172092
  • Hogthar
    #153725
    JAh akkor jó én is kipróbálom majd csak eddig nem volt rá időm mert Hoszé ármándó és Eszmeralda szerelmi bonyodalmát néztem
  • Metalmilitiakid
    #153724
    te komoly nem tudsz zoomolni a helikoptertankkal mekkora láma vagy mennyé má ezt nem hiszem el , ilyen nincs, akkor eddig minden killed makk volt vele ?
  • Deqwator
    #153723
    de van helikopátertank ,mindenki ment már vele 1kört!!!
  • Hogthar
    #153722
    1 játékban nincs Helikotertank, és ha lenne és lehetne zoomolni valszeg zoom gomb opció általában jobb gomb:P
  • atomboy
    #153721
    Jo gyorsan....
  • Deqwator
    #153720
    hogy kell zúúúmolni helikoptertankal?
  • Balumann
    #153719
    "Na húzzál már a vérbe b+, otthon, anyucit dirigáld..."
    Nem kell küldözgetni, nem kutya vagyok. Amint úgy látom, hogy nincs mire válaszolni (nem írtok hülyeségeket), elmegyek.
  • Balumann
    #153718
    ÁÁÁÁ!
    Ne válaszoljatok, vagy írjátok neki hogy olvasson vissza, használjon google-t, vagy akármi, de NE VEZESSÉTEK FÉLRE (és ez az oka annak, hogy írtam). Miért olyan iszonyat nehéz ezt felfogni?!

    Ha meg azt az üzenetemet értettétek félre, akkor mondom úgy ->
    *visszanéz a topikba, hogy esetleg kapott-e más választ.
    visszanéz a topikba =/= visszaolvas (mivel a kérdése után érkezett)
  • Metalmilitiakid
    #153717
    lécci vmelyik bannerkészítő vágja már ki a faq alá hogy NEM WAREZ TOPIK és akkor mindenkinek megoldódik a baja :D (na jó nem de kellenek kompromisszumok :D)
  • atomboy
    #153716
    Ha nem letezne, akkor hogy mondanam ra, hogy felesleges?
  • Hogthar
    #153715
    Úgy hogy nem én kérdeztem meg én csak válaszoltam, ahogy balu is és ti meg neki ugrottatok, sőt aki kérdezte azt el is küldtétek a francba!
  • Bala10
    #153714
    már értem! szal mi válaszoljunk 10x, 100x ugyan arra , de nálad elég, ha visszaolvas?
  • JAG1
    #153713
    Na húzzál már a vérbe b+, otthon, anyucit dirigáld...
  • JAG1
    #153712
    Ha eddig is játszottál a haverjaiddal, akkor a fasznak kérdezed meg?
  • Balumann
    #153711
    Ha még nézi a topikot, akkor már tudja a választ, nem kívántam neki is külön válaszolni. De szerintem már nem néz vissza...

    "Erre gondolsz? Nem latom a 'nem lehet' akarmilyen szinonimajat."
    Hát én a felejtőst úgy értelmezem a kérdés alapján, hogy ne is próbálja, amit lehet úgy érteni, hogy nem lehet, és úgy is hogy nem érdemes.
    Erre mondjuk mi, hogy de igenis érdemes (legalább próbaszinten, aztán ők eldöntik hogy élvezik-e, amúgy sem bonyolult), és igenis lehet.
    Megkérdezzük tőle, hogy ő hogy értette? Bár mind 2 félrevezetés.
  • Hogthar
    #153710
    igen Helyette felejtős ami egy Sleng a Nemre!
  • Bala10
    #153709
    #153702
  • atomboy
    #153708
    Erre gondolsz? Nem latom a 'nem lehet' akarmilyen szinonimajat.
  • Hogthar
    #153707
    Tanácsnak nem nevezném azt, hogy valaki megkérdezi hogy lehet e coopban játszani és az a válasz jött rá hogy nem lehet, ha az a válasz jött volna rá hogy lehet de nemérdemes az tanács, de így félrevezetés
  • Hogthar
    #153706
    Tied meg tehén, de jó nagy
  • atomboy
    #153705
    1. Nem klan, hanem kozosseg.
    2. Nem felrevezetes, hanem tanacs.
    3. Annak idejoen clanbasen meg meg mit tudom en, milyen nemzetkozi ladderen jatszottunk, es ahhoz eredeti jatek kellett. De az ottani warok hangulatai karpotoltak.
  • Bogdogege
    #153704
    Anyád is volt kecske ?
  • Hogthar
    #153703
    oh tehát mert ti úgy döntöttetek hogy ez egy klán topic lett ezért mindenkit aki kérdez elkülditek a francba, oké hogy 20* feltett kérdés de akkor ne válaszolj félrevezetés helyett. Ezzel csak azt bizonyítjátok hogy bunkó parasztok vagytok, gratulálok hozzá. Nekem is megvan eredetibe a játék, pb ranked szervereken is az összjáték = 0 val, és néha összejövünk haverokkal és coopozunk egyet tömegessen írtjuk a botokat ökörködés szinten és jókat mulatunk, úgyhogy a véleményed dugd fel magadnak a botos játékról, nem értem minek kell elküldeni az embereket a busba egy bf2 es kérdésért egy bf 2 topicban, igaz társalgásról szól, de néha segítség nyújtásról is.
  • Bala10
    #153702
    amúgy az vicces, hogy minket baszogatsz miért nem válaszolunk, de te sem tetted, hanem minket piszkálsz x hszen keresztül...
  • mesor
    #153701
    Kicsit el vagy tévedve.
    Azért alapvetően ez nem egy "általános segítségkérő topik"...
  • Balumann
    #153700
    Kár hogy nem tartalmaz olyat ami választ adna az ő kérdésére :D
  • Balumann
    #153699
    Lehet beszélni, hidd el. És saját topikokat, illetve saját honlapot is lehet csinálni közösségnek, a topikokat meg meghagyni arra, hogy ha valakinek kérdése van feltehesse, és aki tud segítsen.

