172092
  • Fujiryu
    #157092
  • Herold
    #157091
    Bazdmeg BF helyett inkább iskolába járj, és akkor nem maradsz analfabéta te nyomi.
  • nyurgabela
    #157090
    Nem tudom h néküle mi lett volna
  • Verzoo
    #157089
    lol
  • Fujiryu
    #157088
    Amúgy lassan lehet így fogják hívni az orvosok is :)
    A Tabatiere háromszög egy valós anatómiai struktúra ami a kezeden van és régen onnan szipuzták fel a dohányt a férfiak az orrukba(erre az egyetlen dologra jó).Szóval el fog jönni amikor a vizsgán azt mondják majd, hogy ez a söremelő izom :)
  • havercsotány
    #157087
    mekkeny nélkül esélyetek nem lett volna
  • havercsotány
    #157086
    meg a lazán száj felé billegető borosüveg izom
  • nyurgabela
    #157085
    Szerintem fair game volt
    GERIX
  • JagFater
    #157084
    Hülye e vagy e te? mst?
    He? MST mondjad meg, vagy oat teszek, h ien wok leszek jo?
    Kűlonben fejlodtűnk...!!!!4443??????:??:....-S.célwedwe
  • JagFater
    #157083
    Hát, meg a zizmok.
    Az alsó seremelő alkarizom, meg a csukló páleszhörpintisz. Az nincs ám akárkinek...
  • nyurgabela
    #157082
    Gerix wok
    Szerintem fair game volt.NEm értelek titeket h mért cheateltunk volna???
    MSt jobbak voltunk ,sokat is fejlődtunk engem is meglepett, h ien jok voltunk de ezt a taktikának is köszönhetjük.Remekül helyezkedtünk és összetartottunk.
  • havercsotány
    #157081
    a mi kis alkesz refrekszeink nyomába se érsz te kis tejfölös faszu szájbergyerek
  • JagFater
    #157080
    Azé cheaterzünk, h mst csinaljuk a feszkót!
  • JagFater
    #157079
    Mid van otthon te nyomoronc?
    Fél megás modemed?

    wásztákúrva... :-DDDDD
  • nyurgabela
    #157078
    Gerix wok
    Nemtom mért cheaterzetek ennyit??.Mi mst jobbak voltunk jo formában voltunk és jo taktikunk is volt.Mi mst rendezetten játszottunk mindenkinek meg volt a helye engem is meglepett h ilyen sokat fejlődőtt mindenki(én is:)) szerintem ezért nem kell ezért mst ekkora veszekedést csinalni
  • JagFater
    #157077
    Egyem a pofikádat drága szélsőségem barátom. :-)
  • badsec
    #157076
    De a tudomány ma már csodákra képes. Látod Kenny is megszületett...
  • Manoboy
    #157075
    Olyan vagy! Arra még ő se képes.
  • HTS s3rg1nh00
    #157074
    nekem meg van egy 30/20-as digim,egy nem is olyan szar gépem,és néhol stabil 30 alatti pingem(itthon néha 3-4-5,néznek is a többiek,hogy most akkor wtf?),és mégis porzik ezerrel,biztos bennem van a hiba...
  • badsec
    #157073
    Majd most jön az, hogy belinkelsz egy képet hogy a demoban 100-0-as k/d-t csináltál?
  • Fujiryu
    #157072
    gép-internet-szerver ettől a háromtól függ.
    Amikor volt a magyar lengyel meccs(még anno a CB NC 32-es) akkor az RDHA-sok kitakarították a szervert arra a meccsre.Meglepődtem, hogy miket beadott a játék.Olyan faszmák lövéseket csináltam, hogy csak néztem.Szóval az RDHA-sok tudnak valamit ha szerverről van szó.A JCSR szerveren amit tőlük béreltünk is nagyon jól lehetett játszani.Még a norvégok is inkább játszottak azon mint a sajátjukon, mert nekik is jobban adta mint a norvég szerveren.Szóval az RDHA szerverkarbantartóinak
  • MrYeti
    #157071
    és a makródat hogy állítod be?
  • McKenny
    #157070
    fuji ki kell javitanom ---a géptől fontosabb az internet kapcsolat
    van itthon egy fél megás meg egy 8 megás modemem
    ha a nagyobbal játszok a porzás elég ritka...és nem kell HB ra lőni..
    jó a neted pinged max 35-40 be fog az találni
    a szórás az a legegyszerűbb dolog nem nyomni kell a gombot folyamatosan.. hanem ésszel
  • McKenny
    #157069
    egy hszt találtam amire van értelme válaszolni be is másolom mert itt fórumozók nagy részének tanulságos lehet:

