172092
  • jappy
    #156770
  • n003
    #156769
    nincs békülékenység !! a ráning egy fasz a fuji egy pöcs te meg egy .. öö .. ízeltlábú vagy miarák

    :DD
  • jappy
    #156768
    Na az első hsz-ed aminek van valóságalapja. Fejlődsz ecsém.
  • Fujiryu
    #156767
    Keveset tudsz a dolgokról, szóval pls ne pofázz bele...
  • JagFater
    #156766


    Mióta nem cigizem, 2-3 sörnél többet nem merek meginni, nehogy rágyújtsak. :-S
  • jappy
    #156765
    Nem unod még az okoskodásaidat?? Kibaszott szánalmas ahogy jáccod az agyadat. Kutya nem kiváncsi rá. Esetleg iskolába az órán a tanárt érdekli. Meg talán a szüleidet, hogy milyen okostojás csira puttony kölkük van
  • jappy
    #156764
    Én nem is jelentkeztem a bulira, úgy hogy tiszta vok. Veled nem is lett volna búnyó legfeljebb sörmecs vagy szkander:-) A búnyó nagyon gyerekes lenne:-)
  • Bala10
    #156763
    bocsi
  • Running
    #156762
    Bala ne rontsd már a flémet.
  • Bala10
    #156761
    most dumáljátok meg, vagy hallgassatok örökre! :D
  • Running
    #156760
    Pont ez a lényeg Bala. Fuji beszól, én válaszolok, jön az frx, ők is megfejtik a frankót, máris pörög a topic. 1-2 nap, addig szétfikázzuk egymást, személyeskedve is, nem számít. A forgatókönyv ugyanaz. Nem tudom, szerintem frankó ez így.
  • Bala10
    #156759
    végre egyszer beszéljétek már ki a témát, mert mindig előjönnek a személyeskedések:D

    de tényleg. tudom, érzem, hogy gyűlik a feszkó mindenkiben:D
  • Running
    #156758
    Mióta szopkodjátok egymás faszát? Vagy inkább majd egy interjú keretében megkérdezem, úgy talán bele tudunk menni jobban a részletekbe.
  • KáTéCé
    #156757
    Ez mennyire igaz!
  • Kovács legény
    #156756
    "Apa kezdődik"
  • Running
    #156755
    Erre most csak ennyi: no comment!
  • Fujiryu
    #156754
    Bazz már megint azon sírsz, hogy nem azt szeretnénk amit te akarsz.Csináld olyanra amilyenre akarod, de akkor ne sírj azon, hogy senki nem megy oda fórumozni.

    Meg ahogy Bala is mondta, itt nyugodtan fórumozhat az ember és leírhatja a véleményét és nem csak a 32v32 warokról van szó.Meg azt megszámolni se tudom már, hogy ott hány hozzászólásomat törölted vagy cenzúráztad szóval itt lényegesen nagyobb a szólásszabadság.

    Szóval amíg a 32v32 warok az egyetlen téma amiről ott szó van addig nincs értelme odamenni.Amíg a 32v32 warok arról szólnak, hogy a 10 évesek TK-znak és GYŰRŰKURÁT játszanak a pálya legvégében és erre még büszkék is egy interjúban, de nyalják a segged, hogy milyen jó pályát csináltál és milyen jók a warok ezért nem tiltod ki őket.Viszont az FRX az ki van tiltva úgy egészben, aki egyedül neked okozott bajt, nem egy fél csapat játékát tette szarrá.Szóval amíg nem vagy képes arra, hogy elvonatkoztass saját magadtól és a sérelmeidtől ne várd, hogy akárki is odamennyen ahol te vagy a király...
  • Running
    #156753
    Egyszerre csak 20-at mutat, de jóval több van, és a landorét még fel sem tettem...
  • Running
    #156752
    Képek a buliról...csak neked, csak most:)
  • JagFater
    #156751
    Mivel te sem voltál, meg én se, így a bunyó elmaradt.
  • jappy
    #156750
    télleg a bf buliról nagy a kuss. Nem volt semmi vagy mi van??
  • Running
    #156749
    Igen tudom, közösség romboló a jelenlétem, és miattam szűnt meg a bf.hu-is, de ez van ezt kell szeretni. Van bőven c4-etek, basszátok szét a testem atomjaira.
  • KáTéCé
    #156748
    Megmondom neked miben jobb az sg. Ide jelentősen kevesebbet írsz!
  • Bala10
    #156747
    akik ide sg-re írunk azért nem szokunk át, mert itt sem csak a bf topikot használjuk. a clanwar...bf community csak battlefieldel foglalkozik éshát mostanában nincs semmi újdonság, sg meg sok mással is, ezért időnk nagyrészét itt töltjük\én legalábbis\.

