172092
  • rabbiddgog
    #172009
    lol mit találtam :DDD

    HahaHeheHihi
  • jappy
    #172008
    Kumbula
  • HTS s3rg1nh00
    #172007
    köszipuszi!
  • Bogdogege
    #172006
    BSZN SzERG
  • bakvarnyu
    #172005
    all quiet on the western front
  • Bogdogege
    #172004
    what's up doc
  • Livius
    #172003
    Mától Free to Play a BF2 a Battlelog.co weboldalon. Nem kell mást tennetek csak letölteni az általuk összeállított packot, és feltelepíteni a játékot.
    The P4F Has been Launched - Letöltés

    Magyar szerveren is lehet játszani a rendszerükben, jó játékot!

    Utoljára szerkesztette: Livius, 2015.06.28. 19:07:28
  • bakvarnyu
    #172002
    Teljesen reménytelennek tünik kellö mennyiségü játékost itthon összeszedni, csak nézd meg milyen kevés szerver van,amin játszanak:(
  • Livius
    #172001
    Átraktam, most a Karkand az első map a listán, azzal indul a szerver! Már csak játékos kell hogy beinduljon! Lehet szerveződni kéne majd egyszer valami közös Game-re.

    A fórum házigazdája még elérhető? Csomó hallot link van fent a bannerba, nah meg a banner kép is hallott már rég óta. Nem ártana kirakni az infókat se arról, hogy amióta nincs GameSpy, hogyan lehet továbbra is játszani.
  • Herold
    #172000
    Elég furcsa ez a BF2 ennyi év kihagyás után. Szokatlan, hogy nem lehet sprint közben oldalazni, nincs végtelen sprint, egy tár lőszer kell egy emberbe, meg a dzsipek is elég érdekesen mozognak.
  • Herold
    #171999
    Majd rakd át Karkandra, az szerintem több embert vonz, mint az Oman.
  • Herold
    #171998
    Sikerült, köszi.
  • Jim Morrison
    #171997
    En is ma csinaltam:
    Miutan megnyitottam bf2hub kliensbol a bf2hub oldalamat (miutan vegigmentem a kulcs mentesen kliensbol) a honlapon lattam hogy a ket nagy ures box egyikebe konnyen be lehet vinni az adatokat (felso) ha jol emlekszem megadtam a katonam nevet, email cimem, jelszavam es utana (miutan a hostokat is beallitottam) multiplayer-retrieve account siman ment.
  • Herold
    #171996
    Már rájöttem, miután megpróbáltam létrehozni az etc mappát és nem engedte. A cd etc paranccsal be tudtam lépni.
    Viszont ez az account visszahozás nem sikerül. A BF2HUB kiírja hogy key saved and protected, de a játékban a Retrieve account azt írja hogy az account nem létezik. A régi profilomat megtaláltam lementve, tehát pontosan tudom az emailcímet és a nicknevemet is.
    A BF2hub accounts backup panelen a Your Accounts üresen marad, ez jelent valamit?
    Utoljára szerkesztette: Herold, 2015.02.12. 16:50:29
  • Wreck86
    #171995
    Azért nincs mert alapból el van rejtve, próbáld meg total commanderrel megnézni, vagy a parancssor is segít.
  • Livius
    #171994
    Akkor a futtatásba írd be ezt!
    notepad c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

    Ez megkéne hogy nyissa a fájlt!

    De van ilyen is: Az alapértelmezett Hosts fájl visszaállítása
    Utoljára szerkesztette: Livius, 2015.02.12. 00:01:41
  • Herold
    #171993
    C:\windows\system32\drivers\etc\hosts

    Nálam a C:\windows\system32\drivers mappában nincs etc mappa és az egész windows könyvtárban sehol sincs hosts file.
  • Livius
    #171992
    Olyan nincs hogy nincs rajta, van minden oprendszerben ilyen, win 7-nek is van!!

    Persze olyan gond lehet, hogy nem rendszergazdaként indítod a dolgokat, és akkor nincs joga majd módosítani a host fájl tartlamát, és ekkor csak balhézni tud a win 7.
  • Herold
    #171991
    Csak mert Win7-ben nincs hosts file, amire ez a hub állítólag írni akar.
  • Livius
    #171990
    Maga a BF2 win 7 64biten megy, főleg az 1.50-ös patch óta tökéletes rajta, sőt nekem a win 8.1 64biten is teljesen jól megy a BF2.

