172092
  • Hajdinak
    #157172
    hali!
    ezer éve nem BF2-ztem de most rámjött. azt láttam hogy nemérg lett vmi 1.50 beta patch, de mivel még települ a cucc, nemtudom melyiket tegyem fel. theát az lenne a kérdésem hogy a szerverek nagy része még 1.41 vagy már 1.50?
  • Fujiryu
    #157171
    Hát szerintem ott az történt, hogy onnan támadtak és tudta, hogy befutottak oda, mert mennek a középső folyosó felé és fel a kistetőre.Aztán oda ilyenkor mindig lő az ember pár golyót, mert elég gyakran bújik oda az ember tárazni és medikpakkal gyógyulni mielőtt kimenne a középső folyosó felé, mert azt a középről kifutók nem látják(gondolom a kocsinál voltak előtte és arra ment vissza, hogy ráspawnoljanak).Szóval ha megnézed keresett ott egy embert mert először a nyílt részen van az egere ahol valszeg befutott, utána belelő a keritésbe pár golyót, mert ott is lehet és véletlenül megöli(egyébként sztem meglepődött ő is mert ha megnézed párat belelő és utánaa megy nézni a középső folyosót, de amint látja, hogy találatot jelez elindul visszafelé, de az a két golyó is elég volt aztán újra a közepet nézi)..Itt nem csalásról van szó, hanem arról, hogy az a gyerek 4 éve fbf karkandot játszik és reflexből lőnek ilyen helyekre, meg egy utólag belepakolt effekről...
  • KáTéCé
    #157170
    Van egy hasonló 3.25-nél, de mondjuk mint két esetben be volt spottolva az áldozat, de akkor is mekkora mák kell hozzá :p
    3.48-nál is van egy "effekt", amit kézséggel el is hiszek, de ott viszont nem volt spot, erre nem jut eszembe magyarázat :)
  • KáTéCé
    #157169
    Noobgamer.fuji :D
  • havercsotány
    #157168
    faszomse tudja csak a videó alatt van valami walhack efect duma
  • Herold
    #157167
    Mi? Az ESP (vagy miafaszomnak hívják) a minimapon a vége felé?
  • havercsotány
    #157166
    de nekünk senki nem mondta a 3 év alatt basszátok meg
  • havercsotány
    #157165
    az csak ilyen movis efekt. nem?
  • Metalmilitiakid
    #157164
    ja tényleg meg amikor a csávó áll fent a tetőn sztem hotelen és célzás nélkül lőtt 1 egy golyós fejest a ködbe kezdőre na ott néztem egyet
  • Running
    #157163
    Ez már jó ideje így van.
  • Manoboy
    #157162
    Ő hisz az ártatlanságban.
  • Metalmilitiakid
    #157161
    ezután a videó után azt mondom hogy még egyszer nem fogok célozni ebben a kibaszott játékban mert úgy néz ki az csak ront a pontosságon ...
  • Herold
    #157160
    Ebben a bioxar movieban is kb a német válogatott játszik és, hogy beraknak pár wh effektet még nem jelenti, hogy csalnak.

    Ja persze, biztos csak kipróbálta mi? Te ezt tényleg elhiszed, vagy csak minket akarsz hülyének nézni?
  • havercsotány
    #157159
    szerintem se csíter aki csiter de aki csítet használ az csiter
  • Running
    #157158
    Fuji te már akkora pro vagy, hogy nem tudlak értelmezni.
  • eugabesz
    #157157
    Szerintem ezt a vitát nagyon egyszerűen rövidre lehet zárni.
    Aki szervert üzemeltet,gondoskodjon róla,hogy a játék a szerveren tiszta legyen.Ennyi.
  • Fujiryu
    #157156
    Pl Raven az aki aki az első whs effektet lövi
  • Fujiryu
    #157155
    Most komolyan olyan emberek osztanak itt csalásról, akik csak publicon játszanak, ott is ha nem megy a játék átváltanak sniperre és lebasznak két claymoret.Egyébként meg mennek supporttal és amint meglátnak valakit, lehasalnak és ráfekszenek a gombra(tisztelet a kivételnek)...Utána meg csodálkoznak, hogy meghaltak.Pedig az ellenfél csak annyit csinált, hogy átugrott a fejük felett és a hasaló célpontot lelőtte, miközben ők lehasalva nem tudták követni.Vagy elugrált a fedezékhez egy medicpakkal és kinézve onnan és egy lövésből leszedett titeket hasaló embereket.Az esetek 90%ban a csítereitek ezt csinálják és ilyen embereket neveztek csíternek, mert nem tudjátok eltalálni(belelősz egy full tárat és nem hal meg, benne van a hiba és nem te vagy a béna).Persze vannak olyanok is akik aimbotoznak és rángat a fegyvere mint az állat, de erősen kétlem, hogy napi szinten találkoznátok ilyenekkel és itt nem erről van szó.Egyik videon sincsen 10 freg egymás után, amit ti annyira sokszor láttok...De itt akkor is abból indult a vita, hogy McKenny egy csíter és én mondtam, hogy nem az csak jobb nálatok.Aztán jött az, hogy azt mondom senki nem csíter szerintem és hogy mivel én 5 csítert láttam tuti nem is létezik egy sem(Azért Running neked is megy a másik ember mondatainak a kiforgatása).Én nem ezt mondtam, hanem azt, hogy olyanokra mondjátok, hogy csíter vagy gyanusítgatjátok aki egyszerűen csak jobban játszik mint ti, mert nem ragadt le a public szintnél és a claymore pakolgatásnál.Egyszerűen hihetetlen, hogy 4 év BFezés után is ott tartotok, hogy egy fragmuviból leszűritek, hogy csíter amikor egyszerűen csak tud játszani.