    "itt mindenki eredetivel jatszik"
    1. Persze mert aki nem azt elkülditek a ***-ba aki valamilyen oknál fogva nem veszi meg ezt.
    2. Nézd csak meg annak az üzenetét akit félrevezettek, és én nem tudtam szó nélkül hagyni.
    Amúgy meg annak kell segíteni akinek szüksége van rá, a Hamachi faq-t nyilván nem miattatok írtam be most, hanem egy olyan hamis kijelentésre 1 példának, miszerint csak a számat jártatom.
  • HTS s3rg1nh00
    #153698
  • Bala10
    #153697
    lehet hamachival, coopot kell beállítani, de szvsz nincs értelme, hamachi -nak meg ott a humachi.hu, amin szerintem már minden le van írva ami szükséges illetve probléma lehet. Régen nagyon jó volt tört szervereken játszani, de sajnos már nem lépnek be squadokba csak mennek ész nélkül. Régen amikor játszottam nagy élmény volt, hogy beléptünk 5-en magyarok egy squadba, a commander meg irányítgatott, a legjobban a squadon belüli voice chat tetszett (illetve, hogy leaderként a commanderrel is lehet). Ezzel szembe mostmár squadot nem is hoznak létre, meg csítelnek - vagy legalábbis olyan profin lőnek, hogy leszednek szinte láthatáron kívülről pisztojjal... én mondjuk úgyemlékszem, hogy az antik szervereken van PB.

    Botok ellen még 2-3-an jól el lehet hülyéskedni, és erre legegyszerűbb megoldás a Hamachi. Sőt talán jelenleg jobb is, mint felmenni egy ilyen tört (ráadásul privat ranked) szerverre...
  • Bala10
    #153696
    ezt a hsz-t lementjük és mindenkinek linkeljük. köszönjük, hogy leírtad. :)
  • Balumann
    #153695
    De most őszintén kérdezem. Miért nem lehettett annyit írni, hogy lehet hamachival, coopot kell beállítani, de szvsz nincs értelme, hamachi -nak meg ott a humachi.hu, amin szerintem már minden le van írva ami szükséges illetve probléma lehet. Régen nagyon jó volt tört szervereken játszani, de sajnos már nem lépnek be squadokba csak mennek ész nélkül. Régen amikor játszottam nagy élmény volt, hogy beléptünk 5-en magyarok egy squadba, a commander meg irányítgatott, a legjobban a squadon belüli voice chat tetszett (illetve, hogy leaderként a commanderrel is lehet). Ezzel szembe mostmár squadot nem is hoznak létre, meg csítelnek - vagy legalábbis olyan profin lőnek, hogy leszednek szinte láthatáron kívülről pisztojjal... én mondjuk úgyemlékszem, hogy az antik szervereken van PB.

    Botok ellen még 2-3-an jól el lehet hülyéskedni, és erre legegyszerűbb megoldás a Hamachi. Sőt talán jelenleg jobb is, mint felmenni egy ilyen tört (ráadásul privat ranked) szerverre...
  • atomboy
    #153694
    Legyen ujabb 12k a BF2...
  • n003
    #153693
    egy kicsit lekéstem :)
  • atomboy
    #153692
    Jovan, jovan, nem kell a hiszti...
  • n003
    #153691
    egy icipicit kijavítanálak Ez a játékosok fórumában indított topik ami egy közösséget céloz meg akiket jelen esetben irritál ha a sokadszorra feltett kérdésekkel "on"-olnak ;)
  • Me0w
    #153690
    Te ott vagy eltevedve, hogy ez a jatek kb. 4 eves. Szerinted lehet csak on-topic dolgokrol beszelgetni 4 kibaszott even at? Nem.