    A BF2HUB-nak a launchere is jó, azzal is megtalálható a szerver a keresőben pl.: HUN szó keresésre. Ami mondjuk ajánlott, hogy a ranked pipa ne legyen beikszelve a keresőben, mert amióta az Gamespy leállt, és ezek a közösségi oldalak átvették a szerepét azóta a kereső valamiért nem minden ranked szervert érez rankednek, miközben azok valóban azok, és a ranked ikonjuk is ott van a keresőben, és persze valóban rögzíti a pontokat és rangokat ezeken a közösségi BF2 oldalakon.

    Costum mappokat nem tervezek felrakni a szerverre még, mert a Battlelog.co keresője szerint semmi élet nincs a modolt szervereken.
  • Herold
    #171989
    Win7 64 biten megy? És ez a BF2 hub switcher kell hozzá?
  • Herold
    #171988
    Lesznek custom mapok is?
  • Jim Morrison
    #171987
    majd felnézek :)
  • Bogdogege
    #171986
  • Bogdogege
    #171985
  • Wreck86
    #171984
    Gratula! :)
  • Gyuszopapa
    #171983
    Azta
  • Livius
    #171982
    Hosszú idő után újra van magyarországi BF2 Ranked server! A Battlelog.co és a BF2HUB regisztrációval is egyaránt elérhető.

    Neve: Cyberdyne SkyNet :: Best Maps No Rules! :: GGC-Stream ON :: [EA HUN] [Ranked]


    A BF2-höz szükséges 1.41 és 1.50 patch-eket letölthetitek erről a magyar szerverről!
  • CoR Zolly
    #171981
    Csáá köcsög! Nem vagy még bannolva? Mi a picsát nem csinálsz????
  • Bogdogege
    #171980
    Szasz Zolcsi
  • Jim Morrison
    #171979
    Nem is mondtam, hogy úgy tűnik sikerült visszakapnom a rankom:

    Tudom, nem sok de régen nem voltam valami jó játékos (most sem pró de sokkal jobb :D), meg kb erre a szintre is emlékeztem.
  • CoR Zolly
    #171978
    Te jó ég! Megy ez a játék még??????????????????????
  • qtab986
    #171977
    Ennek a statisztika oldalnak vége. Van még másik?
  • bakvarnyu
    #171976
    Passz én mostanában csak a forgotten hope moddal játszok,ott buktunk minden rangot.
  • Jim Morrison
    #171975
    jaa, hogy itt is tudom visszakapni a statomat. így már oké, köszi :)

    bakvarnyu: köszi ezt is majd megnézem, de ez csak multizni enged ugye? ergó az eddigi statomat az előbb linkelt oldalról tudom visszaállítani.
  • bakvarnyu
    #171974
    Ezt telepítsd fel és fogsz tudni továbbra is BF2 multizni : https://www.bf2hub.com/home/
  • tutituti
    #171973
    alant linkeltem a honlapot asszem de itt van:
    http://www.battlelog.co/

    Fórum:
    http://www.battlelog.co/forum.php

    Regisztrálsz és elvileg! bár ez nem száz százalék mert nem olvastam utána annyira,de visszaállítják a stat-ot
  • Herold
    #171972
    PR
  • Jim Morrison
    #171971
    esetleg ha azt a fórum linket belinkelnéd azt megköszönném, és akkor talán még holnap este ki is tudom próbálni :)
    PR az micsoda?
    3 nekem abból a szempontból tetszett, hogy lehetett rombolni meg ilyenek, de végig kicsit fura volt, netcodera is volt/van panasz, négy nekem meg kb ugyanaz mint a 3 csak behúzták a ládákat amiket annyira nem bírok :) single playert talán majd egyszer kipróbálom...
  • tutituti
    #171970
    nos mivel megemlítetted így felraktam én is.

    A karidat elvileg vissza tudod kapni csak a fórumban be kell írni az adott helyre hogy mi volt a neve.

    A bf2142 is tervben van,de még először ezt csiszolják.

    Amúgy van vagy 40 szerver.abból 10 tele van és ez no vehicle úgyhogy életrekelt ez.De én asszem újra nekiugrok a PR-nek is.
    A bf3-4 nem adja valahogy már.Majd a PR2 vagy a Squad talán újra visszahozza a bf2 stílusát.

    Ha sikerül és van valami kérdésed szólj hátha tudok segíteni :)