172092
  • McKenny
    #153765
    öszeszámoltam pár hete 2200 óra 440k pont
  • OrionHungary
    #153764
    azt nem értem miért unalmas azzal az acc-al játszani ami tükrözi a játékkal töltött idődet... nyomtál már vagy 3000 órát 10 acc-al azt felmész egy vonallal játszani a született zsenit...
  • McKenny
    #153763
    nem hack vagy csalás még mindig nem talált senki se bizonyítékot a nem létező csalásaimról szval nem tudom miért csak más accountokkal játszok.
  • OrionHungary
    #153762
    miért is
  • OrionHungary
    #153761
    bázzzeg
  • Bala10
    #153760
  • mackosajt
    #153759
    ez. baj?
  • McKenny
    #153758
    mi a baj? az hogy te csak repülű jármúvekkel vagy hajlandó menni és ezért van bajod azzal a mapal vagy? mi?
  • Herold
    #153757
    Na egy újabb karkandláma.
  • Bala10
    #153756
    még csak most számolja össze, hányszor 5 pont kell a végleges banhoz
  • schrank
    #153755
    már fél óra eltelt és sehol egy büntipont , lehet hogy beletrafáltam a modi ízlésvilágába ...
  • schrank
    #153754
    ha a légicsatákért vagy oda akkor meg :
  • joebacsi
    #153753
    Ha eredetid van, nézz rá a modokra (PoE, PR, FH2), mert sanszosabb, hogy értelmesebb public játékkal találkozol.
  • n003
    #153752
    ha csak egy fél órám van gémre akkor énis inkább csé tímdetmeccs :)
  • n003
    #153751
    inkább meddöglök de nem vallok..
    :DD
  • Bala10
    #153750
    ugyan ez lett a sorsa a 42-nek is. már annyira olcsó, hogy megéri csalni. :P
  • Promi #153749
    En utobbi idoben be melegitek (1-2 ora) BF2, aztan
    /OFF
    Cs Source
    /ON
    Most engem is lehet kovezni.
  • McKenny
    #153748
    megvan
    csak nem azzal játszok unalmas 3 csillagal
  • McKenny
    #153747
    ez vagy te?
  • Running
    #153746
    Tegnap 2 szerveren voltam fent, és kapásból mindkettőn volt csíter. Egyre dúrvább a helyzet, el is ment picit a kedvem a publikozástól.
  • Promi #153745
    Vagy esetleg nullaztak a regi statjat 1-2 "dolog" miatt, es most ujra kezdte kicsit maskent.
  • JAG1
    #153744
    :-DDD
    Ez kész. Komolyan úgy gondolod, hogy most te itt rendetraksz'?
    Magadnál vagy ember?
  • mackosajt
    #153743
    nyalja a más.

    Ha már róla van szó, akkor ez az övé lehet

    Mellesleg Keni! Igen, lehet. Nem csak a K/D-t néztem.
    Az Venom te lennél? Van mit fejlődnöd találati pontosságban.
  • Kovács legény
    #153742
    inkább vallás
  • Bala10
    #153741
    tessvériség more
  • schrank
    #153740
    há mi ?
  • Kovács legény
    #153739
    a KK nem egy klán...
  • Kovács legény
    #153738
    Ha megnézed alaposan ez a játékosok fóruma és nem a játék fóruma
    remélem nem kell magyaráznom a különbséget...
  • McKenny
    #153737
    és mivan ha csal? má megszokhattuk
    tanulság sztem egy lenne minden szerónak tudni kéne csinálni pb screent
    és a üzemeltetőknak visza kéne nézni ha má a pb lássuk be soha nem fogja elkapni a csalókat mert több több a pénz a csalástcsinálóknál.
    A k\d az megnem mérvadó nekem is volt már conq,64en 102-0 f15 el
    mé ez hackes?link,link
  • schrank
    #153736
    te mi a ...szt nyalod a helis lámák ...csáját állícsad mostan már lefelé magadat vagy próbáljad ki a AIX-ot mert ez így nem mehet tovább b+
  • mackosajt
    #153735
    majd néz meg a statját is...
    Hihető, hogy így keni.
  • schrank
    #153734
    mi volt volt valami ?
  • McKenny
    #153733
    Ez a jó mivel ha helizik és ki akar lőni heliből én rangingolok
    a tv-t meg nem lehet meghoszabítani hackel.
    Má játszotam olyannal ezen a héten is.Akit a Antik szerveri Pb megfogott + pbscren és tény hogy mindent lelőtt de Dalianon a rangingommal nem tudott mit csniálni 6:0 (publicon) nekem lement a szeróról..
    Az átülés meg egyszerű mesterség ha gyakorlod, nekem is Fuji tanította kb 2000 éve
  • McKenny
    #153732
    Ma "szabadnapon" vagyok.jupijé...
    Kedd kora délután játszottam egy addig nekem ismeretlen srácal 1on1 gyakorló metcset.Felhivtam egy tsre hogy majd játék közbe beszélgessünk...mivel gyak match tét nélküli.
    Oké elkezdünk játszani persze közbe kötelző kérdések hol lakasz, hány éves vagy...kideről Svájci 17-es oké megy tovább a játék mit hallok babaordit SÍR nála ts en át...mondom neki vidd ki a hugodat anyádnak ő vigyázzon rá.Erre ő: my baby
    jóvan fél perc beszédszünet. megkrédeztem hogy éves is vagy persze leirva hátha félre értettem még mindig 17. XD
    aztán kiderült még hogy vmi elektronikai cuccokat csináló gyártósor mellet áll 17 évesen xd + feleség azt nem tudom hanyas évjáratú
  • Metalmilitiakid
    #153731
    nézd meg hun greg ex et hasónlóan szemből j 10 t átülésből ... :D
  • Herold
    #153730
    Nem hiszem, hogy 2975 ponttal szerzett ekkora rutint és 31 %-os accuracyt. Valószínűleg volt egy régebbi accountja, amit cheat miatt bannoltak. Gondolom azóta se szokott le a csalásról, csak lehet, hogy fejlettebb verziót használ.
  • mackosajt
    #153729
    nem elrettentő erejű felirat. Másik topikban is ki van írva, és kb. hetente jönnek a kérdéssel: hamacsin hogyan lehet játszani a tört verzióval?
  • mackosajt
    #153728
    Ma olyan képességű helissel futottunk össze, hogy még McKenny is megirigyelné.
    Mindegy volt neki, hogy gyalog, földi járművel, helivel, vagy repcsivel mész, ő szinte tuti, hogy megölt.
    Tudom, hogy núb vagyok a harcban, de azért eléggé érdekes volt látni, hogy egyik másodpercben egy földi célt lő ki tv-vel, aztán átül, lő a gyalogosra, majd következő pillanatban a repcsit lövi ki tv-vel. És ezt ide-oda váltogatja.
    Kör végére valami 89-6 volt az ölés-halása.
    Hozzá kell tennem, bizonyíték nem volt, és nincs is, de a kolléga
    nagyon ügyes.

    ajánlom figyelmetekbe a statját.
  • Metalmilitiakid
    #153727
    hát akkor bizony te szüljél sünt barátom :D (ha nehezedre esne akkor szarhatod is :D)
  • Deqwator
    #153726
    nem maki vót, szereztem én is olyan világítós embereket és 1bőőőő eltaláltam mind1iket