172092
  • Fujiryu
    #157764
    Nem akarok flémet kezdeni, de talán lehet, hogy a nagy "4éve a topon vagyunk csapatok" is leszálhatnának arról a nyeregről.Mert ez a hozzászólásod kísértetiesen hasonló ahhoz, amilyen hozzászólásokért a HEGet leszólják itten páran.
  • Bala10
    #157763
    itt egy kenni videó,1:24nél látszik a csít
  • Verzoo
    #157762
    Ahh akkor értem:P....Mindenki köcsög csiter és kapjátok be és amugy is Running te egy FASZ vagy, Kenni te meg egy buzi és kuss....
  • badsec
    #157761
    Látom a szövegértés nem az erősséged. Annyit írtam, hogy baszottul nem érdekel a véleményed! Főleg olyan dolgokról nem, mint az eredményeink. Olyan dolgokról beszélsz (negatívan), amiről fingod sincs. Két éve a VÉNY vezette a CB Conq12-es laddert, a JCSR/FRX/HEG/Horda pedig folyamatosan a top 15-ben volt az inf ladderen. Ezek közül a csapatok közül mostanra már talán a VÉNYesek, akik aktívak maradtak. Ti hol voltatok akkor? Egy már jó 2 éve vegetáló játékban most kezdtetek el játszani, ebből adódóan kurvára nem érdekel, mit gondolsz rólunk! Majd beszéljünk 4 év múlva rólatok is, ha még valaki majd emlékezni fog rátok! Addig is...
  • eugabesz
    #157760
    hát ma csak ennyire "futotta"..de az ezüst is szépen csillog,a maffiozó meg
  • Fujiryu
    #157759
    Már csak harmadikok vagyuk összesítésben :)
  • Verzoo
    #157758
    Mi a faszt vitáztok?????? Inkább mindenki kezdjen el játszani mint régen és béke honol majd a topikon...
  • Fujiryu
    #157757
    Oltárt kapsz a templomomban :)
  • Fujiryu
    #157756
    "Nos, amikor végül más úton egy alulról szerveződő egységként megjelent a HEG, akkor úgy gondoltam még is megvalósulhat a régi elképzelés, iskolát teremtenek..."
    Ezt az iskola részét nem igazán értem a dolognak.A HEG az nem egy iskola volt, hanem egy olyan csapat ahova azok mentek akik éreztek magukban elég motivációt ahhoz, hogy fejlődjenek.Ehhez tökéletesen megfelelt.Egy cél volt: megverni az európai top csapatokat és európa egyik legjobb csapatává vállni.Ezt sikerült is elérniük és akik itt beszélnek, azok nem tudják ebben milyen kemény munka és felkészülés van.Akik bennmaradtak a HEGben azok voltak azok akik tényleg elszántak voltak.Meg volt az akarásuk és az idejük is hozzá, hogy európa legjobb játékosai lehessenek és nem futamodtak meg a sorozatos vereségek után sem.Európa legjobb csapataival játszottunk PCW-t, és kiszoptunk az elején szinte mindig.6-700 nullákra kaptunk ki, mert nem tudtuk őket lelőni és mi is azt hittük, hogy csalnak.Szerencsére voltak páran akikben volt annyi erő és képes volt annyira magábanézni, hogy rájöjjön, hogy lehet, hogy nem csalnak.Lehet, hogy sokkal jobbak mint mi és nekünk kell fejlődni.Ekkor kétszeres erővel kezdtünk neki a gyakorlásnak és fejlődtünk.Sok ember volt meghívva a HEGbe, minden klánból voltak emberek, de ők fokozatosan lemorzsolódtak, mert nem bírták a tempót és rájöttek, hogy velük a szekér nehezebben megy tovább.Azonban