172092
  • JagFater
    #157052
    Gyertyát szívó láma...
  • MrYeti
    #157051
    ne siess vissza
  • JagFater
    #157050
    Régi arcos köcsög...
  • Deqwator
    #157049
    akkó PINA!!!
  • JagFater
    #157048
    Vissza se gyere...
  • JagFater
    #157047
    Sünözni szánalmas....
  • Deqwator
    #157046
    SÜN!!!
  • Fujiryu
    #157045
    Visszamentem tanulni :) Majd kb 2-3 óra és jövök :)
    Addig ís
  • Running
    #157044
    Sose akartam példakép lenni, de nem bánom, ha az vagyok. De jöhetne pár új arc flémelni, mert kezd ülni a téma.
  • Fujiryu
    #157043
    Hát mivel Running a példaképem, így az enyém
  • MrYeti
    #157042
    a cigi szerintem nem így néz ki
  • Fujiryu
    #157041
    Szerintem mivel a Phelpset lefényképezték cigizés közben, vagyük el tőle az összes Pekingi aranyat, mert aki cigizik az tuti kokszol :)
  • Fujiryu
    #157040
    Nem azt mondtam, hogy úgy gondolom hogy azok kerülnek ki akikről te gondolod hogy csalt.Hanem azt, hogy ahhoz hogy lekerüljön valaki nem elég elmagyartáznia mi történt hanem részletes bizonyítékokat kértél tőle, hogy levedd a listáról(pedig kurva hihető volt amit mondott.akkor is mondtam hogy nem csíter de ugye akkor is én voltam a hülye és Fuji mitől vagy ilyen nagyképű.Valahogy animus veatort és a haverokat nem védem csak azokat akikről tudom hogy nem csalt)...És még én értem félre amit te mondasz...
  • MrYeti
    #157039
    ezt ő tudja. de mint tudod ma már elég sok "okos" egeret lehet venni, amik sok érdekes dolgot tudnak.
  • n003
    #157038
    ez izgi lehet .. akkor már csak azt nem értem hogyan aktiválja dekativálja a játék közben? mert ez valszeg a tévézéshez kell mert csak az egeret kell húzni mert a kattintást a program csinálja .. de ha visszaül a pilótaszékbe akkor ki kel kapcsolni eme nemes funkciót majd amikor visszaül be kell kapcsolni???
  • MrYeti
    #157037
    és kié a lány szerep?
  • Fujiryu
    #157036
    Akinek nincsenek barátai annak szar lehet.Nekem vannak ők ketten
  • Running
    #157035
    Nála ez csak kicsapódása a nagypofájú beképzelt fasz stílusának. Majd kinövi, ha már férfié és felnőtté ért.
  • MrYeti
    #157034
    a Fuji egy dákó
    Running te meg gyere msn, ha tudsz :)
  • Running
    #157033
    A clanwar oldalra azok kerülnek ki, akik a Pbbann.com oldalon szerepelnek és ennyi.
    Ha valakinek ez nem tetszik, az magyarázkodhat. Egyébként egy esetben volt olyan, hogy az illető kérvényezte h szedjék le róla a bannt, mert bizonyítéka volt arra, hogy amit leszedett a bf2-höz az nem csít. Le is szedték. A többiek meg...nem rám tartozik.

    Elég vicces ha azt gondolod, az oldalra azok kerülnek fel, akikről ÉN eldöntöm h csíter. Gondolkozzál már, mielőtt beszélsz, mit gondolsz én vagyok a punkbuster vagy mi a fasz?
  • JagFater
    #157032
    Eddig gémóver volt a pajtásod, most mekkeni?
    Érdekes, hogy a prohardveren is mennyire szeretik mindkettőt, és mennyire becsületes játékosnak tartják őket. :-)

    Majd elmúlik ez a "védem a gyengéket szamaritánus" becsípődésed.
  • MrYeti
    #157031
    meg elég sokat makrózik is... TSen nekem be is vallotta, hogy van egy pprogija, ami másodpercenként 100szor kattint, és nem vágja ki érte a PB. ahol van 1 ilyen, ott lehet több is nem?
  • Fujiryu
    #157030
    Én nem róla beszéltem, hanem McKennyről.Mióta ír ide azóta csíterezitek semmi bizonyíték nélkül, ha van róla bizonyíték akkor igazatok van de amíg nincs addig alaptalanul ne vádolj másokat.Valahogy a clanwar honlapra kikerült kamucsíternek is elég sok időbe telt mire kimagyarázta magát.Mi lenne ha mondjuk te is bizonyítanád valahogy azt hogy akit lecsíterezel csíter? A fregmovija pedig szerintem egyértelműen megmutatta hogy helivel nem csal.Elég sok mellélövés volt abban a videoban.
  • Running
    #157029
    Kösz, de nem célom hogy jobb legyek a játékban mint McKenny. Ez csak a gyerekeknek számít.
  • Manoboy
    #157028
    Akkor jó. :D
  • havercsotány
    #157027
    Én az utóbbi hónapokban rákaptam(gyakorlom) a célzás nélküli sima keresztes lövésre(fregmúvik hatására)de ha ezt össze vetem a Fuji féle hátamögé lövös technikával fhú leszedek mindenkit

