172092
  • havercsotány
    #153645
    na még egy hepciás most ez a divat
  • Zerénd
    #153644
    Ha senem itt, senem ott nem találod, akkor ebben a topikba olvass vissza b34 Mindig van válasz, csak keresni kell!
  • Hogthar
    #153643
    Nem tudom miért kaptátok fel a vizet, Egy csávó Megkérdezte lehet e botok ellen játszani, a válasz nem volt pedig lehet, BaluHunter válaszolt ti meg lecsesztétek, és igaz lehet faqt nézni meg elolvasni a kézikönyvet, de a kézikönyvben nincs benne mivel csak az 1.4 es patch után volt ez az opció, a faqban se találtam. Nem tudom jobb érzés elküldeni a francba embereket, mint segíteni rajta? (ugyananyi betűből kitelik)
  • atomboy
    #153642
    Forditogeppel forditott howto.
  • Herold
    #153641
    Mi az isten fasza ez?
  • OrionHungary
    #153640
    vólt már?
  • atomboy
    #153639
    A Miniszterek és államtitkárok ellátogatnak az egyik óvodába, megnézik, hogyan élnek a gyerekeink. A látogatás végén a kultuszminiszter megjegyzi:
    - A gyerekeknek túl nagy az ebédadagjuk, ennek a fele is éppen elegendő.
    A kelleténél jóval több játékuk van, takarékossági szempontból
    kevesebbet kell játékokra költeni.
    Másik alkalommal, ugyanez a csapat meglátogat egy általános iskolát. A látogatás végén a kultuszminiszter ismét megjegyzést tesz:
    - A gyerekeknek túl nagy az ebédadagjuk, ennek a fele is bőségesen elegendő. Fölösleges minden iskolának számítógép, elegendő, ha minden másodikban van.
    A legközelebbi alkalommal, egy neves büntetés-végrehajtó intézetet látogat meg a kis team. Mikor a látogatás végére érnek, miniszterünk megjegyzi:
    - Itt a raboknak nagyon gyenge a koszt, fel kell javítani, több hús jár nekik. Újabb konditermet kell nyitni nekik, és lehetővé kell tenni, hogy minden szinten legyen Internet-elérés.
    Mire az egyik társa megkérdezi:
    - Te viccelsz? Az ovisoknak, meg az iskolásoknak az ételt felére
    csökkentetted, a játékot, meg a számítógépet elvetted tőlük, itt pedig a raboknak a lehető legmaximálisabb kedvezményeket akarod adni?
    - Dehogy is viccelek, óvodába meg iskolába már nem fogunk járni, de ide még bármelyikünk bekerülhet
  • Zerénd
    #153638
    Tudod van egy jó mondás, amit én mindig megfogadok, és ha így sem megy, mert pl hüJe vagyok hozzá, akkor kérek segítséget. De nem kérek akkor, ha tudom, levan már írva, pláne egy azzal foglalkozó topikba minyimum ezerrel. Legutóbb én a tv tuner kártyámhoz kértem segítséget, de mégis magamtól jöttem rá, mi van elbaszva.
    Jelen esetben olyan volt a kérdés, amitől legszívesebben a fazon orrát tudnám beverni, mert nem képes vissza olvasni, vagy esetleg a gugle bácsit használni. Főleg ha még warezos is a szaros játéka. Ha neked meg nem tetszik az itteni színvonal, egy: nem kell olvasni ezt a topikot, kettő ne is piszkítsál ide. Értve vagyok okostojás!



    És a mondás:
    "Mondd el és elfelejtem, mutasd meg és megjegyzem, engedd, hogy csináljam és megértem!"
  • Kovács legény
    #153637
    ha valamit kipróbálsz az a minimum, hogy utánaolvasol az alap dolgoknak, és ne várd már tőlünk, hogy ugyan arra a 10kérdésre minden nap 100* válaszoljunk azért mert egyesek képtelenek elolvasni a FAQ-t
    (igen lehet zoomolni)
    mások ellen meg azért érdemes játszani mert ez egy multi és nem single játék...