páran megsértődtek, amikor Davidék közölték velük, hogy bocsi nem látjuk benned a lehetőséget és az akarást van nálad jobb is, te nem játszol a waron, mert nem hisszük, hogy veled elérhetjük amit akarunk.Ez amikor az ember ilyen szinten játszik teljesen érthető, itt nincs helye barátságnak, személyeskedésnek.Ezt páran, nem tudták feldolgozni mert úgy gondolták, ők ennél többet érdemelnek és helyük van a csapatban és ebből lettek a sértődések.Játszani akartak a HEG-ben, mert a HEG-ben játszani jó és mindenki tudta, hogy el fogják érni amit el akarnak érni.Én addig játszottam velük aktívan, amíg elsők lettünk a CB-n.Utána mondtam Barinak és Davidnak, hogy itt az érettségi és az egyetem nekem fontosabb mint az aktív BF2, nem tudnék akkora erőbedobással játszani mint eddig, és csak húznám vissza a többieket ezért kilépek és maradok a JCSR-ben.Azonban ők megértették a dolgot és nem rugtak ki.Meghagytak engem tartaléknak.Utána is játszottam velük PCW-ken, warokon ha nem voltak meg, viszont ha megvoltak 5en, akkor nem játszottam.Nekem ennyi jutott és ezt kell elfogadni.Ennek eredménye lett az, hogy ma az összes mostani HEGest a barátomnak és nem nagyképűnek tartom.Azonban ahogy mondtam, voltak páran akik úgy gondolták, hogy ők bennmaradnak játszanak 80% és a maradék játszon 110%on.Ezek az emberek lettek kitéve a csapatból erőszakkal, mert nem értettek a szépszóból.Érdekes módon elég sokan maradtunk benn a HEGben inaktív játékosként(Gaboca,KTC,Wolfguy) és el is ismerik azt amit csináltunk értük.Azonban vannak páran akik ki lettek dobva, mert követelték maguknak a helyet a csapatban.Ők azok akik egy HEG-es interjúban kikérik maguknak azt, hogy nem említik meg őket.A HEGben 50-nél is több ember megfordult, mert Magyarország összes jó játékosa meghívót kapott.Az elején mindenkit meghívtunk, hogy lássuk, hogy játszik.Aztán voltak akiktől búcsúztunk az elején volt akitől fél év múlva, mert nem hozták azt amit elvárt tőlük a csapat.Félre ne értsétek, nem azt mondom, hogy akik fél évig segítették a HEget azok ki lettek dobva.A HEGben játszók az infantryt támogatták, és oda 5 ember kell.Aki nem fért bele a legjobb 5-be azt megkérték, hogy maradjon meg tartaléknak, mert fix lineuppal kell gyakorolniuk.Ezt volt aki megértette és volt aki nem.Szóval a HEGet hibáztatni nem lehet a nehéz döntéseikért, mert az eredményeik őket igazolják.Ennek a vasszigornak köszönhető az, hogy eljutott eddig a csapat.David és Matt 18 évesek és messze nem rosszabb a stílusuk, mint innen a többségnek.Egyszerűen belefáradtak abba, hogy harcolniuk kelljen egy kis elismerésért itt Magyarországon, amikor külföldön mindenki elismeri őket...Nem gyanúsítgatnak, nem szidnak és nem vonják kérdőre őket olyan dolgokért amiért nem felelősek.Magyar oldalról sokat kaptak, azonban elég sokat kellett tűrniük is.Az, hogy tegnap egy Opencup Döntő előtt fogalmazott, még messze nem olyan stílusú volt, mint amilyennel itt egyesek írnak azok közül akik fikázzák őket.

