172092
  • Fujiryu
    #157411
    Már megint elmentem itthonról gőzt kiereszteni, szóval ma se leszünk elsők :)
  • Fujiryu
    #157410
    Hát nem is mondta senki, hogy az a jó.Egyébként 64 emberrel 32 fős mapon egyedül Karkand játszhatatlan a sok gránát miatt, de az is csak azért mert lineáris a pálya.Ha áttör az ember Hotelen az is izgalmas és még talán jobb is mint a többi, mert öntik rád az ellenséget akit lőhetsz.

    De COnquestbe kell a 64 ember, mert 20 embernéél amennyi átlagban van egy mod szerveren/vagy magyar BF2 szerveren, 10 ember van oldalanként.Abból a 10ből 2 repülőzik 2 helizik és még 1-2 ember vár arra, hogy az előbb említett 4 meghaljon és elvihessék a járművét,+1 kommander.Az egész mapra gyalogos páncélos harcra 3-3 ember marad oldalanként 20fő esetén, akikre a helik és vadászgépek egyből lecsapnak.30 embernél faszmák kell hozzá, hogy a ti repcsiseitek/heliseitek jók legyenek és ne te szopjál az aránytalan légierő miatt a 7 csapattársaddal a földön.Persze ha repülőzől ez a jó neked, mert kevés ember van a földön aki beül az iglába/jeepel lő.64 ember esetén viszont rajtad kívül 20-25 ember rohangál a pályán/ül be a tankba célpontot nyújtva a helinek és repülőnek és még a légvédelmet is nagy valószínűséggel használja valaki, mert más jármű nnem maradt neki...Szóval 64 embernél élvezhető a játék, mert sokkal kisebb az esélye annak, hogy pont téged kempelnek szarrá, ha nem jutottál értelmes járműhöz...
  • joebacsi
    #157409
  • n003
    #157408
    welldone! megvan a házid ;) 1)hordások 2)7th-sok 3)dc-sek :DDD
  • Metalmilitiakid
    #157407
    hibáztam :D a menük még nem működnek :D
  • Metalmilitiakid
    #157406
    na most már jó, úgy látszik átalakította a fórum részt ezért volt szar
  • Metalmilitiakid
    #157405
    ja akkor jó :D nem jösztök lőni ?
  • SigS
    #157404
    Bokszer megin elbaszta
  • Metalmilitiakid
    #157403
    he am neked működik most a 7th oldal ? mert nekem megint semmit nem hoz be
  • Metalmilitiakid
    #157402
    nem éppen de én is ritkán teszem be a lábam egy 64 es infantry szerverre amin 32 es mapok vannak , ha nem muszáj
  • HTS s3rg1nh00
    #157401
    aki azt nezi hogy mennyien vannak bekaphatja, egy stat lama fasz
    ez kedves,akkor szeretsz egyedül játszani?:DDDDDDddddd
  • Beers
    #157400
    Na, akkor viszont bekaphatod b+ :)!
  • zebrock
    #157399
    tavol alljon tölem hogy igazat adjak bizonyos dolgokba,megha ugy is fest, de. leszarom hogy fullos a szerver , vagy 20 an vannak rajta. igy is ugy is kinyirbalok mindenkit :) aki azt nezi hogy mennyien vannak bekaphatja, egy stat lama fasz. ez a nyomi 2 akkor is egy bena szar koppintasa , eredeti mindig jobb, de lejart a kajaszünetem, mennem kell majd irkalhaszt meg , este otthon elolvasom , es persze beszolok :)
  • Fujiryu
    #157398
    Elég szarul csinálod a flémet, de segítek.Minden DC-s bekaphatja, mert aki DC-zik az buzi :)
    BF42-t én is szeretem, csak sajnos kevés szerver van ahol jókat lehet játszani és emiatt a játékosok töredéke játszik vele.Ami alapvetően minden modnak a rákfenéje, mert lehet akár-milyen űberkirály, de a multi játékok lényege a játékosok közötti aggresszív véleménycsere, de ha nincs ellenfél akkor nem lehet játszani :)
  • zebrock
    #157397
    bf42 a legjobb BF,minden jo benne , a modern kori bf meg a DC. BF2 az csak egy pancser koppintäsa a dc-s modnak , az az igazi jätekelmeny es meg 20 fövel is jo :)) nincsenek divat es frag buzik mi a legujabb , leggiccsesebb , hehe , fleeeemmm
  • Fujiryu
    #157396
    Hát pont, hogy nem AIXezem mert nincs időm arra várni órákat, hogy feljöjjenek annyian egy szerverre, hogy lehessen játszani.Este az embernek jobb dolga is van mint otthon ülni.Én ha játszom akkor délelött 2ig vagy éjfél és 3 között játszom.BF2-ben teli szerverek a nap 24 órájában vannak és nem kell várni, hogy jöjjenek emberek és addig 20an bújócskázunk 64es dalianon/Omanon.1 hónapig fennvolt az AIX a gépen, de teli szerver hiányában mentem BFezni/CSSzni/CODozni inkább.Szóval ha 4-5ször ha játszottam 20+ emberrel.Ez nem igazán győzött meg arról, hogy fennmaradjon a gépemen az a 2-3 gigányi adat ami ahhoz kell, hogy beindítsam. :)

