172092
  • MrYeti
    #157012
    de ki beszélt arról, hogy porzik? mellesleg a por az nem is por a játékban, hanem vér. csak annak is elcseszték a textúráját, mint annyi másnak
  • Manoboy
    #157011
    Na legalább valaki elolvasta, hogy mit írtam le. Már megérte leírni.
  • Fujiryu
    #157010
    A bf2 és az összes online játék így működik.Vagy te komolyan azt hiszed, hogy ha porzik akkor tulajdonképpen a csíttel kapot plusz életet lövöd le róla? KODIAK írta ezt egyszer le egy interjúban amikor azt kérdezték tőle, hogy hogy lehet az, hogy 3-4 fejest lő egy tár AK-ból amikor a többségnek egy embert épp, hogy sikerül lelőnie.Erre azt válaszolta, hogy az embernek először a hitboxot kell megtanulni ellőni(itt hozta fel példának azt, hogy CS-ben régen ha a fal mellett gugoltál, akkor a fejedet a testedbe tette a játék és nem lehet fejest lőni akár mennyit lőtték a fejedet).Vagy fel lehetne hozni példának a plant bugot karkandon Hotel zászlóban ahol semmit sem sebződtél.Szóval azt próbáltam meg elmagyarázni, hogyha az ember porzik az azt jelenti, hogy rossz helyre célzol nem a hitboxra és hogy a probléma az ön készülékében van.Nem azt magyarázom be, hogy mást láttatok...
  • havercsotány
    #157009
    szemét csiter téker Te előre láttad amikor fordul be a sarkon a 157000.
  • MrYeti
    #157008
    azért a Simset be kéne előzni ^^
  • badsec
    #157007
    Lol...ez mindjárt robban! Lehet akkor végre nem kellene továbbra is hülyeségeken vitatkoznunk...
  • Herold
    #157006
    Népszerű témák:

    9. Battlefield 2
  • MrYeti
    #157005
    ne is foglalkozz vele :) Fujinak ezek előre megírt szövegek. minden lehetséges helyzetre van egy előre megírt 20 oldalas kisregénye, ahol a nevek ki vannak pontozva, és csak azt kell kitölteni
  • n003
    #157004
    csönd te kiss :DD
  • Herold
    #157003
    Ez így van. Ha hasalsz, ráadásul a fejed van az ellenfl felé, és ha eltalál, az azonnal fejlövés.
    Egyébként ő nem azt írta, hogy porzott, hanem hogy a találatjelző mutatta, hogy betalált. És olyankor valóban betalál.
    Az AIX-ban amúgy pont ellenkezőleg van: a futó ember ELÉ kell célozni, ha el akarod találni.
  • MrYeti
    #157002
    lol
  • Running
    #157001
    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, megvan, na cél a 8 ezer.
  • Running
    #157000
    TÉK
  • Running
    #156999
    Ezaz magyarázd még meg a Hitbox-ot is, hogyan működik, sose játszottunk még.
  • mesor
    #156998
    Azért jó látni, hogy itt minden a régi.
  • Running
    #156997
    Köszönjük mi is játszottunk ilyen csapatok ellen, valszeg többet mint te. Mivel a játszott meccseink száma is kb 4x-se annak, ami te másokkal vagy a jcsr-el játszottál.
    Legtöbb bf2-es cb-s meccset lejátszott csapat vagyunk Mo.-n ne fejtsd már meg hogy amit látunk az tök más. Tiszta vicc.
    Lehet h azért röhögtünk mert normális meccs volt? Egyébként akkor is játszottunk olyanokkal, akik egyértelműen csaltak cb-n és azon nem röhögtünk annyira.
