172092
  • Korpsweb
    #157451
    oké, nem is érdekel...
  • Fujiryu
    #157450
    Pont azt próbálom magyarázni nekik, hogy te jófej vagy.Elég dologba fognak belekötni anélkül is, hogy beszólnál nekik :)
  • Korpsweb
    #157449
    anyád a cigány te kis fasztarisznya
  • Fujiryu
    #157448
    Már megint nekem kell megmondani a tutit és azért itt teszem, mert oda nem férne ki...

    1.Ahhoz, hogy a HEG, hogyan alakult ki a HEGen JCSR-en és Hordán kívül senkinek nincsen köze illetve nem tud róla semmit...De ez nektek úgyse elég itt a második pont:
    2.Amikor a HEG megalakult az összes magyar klán csak funból játszott.Azokat az embereket fogta össze akik többet akartak mint röhögni TS-en.Izgalmas meccseket és valamit elérni európai szinten.Akinek ez nem kellett az nem is csatlakozott.Senkit nem vert meg a Bari, hogy csatlakozzon.Mindenki önszántából ment a HEGbe.
    3.A HEG nagyon sokat fejlődött.Éjjel nappal játszottunk napi 5-6 pcw-t amit csak így a HEGben tudtunk csinálni, mert az anyaklánoknál a heti 2-3 meccs is sok volt egy-két embernek.Ezt a tempót sokan nem bírták, és végül szinte csak hordások és JCSR-esek maradtak a HEGben.
    4.A probléma ott volt, hogy akik a HEGben voltak, magasabb ligában szerettek volna játszani OpenCupon mint ahol a JCSR és Horda játszott és így választani kellett az anyaklán és a HEG között.
    5.Az hogy ez a szétválás egy sárdobálás lett az egyedül annak tudható be, hogy az anyaklánok nem tudták elviselni, hogy a legjobb játékosaik többet akarnak, mint egy 3. ligás kiesést.Az, hogy Running ennek tudja be a Horda/JCSr aktív végét, az nem jelent semmit és mások ne pofázzanak bele, hogy emiatt lett vége a magyar klánéletnek.Magyar klánélet európai viszonylatban sose volt és a HEGen kívül és azokon kívül akik a HEGben játszottak senkinek nincsen fogalma arról, milyen is elit csapatok ellen játszani.JCSR oldalról annyit tudok mondani, hogy amikor ez a szétválás volt, úgy voltunk meg egy warra, hogy játszottam én és Chris akik még JCSR-esek vagyunk meg David Matt és Peti akik a HEGet választották.A conquest 8v8 volt a baj mert oda kellett Atwe Steve és BAri.Aztán azzal, hogy jött az ultimátum, hogy vagy mész vagy maradsz ők rá voltak kényszerítve arra, hogy menjenek.A probléma mér eleve adott volt, mert 3-4 ember kivállása után a se a Horda se a JCSR nem tudott összeszedni 8 aktív játékost az OC-re.Szóval itt alapvetően arról volt szó, hogy az a 3-4 ember megunta, hogy ők viszik a hátukon az anyacsapatot és a kompromisszumnélküli eredményekkel kecsegtető utat választotta.EZÉRT NEM LEHET SENKIT HIBÁZTATNI!!!
    6.Érdekes módon nekem sikerült megőriznem a jóviszonyt a HEGgel.Csak sajnálni tudom, hogy innen a többség féltékenységből, vagy azért mert valamit félreértett fújol rájuk.Magyarország egyetlen olyan csapata, amelyik valamit elért európai szinten.Atwe és David európa legjobb játékosai, Bari egy jólműködő szponzorokkal támogatott csapatot épített és rá tényleg nem lehet azt mondani, hogy kétszínű.Aki ismeri Barit az tudja, hogy ő egyenes ember, aki meg nem az meg nem tudom minek szól bele a dologba.
    7.A HEG sose fordult el a gyengébb csapatoktól, nem véletlenül lettek fél év alatt a COD4es magyar scene egyik legelismertebb csapata.Szóval ezen kicsit gondolkozzatok el, hogy az általatok annyira utált és lefaszlámázott COD4esekkel ki tudnak jönni és veletek nem akkor talán bennetek van a hiba.COD4ben is van elég féltékeny és sárdobáló ember, de szerencsére ott vannak komolyabb emberek is akik képesek elismerni önzetlenül, ha valaki elért valamit és ezek az emberek ott sajnos nagyobb számban fordulnak elő...
    8.Ahelyett, hogy anyáztok inkább drukkoljatok nekik, mert ezzel is csak azt igazoljátok, hogy egy 8 éves COD4es szintjén vagytok.
