172092
  • Jim Morrison
    #171969
    ah basszus köszi, tudtam hogy gamespy már nincs, de azt nem tudtam, hogy kampec a karakteremnek... pedig talán a legjobb ha nem a legjobb bf volt :( én meg naivan felraktam az alapot meg a special forcest egyből, mondván biztos jó lesz... gyorsan itt megkérdezem 2142 még jó?
  • tutituti
    #171968
    nem is fogja elfogadni.A szerverek nem csak úgy álltak le hogy nincs több.A gamespy leállította így az összes account nem létezik többé és a jelszó-felhaszn.név sincs tárolva azaz a több ezer órád amit beleöltél nincs többé.

    A tákolt szerverek nekem se mennek de itt van az egyik hátha már jó:
    http://www.battlelog.co/

    Viszont a project reallity rendben megy,ha mindenképp bf-ezni akarsz akkor érdemes azt tolni.azt még frissítik is.Én nem játszom vele mivel nincs már annyi magyar és a legtöbben már be se engednek a squadba mivel megvan a létszám de próbálkozni lehet.Bluedrake youtube-on mindig rak fel kedvcsinálót
  • Jim Morrison
    #171967
    oh :( mondjuk eleve nehéz lesz belépnem, mert valamiért nem fogadja el a felhasználómat, neten meg nem találtam semmit... valszeg support lesz ebből.
  • SigS
    #171966
    Nincsene már hivatalos szerverek, csak valami tákoltak
  • Jim Morrison
    #171965
    Hali!
    Van még aktív multi ugye? Héten cs:go ban találkoztam egy magyarral, aki emlékezett, hogy bf2 ztem régen =) és valahogy megjött a kedvem hozzá.
  • tutituti
    #171964
    Forgotten Hope 2-be belekerült Arad map
    Link:http://www.moddb.com/mods/forgotten-hope-2/images/arad/#4835164

    dász kép
  • Miklós24
    #171963
    Megoldoódott a problémám csak a file-okat a helyükre kellett rakni és kreálni kellett egy új accountot és kész jó játékot sziasztok!
  • Miklós24
    #171962
    Emberek mi van most itt ? Telepítettem amit alul leírtak tehát beraktam a BF2Hub-Host.zip fileokat a system 32 drivers mappába, de a clienst is telepítettem ,lehet hogy ez a baj? Mi a megoldás akkor ? írjatok mert nekem ezt írja:Account does not exist please backup your accounts first.
  • ikim
    #171961
    Kép



    Tehát ez lenne a gond
  • ikim
    #171960
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy telepítettem a Battlelog.co programját, szép is jó is mennek a szerverek, egyetlen problémám az hogy érthetetlen módon a tereptárgyakon fekete "óriáspixelek" vibrálnak, elég zavaró, próbáltam róla beilleszteni képet is....nem tudom ment sikerült e....
    Már változtattam felbontáson stb. videó kártya jó....nem tudom mi lehet....ha valakinek ötlete van, ne kíméljen.

    névtelen2.JPG
  • Gyuszopapa
    #171959
    Köszi a felvilágosítást.Amúgy a privát ranked szerverek is ezen a módon működtek régebben?
  • Livius
    #171958
    A GameSpy bf2 szervere kb 2 napja végleg leállt.

    Az EA a kisujját se mozdítja! Gyakorlatilag a problémát nagyon görény módon ráhagyja a közösségre. Szerencsére persze ezek már megtörténtek, vagyis már üzemelnek a közösségi szerverek a gamespy helyett, és játszható újra a BF2.

    BF2Hub
    Battlelog.co

    Lényegében ezek a közösségi oldalak létrehozták már a saját közös GameSpy helyettesítő szerverüket, ami mostantól az account adatbázist, ranked pontokat, és a futó szervereket adminisztrálja. Egy kis alkalmazást kell csak letölteni ezekről az oldalakról, hogy menjen tovább a játék. Mindegy melyikről töltjük le, mert elvileg közös az adatbázisuk. Igazából a lényeg amin alapszik az egész az az, hogy a windows hostfájlokban beírodik a gamespy szerverek domainneveihez egy új IP cím, amitől már a továbbiakban egy másik account szerverre tud majd csatlakozni a BF2 a belépéskor és a szerverkereséskor. Vicc hogy az EA egy ilyen patch kiadására is képtelen volt, és egy saját szervert magának erre beállítani.