    Hát nem tudok annyit az AIXról mint te, mert nekem elég volt ennyi, hogy leszűrjem, hogy a BF2 sokkal játszhatóbb :)
  • Herold
    #157395
    Te aztán kurva sokat AIX-ezhetsz, hogy ennyit tudsz a szerverekről.
  • Fujiryu
    #157394
    De itt magyar szerverekről volt szó.A népesebb szerverek is max 48 emberrel üzemelnek és szökőévenként ha egy órára megtelik 48 emberrel a szerver.Szvsz a full 64-es feelinget nem fogja sose visszaadni, amikor áttörsz és egyszerre 5-6 ember ront rád, mert annyi ember nincs is a szerveren :)
  • Herold
    #157393
    Vannak ennél sokkal népesebb AIX szerverek is, ha valaki szereti a tömegnyomort. Szóval ezen nem érdemes kárörvendened.
  • Fujiryu
    #157392
    Magyar szerverekkel az a baj, hogy a külföldiek többségének játszhatatlan az alacsony külföldi sávszél miatt.Akik meg értelmesen játszanak azokat meg a magyarok lecsíterezik és elüldözik a szerverről.Vagy egyszerűen kickvoteolják.Az adminolás hiányairól nem is beszélve.Egy jó szerveren a szabályszegést követően egyből repül az ember kifelé.A magyar szerverekhez meg 1-2 embernek van adminjoga akik elég ritkán járnak fel és fél perc alatt elszabadul a pokol.Sokan próbáltak meg magyar szervert csinálni, de csak addíg működött a dolog amíg volt elég magyar játékos, hogy megtöltse, mert a külföldiek nem jönnek ide érthető okokból :)
  • mackosajt
    #157391
    az a baj, hogy nem mindenki szeret minden pályát. Innentől kezdve már bukta az egész. Vannak az infantry lámák, meg vannak a heli lámák, meg a j10 lámák, meg a mittoménmilyen lámák.
    Innentől fogva ezt nehéz megcsinálni, hogy mindenki 1 szerverre járjon.
  • Livius
    #157390
    Menjetek a Magyar Rankedre, ha akartok valami magyar közösséget kialakítani. Így hogy mindenki a világ másik pontján játszik, úgy hogy egymásról senki nem tud semmit, nem fog kialakulni egy nagy közösség.
  • zebrock
    #157389
    tevedsz,en mindenhol jatszom , es kimegyek neha oda is , de 200 al siman jatszok , nem rinyalok a lagg miatt.
  • mackosajt
    #157388
    Teszem hozzá, mocsok f@szláma csíterek előfordulnak időnként, mert nincs streamelve a szerver sehová. Ha bejönnek, hát bejönnek. Max. próbáljuk őket levadászni.
  • Fujiryu
    #157387
    Ebből látszik, hogy mennyire kevés embert érdekelnek a modok.Japán szerverre kell menned, hogy játszani tudjál.Ahogy néztem europai szerok alig vannak, főleg amcsik és oda is 150-200as ping van.Biztos szórakoztató lehet csúszkálni az egész pályán :)
  • mackosajt
    #157386
    Esténként van élet itt is:


    (remélem nem rontottam el a linkelést, ha meg igen, max. Kenny leugathat)
  • Fujiryu
    #157385
    1. Attól még mert régen sokan voltak, még mindig nincs elég ember az értelmes játékhoz :)
    2.A lényeg az, hogy elmentek, és ha a statrendszer hiánya miatt akkor talán jobban is jártatok :)
  • endrodiz
    #157384
    Ott a pont...
  • endrodiz
    #157383
    Így igaz @zebrock! én is sokat nyomtam amerikai szerón, ahol alig akadt 100 alatti játékos, mégis marha nagy csaták mentek.
  • Herold
    #157382
    Voltak az IRAM-on ennél sokkal többen is, csak mióta nem megy a ranked rendszer, azóta kicsit hanyagolják.
  • endrodiz
    #157381
    Pedig van már olyan is... 212.52.160.191:16568 EA Ranked!
  • zebrock
    #157380
    200 alatt is simän lehet jätszani , de a japcsi szerokon 300-400 pingel is lehet okoskodni , mint ahogy itt is , aix az 1 fos a többivel együtt dc a legkirälyabb mod ( eddig )jah , valaki mondta itt hogy a 42-ben nincs heli , hät tevedett , mert ott van az igazi , nem ilyen lekvärosbödönbe a fakanäl mozgäs :)
  • Fujiryu
    #157379


    8-tól éjfélig lehet rajta játszani akkor is 20 ember van rajta maximum...és még mondják, hogy a modokkal játszanak :)

    Német SF szerver.Déltől hajnali kettőig tele:



    Normál BF2 szerver ahol nincsenek csíterek, reggel 9től hajnali 3ig 60+ember:

  • Fujiryu
    #157378
    Hát elég szar neted lehet, ha nem találsz 50es ping alatt szervert európában.Nekem az összes német/francia szerverre 40-50 körüli pingem van, az angolokra 60(arról nem is beszélve, hogy még a 90es pingű norvég szervereken is jobban adja mint a magyarokon 15ös pinggel).Az AIX szerver is amit belinkeltél német, szóval hidd el SFből is van olyan szerver amin lehet játszani.Meg a német szerverek amúgy is jobbak, mint a magyar szerverek többsége.Mert ott a szervereket az ott játszok adományaiból tartják fenn és havonta 100-200 eurót költenek rá, szóval a sávszélesség és a vas is sokkal jobb mint a magyar szerverek 90%án.Meg a mentalitás is ezerszer jobb.Nincsenek sírós majmok, mert azok egyből repülnek.Szóval én ha játszani kell német szervert ajánlok.Az meg, hogy milyen a pinged az annyira nem számít.100as ping fölött nem lehet játszani de alatta még bőven jól lehet szórakozni :)
  • eugabesz
    #157377
    Én speciel 50-es ping feletti szerverre fel sem mennék..minek?,...semmi értelme,Magyar SF szerverről meg nem tudok.
  • eugabesz
    #157376
    A disznóölés csak a disznónak erőszak...felőlem a sims-el is jácchat...
  • Fujiryu
    #157375
    Csak azért mondtam, mert itt egy új emberrel akarod elhitetni, hogy csak üres SF szerverek vannak.Minek menjen az ember AIXozni, amikor van jobb alternatíva is egy kezdőnek :)
  • eugabesz
    #157374
    Nem hiszem ,hogy az mérvadó mennyi a "tömött" szerver,éppenséggel AIX-ban is van.
  • eugabesz
    #157373
    Egészségükre.
  • Fujiryu
    #157372
    Hát SF-en még napközben is vannak tömött 64es szerverek :)