  • Fujiryu
    #156996
    Mikor szokjátok már meg a hitboxot ebben a játékban? A mozgó ember azért porzik mert a TE GÉPED SZAR.Azt, hogy a golyó hova csapódik be az egy animáció, amit a TE GÉPED CSINÁL.Az ember ami porzik egyedül a TE GÉPEDEN VAN és annyit jelent, hogy a szerver szerint máshol van a játékos mint ahova lősz, ergo nem találtad el.Szóval a te gépedben és netedben van a hiba.A futó embernél NEM az emberre kell célozni, hanem mögé.A fedezéket és a kanyart, még akkor is lőni kell amikor nem látod és bead még egy két golyót, amivel lehet megölöd...A lényeg, meg azon van, hogy te hasalsz.Egyből amint meglátod lehasalsz.Ő kihasználja, hogy ugráló embert nem lehet eltalálni és amikor tárazol, meglövi a fejedet és mivel te nem mozogsz a legkönnyebb célpont vagy.Próbáld ki egyszer, hogy egy körig nem nyomod meg a hasalást közeli ellenfélnél, hanem helyette ugrasz egyet a sarkon a fedezék felé és állva-oldalazva lövöd le.Sokkal kevesebbet fogsz meghalni.
  • Herold
    #156995
    Amúgy meg az a kéretlen véleményem erről az egészról, hogy manapság, a jobbnál jobb BF2-modok korában aki még mindig az alapjátékkal baszódik és kellemetlen élmények érik (pl. a csíterek miatt és nemcsak waron) az meg is érdemli.
    Próbáljárok ki az AIX-ot vagy a PR-t, ezekben szinte alig vannak cheaterek.
  • eugabesz
    #156994
    A PB roppant "érdekesen" működik,engem is dobott ki párszor,még a saját szerverről is,tehát alapból nem vesszük mérvadónak,azért szoktuk megnézni minden esetben mit csinál az illető...tehát a Vista sztori alapból hihető...Hál' Istennek nem ismerem a Vista-t
  • badsec
    #156993
    Tévedésben vagy! Nem ezért hagyunk fel a warozással, mert kikaptunk az MC-től. Egyszerűen elég volt, kevesen is vagyunk, mással foglalkozik mindenki és ezt a tagnapi meccs is bebizonyította, hogy jól döntöttünk. Pl. tegnap már Kekét is "aktiváltuk", pedig ő aztán talán egy éve játszott velünk utoljára. Amúgy meg én nem emlékszem, hogy bárkiről is azt írtam volna itt hogy csíter.
  • MrYeti
    #156992
    most Atwe hogy jön ide?. mellesleg ebből a HSZből is látszik, hogy fingos sincs, mi történt tegnap...
  • MrYeti
    #156991
    felőlem lehet más véleménye, mert az egész ember úgy ahogy van, egy 0. de ha folyamatosan minden kis apróságba beleköt amit a Hordások mondanak (nem csak a mai napra gondolok), az már nem csak a vélemények eltérése. vagy tévednék?
  • Fujiryu
    #156990
    Inkább veletek mi történt, mert én semmit se változtam, viszont ti egy olyan klán lettetek aki egy vesztett war után elkezd csíterezni.Amikor még veletek játszottam kb 2 éve, ilyen nem volt.Együtt röhögtünk a TS-en egy vereség vagy győzelem után is.Nem volt ilyen kiborulós csíterezés...

    Én már játszottam csíterek ellen éles waron, szóval tudom milyen az amikor az ember csíterek ellen játszik.Nem olyan, hogy 1 golyós fejeseket kapsz.Hanem olyan, hogy tök mindegy honnan támadsz, mindig tudják, hogy jössz és az egész Squad meghal fél másodperc alatt.Megmozdulni se tudsz a pályán, nem, hogy visszalőni.Szóval hidd el csíterek ellen játszani szar, mert ott szó szerint lőni se tudsz.Mire észrevennéd halott vagy.Létra tetején épp, hogy kinézel és lelő.A gránát mindig megtalál.Késsel is leszed fél másodperc alatt, mert mindig tudja hol vagy.Egy csíter nem hal meg 10x egy waron, max 1-2 szer de ha már két csíter van akkor egyszer se, mert élesztik egymást.Szóval Atwera se mondod, hogy csíter, viszont ha ő játszott volna veletek ti pörgetitek őket és nem ők titeket...
  • Herold
    #156989
    Ja és gyorsan előkapta a fiókból az XP-t, és 2 perc alatt felrakta mindenestül, így gondolod?
  • mesor
    #156988
    Valaki nem a ti oldalatokon áll az máris tahó?