    De itt az idézet, és elmondom mire akart gondolni David tegnap.Senkit nem akart megbántani:
    "köszi szépen Drang, hogy "elismersz" minket tényleg, de mégis mit
    gondolsz, hogy a mi dolgunk lenne tanitani a community-t játszani? ez sajnos
    nem működőképes ötlet mivel aki annyira pró-gémer, hogy 4 év alatt nem
    tanul meg játszani értelmesen egy játékkal, félreértés ne essék nem
    azokra gondolok akik funból játszanak, de most is beleolvastunk SG-re 3hónap
    után és összeszartuk magunkat a röhögéstől, hogy milyen dolgokon vannak
    fennakadva az emberek, gondolok itt pl. a msc vs. horda meccsre...

    és ezt nem csak szószerint kell
    érteni hanem más megközelítésből nézve is érdemes elgondolkodni
    rajta...az a baj veletek, tisztelet a kivételnek, hogy le vagytok ragadva ott
    ahol a 10évesek CoD-ban és mindenki aki jobb nálatok már
    csiter,aimos,wh-s... nem ti vagytok faszlámák, meg nincsenek nálatok jobb
    játékosok ááá, ugyanmár...röviden ezért szarunk bele, hogy mit
    gondoltunk rólunk és, hogy ti mit
    csináltok mer ez tényleg a legalja.hu-ra való ami itt megy már 1 jó
    ideje...

    ui: köszi a hírt Running "

    Nekik semmi bajuk nincsen a magyar játékosokkal.Egy OpenCup döntő elött az embernek nincsen ideje arra, hogy meggyőzze arról a magyar BF2 játékosok 90%-át, hogy sok a náluk jobb játékos és azok nem azért jobbak, mert csalnak és ahhoz, hogy fejlődjenek először ezen kell átjutniuk.ezt sajnos nem lehet megtenni anélkül, hogy az embert ne tartanák nagyképűnek.Mi is játszottunk a HEGgel olyan meccset ahol a gyerek 4ünket lőtt le egy tárból és csalónak hittük, de fél év múlva már egálban voltunk velük.Rájöttünk, hogy a mozgás a fedezékek használata, mennyit számít.Az élesztés milyen fontos.Mi is csak lehasaltunk lőttünk, miközben ő fedezék mögül bedarált minket.Mi is elkeseredtünk, azonban azt a dühöt ami akkor jött elő belőlünk, azt sikerült átfordítani és motivált minket.Mert amint lenyugodtunk rájöttünk, hogy nem csalnak csak jobbak.Erre először David jött rá és ő volt az aki a csapatot elindította a fejlődés felé.Szóval azért szidni őt, mert nem kedvesen mondja el a lényeget felesleges, mert amit mond az igaz.Amíg a magyar csapatok többsége nem képes feldolgozni azt, hogy aki jobb nála az nem csaló, addig fölösleges akármit is tenni.Tanítani őket, órákat adni nekik.Amíg azt, hogy lelőtték, annak tudja be, hogy az ellenfél csalt és nem annak, hogy jobb nála nincs motiváció csak dühös lesz és flémel.Motiváció nélkül nincs fejlődés.Én is játszottam másfél hónapja a HEG-gel egy PCW-t a fisH ellen.Nem tudtam lelőni őket, max 1-2szer volt olyan, hogy kettőnél több embert lelőttem.Azonban azzal, hogy nem azon sírtam, hogy nem találom el őket és csítereztem, egyrészt nem idegesítettem a csapatot, másrészt Tigersharkot élesztettem végig.Úgy pörgettük le őket 195-0-ra, hogy én és Tigershark húztuk be az utolsó zászlót, míg Dávid Atwe és Giz a másiknál harcolt.Én nem tudtam őket lelőni, 1-2 t ha fregeltem zászlóhúzás közben, de Tigershark lelőtt 3-ból kettőt a harmadikat lesebezte és nekem összesen annyi dolgom volt, hogy élesszem.Volt, hogy nem is lőttem csak őt élesztettem, mert tudtam, hogy ő képes belőni őket.Én rég nem játszom aktívan, szóval én nem tudtam rendesen lőni őket, azonban még így is képes voltam segíteni a csapatnak.Szóval, a csapatmunka és az, hogy ne add fel az a legfontosabb...

    Már megint hosszú lett amit írtam és nem is a legvilágosabb, de aki meg akarja találni benne az értelmet az megfogja, aki meg bele akar kötni, annak is sikerülni fog...

    Hidd el a HEGből senki nem haragszik rád, vagy akárkire ebből a fórumból.Egyszerűen nevetnek az egészen, mert van fontosabb dolguk is mint az itteni kétkedőknek megfelelni...
  • eugabesz
    #157755
    a mozzila-nál alap flesgordon..de akkor se jó
  • schrank
    #157754
    ez fudzsi okoskás képe full HD-ban
    arról nem tehetek hogy a szar junosztyaitokon nem látszik a zinternet
    fogadjunk flespléjeretek se nem van ...
  • havercsotány
    #157753
    a nagy képes flashes gyerek besült
  • eugabesz
    #157752
    ezt ismerjük...kis fehér semmi...kockában...nekem is megvan ez a kép már régebbtől
  • schrank
    #157751
  • holcim
    #157750
    nem hiszem el hogy megint ezzel jösztök hogy már ti akkor waroztatok mikor én azt se tudtam mi az!akadjatok már le a témáról ,engem nagyon nem izgat hogy ti hány éve waroztok!
  • havercsotány
    #157749
    még egy péniszt rakjál bele
  • Bala10
    #157748
    ?:D
  • Drang
    #157747
    Üdv!