    Na lehet adni tovább a tapasztalatokat trükköket
  • Running
    #157026
    Örüljél neki, én az utóbbi időben minden szerveren találkozom velük. A legjobb az volt, mikor 32-es karkandon, 20v20-nál a csávó egyedül a híd túloldalán fekve lenyomott 10 támadó embert rpk-val. 3-an élesztgettük az 1 golyótól elhulló embereket, de átjutni nem tudtunk. Aztán addig tékázták a srácot, ameddig el nem hagyta a szervert. Ő se volt csíter, csak skilles, tudom...
  • Fujiryu
    #157025
    Ha valami bizonyítékot találnál a saját szavadon kívül akkor még talán el is lehetne hinni.De amíg én játszottam ellene többször és egyszer sem csinált ilyet addig nem gondolom, hogy el kéne hinni.A helis videoja meg egyszerűen tényleg azt mutatja, hogy tud játszani.Az, hogy mindig tudja, hol az ellenfél az nem véletlen, mert mindig be van spottolva.Én heliztem vele és megmutatta, hol kell ellőni a tvt hogy be tudjam spottolni az ellenfelet.Szóval szidhatod akár mennyit attól még mindig jobb lesz mint te, mert a szájkaratétól és sárdobálástól nem lett jobb játékos senki...
  • MrYeti
    #157024
    linket nem adhatok, mert megígértem a szerver tulajának, hogy arról az ftpről csak mi szedjük le a demókat, hogy ne legyen leterhelve. délután felteszem valahova, és adok linket
  • n003
    #157023
    linket!! hadröhökkjünk minkis :DD
  • n003
    #157022
    háát az tudod úgy van hogy a méhecske száll virágról virágra és .. öö .. szóval apuci most jól megb.... anyucit és lesz kistesód ;))
  • MrYeti
    #157021
    van. most töltöm le
  • Manoboy
    #157020
    Kellett volna Demot felvenni a szerveren.
  • Fujiryu
    #157019
    Akkor egyszerűen nem találták el.ezen sem kell sírni és csíterezni.Hagyják abba a BF2-t és találjanak valami mást maguknak.Én havonta 1-2x BF2-zöm és érdekes módon nincs ilyen problémám, nincs a szerver tele csíterekkel.4 év alatt ha 5 csíterrel találkoztam publikon.Persze én nem játszom waron csíterek ellen mint MCKenny...
  • Running
    #157018
    Segítek, ezt a példát nem a hitbox miatt hoztam fel, hanem a makró miatt. Ugyanis nem lehet a bf2-ben rögtön felpattanni, éleszteni, majd feküdni. Tudod, van egy kis idő a fekvés-állás között. Na most a srácnak nem volt. Ennyi.
  • MrYeti
    #157017
    erre ment ki az egész mi?
  • Running
    #157016
    Mán megszereztem a téket, az enyim. Még akkor is ha kellett hozzá egy kis flém.
  • MrYeti
    #157015
    a Fuji egy dákó
  • Herold
    #157014
    Az eset leírásában senki nem beszélt porzásról.
  • Fujiryu
    #157013
    Akkor pls ne sírjatok ilyenekről, mert ez mind arra utal, hogy még mindig nem fogtátok fel, hogy a futó ember mögé kell célozni és nem rá:

    "Amikor lövöm a srácot, tisztán mutatja a célkereszt hogy betalál a golyó, benne van féltár arréb ugrik, még mindig lövöm utána fordulok és lövöm ezerrel, kifogy a fegyóm, ja és mindezt fekve, majd ő kényelmesen egy rövid sorozattal le lő..." [Lukács 3.15]

    "Én lövöm fekve a földön fekvő srác mellett álló társát, aki meg is hal. A földön fekvőt az én társam lövi. A földön fekvő 2 golyóval fejbeküldi a társam, felpattan 1mp alatt élesztővel a kezében és feléleszti aki mellette meghalt, majd kb 1 mp alatt már a földön fekve 1 golyóval kb pofánlő, miközben én sorozom AK-val a tiszta célpontot. És ilyenek hegyekben" [Running Wild 0.07]