172092
  • eugabesz
    #157371
    elég ha egyszer voltál ugyanazzal az ip-vel
  • Tresh
    #157370
    #157368
  • eugabesz
    #157369
    Látszik nem érted...nem a cd-kulcsot bannolta hanem a másik kettő közül v.melyiket és automatice jön a cd-kulcs is hozzá
  • Tresh
    #157368
    meg próbáltam ugye az új cd kulcsal, másik nevet regeltem, meg mivel nem fix ip-s vagyok, így biztos más ip-m van, mert naponta többször újraindítom a modemet a rapid miatt
  • eugabesz
    #157367
    Mér' Te pl. hány modot próbáltál??Biztos sokat ha ilyen kialakult véleményed van róla..az SF egy jó játék,de ki szeret egyedül jáccokálni?,,mert ott nem igazán lesz játékostársad,míg pl. AIX-ot esténként kb.2-300-an játszanak.
  • Tresh
    #157366
    de a bf2-es cd kulcsot mé bannolja?:D
  • eugabesz
    #157365
    ccc..a bannolás 3 dolog alapján történik...hash(cd-kulcs) felhasználó név és IP...ha bármelyik marad,már nem enged be...
  • Tresh
    #157364
    a modok szarok, játszatok inkább a sf-al, úgyis most van magyar szerver is, igaz nem játszok rajta mert valami ovis kláné :)
  • Tresh
    #157363
    kurvajó, hogy ha sf-be bannolnak, akkor a bf2-es cdkulcsot is bannolják...
    megvettem a sf-et, eddig egy kölcsön cd kulcsot használtam, de ugyanúgy bannolva vagyok a kedvenc szerveremről..
  • eugabesz
    #157362
    Egy bizonyos idő eltelte után kicsit unalmas,de melyik játék nem az??Csak onlányban érdekes..sztem.
  • Immigrants
    #157361
    és az 1személyes része milyen?
  • eugabesz
    #157360
    Jah jáccani csak esténként...:D ki ér rá napközben is??
  • Bogdogege
    #157359
    Már nincs , ég áldjon
  • Immigrants
    #157358
    de most nézem no players online van ebbe a játékba egyáltalán élet?
  • eugabesz
    #157357
    Itt kaphatsz hozzá kedvet,Itt meg segítséget hozzá...
  • eugabesz
    #157356
    Bezzeg az AIX-ot ez is kihagyná..pedig az egyik,hanem a legjobb mód..
    elég hozzá az alap-game,a kiegeket letöltheted és műkszik..
  • Immigrants
    #157355
    l Point of Existance 2 és Project Reality erre gondoltam
  • Fujiryu
    #157354
    Hülyeség.Nem kel játszani a BF2-vel, hogy flémelhess :)
  • Yan
    #157353
    a végén még kedvet kapok újra felrakni a gémet ;)
  • joebacsi
    #157352
    meg kell venni, de felesleges, mert azokat szinte senki sem játszik
  • Immigrants
    #157351
    Helló!meg akarom venni ezt a gémet de írtak egy másik topikban kiegészítőket hozzá(már nem emlékszem mik)Megkell ezeket is venni vagy elég ha letöltöm és úgy is megy.Előre is kössz csáó
  • Drang
    #157350
    Üdv!

    McKenny, ha van még mögötted 7 ember, akkor sztem megoldható, hogy játszunk egy 8v8 conq PCW-t. 2009. 06. 07. szerda (CET) 21:00 időpont megfelel? xfire-n (t4cedrang)keressen meg a WA-tok a további részletek miatt!
    Már csak az a kérdés, hogy ki tudtok-e állni ellenünk.
    Amúgy melyik csapatban is játszol most?
  • havercsotány
    #157349
    na most jó ha egymásnak tovább adják tapasztalataikat
  • Zerénd
    #157348
    Szia te fasz :DDD
  • Zerénd
    #157347
    Végül is ugyan ezt mondottam nemrég én is, de rövidebben, és drasztikusan.
    Ha mekekeni fél a punciktól, akkor ne erőltesd rá, mert pszihómokushoz kell mennie ha egyszer valamikor egyet is megérinthet, az átélt lelki trauma miatt. Mekeke írásaiból már így is sugárzik az, hogy az ürítések hiánya miatt, (marokmarcsi nem ér) kezd a spermája betúrosodni.
  • havercsotány
    #157346
    jó reggelt
  • Bala10
    #157345
    a számból vetted ki a szót... szavakat
  • Bala10
    #157344
    mindig akkor van flém, amikor dolgozom... hátezhihetettlenkomolyanmondom

  • Fujiryu
    #157343
  • joebacsi
    #157342
    hogy megverjük a topikukat az sg-s toplistában :)
  • joebacsi
    #157341
    ja, belga meg jó :)



  • n003
    #157340
    sims3?? :O az miarákrajó??? :O
  • joebacsi
    #157339
    az a minimum elvárás, szal úgy csináljad (ilyen szisztematikusan és stílusosan nekimenni mindenkinek rajtad kívül csak kevesen tudnak) :)
    nekem héten tegnap volt az utolsó vizsga, csak sajna feszültséget én már levezettem tegnap este szesszel, meg asszonnyal :)
    igazi csapkodás-szopkodás nekem meg jövőhéttől kezdődik
  • SigS
    #157338
    Ja, holnapra akár nővel is lehetsz
  • Fujiryu
    #157337
    Most megittam pár sört az elmúlt két órában és nincs kedvem kötekedni, de Sims 3at azért így is letoltuk.Holnap aminosav anyagcsere szóval még akár elsők is lehetünk :)
  • joebacsi
    #157336
    lehető legjobb módot választottad rá, rég pörgött már így fel a topik :)
  • jappy
    #157335
    Látom már megint folyik a sok hazudgálós fasszág. Fuji Te amikor a 7th-ról beszélsz akkor az én játékomat is jellemzed?? Mert, hogy rám semmi nem jellemző a leirtak alapján az biztos!! Sok mindenkivel és ellen jáccottam már de még senki nem mondta, hogy gyökér módon játszok. Sok általad tisztelt játékos is van közte. Jó lenne ha nem általánositanál, mert kurvára idegesit. Az hogy én leszarom mit értél el azt dolgozd fel, de hazugságokat ne állits rólam. Szerintem én semmit nem ártottam a régi 7th-nak akárhogy is szeretnéd. Én itt be is fejeztem(már korábban is rádhagytam) Tegyél Te is gy és felejcsd el a nevemet!! Köcce!
  • joebacsi
    #157334
    megvan valahol, csak most hirtelen nem lelem :(
  • Fujiryu
    #157333
    Vizsgaidőszak :) Valahol le kell vezetni a feszkót :)
  • n003
    #157332
    pszt .. ez csak egy adományozott titulus mert annyi év áldozatos munkáját(de alapjában eredménytelen) ezzel jutalmazta a kórdatagság :D