    Lehet, h. nem voltam JCSR/GBC/Horda tag. Lehet, h. csak fél füllel hallottam dolgokat. Lehet, h. nem volt szerencsés ezt a témát bedobni. Lehet, h. láma is vagyok. Lehet, h. túlzás hibáztatni a HEG-et, nem is volt szándékomban megbántani őket, mert amit elértek az nagy dolog magyar viszonylatban. Nem csak a HEG tehet róla, h. nincs mára community nyilvánvaló.
    De sztem erről nyiltan eleddig nem igazán esett szó.

    Annyi azért biztos, hogy anno a bf2 kezdeteinél - nem tudom emléxel-e rá, mert én rád nem nagyon- a tegnapi hsz-ek alapján mondva a HEG-hez hasonló hozzáállás volt tapasztalható a régi BF42-ből s BFV-ből átjött öregek körében... emléxem voltak is nagy sértődések az első CB NC idején... de ez úgy, ahogy rendeződött... olyannyira, hogy az első CB NC után vetődött fel egy a HEG-hez hasonló, bár felülről szerveződő mix csapat létrehozása, ami a klánok közötti együttműködésen alapult volna erősitendő a community egységét, mely összefogta volna a magyar csapatokat, mintegy szellemi műhelyként... sajnos nem lett belőle semmi...
    Nos, amikor végül más úton egy alulról szerveződő egységként megjelent a HEG, akkor úgy gondoltam még is megvalósulhat a régi elképzelés, iskolát teremtenek... na de ez nem igy lett ugyebár... csak ennyi... és ennek a csalódásomnak adtam hangot a bfcom oldalon... csakhogy értse mindenki miért irtam, amit irtam...
  • havercsotány
    #157746
    titeket is megvett az Osztrák posta?
  • Bala10
    #157745
  • JagFater
    #157744
    Elmentünk 3 napra csapatépíteni.
    Gyere má legény bmeg, elmegy a busz...
  • Fujiryu
    #157743


    Ebből valaki 3 pixelt lekapva a nevemet melléírva fehér kék átmenettel ügyködhetne valamit :)
  • Zerénd
    #157742
  • Zerénd
    #157741
    Nekem is csinyálhatna valaki egy árja törpös logot Dolfi bácsi bajuszformájával. :DDD
  • Zerénd
    #157740
    Juj basszus ezt elkurtam! :DDDD
  • Herold
    #157739
    Akkor ez neked való.
  • JagFater
    #157738
    De b+ telitalálat ez az okoska logó. :-DDD
  • Manoboy
    #157737
    LoL.
  • Fujiryu
    #157736
    Azt hittem azon fogsz kiakadni, hogy nem éppen fehér a bőrszine :)
  • JagFater
    #157735
    Már élvezni is csak Fuji mintát lehet? :-DD
  • Zerénd
    #157734
    Fasza te vak! És az a fehér bötük meg a gecik, mert ép elélvezett a statokra.
  • Fujiryu
    #157733
    Azért mégis csak THX :)
  • eugabesz
    #157732
    nono...
  • Manoboy
    #157731
    Az az ujja teee. :D
  • Bala10
    #157730
    :D
  • JagFater
    #157729
    És mér áll a fasza? :-)
  • OrionHungary
    #157728
    nem kell hálálkodni
  • Manoboy
    #157727
    Megjött pár új jött ment emberke a klánba.
  • Kovács legény
    #157726
    ték
  • Fujiryu
    #157725
    Még ráér, majd ha szerzek VIPes cuccot :)
    Addig is a templom megnyitotta a kapuit :)