  • Running
    #156987
    Feltételezés. Nem tudod semmiről semmit, ott sem voltál, mi alapján feltételezel dolgokat? Azért örülök, hogy te ennyi mindent tudsz...
    Ki nem szarja le hogy megvertek, kaptunk már ki jópárszor, 1-2 meccses csapattól is. Nem érdekel senkit sem az eredmény, tovább megyek a bf2 sem. Az is csoda, h a meccsre megvoltunk.
    Csak utálom, mikor lenne jobb dolgom, de el kell basznom 2 órát az életemből az ilyen Mckenny félék miatt.

    Tudom, hogy te Fuji egy jóisten vagy a játékban, de én is játszok a játékkal a demó megjelenése óta és feltűnik, ha valaki gyanúsan játszik. És McKenny nem kicsit volt gyanús az első perctől fogva. Normális játékosoktól nem szoktam olyan látni, hogy magyar jópingű szerveren, mindenféle szerver anomália hiányában, valaki a kisháztetőről, a hotel zászlóhoz beugrás közben folyamatosan lő. Az h mindig tudta ki merre van, már meg sem említem, biztos spottoltak neki mindent.
    Már a helis fregmúvijában is nem kicsit gyanús a gyerek. Úgy látszik infben is kamatoztatja az ott szerzett tapasztalatait. Pl, hogyan kell egy ködös pályán öt kilóméterről kiszúrni a másikat, aki fedezékben volt. Najó hagyjuk.
    Az MC-sek nem érdekelnek, de McKenny játékára kíváncsi voltam és nem csalódtam, egy nyomorék csíter geci, nagy pofával. Igazi verni való kis fasz.
  • Manoboy
    #156986
    Nem sírni jöttünk, ez egy megállapítás volt, hogy csalnak. Ennyi.
    Nem kell élből vissza vágni, mivel nem voltál ott és hogy ellened mit csinál azt más kérdés. Azt tisztán látszott, hogy nem tudják állandóan kihasználni a kis cheatjüket. De attól még nem lesz tiszta játékos.
    Ahogyan játszottak és ahogy mi játszottunk az alapján két körbe pörgettük volna le őket a faszba simán, amennyiben nem használják a szájba kúrt cheatjüket.
    Amikor lövöm a srácot, tisztán mutatja a célkereszt hogy betalál a golyó, benne van féltár arréb ugrik, még mindig lövöm utána fordulok és lövöm ezerrel, kifogy a fegyóm, ja és mindezt fekve, majd ő kényelmesen egy rövid sorozattal le lő... szóval erre ne mondja nekem senki hogy nem cheat, mert csak akkor találkoztam ilyennel amikor cheatelt valaki, soha máskor, pedig pár órát már letoltam ezzel a játékkal.
    Na meg még volt sok sok érdekes dolog.
  • MrYeti
    #156985
    remélem egyest kapsz rá
    mellesleg hogy van ez? ha a naaagy fuji azt mondja, hogy nem cheater, akkor az úgy is van? na húzzál már a tudod hova, és vissza se gyere! mi történt veled? miért lettél ekkora tahó?
  • Fujiryu
    #156984
    Akkor sry.Túl sok adminnal kellet már TS-en vitatkoznom, hogy engedjen már vissza a többiekhez :) Eddig kb két szerveren sikerült elérni, hogy a ban kerüljön le rólam :)
  • Fujiryu
    #156983
    Mert játszottam ellene és nem tudott megverni.Ergo nem csíter és kicsit fárasztó, hogy még mindig azon fáradoztok, hogy olyan embereknek bizonygassátok akik még ellene sem játszottak...

    Ha nemeg m akarjátok, hogy más beleszóljon egy warba amit játszottatok, ne sírjatok róla egy NYILVÁNOS fórunon(tudod van egy házifeladatom)...
  • eugabesz
    #156982
    Sajnos azt kell mondjam,tévedsz.Semmi közöm a meccsetekhez,nem is azzal kapcsolatban írtam amit írtam.