    Viszlát
  • JAG1
    #153636
    :-DD
  • jappy
    #153635
  • Beers
    #153634
    :DDD
  • Bala10
    #153633
  • Bala10
    #153632
    "hangkultúra szak"
  • JAG1
    #153631
    Ne is, faszsekiváncsi' a kioktató szövegedre...
  • havercsotány
    #153630
    most mit hepciáskotsz ?
  • Beers
    #153629
    Erre kíváncsi vagyok, milyen kommentek érkeznek !
  • Balumann
    #153628
    Aki csak kipróbálni szeretné a játékot (még) az nem fog végigolvasni mindent. Játszani meg akkor van értelme mások ellen, ha komolyabban veszi a játékot (és tényleg elolvassa a kézikönyvet, faq-t, tanulmányozza, stb.).

    "És botok ellen játszani olyan mint guminőt tömni, ha neked tetszik a te dolgod de ha valaki dugni akar nem fogom ajánlani neki..."
    Nektek tényleg ennyire elvette az eszeteket ez a játék, vagy csak szórakoztok? El ne élvezzek azért játék közben :D

    Nem kell válaszolni, nem nézek be többet ide mert elmegy az életkedvem...
  • atomboy
    #153627
    Dehogynem.
  • SigS
    #153626
    ne törődj vele te úgyse játszol
  • Bala10
    #153625
    már úgy érted, hogy most töltötte le?! :D
  • atomboy
    #153624
    Mult honapban meg azmiatt teptunk a hajunkat, hogy egyre tobb uj husi veszi a jatekot meglehetosen olcson.
    Most meg a "juszt sem veszem meg, krekkelve akarok jatszani" hadserege jon?
  • Beers
    #153623
    Most nyitotta :D!
  • Bala10
    #153622
    Tört Battlefield2 topikba :D
  • Zerénd
    #153621
    Ha nem eredeti, akkor további kérdéseid itt nem lehet. Warezos kérdésedet tedd fel a, Tört Battlefield2 topikba b34
  • HTS s3rg1nh00
    #153620
    akkó ciki,vedd meg egy havi zsebpénzedből.
  • gabor940825
    #153619
    Hello
    Az érdekelne hogy az egyjátékos módban lehet-e ugyanazokon a pályákon botokkal játszani amik a multiban vannak "64"-es pályák?
    És még az érdekelne, hogy nincs-e olyan 1.41 patch amit nem csak úgy lehet feltenni, hogy fel van téve a játék. [Nem eredeti, amikor kicsomagolom a fájlokat nem kell telepíteni csak rákell kattintani az indító fájlra)]
  • tutituti
    #153618
  • Bala10
    #153617
    bf3/nőgyógyász mod
  • Kovács legény
    #153616
    elég fejlett bot, ez biztos nem bfes:D
  • Bala10
    #153615
    mert az már pénzért van
  • mackosajt
    #153614
    A botok max. esztelen vérfürdőhöz jók, illetve a heli + repcsik kezelését megszokni. A multis helyzeteketől fényévnyire vannak a képességeik.
  • JAG1
    #153613
    Nem megy a zoooooom!!!!B34! :-))
  • Bala10
    #153612
    ha kívül szilikon, akkor igen. :D
  • Bala10
    #153611
  • JAG1
    #153610
    Szilikoncici ér? :-)
  • Kovács legény
    #153609
    nem
  • Bala10
    #153608
    próbáltad már guminénivel?
  • Kovács legény
    #153607
    szerintem meg aki megveszi a játékot el tudja olvasni a kiskönyvet amit adtak hozzá, ami abban nincs benne azt megtalálja a FAQ-ban ha ott sincs akkor irány a Google amíg ezen nem megy végig valaki addig ne kérdezzen...
    És botok ellen játszani olyan mint guminőt tömni, ha neked tetszik a te dolgod de ha valaki dugni akar nem fogom ajánlani neki...
  • JAG1
    #153606
    Ha tudsz válaszolj, de a kioktatást megtartatod otthonra...