172092
  • Fujiryu
    #152924
    Legkozelebb akkor talan fogalmazz erthetoen, es ne engem szidj aki "kiforgatom" a szavaidat...
  • McKenny
    #152923
    hogy szereztél ilyen sok aranyat?
  • eugabesz
    #152922
    Nem jól sejted...egyes emberekre gondoltam.
  • mesor
    #152921
    De a szerveren keresztül a Vény-t gyanúsítod valamivel illetve nézel rájuk ferde szemmel, mert ők voltak az ellenfél a saját szerverükön ha jól sejtem.
    +Ha jól gondolom akkor nem a saját csapatodban lévő emberekre gondolsz, hogy a pb megfogná őket.
  • Beers
    #152920
    majd megtudod, ha mögéd kerül !
  • havercsotány
    #152919
    tekiarákoskúrvaistenfasza vagy?
  • unscrupulousp
    #152918
    csak jót akartam, mé nem?akkor én iszok helyetted is :)a pb meg nem ér semmit ha nem felügyeled,az magától nem csinál semmit. tavaly novemberbe elkúrták,addig faszán be lehetett túrni a gépekbe.
  • eugabesz
    #152917
    Miből gondolod,hogy ideges vagyok?Kösz,de kihagyom...már 16 éve nem iszom alkoholt.
  • eugabesz
    #152916
    és ha jól gondolom,-de javíts ki ha tévedek- a szerverről volt szó és nem a "VENY srácokról"
  • eugabesz
    #152915
    hát nem...ez utalás arra és tény,hogy a VENY szerveren mikor játszottunk nem futott pb.ennyi...onnantól szabad a gazda...ezt is bele lehet magyarázni amit Te akarsz.
  • unscrupulousp
    #152914
    hallgasd meg a Méhek-től a barbi című számot, tuti megnyugszol :) ja,meg gyűrj le egy páleszt sörrel
  • Fujiryu
    #152913
    Hidd el tudom mi szamit eretneksegnek ebben a topikban.En vagyok a flemgenerator ebben a topikban :)
  • Fujiryu
    #152912
    a masodik sor az amire gondoltam...
  • Fujiryu
    #152911
    Te voltal az aki feljott ide nagy arccal es kezdett el arrol beszelni, hogy kivancsi vagy arra, hogy ugyan azt nyomnak e a ti szervereteken amit az oveken, mert azon fut pb es sok mas anti cheat program.Most mondd mar el hogy mi ez, ha nem utalgatas arra, hogy a VENYesek csitelnek?
  • eugabesz
    #152910
    "VENYesek csitelnek"...mutasd meg kérlek..én ilyet biztos,hogy nem írtam,űtálom mikor igaztalanul megvádolnak,de szinte biztos voltam benne hogy megkapom,mikor már kifogytok az érvekből...a hangnemet meg úgy válaszd meg kérlek,ahogy én veled szemben...Köszönöm
  • Fujiryu
    #152909
    En miota jatszom a jatekkal, waron 2x talalkoztam csiterrel.Publicon nem zavaro, mert onnan le lehet menni.De egy eles waron azt varni, hogy mikor fogja meg a pb es lesz vege annak, hogy egyedul lo le 5 embert az mar idegesito.Az meg kulon kihivas, hogy lelojon valaki egy csitert :)
  • mesor
    #152908
    Én nem azt mondom, hogy nem léteznek ilyenek! Sőt szerintem már újat se tudsz mutatni nekem, de azért a Vény-es srácot rögtön megbélyegezni meg gyanúsítani nem kéne...
  • unscrupulousp
    #152907
    én csíter vagyok :) a sör a csítem, fél óráig működik,aztán elbasz mindent, de rohadt jó, egi/prost !
  • HTS s3rg1nh00
    #152906
    htx
    de azért még másolok egy-két köcsögséget régebbről:D!
  • Fujiryu
    #152905
    Nyugodjal mar le...
    Te jottel ide es kezdtel el utalgatni arra hogy a VENYesek csitelnek, egyedul azert mert 2 ev jatek utan se jutottal el arra a szintre, hogy lelojj valaki...
