172092
  • Bala10
    #157132
    biztos megfogja a pb
  • Bala10
    #157131
    biztos úgyvan ahogy mondod... de ettől függetlenül tényleg nem tudom megnézni a videót
  • JagFater
    #157130
    Nem akarsz már végre visszatakarodni anyádba?
  • McKenny
    #157129
    buzi e vagy?
  • Running
    #157128
    Taníccs még minket Mester! Engedd szabadjára minden tudásod!
  • McKenny
    #157127
    nem bántásból de egy olyan aki csak publikozott nem csoda hogy ezt mondja...annyi ilyen videó van. mind csal?
    És azt se felejtsd el hogy ezek válogatott jelenetek.
    egy videóban sokkal jobban néznek ki a lövések főleg a fegyver hangja nélkül...
    próbáld meg felveszel 2 perc játékot amikor nem csak halsz hanem mondjuk megölsz 2 embert akár egyszerre is
    videóvágóba berakod, bf hangot leveszed alóla ha felvetted volna képpel eggyütt, youtubról vmi zenét nyomatsz alá miközbe nézed
    akár tehetsz bele egy kevés gyorsítást is de ugy hogy lehet más észre se venné ha nem tudná hogy gyorsítva van és kész a skiles fragmovie
  • Running
    #157126
    HÁT NEM ÉRTITEK HOGY EBBEN A JÁTÉKBAN NEM CSÍTELNEK????? FUJI MEGMONDTA, a 4 ÉV ALATT CSAK MAX 4-5 CSÍTERREL TALÁLKOZOTT!!!!

    BECSÜLETESEN JÁTSZIK MINDENKI!!!!! ÉRTITEK??? ÉRTITEK????
  • Bala10
    #157125
    akkora csít az a videó, hogy meg sem tudom nézni
  • Metalmilitiakid
    #157124
    Nekem a felgyorsítás egyértelmű volt de hogy gyorsabban ellőt golyó egyenlő normáé sebességen ellőt 5 golyóval ezt vedd észre . Hát azt most hirtelen nem tudod hogy esés közben lehet e , de nézd meg a videón hogy a korlát másik oldalán esik le és nem a lépcsőn esik le és ahhoz hogy ott essen le át kell ugrania a lépcső korlátját és ugrás közben már nem lehet lőni.
  • Fujiryu
    #157123
    Mythbusters mai adása:

    0.Vedd észre, hogy a video fel van gyorsítva ergo úgy tűnik mégjobban adja neki mint egyébként...
    1. Nem leugrik a tetőről, hanem lesétál ergo simán lehet lőni esés közben.Próbáld ki, hogy nyomod a gombot és lesétálsz a tetőről.
    2.Egyszer megöli a csatornában a gyereket, utána az lespawnol full tölténnyel.Lő kettőt amikor másodszor találkoznak és meghal megint és annak veszi fel az M16-osát.Amiben minimum 24 töltény van.Szóval az hogy a bf2 nem mutatja a töltények számát az csak azt jelenti, hogy bugos(egy idő után meg is jelenik hogy van benne 18).
    3.Shockpaddles meg jelez ha élesztesz.
  • Metalmilitiakid
    #157122
    hát szép videó meg minden
    Csak pár észrevétel minden pártoskodás nélkül. Elismerem jól játszanak de érdekes módon esetek 70% ában a szebben álló fél (felek) else tudjak találni őket pedig volt hogy kb 2 méterrol lőtték AK val. Havercsóti két felismerésén kívül hozzátenném 8:07 kor hogy ugrás/esés közben olyan szépen lelövi az ellent ami nekem 1.5 éves játékidőm alatt (nem sok) soha nem sikerült (még elsütni a fegyvert se) . Másik hogy szinte minden golyójuk talál , sok gyakorlás meg rutin de ne mondja már hogy állva ellövi az összes embert 30 méterről AK val 5 golyóból , nem egy ilyen volt a videóban. Na meg a kés meg a shockpedál, lehet hogy én hibám vagy hitbox lemaradás , de egy 2 perce mozdulatlan sniper t 2x kell hátba szúrnom mert az esetek 80 % ban 1. re csak porzik , neki minden betalált ugrás hasalás közben is. A pedálról meg annyit hogy nem tudom mennyi a hivatalos "lőtávja" de a csávókám egyszer kétszer 3 méterről is ölt vele. Na most hirtelen ennyi , nem mondom hogy csíter , lehet csak vmi kisebb HAX .
  • Bala10
    #157121
    :D legjobb
  • Bala10
    #157120
    mennyi üzenet
  • MrYeti
    #157119
    a mekkeni egy
  • atomboy
    #157118
    Mennyibe kerult?
  • Herold
    #157117
    Mi már felnőttünk és leszarjuk a téket.
  • McKenny
    #157116
    összefogalom
    tegnap: mc vs hord, horda kikap...
    ma: runing sir többiek röhögnek rajta
  • McKenny
    #157115
    tudok ugyis irni:D most érettségizek:D neviccelj
  • Promi #157114
    Latom a szint maradt a regi
  • jappy
    #157113
    ó a büdös retkes faszba. 190 uj hsz. A faszom olvassa végig. Az elejét elkezdtem, de meguntam. A lényeg, hogy amit kenny irt az elején azt nem ő irta mert nem volt benne hiba. Szerintem két szopás közt megkérte gameovert vagy fuji szivótorkot, hogy irjon valamit. Jó hogy felpörgött a topic, kár hogy lemaradtam a 157k ról baszná teherbe béla.
  • n003
    #157112
    nah ott van!!! ahogy feljön a nap hát olyan effekteket látni a wallhack-s videókban :| meg b+ eldobja a gránátot jalán és 2 meghalnak tőle karkand-on :| .. eddig jutotam a videóban :DD még nézem tovább
  • McKenny
    #157111
    látod? te okosat nem birsz mondani..és nincs is:D magadból indulsz ki:D
  • havercsotány
    #157110
    rájöttem :) annyira gyors a srác hogy nem bírja követni a gép
  • Running
    #157109
    A többieknek meg: Azért vicc mennyire lámák vagytok, elvittem a téket úgy, hogy aludt az egész banda. Elzsírosodtatok, kényelmesedtetek már.
  • Running
    #157108
    Takaroggy a q...anyádba te kis pattanásosképű fasz.
  • SigS
    #157107
    Mennyi láma hsz ecssééém
  • havercsotány
    #157106
    5 perc 34 másodpercnél a shockpadle találatot jelez bug? A 7perc 29 másodpercnél is van egy érdekes dolog üres a tár és mégis beadja neki a találatot majd animáció nélkül táraz Bug csak kérdem semmi célzás
  • McKenny
    #157105
    ez van :D
  • McKenny
    #157104
    ez van :D
  • badsec
    #157103
  • Fujiryu
    #157102
    Már nekem is sok vagy.Nyertetek tegnap és itt vége kéne hogy legyen, de te is ugyan olyan szánalmas vagy mint aki csíterezik, azzal hogy leszólod a másikat és nyomoréknak nevezed.Miért nem lehet békében gratulálni a másiknak...Talán nem utálna minden ember ezen a bolygón és a szomszédosokon, ha nem lennél ekkora öntelt fasz...
  • Zerénd
    #157101
    Legalább az alapvető heJesírási szabályokat tartsd be, te faszláma!
  • McKenny
    #157100
    Nálad van a hiba:D
    De sokat függ az internet szolgáltató is..már mint a gépei.nem tudom
    de sok külföldi ismerősöm akkiel szoktam járni warozni (csak 4v4 fbf et játszunk).. ott kivétel nélkül mind ilyen minimum 60 as netekkel játszanak:D
    tegnapi pcw jó szar volt:D 26 tikettel nyertünk igaz csak 1 map volt ,3 francia csapat társ aki ismeri őket észreveheti hogy open cupon atwéékkel egy ligába vannak:D szval nem pont az a láma fajta( lásd : running)
    ez beszéljen helyettem csapattársaim csinálták:

    http://www.own3d.tv/watch/aliv...-%26amp%3B-anth0,13234.html
  • Manoboy
    #157099
    Jó akkor csak makrót használtatok. Épp elég az is.

    A taktikátok tényleg nem volt rossz valóban. Bár elég csúnyán kikaptatok volna ha nincsenek azok a furcsa dolgaitok. Lehet csak E.T. segített nektek.
  • nyurgabela
    #157098
    szanalmas vagy
  • JagFater
    #157097
    Én már tuti mutálódom, jól haladok az igazi sörminátor alkat felé. :-)
  • JagFater
    #157096
    Na olyanom még nincs, arra gyúrnom kell.. :-)
  • Herold
    #157095
    A rossz példa ragadós?
  • JagFater
    #157094
    Én cheaterzek, te cheaterzel, mi cheaterzünk...
  • havercsotány
    #157093
    tán kivan osztva a billentyűzeted a macros egeredre ?