    Ez itt egy felig-meddig barati tarsasag, akik mar elotte egyutt jatszottak bf'42-t, dc-t, stb. Mi itt beszelgetunk, hulyeskedunk, neha megvalaszolunk ilyen primitiv kerdeseket is, amire a google 3 mp alatt valaszt ad. Ha meg hulye valaszt kapsz, vagy elkuldenek a picsaba, akkor allj tovabb, nem kell itt kerdezni, s valaszt sem kotelezo varni - ahogy adni sem. En peldaul leszarom ha valaki kerdez, altalaban nem valaszolok, mivel mar ezer plusz egyszer el lett meselve, minden.

    Rolad meg annyit, hogy feldughatod am a seggedbe a hamachi faq-dat, itt mindenki eredetivel jatszik, anno, ahogy mar irtak is, kiperkaltuk a 12k-t a jatekert, es - lass csodat! - valahogy megtanultunk jatszani fasz kerdesek nelkul is.
  • HTS s3rg1nh00
    #153689
    igen,jól látod,ez a KK topic
    mellesleg azért nem támogatjuk a hamachit,mert ha valakinek van pénze fizetni a netet,akkor fenének játszik vele,menjen fel egy szerverre a haverjával,pb nélkülin jól el lehet,a sok csíter közt-ha meg valami értelmesebbre vágyik,akkor 2k-ért megveszi ezt a sz@rt és játszik normális rankeden(mondjuk xfire-el biztos megtalálja az összes haverját),ahol úgyszintén lehet csíter,csak kicsit ritkább
    mellesleg mi azért nem tudunk segíteni,mert anno még 12k-ért vettük a játékot,és fogalmunk sincs,milyen a tört játék.botokkal meg max.2 napig lehet játszani,mert annyira buták-ha felhúzod az ai-t,az meg csak annyit segít,hogy bekapcsolják a wh+aim kombót,aztán esélyed sem lesz.
  • Balumann
    #153688
    1 -> Mert visszaszólított a kíváncsiság, hogy milyen választ kapok. Azért válaszolok, mert hülyeségeket írtok, és most kérdeztél is.
    2 -> Komolyan, mintha egy csöppnyi fogalmad se lenne arról, hogy miért vannak külön topikok. A normálisabb topikokban tiltják, és törlik is az "off" hozzászólásokat. Itt a hozzászólások 80-90% -nak (legalábbis az utóbbi oldalakon) köze nincs a játékhoz.
    És igen igazad van, ha nincs kedved nem válaszolsz a kérdésekre (mintha engemet ez zavarna egy kicsit is...).
    3 -> Persze, milyen jogon is várja el valaki egy magyar BF2 topikban, hogy egyszerűbben segítséget kap, mielőtt fel kéne hívnia a játék kiadóját... mint1 ezen gondolkozzatok szerintem még 1 kicsit.
    4 -> Nem szabtam meg semmit, ezek a dolgok általában magától értetődő dolgok, ha már külön topikok vannak a játékoknak.
    És ismét leírom, hátha sikerül sokadjára észrevenni és megérteni. Nem érdekel, hogy mire nem válaszoltok. Ami zavar az a félrevezetés és állandó be/visszaszólogatás.

    Nem vagyok az a típus akinek csak a szája jár, nem egy FAQ -t csináltam már, és forumban is amióta itt vagyok nagyon sok embernek segítettem, msn-en legalább 500-an vettek fel elmúlt évben hogy segítsek Hamachi, THAW, Vista, Left 4 Dead, és még sok más miatt. Az a félrevezetés amire válaszoltam konkrétan azért is zavart nagyon ("hamachi felejtős"), mert nagyon sok időt töltöttem a Hamachi FAQ megírásával (humachi.hu -n lévő FAQ jelenleg), és sokat módosítottam, hogy napra kész, jól érthető, minden benne legyen, stb.
    Jah és biztosak lehettek abban is, hogy soha senkit nem vezettem félre, mégha hozzá is tettem a véleményemet.

    Gondoltam, hogy nem én vagyok az egyetlen, akit nagyon zavar az itteni "helyzet", és ha így folytatjátok biztos, hogy később is lesz aki nem tudja szó nélkül hagyni... ez már nem Battlefield 2 topik, hanem KK klántopik.

    Átadom az utolsó szó lehetőségét megint, de ha nagyon hülyeség lesz, és kérdés is, akkor úgyis válaszolok... bár látom, hogy semmi értelme.
  • n003
    #153687
    neked a kkor ajánlom Srekket :DDDDDDDD
  • #153686
    Mingyárt hányok...