172092
  • Herold
    #156972
    Hiányoznak a felkiáltójelek?
  • MrYeti
    #156971
  • JagFater
    #156970
    Különben sírva fakadsz?
  • eugabesz
    #156969
    Bocsi...de ezt is félreértelmeztem,nem szabad nekem fórumozni
  • MrYeti
    #156968
    te meg egy cheater, makrós homár
  • MrYeti
    #156967
    ?
  • Kovács legény
    #156966
  • eugabesz
    #156965
    Nem véletlen hogy ilyen nem is minősíthető embereknek nem szoktam írni...felejts el légy sziv. kössszzs
  • eugabesz
    #156964
    Hopsz...bocsi...nem jónak ment as válasz...velem még ez sajna előferdül
  • JagFater
    #156963
    És mi köze van a magyar élvonalbeli klánoknak a csíter 10 éves pöcsökhöz, te faszparaszt?
  • MrYeti
    #156962
    na már csak te hiányoztál b+... OK. mi 4 éve játszunk, ők fél. mi csak youtube videón láttunk cheatet, ti minden nap használjátok. légyszi ne magyarázzad meg a levegőben röpködős, élesztés után fél másodperccel már ugrálós, fejbe lövős mutatványaitokat, mert a homár haverjaitokon kívül senki sem hisz nektek. tisztán láttam, hogy kerítésen keresztül fejbe lövitek az előttem futó embert. 10ből 10szer pont akkor fordultok ki a sarkon már ropogó fegyverrel, amikor oda megyünk. vagy a jövőbe láttok, vagy csaltok. mivel az előbbire még nincs tudományos bizonyíték, a cheat valahogy valószínűbb.
  • JagFater
    #156961
    Dikk, egy C4-es köcsög.
  • eugabesz
    #156960
    Tudod mit...mivel ilyen szépen írtad én is azt teszem...érdekes dolog történ a második HUN VS. HUN Fun War-on,ami nem lett nagydobra verve,mert nem láttam értelmét.Csakis néhány IRAM-os tudott róla.
    Bejött egy egyén,a belépési képernyőig,majd a PB azonnal kick-elte,tehát be sem tudott lépni..aztán mit ad az ég és a számtalan BF név-reg,bejött az illető majdnem ugyanazzal a névvel,csak éppen más hash-el és szépen lejátszotta a meccset.Kell ennél több bizonyíték??Te ebből mire következtetnél??
  • JagFater
    #156959
    Csíter geci, húzzá a prohardverre, ha van még accod, amivel be tudzs lépni..
  • Herold
    #156958
    Na ugye tudsz te szépen is beszélni.
  • McKenny
    #156957
    Amilyen béna fasz vagy:D
  • badsec
    #156956
    Ebből is látszik, hogy még mindig fingod sincs miről is szól ez a játék...statláma...
  • eugabesz
    #156955
    mér' Te annak tartod magad??
  • McKenny
    #156954
    4 darab 200 méteres fejlövés cheat?
    Most erre megint mit irjak?Irjam csunyán vagy szépen?Na jó elsőre a szebbet: Nem csaltam! Minek kellett volna? Ellenetek? 11 éves öcsém jobb nálatok Yetit kivéve.
    Meccse előtt 10 percel felhivtak hogy mennyek játszani(de csak azért mentem mert nem lettek volna meg öten) azt mondtam minek ugyis elvesztjük ... ti már 4 éve bf waroztok ők fél éve sem!
    Taktikánkat nagyon komoly felkészülés előzte meg mapponkén kb 10 perc.
    Eddig 1x voltam velük warozni (ezek ellen) akkoris össze vissza szaladgáltak, pedig fél órát beszéltem nekik mit kell csinálni emberenként külün-külön de basztak rá.
    Nekem az a véleményem az MCről hogy tsen jó fejek.Meg egyenként egész jók de túl buták vagy nem is tudom alulképzettek hogy felfogjanak egy komolyabb taktikát.Egy scren csináltam : http://i39.tinypic.com/2le13ef.jpg
    És azt se tudom miért mindig a leghülyébb csalózza le az ellenfeleket?
    Running:D