    Én többször játszottam CB-n olyan csapatok ellen akikről 99%ban gondoltuk, hogy csíterek, de nem volt semmi bizonyítékunk rá ezért a meccs után csak gratuláltunk nekik.Nem jöttünk ide azon sírni, hogy csíterek ellen játszottunk...A második meccsen egy általunk csíternek tartott csapat ellen 100-zal kevesebbel kaptunk ki mint egy héttel elötte és büszkék voltunk magunkra és még mindig azt gondoltuk, hogy csíterek, de ugyan úgy csak gratuláltunk.Aztán 1 héttel a meccsünk után a pb egy másilk CB meccsen kibaszta két emberüket csalás miatt, akik a legfurábban játszottak ellenünk.Még ezután se mentünk sírni, hogy csíterek ellen játszottunk töröljék a meccset vagy jöttünk ide...Vagy volt olyan is, hogy a HEG-gel elvertünk egy csapatot CB-n utána 1 hét múlva új lineuppal kihívtak minket PCW-re ahol 2 gyerek is 50-0-t lőtt ellenünk karkandon.Biztosak voltunk benne, hogy csíterek de nem dobta ki őket a pb szóval sokat nem tehettünk csak végigszenvedtük a pcwt és néztük a nagyszájú kommentjüket a meccsnél, hogy hogy szarráaláztak minket egy pcwn.1 héttel később demo alapján bannolták őket cbről, mert egy másik csapat megunta és még több csapat is gyanúsnak tartotta és demokat küldött az adminoknak...

    Ez két olyan eset ahol bizonyíték is van arra, hogy csíterek voltak, de ugye Runningnak elég annyi, hogy megvádol valakit, mert ugye az egész azzal indult, hogy gratulált McKennynek ahhoz, hogy egy pofátlan csíter.Szóval jó lenne ha felfognátok, hogy az, hogy 4 éve megvan a játék és 3 éve van klánotok NEM AZT JELENTI, hogy tudjátok miről szól ez a játék és hogy meg tudjátok mondani ki csal és ki nem.

    Ebben a bioxar movieban is kb a német válogatott játszik és, hogy beraknak pár wh effektet még nem jelenti, hogy csalnak.Hidd el ha tényleg csalnának már bannolták volna őket ESLről és nem engednék őket játszani.De elég ha megnézitek milyen helyekre ugrálnak fel és milyen gránátokat dobnak.Ezek már két éve ezen a szinten játszanak szóval ne csodálkozzatok azon, hogy így játszanak(amúgy az egyik gyerek aki a videoban "furcsa" dolgokat csinál, az játszik a team gigabyteban)


    Ebből pedig az utolsó három freget küldeném a rajongóimnak és mindenkinek aki szereti...
  • Bala10
    #157154
    háát, az egyik videó olyan mint a másik:D nem is értem ezeknek mi az értelme.
  • Bala10
    #157153
    :D
  • KáTéCé
    #157152
    Nos igen, ebben van néhány érdekes mozzanat, pedig nagyságrendileg osztom Fuji véleményét.
    bioxar
  • nandorb
    #157151
    nem elejeben a mappak mindig bugokkal vannak tele...es ha neki szaladtal a sarkanak kepes voltal meghalni...ez is ugylaccik nem figyelt meg szaguldozott...
  • koschwarz
    #157150
    lol, szétloccsantotta az agyát a falon, olyan sebességgel futott :)))
  • Bala10
    #157149
  • nandorb
    #157148
    hat van a wallhack van,aimbot,chaims-állitólag látod az ellenfelet a falon keresztül
    van vmi. jump de allitolag nem szabad a menüben space-nyomni mer kibasz a játék...meg a speedhack... csak az sem vmi. jó láttam már csávót aki neki szaladt vmi. épület sarkának és ott meghalt...
  • Bala10
    #157147
    nade az milyen feltűnő már. olyat csak a lámik használnak.

    amúgy fingomnincs miket lehet használni, de tuti van 1000 dolog mi csak "SEGÍT" kicsit:D
  • nandorb
    #157146
    ugyanmar akkor meg vannak jobb fura hackok:P a Combat Arms ban elejeben tapasztaltam olyanokat hogy a csavo all es vagja a levegot mikozben mindenki haldoklik...
    Manapsag a rengeteg patch utan mar csak a VIP hack maradt a csitereknek... de mar csak az aki havi 100eurot bir fizetni...
  • MrYeti
    #157145
    de a balfasz fujin kívül senki sem beszélt porzásról
  • Bala10
    #157144
    mindent tud. mindent.
  • koschwarz
    #157143
    meglepődve tapasztalom, hogy ennyi év után is vannak akik fennakadnak a bf2 egyes tulajdonságain...

    vannak csítek, de akkor az egyértelmű. minthogy pkm-mel lőnek le látóhatáron túlról, meg falon keresztül, meg hasonlók...az ilyen "porzik az ellenfél" stb. bullshiteket meg kellett volna már szokni.
  • HTS s3rg1nh00
    #157142
    megjött a másik okos.
  • nandorb
    #157141
    Szep hack cucc,speedelni tudsz meg nemtom en mit...
  • Bala10
    #157140
    maffiozó a cél
  • MrYeti
    #157139
    beelőztük a sims3at
  • havercsotány
    #157138
  • n003
    #157137
    de lehet .. ha a tetőről felugrasz át a korláton akkor amint a tető síkja alá kerülsz tudsz ismét lőni szal lehet ugrás közben lőni :|
  • n003
    #157136
    és tékre menetél? :D
  • Bala10
    #157135
    nem lehetett olyan fontos akkor:D
  • Running
    #157134
    Ez már egy ezer éves szófordulat. Nincs valami új a tarsolyodban mester?
  • Running
    #157133
    B+ bala lelőtted a hsz-em.