    Menj modozni az valo neked.Ott kempelni kell es nyomni a gombot.A hitregrambok ott nem mennek sokra :)
  • mesor
    #152904
    "aha...meg az aimbot,meg a hasonló faszságok...azok is számítanak szerintem."

    Most nem fogok visszakeresgélni, de ez már nem az első ilyen megnyílvánulás amit tőled olvasok...
  • eugabesz
    #152903
    Ajánlom figyelmedbe GRCZveroboy barátunkat...adná Isten,hogy összeakadj vele egy szerveren...úgy 35-40 embert Tk-zott le egyhúzomba, egy ember sem tudta lelőni,csakis a bombázástól múlt ki,kidobni nem lehetett,mert sem az IP-je,sem a Hash-e nem látszott aztán mikor nagy kegyesen elhagyta a szervert az egész úgy 30 mp-re lefagyott.Na ezzel játszál Te mindennapHa nem hiszed nézz utánna a pojésok fórumán...
  • eugabesz
    #152902
    Télleg Te eddig hol voltál??...vagy másik fórumot olvasol
    én egy meg nem értett újkori festő lennék?,...állandóan cheater-eztem,hol??
  • mesor
    #152901
    Hát pedig...

    De mind1 tényleg kár rá szót pazarolni. Hozzád hasonló emberek mindíg is voltak és lesznek is akik egyből csítereznek ha nem tudnak legyilkolni valakit.
  • joebacsi
    #152900
    Mindenki csíter, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik!
  • joebacsi
    #152899
    najó..
  • HTS s3rg1nh00
    #152898
    akkor most visszaolvasok 1700 oldalt.
    3 hét múlva jövök
  • eugabesz
    #152897
  • Fujiryu
    #152896
    Azt varhatod hogy en toljam be a segged a KK-ba.
    (igazandibol Szerzsínyo kedves)
  • eugabesz
    #152895
    de ne hogy má" bammeg ne tudjak két év játék után ne tudjak megkülömböztetni egy jó játékost egy cheater-től...lehet nem vagyok egy kurva jó játékos,de ...mind1...ah...csak szócséplés az egész.
  • HTS s3rg1nh00
    #152894
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082200464&no=152791]#152791[/URL]
    btw,Fuji majd mindjá jól megmutassa a képeket rólam,aztán akkor leszek köcsög:D!
  • eugabesz
    #152893
    Így van!
  • mesor
    #152892
    De azért nem kell mindenkire rögtön csítert kiáltani!
  • eugabesz
    #152891
    az nem...de játék sem
  • eugabesz
    #152890
    hol látsz itt Te szakértőt??Megpróbálom...visszafelé megválaszolni a kérdéseid.Úgy nehezebb..
    3.Fogalmam sincs,nem én írtam a programot...nálunk csak fut.Ha én írtam volna a Mari néni lábát sem fogná meg...
    2.Nem egy szervert "futtatok" és nem autoadmin programmal,csak aki nem ért hozzá az mond ilyet.
    1.Nem vagyok szakértő,de ted a szívedre a kezed és mondd ki:Te még nem találkoztál ebben a játékban cheater-el.OK?
  • Manoboy
    #152889
    Ezt csak azééé mondod me sose jácccottáááá ottan!
  • Manoboy
    #152888
    Konkrértan ha a letöltésnek beállítja, hogy mennyivel jöjjön akkor nem lesz High pingje!
  • Fujiryu
    #152887
    Hat szerintem ilyen valaszt tole nem kaphattal de mindegy.Kepzeloero az mindig is tobb volt a kelletenel a 25thban :)
  • Fujiryu
    #152886
    Te most tényleg attol hiszed magad szakertonek a temaban, hogy van egy szervered amin tobb autoadmin programot futtatsz egyszerre?
    Annyit kert hogy magyarazd el mi alapjan fogja meg a csitereket a programamit annyira reklamozol...
  • #152885
    Egy BF2-ő felhasználó köcsög