  • eugabesz
    #156953
    Nem az AIX-ról van szó,de assszem ez már lejárt lemez...annak idején le lettem ugatva,már nem is annyira érdekes,csakhát nem kell ahhoz kituggyamilyenfaszajátékos-nak lenni,hogy az ilyesmit alapból kiszúrd.
  • MrYeti
    #156952
    na, a két zseni egymásra talált...
  • HTS s3rg1nh00
    #156951
    nem is tudom,talán a mekkeni.
  • Herold
    #156950
    Ki volt az? A public oldalon volt?
  • eugabesz
    #156949
    Rámhúztátok a vizes lepedőt mikor meg mertem említeni annak idején,hogy esetleg a Fun War-on is akadt aki csalt,minden voltam még három lábú fazék is...de persze csak azért,mert én hozakodtam elő vele.
    Gyertek hozzánk játszani,bátran,nálunk az ilyen alapból repül a szerverről...örökre.

    Sokaknak,-köztük nekem is -elveszi az ilyesmi a kevét,de ha teszel ellene,játszható még ez a játék.
  • Fujiryu
    #156948
    Ugyan arra az órára járunk te *******
    Majd beadjuk közösen
  • Herold
    #156947
    Nem is, az az én házi feladatom volt!
  • Fujiryu
    #156946
    jaja, és az volt a házifeladat, hogy csináljak egy flémet valahol és minimum három embert idegesítsek fel :)
  • Running
    #156945
    Fuji neked mitől lett ekkora arcod? Vagy felvetted külön tárgyként a laza, divatos, beszólós pesti flaszterparaszt szakot?
  • MrYeti
    #156944
    ugye? már csak egy tehetséges rendező kell. valaki, aki tehetséges, ügyes, nem fél semmitől, és a legintelligensebb lény a világon. valaki, aki el van telve magától, és azt hiszi, hogy nélküle nem is lehet létezni.
  • Fujiryu
    #156943
    Azért a dráma megvan erre a hétre is.Sok gonosz csíter...fúúúj...
  • Manoboy
    #156942
    Inf war volt.
    Nem kell lenézni azért bárkit is mert Infezik és nem conqestet tol.
    És nem fogok ezért CoDozni mert a CoD maga meg nekem nem jön be.
  • Zerénd
    #156941
    Hééééé! Te engem ne törölgess, mert össze akad a bajszuk b3444
    Remélem a következő áldozat te leszel amit majd leközöl a kuruc.info is. :DDD
  • MrYeti
    #156940
    nem kellenek Hordások, csak sok pozitív gondolat, és világbéke :)
  • Running
    #156939
    Na megjöttek a Hordások pörgetni a topicot. Szégyen h ehhez is mi kellünk már.
  • Bala10
    #156938

    lassan húzok melózni
  • mesor
    #156937
  • MrYeti
    #156936
    szerintem meg ha nincs fogalmad arról, hogy miről beszélsz, egyszerűen fogd be a mocskos pfád... rég nem jártam erre, nem így akartam beköszönni (hi ) de a f**z kivan az olyan kis görcsökkel, akik csak ugatnak a monitor mögül, jó esetben le tud lőni 3 embert 20 perc alatt. ha cheatet használnak, akkor játszanak úgy, vagy kicsit jobban, mint egy normális játékos.
  • Herold
    #156935
    Szerintem pedig menjél CoD-ozni inkább, az nektek való.
  • badsec
    #156934
    Nem tudtam eddig hogy nyomorék vagyok, de kösz hogy TE végre felnyitottad a szemem! Végül is az elmúlt 4 évben, amíg mi szép eredményekkel képviseltük több MAGYAR csapattal együtt MAGYARORSZÁGOT nemzetközi szinten a BFben, addig Te biztos csak zsebhokiztál valahol. Ezért nincs fingod az egészről. De ne izgulj, nem a Te hibád! Csak rosszkor voltál rossz helyen. Ennyi...
  • havercsotány
    #156933
    szerintem hallott! ()