172092
  • Zerénd
    #157489
    És az a hfd! Ezek a hegeseknél is nagyobb kockák!
  • joebacsi
    #157488
    na stésön, gógó
  • JagFater
    #157487
  • Fujiryu
    #157487
    Ha nem lenne ott az öcsém akkor is így állnék.Az értelmetlen csíterezős síros embereket sose szerettem :)
  • Zerénd
    #157486
    Most néztem csak, kikkel is játszanak. Hfd. Ha az a hfd akikre egyáltalán gondolok. Mert akkor ajaj! :D
  • Drang
    #157485
    lehet, h. lövésem sincs... amúgy nem provokációnak szántam a dolgot... sőt megsérteni sem akartam senkit... ellentétben avval, hogy ők reagáltak erre... és te még véded ezt a bandát? úgy látom totál, nem érted - velük egyetemben- miről irok...
    leirom egyszerűen, hogy érthető legyen:
    attól, hogy jó vagy a bf2-ben, nem érsz többet emberileg a többi lámánál... főleg, h. ők többen vannak... amúgy meg, ha nincs aki elismerjen, ha rájuk meg szarsz magasról... csak azt nem értem miért várják el a tiszteletet, ha ők nem tisztelnek minket... na ennyi részemről befejeztem az egészet... úgyis halott a bf2...
  • havercsotány
    #157484
    pause van leesett valaki
  • Bogdogege
    #157483
    mi történt?
  • Fujiryu
    #157482
    Az a baj, hogy sharkin nem fogják tudni megfordítani
  • Korpsweb
    #157481
    akinek neminge... :D
  • joebacsi
    #157480
    be is b*szna ha öcséd helyett minket választanál :)

    (bár azért titkon reménykedtem :( )
  • Bala10
    #157479
  • havercsotány
    #157478
    talán 1 vagy 2 de nem több aki fikázta őket (a dög fújon fel)
  • HTS s3rg1nh00
    #157477
    ja:(
  • Fujiryu
    #157476
    Ismértelten mondom lövésed sincs arról, hogy a JCSR vagy a Horda akkoriban, hogyan működött szóval ne beszélj olyan dolgokkról amit csak hallottál.Nem tudom minek kell annyira felfújni, hogy más az értékrendszeretek.Ők a játékot választották a társaság helyett.Akik akkor játszottak a Hordában rajtuk kívül nem tudtak annyit játszani és olyan szinten mint ők és ha maradnak sose érik el azt amit elértek.Egyedül ti tekintitek őket negyképű faszoknak, mert kiprovokáljátok belőlük.A CSS-s és CODos közösség valahogy képes elismerni őket szardobálás és féltékenység nélkül és nem tarja őket beképzeltnek.A BF2es közösség meg maradjon meg a sírós csíterezős faszláma szinten és sörözzön még 20 évig ugyan azzal a 10 emberrel akivel az elmúlt 10 évben és istenítsék egymást ammennyit akarják, részemről magasról szarok bele, mert annyit se ér az egész mint a lerágott körmöm.Inkább agyok velük jóban és találkozom velük mint ezzel a nagyrakás szerencsétreennel aki fikázza őket...
  • JagFater
    #157475
    B+, ezek kibaszott jók. Mi szétestünk, vagy nemtom...
  • havercsotány
    #157474
    na jó most ezen nem veszünk össze
  • Drang
    #157473
    azé' el kell ismerni eléggé felbolygatta az állóvizet...

  • SigS
    #157472
    Szerintem Fuji japán, de legyen neked igazad
  • Korpsweb
    #157471
    de nézd meg mire írtam -.-
  • havercsotány
    #157471
    meg van egy Kínai is köztük
  • Drang
    #157470
    az anyázásra gondoltam speciel... bfcomos oldalon még finom voltál...
    én csak leirtam a véleményem... ami elinditott egy folyamatot...
  • KáTéCé
    #157469
  • joebacsi
    #157468
    tetszik :)

  • SigS
    #157467
    Sose fordíts hátat liftszerelőnek (se)
  • atomboy
    #157466
  • Korpsweb
    #157465
    pl: mi nem tetszett amit írtam? és különben is Te kezdted ezt az egész szart...
  • Zerénd
    #157464
    Vigyázz mit mondasz, közel laksz hozzám!
  • Bala10
    #157463
    én próbáltam már liftel, de elhidegültünk
  • Drang
    #157462
    Fuji, eddig a tisztalátásodról ismertelek, de úgy látom most ebben témában ehomályositotta éleslátásodat az érzelmi elköteleződésed a HEG felé.
    In medias res:
    Azok az egyéni döntések vezettek sztem részben azoknak a klánoknak a megszűnéséhez, akiket megemlitettél. Arról van szó, hogy amit ők deficitet okoztak a bf communtiybe azt nem hinném, h. ilyen módon kellene visszaadni, ahogy ők ezt tették és teszik. Ebben áll sztem az ő felelősségük...
    Még egyszer leszögezem, nem azzal van a gond, amit ők elértek, hanem ahogy azt kommunikálták...
    Ha észrevetted mindenki elismeri őket, de az ilyen hsz.-ek amiket Bari is nyomat, ezek mind aláássák, az ő amúgy is ingatag tekintélyüket... mer' azzal, h. qurvajó vagyok te meg csicska nem lehet vitatkozni... lehet cod 4 community megértő az ilyennel, de én speciel nem respektálom ezt a hozzáállást... még ha olyan überplayer is teszi ezt... de nem szaporitom tovább... magáért beszélnek a hsz-eik
  • n003
    #157461
    én tudom hogy homofób vagyok anélkülis hogy megdugnám naponta a Zolly feleségét :D
  • McKenny
    #157460
    még ma este elkezdik?
  • Zerénd
    #157459
    Hát a minimálbérnél azért jóval többet keresek, mert dolgozik is néha nem csak napi 5-6 mecset nyomok le, lifteket meg akkor sem hagynám ott ha nyernék a lottón, és beválalom, homofób vagyok mert utálom a buzikat, de én legalább élek, és nem egy játékban élem ki azt, amit más nem adhat meg. Ha nem is nyomorékok vagytok, de azért szánom az egész bagázst az elkockásodásért.
  • Fujiryu
    #157458
    Neked meg mivel hülye vagy, marad a minimálbér és a liftszerelés.Meg az a kiváltság, hogy naponta dicsekedhetsz azzal, hogy megdugtad a feleséged, ezzel is bebizonyítva, hogy mekkora homofób nyomorék vagy valójában...
  • McKenny
    #157457
    milyen kodek kell a lejátszáshoz
    ?
  • n003
    #157456
    ajánlom a "bárányok harapnak" c. ausztrál(vagy újzélandi??) horrorszerű filmképződményt :DD
  • Zerénd
    #157455
    "3.A HEG nagyon sokat fejlődött.Éjjel nappal játszottunk napi 5-6 pcw-t amit csak így a HEGben tudtunk csinálni"

    Ja akik a punciktól félnek azoknak marad a lüdözés mert abban talán prok lehetnek.
  • Bogdogege
    #157454
    Apa kezdődik, hajrá srácok
  • SigS
    #157453
  • Fujiryu
    #157452
    Gyere már ventrire el kéne magyaráznod, hogyan lehet beizzítani a közvetítést :)