    de mint írtuk lentebb páran, nem csak sg és phpbb van, hanem lehet ötvözni a kettőt. gondolom te sem örülnél pl, ha ezt a sok hülyeséget amit ide irkálunk oda írnánk:D ha majdan lesz miről fórumozni, akkor én át fogok menni. de amíg csak a hülyeség megy, addig itt írok inkább. :)

    persze, csak a magam nevében beszélhetek.
  • Running
    #156746
    Elmondom mi az ami engem zavarni fog. Ha nem a phpBB3-at tartjuk meg, hanem Joeék összekókányolnak egy másik fórumot, ami még az SG-seknek is tetszeni fog, akkor se fog semmit se elérni vele, mert nem fogtok átjárni írogatni.
    Tulajdonképpen akik eddig nem írtak a bfcom oldal fórumára, akkor sem fognak, ha 2 centi egy hsz. Ha én szeretnék egy fórumra írni, nem fogok amiatt sírni, hogy 2 centi vagy 4 centi a hsz, 1 mp alatt küldi el, vagy kettő. Ezek problémák persze, meg is értem, de alapvetően nem ez a lényegi kérdés, és ezt mindenki tudja azok közül, akik nem jártak át.
    Csak az a vicc, hogy nyugodt lélekkel leszavaz az SG skinre, közben meg összesen 2x fogja meglátogatni, aztán pohhad továbbra is itt az SG fórumon. Még ez sem lenne gáz, ha joék ne kúrnának el emiatt órákat egy olyan fórum összerakására, ami végül nem fogja a célját elérni, sőt még azokat is elriasztja, akik legalább a phpbb3-al elégedettek voltak.
    Nincs harag emiatt meg semmi, ez ilyen alapvető emberi mentalitás. Ugyanaz mint a Bf2 bulinál. A megkérdezettek 3/4 azonnal örült h lesz és tutira ígérte hogy eljön, még interjúban is. Minden optimális volt, árak, helyszín, stb...és a Bf2-sök közül, közületek hányan is jöttek el? 6-an, a kb 100-ból? Szal igazából ennyi.
    És hagyjatok már ezzel a tök hosszú egy hsz dologgal. Mikor létrejött a fórum, kérésre, rögtön megoldottuk, hogy akiket zavar át tudott más sablont állítani, ahol ki volt véve minden csicsa, és kb annyi helyett foglalt egy hsz, mint itt. ki lett hirdetve, 3 hónap után megnéztem, a kb 120 regelt emberből mindösszesen 2 valakinek volt beállítva, a többiek az alap sablont használták.
    Ezt az egész történetet már eljátszottuk párszor, mármint hogyan lehet átcsábítani az SG-seket, a válasz ez: sehogy semmivel, lusta máshova menni, jól érzi itt magát, és ez rendben is van, de nem érzem szükségét részükre kialakítani valamit, amit nem fognak használni.
    Nekem ez a véleményem, ne legyen igazam...
  • JagFater
    #156745
    Na az a Csuwis cucc, az jó, meg a Balaéké.
    Olyasmi kéne.

    A mostani communitys azé' szar, mert 2hsz egy oldal. Fakomnak van kedve annyit lapozni. Meg a mingyá elküldöm, meg mingyá visszakerülsz szarság...
  • JagFater
    #156744
    UPC-vel azt buktad, ha csak nem akarsz minden letöltés után MAC címet cserélni és beregisztráltatni.
  • Bala10
    #156743
    aluggyá :D
  • schrank
    #156742
    b*zd meg
  • schrank
    #156741
    velem nem baszol ki te kis g*ci
  • schrank
    #156740
    na valaki nyomasson izibe valami rapidser danlódmenedzsert mert mérges leszek
  • cSuwwi
    #156739
    az adsense-re gondolsz sztem, de az csak akkor ér vmit, ha rá itt kattogtok a reklámra. annyi összejön belőle évente hogy 1x a haverokkal jól berúgjunk, meg kifizessem a domain éves díját. a scripthasználóktól 1-2 kattintást szívesen elfogadok :D
    amúgy sztem simán meg lehetne játszani hogy vki adsense kódot szúr be a fejlécbe, max. letiltják, de ha csak naponta 30 ember 2x kattint 1-2 hónap alatt az 100$ = 20k :)
  • #156738
    Aztakurva
  • schrank
    #156737
    - 5 éve még volt bf.hu meg magyar szerverek
    - 3,5 éve már csak az sg van nekünk se bf2 szerver se bf2.hu
    - ha esetleg idén kijönne valami új bf ....
    - ...könyörgöm lámácskák miben reménykedtek
  • joebacsi
    #156736
    jaja, láttam nagyon pöpec :)

    Sokáig használtam kicsit áthekkelve a topicawards scripteted mindenféle egyedi plecsnihez az ittenieknek, szerették is, csak mióta kihúztuk a csapatszerverünkből az utp kábelt, lusta voltam máshova feltolni :)

    Landor fícsörigényeihez meg nekem kellett volna nekem jó pár óra egybe, mert js nem megy annyira rutinszerűen, annyim meg pont nem volt mostanában, de szerencsére betalált téged :)

    A sok átkattintás után meg alap, hogy kérünk százalékot az edvördzből, nehogy azt hidd, hogy ingyé promózom az ódalad :P
  • cSuwwi
    #156735
    amúgy a dromos design másolat már itt is elérhető, ugyanarra a scriptre épül, ami a poe2-ben az avatarokat cserélgeti: itten
    mellesleg nem vakító :), beszéld meg pyx-el, ő csinálta (bizonyára ismerős innen)
    (a sok hivatkozás miatt jutottam ide, a dromon látszik a főoldalon is hogy honnan lett átkattintva)
  • SigS
    #156734
    1000 éves...lassan kiadják blúrélyen
  • n003
    #156733
    nesze E :D
  • Kovács legény
    #156732
    nekem az a lényeg, hogy a logo ne baloldalt legyen hanem felső lécen ahogy itt, hogy ne húzza szét a fórumot
    és persze ne kelljen órákat várni hogy elküldjön egy posztot
  • Kovács legény
    #156731
    hé fontos hadititkokat szivárogtatsz ki!!!

    Jah és Köcsög e vagy?:D