172092
  • n003
    #153685
    nem .. de egy déltengeri "szanatóriumot" fullos ellátással 3 saját nővérkével plazmatévé sportcsatornákkal pálmafás homokos tengerpart jetski motorcsónak és koktélok rogyásig

    ha ez így megfelel? :DD
  • Bala10
    #153684
  • SigS
    #153683
    Fizeted a kórházi kezelésem b34!?
  • schrank
    #153682
    jobbak mint a bocskorék ? mert engem nem tudtak meggyőzni pár műsor alatt
  • n003
    #153681
    nesze bammeg :D .. puszcsi
  • Bala10
    #153680
  • SigS
    #153679
    Én a lényeget kinyal...izé kiszűrtem
  • n003
    #153678
    ezt olvasd el újra .. mert elég szarul hangzik :DD :|
  • schrank
    #153677
    nnna ja jobban járnán ha egy bulánk lenne a balunk helyett
  • Kovács legény
    #153676
    mekkora szemét ez a balugyerek nem válaszolja meg a két kédést, nem értem miért kell parasztnak lenni, hiszen azért van itt, hogy segítsen...
  • Bala10
    #153675
    hátezbizony nagyon élvezetes lehet
  • OrionHungary
    #153674
    már értem minek kell a hack ha valaki SVD-vel 3 lövésből szed le egy gyalogot oda tényleg kell egy kis segítség, meg hogy a carriert cempelje ahhoz se árt

    ilyenekre mondom én hogy: te szar te senki
  • JAG1
    #153673
    Mennyi az annyi...
  • n003
    #153672
    cöcöcö :DD
  • jappy
    #153671
    te kis hülye:-) asziszed azt csak ugy dobálják?? Én legalább 80ezer hozzászólást generáltam:-)
  • havercsotány
    #153670
    neked is van külön kancsód kocsog? nekemiskellB34
  • jappy
    #153669
    nekem is lenne egy kérdésem. Amikor a tv-t kilövöm és nem találom el az ellenséget(mert keresztül megy rajta) akkor mér nem tudom tovább irányitani akármerre????? Most akkor eltaláltam vagy mi a faszom vége karimája??
  • jappy
    #153668
  • Zollyka2
    #153667
    sziasztok most töltöttem le a játékot de fekete képernyő ahogy elindítom
    Gef4-em van ugyhogy bizti nem az a probléma
    segítsetek pls
  • Kovács legény
    #153666
    Akkor én is egy "utolsó" választ megengednék:
    1, azt mondtad eltakarodsz innen, miért nem tetted még meg?
    2, igen ez egy fórum, a fórumokon beszélgetni szoktak az emberek, látsz itt bárhol arra valamifél utalást hogy minden kérdést 1mp-n belül megválaszolunk, NEM és tudod miért nem, azért mert ha van kedve valakinek válaszolni az ezredszer is feltett fasz kérdésre akkor válaszol ha nincs akkor nem.
    3, ha valamit nem tudsz GOOGLE vagy hívd fel az EA-t b34
    4, ne te szabd már meg, hogy miről beszélgetünk itt... és ne kérd már számon itt, hogy kinek mikor miért nem válaszolunk mert semmi közöd nincs hozzá.
    Ha te ilyen jófej vagy hogy mindenkinek segítesz akkor hajrá aktivizáld magad, lássuk mennyire vagy segítőkész, ne csak a szád járjon!
  • schrank
    #153665
  • havercsotány
    #153664
    én tudom hogy miről hablatyolsz :) ezt minden héten megkapjuk ,mert minden héten jön egy ilyen kulturált egyed mint te
  • Balumann
    #153663
    Nah akkor még 1 utolsó válasz.
    1. A játékban van single, és gyakorolni meg kipróbálni a játékot, illetve haverral elszórakozni benne eleinte nagyon jól lehet, botok ellen is.
    2. A forum azért van, hogy segítséget kérhessenek. A kézikönyvben általában pont azok nincsenek benne, amikre magunktól nehezebb rájönni, főleg ha kicsit kezdőbb valaki. És a FAQ-ban sincs benne.
    3. Visszaolvasás -> 153662, nagyrészt a ti baromságaitokról szól aminek még a játékhoz sincs köze. Pár oldalt néztem vissza, ha kérdezett valaki valamit, a válaszban minden volt (guminő, csirkehere, beszólások, nem sorolom tovább mert évekig tartani) csak normális válasz nem. Őrült aki itt visszaolvas, én is egy kérdésre kerestem volna a választ, azért jöttem be...
    4. Ha nem szpemmelnétek agyon a saját topikotokat, még emlékezhetnétek, hogy Hogthar is kérdezett valamit nemrég, amire szintén az itteni magas színvonalnak megfelelően kapott választ.
    5. Engem sem fizet senki, mégis ahol tudok segítek, legalább annyival hogy FAQ vagy kereső, és nem félrevezetem az "ő érdekében". Mint írtátok nem kötelességetek válaszolni. De beszólni meg félrevezetni azt igen, minden esetben...
    6. Nekem ne magyarázzatok semmit, nagyon sokat játszottam multiban is (Bf Vietnammal, 1942 -vel és ezzel is) és mással botok ellen is.
    Elég szánalmas guminővel meg buzisággal összehasonlítani a botok elleni játékot, de ebbe nem mennék bele most ha nem gond...