    "Mikor szokjátok már meg a hitboxot ebben a játékban? A mozgó ember azért porzik mert a TE GÉPED SZAR.Azt, hogy a golyó hova csapódik be az egy animáció, amit a TE GÉPED CSINÁL.Az ember ami porzik egyedül a TE GÉPEDEN VAN és annyit jelent, hogy a szerver szerint máshol van a játékos mint ahova lősz, ergo nem találtad el.Szóval a te gépedben és netedben van a hiba.A futó embernél NEM az emberre kell célozni, hanem mögé.A fedezéket és a kanyart, még akkor is lőni kell amikor nem látod és bead még egy két golyót, amivel lehet megölöd...A lényeg, meg azon van, hogy te hasalsz.Egyből amint meglátod lehasalsz.Ő kihasználja, hogy ugráló embert nem lehet eltalálni és amikor tárazol, meglövi a fejedet és mivel te nem mozogsz a legkönnyebb célpont vagy.Próbáld ki egyszer, hogy egy körig nem nyomod meg a hasalást közeli ellenfélnél, hanem helyette ugrasz egyet a sarkon a fedezék felé és állva-oldalazva lövöd le.Sokkal kevesebbet fogsz meghalni. "

    Majd máskor mennem kell:D
  • n003
    #157068
    ijjen kékcsíkos zsemjét árul? :O loál
  • n003
    #157067
    "Noob a láma" lol :DD tennap ts-n beszélgettünk a jövőről és felvetődött a kérdés hogy akar e valaki a kórdából inf-ezni .. én voltam az első aki megszólalt "NEM" mire Sturm cinikusan megjegyezte "nem is rád gondoltunk" :DDDDD :O
  • Bogdogege
    #157066
    A teszkoban is van pékség
  • n003
    #157065
    nah ennek fussál neki mert nemsikerült :|
  • n003
    #157064
    tönkrement a pékség? :O

    .. szivattyú? mélytorokügynökséget indított .. számlaképes?? :DDD
  • McKenny
    #157063
    engem csak hivtak
    és miért baj ha veletek akartak játszani?
    azóta feljődtek a játékosok lehet régen mid skilnek számitotatok most egy erősebb publikon összepakolna
  • McKenny
    #157062
    szervezéshez közöm nem volt én nem akartam veletek játszani, mivel publicon már tapasztaltam hogy kb high bootokal vagytok egyenlők
  • n003
    #157061
    ki nem szarja le a kínod csítergecifurujanövendék :D
  • McKenny
    #157060
    mi a geci van itt ? máskor nem irok ha ennyit kell olvasnom meg a válaszolgatás
  • HTS s3rg1nh00
    #157059
    ebédeltem b34,néha valakinek azt is kell,ahelyett,hogy egész nap itt flémel...
  • Bogdogege
    #157058
    Teszkoban árulja a búvárszivattyút
  • Zerénd
    #157057
    Mind faszlámák vagytok!
    Kivétel Dzseg, Bala, Degwi, Fuji, Herold, Noob a láma, fasz frxes mesor (pippantanak engem felváltva csak azért). És akinek ez nem tetszik, elmehet a pont pont pontba.
  • n003
    #157056
    elősör nézz tükörbe mielőtt másokat okolnál!! b3 TE hol voltál amikor holmi jöttmentek behúzták a téket :DD
  • HTS s3rg1nh00
    #157055
    Boxi bazmeg,hol vagy mikor flémelni meg tékelni kell?
  • n003
    #157054
    ojjant mongy amit még nemtudunk :D
  • JagFater
    #157053
    noob...