172092
  • SigS
    #156811
    Na mégegy ilyen szar vicc aztán megmutatom hogy gyűjti a segged a vasat
  • Metalmilitiakid
    #156810
    nemisúgyvan
    Mi a különbség a darázs és méh között ?
    A darázs nem gyűjti a vasat!
  • Bala10
    #156809
    ménem gyűjt a darázs fémet?

    mert azt a méh gyűjti
  • eugabesz
    #156808
    én odaadom..."gyűjtsd a papírt és a fémet,ezzel is a békét véded"
  • eugabesz
    #156807
    Attee mutatja a #156804-ben,de ám legyen... EA games>battlefield2>mods>aix2>levels...szívesen
  • antigua
    #156806
    Hi !

    Tudna nekem valaki segíteni abban hogy melyik mappába kell berakni a Wake Island 2007 extra mappát ? Köcce !
  • Zerénd
    #156805
    Nem adtad oda a kopogtató cédulátokat, ugyhogy nem mondom megeeeg beeee :P

    Amúgy passz.
  • Herold
    #156804
    AIX topik.
  • Metalmilitiakid
    #156803
    nembaj barátom minnyá kapsz a szádba BANánt
  • Charly
    #156801
    Sziasztok töltöttem le pályákat a AIX hoz de mindig kidob van ötletetek hogy miért?
  • HTS s3rg1nh00
    #156800
    szeretnél még?:-D
  • Metalmilitiakid
    #156799
    ennyi volt a nagy flém vége is ??
  • Herold
    #156798
    Mi van, nosztalgiázol?
  • Bala10
    #156797
    :D
  • Kovács legény
    #156796
    hülyeségeket beszélsz
  • schrank
    #156795
    a másik meg te ...
  • schrank
    #156794
    az egyik te vagy ...
  • schrank
    #156793
    ismered azt a viccet amkor egy zsidó meg egy cigány megy a sivatagban ...
  • Zerénd
    #156792
    Te ne érts velem egyet! :DDD
  • Zerénd
    #156791
    Jaa már éértem! Megint nincs nőtök! :D
  • JagFater
    #156790
    Na, jóvan, akkor mindenki szeret mindenkit, világbékcsi, meg szupcsy, meg minden.

    Fuji meg oyan undi.
  • havercsotány
    #156789
    egyet értek Zolival a lényeg hogy sok köcsög legyen
  • Bala10
    #156788
    én ha tudok segítek! Sztem joe tudja milyen fórumot kíván a nép, így nem izgulok:D

    ám ott a mi fórumunk, ki lehetne próbálni esetleg, legalább mi is megtudnánk mit bír:D (najó, többet nem reklámozom)

    jaés Fuji, te tejfölösszájú suhanc!
  • Fujiryu
    #156787
  • n003
    #156786
    "Csak hogy a végén egy kis flém is legyen...Fuji, te tejfölösszájú suhanc"
    hát ez kábé:
  • Running
    #156785
    Ácsi tök félreértés. Engem nem érdekel milyen fórumra irogatok, tök nem izgat, de komolyan. Célszerű okai voltak annak, miért a phpbb3 futott mindig. 1. azt ismertem, tudtam adminolni, 2. nem kell kókányolni a kódban, feltelepíted és müxik, ennyi. Eddig ugyanis senki nem jelentkezett, hogy csináljunk valami mást. Az egészet azért hoztam fel csak, hogy ne szopassátok meg joe-t azzal, hogy leszavaztok sg szerűre, ha nem fogtok feljárni. Szerencsétlennek van elég melója, elpazarol 100 órákat arra, h írjon nektek egy sg szerű fórumot, akkor értelme is legyen a munkájának. Erre akartam kitérni, mindösszesen.
    Vagy akkor tanakodjatok azon, mi tetszene, mik a lehetőségek és meg kell beszélni joeval, le kell írni ide neki. A cél az, hogy ne váltsunk legalább a következő 3 évben fórum motort. Szal most kell eldönteni tutira. Ez a sztori lényege, és nem más.

    Mivel nem voltatok bulin röviden leírom mi a szitu. Joe megígérte kerít egy normális oldal motort, meg kitalálunk valami fórumot NEKTEK. Addig meg jól elüzemelget a joomla+phpbb. Ezek ugyanis azért üzemeltek eddig, mert nem vagyok webguru, ezek könnyen telepíthetőek, használhatóak.
    Mivel joe +2 másik srác felvállalta az új oldal szerkesztését, én maradok annál amihez értek, hírezek, meg szervezek ha van valami. Se az oldal, se a fórum nem az én saram már. Szal nem engem kell győzködni hogy mi legyen, hanem joebácsit.

    Csak hogy a végén egy kis flém is legyen...Fuji, te tejfölösszájú suhanc.
  • Metalmilitiakid
    #156784
    neked csak gratulálni tudok :D
  • CoR Zolly
    #156783
    Te Ráning!

    Sögö már az ősidőkben is volt, mikor a bf.hu müxöt. Senkit nem zavart, hogy itt is, ott is van fórum. (Bár hiányolom a KLegény az első 10-ben topikot :D )
    Lehet a sögön volt nem kicsi és nem kevés afférunk a mogyorokkal, de most már egyre kevesebb vagy nincs is, mert ide mogyoró csak benéz, szörnyülködik egyet, és kilép. Igaz, hogy Fuji szopja az én farkamat, de Balának igaza van a #156747 számú postban.
    Én asztat tanácsolom tenéked barátian, krehálj egy olyan fórumot ami neked tetszik, és hogy oda szokjon és engem szopjon a nép, tedd népszerűvé. Nekem q mindegy milyen a fórum, csak sok köcsög legyen ott. Sok sikert hozzá, és ne flémelj itt, mert ráduszítóm Schrankot az idősebb hölgy ismerőseivel együtt b34
    Ja! Frx meg levan szarva! :DDDD Nyehehe
  • SigS
    #156782








  • n003
    #156781
    bocsánat KL: egészpontossan 'alapító kabe'
  • n003
    #156780
    Srekket azé nem említettem mert azémá mégishogynézki hogy egy hszbe a többiekkel :| :DD
  • n003
    #156779
    jah és kihagytam szegény Bala-t aki ha kell segít még Srekknek is szal ő ennek a KK-ságnak a gondnoka :D
  • Kovács legény
    #156778
    te kabe
  • KáTéCé
    #156777
  • JagFater
    #156776
    Te szélsőséges pinabubus.
  • jappy
    #156775
    Zolly a radikális últrageci :-)))

    És shrank a transzexulis megacsicska??
  • Fujiryu
    #156774
    Hát szar lehet füstös kocsma nélkül élni.Nem vagyok cigis, de sajnálnám ha betiltanák a cigit közterületen, mert a cigifüst már valahogy megszokásból jár a sörözéshez/csocsózáshoz :)
  • Bala10
    #156773
    szeegény. ütyülüpütyülüü

    és a legrosszabb, hogy ez már így marad míg élünk :(
  • n003
    #156772
    KaTiCa a másik 'csodabogár', Jag a 'veterán', Joe a notexinting existence, Mijáu az elpuhult megmondóember, KL meg kabe, Zolly a radikális últrageci
  • n003
    #156771
    kihagytam valakit?