    Látom a hangkultúra szakot már sikerült kiröhögni (miért van olyan érzésem, hogy fogalmatok sincs róla, mi is...), most jön az életkorom meg talán a nevem is.

    Lehet folytatni a beszólogatást az itteni "színvonalnak" megfelelően, végülis nem gáz 30-35 évesen egyáltalán. Hajrá és így tovább...
  • schrank
    #153662
    inkább zummoljá
  • n003
    #153661
    nahh erre aszem eszem-iszom egy kis konyakosmeggyet :DD
  • n003
    #153660
    kit érdekel hogy tudom e vagy sem .. a lényeg hogy nem mondom meg!
  • schrank
    #153659
  • OrionHungary
    #153658
    te dumálsz azt se tudtad megmondani hogy kell hamacsival tört szerveret indítani hogy botok ellen lehessen jáccani bezzeg a prohardveren egyből válaszoltak
  • n003
    #153657
    te most vagy antikocsog vagyol vagy csak úgy teszel minnha velük lennél és flémet akarsz szítani de péna vagyol hozzá?
  • OrionHungary
    #153656
    mi van gecie te is botokkal akarsz jáccani, mert akkor irány az erdő
  • OrionHungary
    #153655
    azt se tudod miről beszélsz...
  • n003
    #153654
    Dzsó!! lécci vedd le a korsót a neve mellől! :(
  • schrank
    #153653
    zummolva
  • OrionHungary
    #153652
    azé nem válaszoltok mert nem is tudtok örülnétek ha tudnátok hogy kell botok ellen játszani
  • n003
    #153651
    tudom ezt a képét már láttam!! két manus egy menyezeten egymásra mutogat csak nem mutatóújjal hanem a középsővel :DD
    itt is megvan :
    és a helyzetük is mutatja az egyikőjük isteni mivoltát
  • schrank
    #153650
    jó-jó te neked nem muszály válaszolni elég ha rajzolsz te kis mikelándzseló
  • n003
    #153649
    :DDD

    (a rúterem leállt megen az éccaka :( szal vennem kell egy újat)
  • Kovács legény
    #153648
    amúgymeg nehogy már bárki is lebasszon azért mert nem válaszolunk valamire, nem ez a fizetett munkánk,mi itt beszélgetünk egymással, nem kötelességünk válaszolni 1000* ugyan arra a kérdésre főleg nem olyannak aki képtelen használni a keresőt.
    Ha valakinek válaszol itt bárki is annak örüljön oszt kész
    ha nem kap választ akkor lehet tovább állni és nem pampogni...
  • Kovács legény
    #153647
    gondolom a google nem működik
  • JAG1
    #153646
    Tisztázzunk már valamit okostóni.
    Ez egy multi gém. Igaz van benne singli, de semmi értelme...
    Az ő érdekében volt a nem a válasz.

    Elmagyarázom, hogy te is, meg a haverod is jobban megértsétek.
    Van ugye az apró farkatok, amivel gondolom nem szőrös férfi seggekbe matattok, pedig fizikailag lehetséges....

    Ment sírni a válladon Balu, hogy bántották a béef topikba? :-)