  • McKenny
    #157447
  • Bala10
    #157446
    csak ne feledd otthon a csítmegapakkot
  • McKenny
    #157445
    holnap faxom számtech érettségi
    inkább beviszem a bf dvd met feltolm és lanozok a tanárral:D
    aki nyer az kap ötös érettségit:D
  • McKenny
    #157444
  • Bala10
    #157443
    ja, bazze
  • SigS
    #157442
    Hát ezeknek fele cigány, a másik meg 8+3 osztályos elemibe jár, de kemények vagyunk bazzeg nem is tudtam
  • havercsotány
    #157441
    gratula nekik és sok sikert.
  • Bala10
    #157440
    omg. van aki komolyan veszi az itteni hülyéskedést?
  • Running
    #157439
    Hm...tessék olvasni.
  • Bala10
    #157438
    :D
  • schrank
    #157437
    mi van bekötötték a kábeltévét
  • havercsotány
    #157436
    KIRÁLY:)
  • n003
    #157435
    :DDDDDD
  • schrank
    #157434
  • Yan
    #157433
    Azt én is csípem, 200 sprint és liheg a buszon hogy hely kell neki.
    A múltkor elmagyaráztam az egyiknek,
    ilyen sport teljesítmény után nem szabad pihenni hirtelen, mert begörcsöl és lemerednek az izmok :D
  • Zerénd
    #157432
    Ennél már csak az jobb, mikor faluból jönnek be a pijacra busszal cekkerekkel. Buszon sírnak, hogy nem tudnak állni, annyira fáj a lábuk, hogy adják át a helyet, de mikor leszállnak, szinte a másik vénlányal versenyt futnak a piacig, és a táskáikkal egyensúlyoznak, meg evezik a levegőt a gyorsabb haladásért. :D
  • Promi #157431
    Katasztrofa amit ott tudnak muvelni.
  • Bala10
    #157430
    hehe. az öregek hogy nyomják. szombat reggel voltam én is, 2 gép volt egymás mellett, de mintha vegaszban lettem volna. ott állt vagy 20 öregnéne és bácsi és hangosan kiabáltak, hogy ne úgy tedd ida a blokkot! várd meg míg lejár! Ezzel a hülyeséggel szúrtál el ennyi időt?(kb 1 perc az egész) stb :) vicces volt.
  • SigS
    #157429
    Persze a kocsitologatóknak könnyű
  • Promi #157428
    Blablabla 1 hete valtottuk be a 3x 200-at mert csak pakolaszni kellett mindeg.:)
  • HTS s3rg1nh00
    #157427
    na most mondjátok meg,egyszer járok az osanba,veszek fél kiló kenyeret(és semmi mást),erre a blokkal nem nyertem egy 200 forintos vásárlási utalványt?rézbőrűek meg ott anyáztak mögöttem a tele kocsival...
  • joebacsi
    #157426
  • Zerénd
    #157425
    Leesett, gratula! :DDDDD
  • HTS s3rg1nh00
    #157424
    talán a convertXtoDVD megcsinálja,de nem biztos,én csak avit konvertáltam még vele dvd-be...
  • SigS
    #157423
    Küldd el szerdzsinek ímélben majd seperc megcsinálja neked
  • schrank
    #157422
    jaj ne kelljen már fogóval kiszednem belőled b+
  • HTS s3rg1nh00
    #157421
    abban nem fogsz megnyitni dvd filmet...
  • schrank
    #157420
    fricc hogy kő virtuáldubba két 2GB-os DVD filmet összerakni egy lemezre köszi
  • Fujiryu
    #157419
    Csak szeretnéd, hogy így legyen, de ő minden modos buzit elküldött innen, amibe a DC-sek is beletartoznak.Szóval
  • zebrock
    #157418
    a DC nem csupán "egy mód" , nem küldte el magát csak a bf2 módosokat :))
  • SigS
    #157417
    ...naaa
  • HTS s3rg1nh00
    #157416
    akkor erre mondják,hogy öngól?
  • Fujiryu
    #157415
    Remélem tisztában vagy azzal, hogy most saját magadat is elküldted a picsába ezzel elvéve az én dolgomat.Szóval nem igen tehetek mást minthogy integetek neked és a többi modbuzinak
  • Zerénd
    #157414
    Anyát faszát te punci! Pont most raktam vissza a décét és q jót játszottam egy szerveren. Amiért te a csilivili csecsebecsékre áhítozol meg a rangokra, közben meg mekekeni faszát szopod, még lehet nagyon is jobb játék mint a böfö kettő te igen láma!
    Aix és a többi mod buzi meg húzza át a szaros picsáját máshová osztani az észt!

    na? Igy már okésabb a flém? :DDDDD
  • McKenny
    #157413
    xfirbe felvettelek
  • Fujiryu
    #157412
    Ebbe még én se tudok belekötni