabesz
    #152884
    Bekapcsol egy letültést és úgy bas..a ki a PB,hogy a lába sem éri a földet High-ping-ért
  • SigS
    #152883
    te meg ki a tököm vagy?
  • #152882
    Én is akarok egy köcsögöt te köcsög!
  • SigS
    #152881
    Mit nem értetek meg azon hogy a BF2 nem inf.-ra lett tervezve, ezért olyan szar a hitboxa amilyet még soha nem láttam. Hozzájön még egy kis pingprobléma az egyénnel, bekapcsol egy letöltést és félrambóként rohan végig a pályán lelőhetetlenül...
    Mindig elmosolyodok akárhányszor egy infantry szervert meglátok
  • joebacsi
    #152880
    Rájöttem, hogy te még ki se érdemelted a köcsögöt.
  • OrionHungary
    #152879
    azért azt érdemes megnézni hogy én a csalókkal is kultúr ember módjára beszélek... egy bizonyos pontig
  • OrionHungary
    #152878
    ez akkor volt mikor dávidot gl-el nyakon lőttem az ugyanolyan boldogan szaladt tovább? mikor szóvátettem jön jött a "mennyé már a tetves kurva anyádba faszszopó" válasz egy nálam min 12 évvel fiatalabb kisfiútól?!
  • eugabesz
    #152877
    te miről beszész bammeg...milyen link??mennyi szervert futtatsz??..ez nem játékos oldali anti-cheat..mi a f@sznak neked link róla...mert akkor már nincs is ha nem mutatom esetleg meg??Menj a fenébe...
  • eugabesz
    #152876
    egyetértek...télleg senki vagy...
  • HTS s3rg1nh00
    #152875
    rólam nincs?
  • Bogdogege
    #152874
  • Bogdogege
    #152873
    Ki az a Jarek?
  • schrank
    #152872
    népszerű cseszlovák becenév : "jarek"
  • Fujiryu
    #152871


    regi szep idok emlekere
  • schrank
    #152870
    ketten gyertek ellenem és ha szerencsétek van akkor a csít ellenére is meg tudtok sebezni ...
  • OrionHungary
    #152869
    igaza van
  • Herold
    #152868
    Úgy próbáld meg legközelebb, hogy mind a ketten egy helyben álltok. Ha úgy se hal meg, akkor nem hitbox-probléma.
  • Kovács legény
    #152867
    szerintem meg köcsögök vagytok mind
  • JAG1
    #152866
    A probléma valós, ezt senki nem vitatja, csak kicsit erősnek érzem, hogy pont a vény tükrében jön elő. Miért nem a fasszopó mekkeni láttán kezd el midenki csíterezni, mikor róla tudni is, hogy szétmakrózva játszik...
    Ráadásul olyan kiált csítert, aki aixon nevelkedett és 10-ből 9x pofánlövöm, pedig senki vagyok...
  • Herold
    #152865
    Mert olyan dologról terjesztesz baromságokat amit nem ismersz.
  • OrionHungary
    #152864
    az sajnos tény mióta megy a pb az IRAM szerveren 3masával repülnek az emberek a szerverről... ammúgy meg gabesz se a vény-ról beszél szerintem, hanem általában a tapasztalatokról hogy ez is egy létező probléma...
  • OrionHungary
    #152863
  • JAG1
    #152862
    Egyelőre úgy áll a helyzet, hogy te csíterezel le másokat, mert te béna vagy és nem tudod lelőni...
  • JAG1
    #152861
    Hol a link az anticsít progiról amiről beszéltél, meg mitől is több az MRS, mint egy stat? Érdekelne...
  • eugabesz
    #152860
    Amúgy meg simán egy minisztériumban lenne a helyed...ott szokták osztani a tutit oéyan dolgokról amit nem is próbáltak és nem is nagyon értenek hozzá...
  • Fujiryu
    #152859
    Ez az oten lovunk dolog 25ths hagyatek lehet :)
  • eugabesz
    #152858
    Jah...mennyivel jobb is egy tárat beleengedni ..abban aztán van élvezet...aztán előkapja a pisztolyát és simán leken 2 lövéssel...én erről beszélek,nem az AIX-ről meg a bf2 -ről.
  • JAG1
    #152857
    Pont ezt mondom. 100 méterről 1 golyó pisztolyból fejbe...
    Naná...
    Én meg kommandós vagyok nyócvan' éve és stukkerrel a seggembe születtem...

    Pont a lámáknak való, akik éppen csak arra felé fordulnak és már hal az ellen...
  • JAG1
    #152856
    Takarodjál már a picsába...
  • OrionHungary
    #152855
    én nem csítereztem szóval hátrébb a szarvakkal egyszerűen kíváncsiságból kérdeztem ammúgy meg gyere kicsit AIX-ezni ott meglátod igenis lehet fejlövést adni, pisztollyal 100 méterről 1 golyóval fektetni az ellent....
  • McKenny
    #152854
    lófasz nem működik a kép link tanitastok meg
    http://img252.imagevenue.com/img.php?image=70281_v_122_169lo.JPG
  • McKenny
    #152853


    egy magyar béfes2 klán oldalán lehet leadni a voksot
  • JAG1
    #152852
    Oszt mér?

    #152848: Nem is szeretném, ha jobban megismernél...
  • JAG1
    #152851
    A csítereket maximálisan elítélem, és a kurva annyát', de gondolkozzatok már el kiket csítereztek le b+...
  • McKenny
    #152850
    ézé játszok lowon:)
    kríziszt mediumon elfutó gépen
  • JAG1
    #152849
    Erről kicsit bővebben írhatnál, esetleg link...
  • eugabesz
    #152848
    Csatlakozom...csak hát én nem hülyézhetem le,mert még annyira nem ismerem...
  • Herold
    #152847
    Hát erre csak azt tudom mondani hogy hülye vagy.
  • eugabesz
    #152846
    de mindez teljességgel fölösleges dolog...én azt tartom és mindig is tartani fogom,aki csal az nem csak a másikat csapja be ,hanem elsősorban saját magát...elhiszi,hogy mennyire nagy "spiller"
  • eugabesz
    #152845
    "MRS az nem egy privat ranked?"

    Kicsit több annál..és igen,fut egy anti-cheat program