    BF2Hub-Host.zip
    Aki nem szeretne telepítgetni, azok megetehtik azt is hogy csak a linkben szerepleő hostfájlok tartalmát beírják az alább leírt helyre, de a BF2Hub a kis alkalmazását ami ezt a műveletet elvégzi azért ajánlja, mert így mindig naprakészek lehetnek az esetleges változásokra a hostfájlok, ha valamelyik szerver IP címe változna.
    C:WindowsSystem32driversetc
  • Wreck86
    #171957
    Ha minden igaz kapnak a retro bf-ek egy külön master szerót,de várjuk ki júniust sztem.
  • ozimak
    #171956
    A PR marad az biztos. Kap egy saját master servert.
  • tutituti
    #171955
    köszi a választ.egy kicsit megnyugodtam.Azért a PR-rel még elég sokan játszanak.kihúzhatnánk a standalone-ig
  • Wreck86
    #171954
    Legutóbbi infók szerint minden marad, egyedül az "ingame" szerverkereső nem fog működni, ergo xfire pl amiről lehet majd csatlakozni.
  • tutituti
    #171953
    már körbekiabáltam mindenkinek hogy utolsó nap tisztelet kör.
    Kérdés a rangok megmaradnak?Erre nem találtam választ
  • Wreck86
    #171952
    Nah, kitolták.
    Magyarul a játék tovább tud élni, csak másik szerverkereső kell hozzá, nem a játékon belüli. Eléggé foglalkozunk ezzel pár bf1942 oldalon, mint adminok.
  • ozimak
    #171951
    Ennyi volt...
  • Wreck86
    #171950
    Halló.
    Ha jól emlékszem volt valakinek több bf2 kulcsa is.
    Nem tudjátok kit lehetne keresni? Ismerősöm szeretné.
  • #171949
    Sziasztok
  • SigS
    #171948
    Hali
  • #171947
    Van az az online BF2, azzal szoktátok tolni? Vagy csak a rendes játékkal, esetleg AIX mod?
  • joebacsi
    #171946
    Daqing Oilfields
  • bakvarnyu
    #171945
    Még szép. készül egy önálló PR is cryengine 3 motorral.
    http://www.pr2game.com
  • Herold
    #171944
    PR-t játsszák még?
  • bakvarnyu
    #171943
    Forgotten hope 2 a legjobb.Nem bírom megunni.
  • Bogdogege
    #171942
    Én vettem egy 7" tabletet a play-en van egy csomó minden, hardcore cucc.
  • HTS s3rg1nh00
    #171941
    mi nem?én is visszatértem a kis drága modern warfare 2 tört változatához,egyszerűen hihetetlen hogy hobbi programozó srácok egy fostengerből is képesek hellyel-közel élvezetes játékot kihozni,amit persze a csíterek igyekeznek lehúzni,de néhány szabad percben azért játszható...élvezetben persze sehol nincs a bf2höz képest,de ha nincs ló...
  • Bogdogege
    #171940
    Olvasom a topikját
  • SigS
    #171939
    4-et felejtsd el...szörnyű lett
  • Bogdogege
    #171938
    Meghallgattam a youtube-on Csernus Imrétől egy-két dolgot , most már jobb talán talpra tudok állni. Azért köszi , kedves vagy.
  • Herold
    #171937
    Akarsz róla beszélni?
  • Bogdogege
    #171936
    Megvettem ezt a end game DLC-t a Bf3-hoz, játszottam vele az ünnepek alatt , de ekkora fasszopó játékot még nem láttam le is töröltem , a négyet meg se veszem ,egy kalap szart nem ér a újgenerációs battlefield-ek
  • Bogdogege
    #171935
  • joebacsi
    #171934
    KK!
  • jappy
    #171933
  • jappy
    #171932
    oszt mit csináltok?? összegyültök egy szerveren oszt gilok? Hol nyomjátok?
  • SigS
    #171931
    Hehe, még élsz? Aszittem már elvittek az ukrán szervkereskedők
    3-ad nincs? Most kezdünk visszaszokni. 4-et meg ne vedd egy rakás fos!
  • eriklambing
    #171930
    Összeállt egy komoly bf2 csapat.(10-15 fő)
    Csatlakozni lehet(14 éves korhatár!!!)
    facebook(lambing.erik jelizz és beraklak a csopiba)
    skype(eriklambing2)
    teamspeak(217.113.55.8 KÖTELEZŐ FENT LENNI...bf2 chef szoba jelszó csatlakozás után)
    Szükséges valamilyen csekély tapasztalat...az illető legyen komoly játékon belül.Tudnia kell csapatban dolgozni.
    Az illetőnek staff sergeant-nak kell lennie minimum.