    Kettő,van mikor 3 admin is van, és csakis indokolt esetben bannolunk valakit.Azt az illető biztos hogy egy egész körön keresztül figyelemmel kiséri a játékos nézetéből egy admin,s csak egy szavába kerül az illetőnek (elfogadható magyarázat után) és lekerül róla a bann,nem bannolgatni járunk a szerverünkre,hanem játszani.De ha már belépni sem tud az illető az adott hash-el,az már gyanús.Pláne ha egy másik hash-el meg simán beengedi a pb.Ennek szerintem semmi köze a Vista-Pistához.
  • Fujiryu
    #156981
    Ti jöttetek ide csíterezni nem ők mellet veregetni...Az, hogy McKenny hozza a szokásos ő a "király" formát az nem jelenti azt, hogy ők is így gondolját.Utáljátok egymást ez tiszta sor, de ettől még sokkal jobb játékos mint ti, mert egész nap játszik ellenben veletek aki néhány estét játszotok csak.Az, hogy egy faszparaszt a játéktudásán nem változtat.Szóval azért felhagyni a warozással, mert néhány fiatal csapat aki egész este gyakorol lever egy fun klánt még fölösleges...
  • MrYeti
    #156980
    de most úgy őszintén válaszol légyszíves! miért ugatsz bele egy olyan warba, amin ott se voltál? azt, meg hogy nem csal egyik lámi sem, csak akkor fogom elhinni, ha egész war alatt megy nekik a broadcast...
  • MrYeti
    #156979
    mindenki engem bánt
  • Fujiryu
    #156978
    Arra, hogy Vistája van és kibaszta a PB mert nem rendszergazdaként indította el a játékot.Velem is megesett már párszor...
    Pont az ilyen adminok miatt nem játszom BF2-t, akik sasszemmel szúrják ki a csítereket az ellenséges oldalon.Alig van egy két szerver ahonnan levették rólam a bant miután rámpakolták, mert azt hitték csalok.

    McKenny meg nem csíter, egyszerűen csak sokat játszik és megszokta a szar hitboxot.A 125-105-ös vereség az nem olyan, hogy azt kéne mondani, hogy csíterek.Lehet, hogy szar a stílusuk, de lecsíterezni valakit egy vesztett war után, ahelyett hogy mondjuk véletlenül gratulálnátok elég nagy parasztság.Eléggé pofára eshettek a Hordások, mert azthittétek simán lenyomják őket és erre hoppá egy szoros meccsen kikaptak.Ha 180-0-ra pörgettek volna őket még lenne alapja a csíterezésnek, de így csak annyit bizonyított, hogy egy aktívan gyakorló klán meg tud verni egy funklánt.
  • badsec
    #156977
    Természetesen az Kennynek ment...
  • badsec
    #156976
    És ha már itt tartunk, nem véletlenül nem játszottunk soha az ilyen "új" csapatokkal mint az MC, THC, LA és még sorolhatnám. Kihívást kaptunk mindegyiktől rendesen. Régen bármikor verettük magunkat büszkén ripityára a JCSR, 7th, RDHA és a többi neves csapat ellen, mert abból legalább tudtunk tanulni. Tőled csak azt tanultuk - amit eddig is tudtunk -, hogy részünkről elég volt a BF2 meccsekből. Pontosan az olyanok miatt, mint te. Ezt a meccset is csak azért vállaltuk el, mert az MC-s srácok nagyon akartak velünk játszani és már hónapok óta jöttek az állandó felkérések. Hiába mondtuk nekik, hogy nem vagyunk aktívak BF2ben, a CB meccsekre is alig tudtuk összehozni azt a 4-5 embert. Szerettek volna játszani, mi meg összejöttünk nagy nehezen 5-en tegnap és ennyi. Nem nyertetek olyan nagy fölénnyel, hogy most itt verjétek a melleteket.
  • eugabesz
    #156975
    Voltak azért jó pillanataim,de majd mindent megold néhány borzalmas nagy tudású ember,akik pl. feltalálták a Spanyol viaszt,vagy hasonló nagy cselekményeket vittek véghez,mint pl. tévedésből ide születtek,nem a pöcegödörbe...
  • n003
    #156974
  • JagFater
    #156973
    Mint eddig mindent...