172092
  • Korpsweb
    #157804
    ő már régen kikosarazott most fuji-val járok <3
  • McKenny
    #157803
    Fuji: a raven jobb mint atwe,dávid?
  • KáTéCé
    #157802
    Mivan puhos, beszólsz?
  • McKenny
    #157801
    alap reg<barkácsolt reg<waib reg<enyém<buziké
  • McKenny
    #157800
    na bammeg szerintem ne akarjatok heg el warozni:D
    ma(most) bioxarosokkal gathereztem 2es kádétól jobb nem volt:D
    nagyon baszta az agyam, az volt a legjobb amikor karkand szkveren
    pálya jobb oldalán elmentem... aztán hátba akartam lőni a zászlót védő fekvő semmit nem tudó rólam embert odamentem az meg csak lőtt, 3-4-5 golyót lőttem a fejébe 1 helybe állva, akaból amit loptam, és semmi aztán csak meg halt 6-7 golyótól 1méteről szval a fegyver nem is szórt az nem is látott engem...stb ott feküdt békésen lőtte a 300 méterre lévő csapattáraimat... de megöltem
  • SigS
    #157799
    Mondjuk mostmá kezd a flém is unalmas lenni azér
  • gbc csabika
    #157798
    Fuji nem bírta a fesszt és elkezdett személyeskedni:)
  • Fujiryu
    #157797
    Boldogan adok mindenkinek én már csak ilyen önzetlen vagyok:)
  • Bogdogege
    #157796
  • n003
    #157795
    mér? megkérted a kezét és igent mondott? :DD
  • Korpsweb
    #157794
    omg wtf? ki nem kapott eddig itt? :D öööö sztem a KTC homokos :D:D:D
  • gbc csabika
    #157793
    Ne erőlködj:)
  • Fujiryu
    #157792
    ahahah.Annyira fényezted magad a hsz elején, hogy a végén valahogy nagyobb csattanót vártam :)
  • gbc csabika
    #157791
    Jajj ne osszad már az észt, neked sincs belőle sok. Azt hiszed felidegesítettél? Messze vagy te attól, ezen a témán meg különösen. Értő olvasás megint nulla. Fárasztasz, és unom hogy mindent ötször kell leírnom. Nem vagyunk egyenlő vitapartnerek,kitalációkkal pláne nem fogok vitába szállni. Ráadásul teljesen biztos vagyok benne, hogy nem egyenlő az élettapasztalatunk, úh magamról meg pláne nem vitázom veled. Nyertél, örülhetsz.
  • Fujiryu
    #157790
    Sokáig tart kimásolni és macskakörmözni.
    Meg én rendesen elszámolok 10ig :)
  • Fujiryu
    #157789
    Nem számoltál el tízig és így nincs sok értelme :)
    Próbáld újra mert az egész tele van hülyeségekkel amikkel még vitatkozni se nagyon lehet.

    "Nem mesélek precedenst, pedig tudnék, de elszaladna veled nagyon a ló, és különben sem ez volt a lényeg, hiába hegyezed ki erre ilyen izadságszagúan." - pl ennek mi értelme van azt nem igazán tudom.én legalábbis nem sorolom az értelmezhető szöveg kategóriába.Légyszives fogalmazd már meg úgy, hogy még én is megértsem, nehogy egy lényeges pontja felett csússzak át a mondandódnak.

    " Az a baj, hogy fel sem fogod, hogy lehetséges, hogy valami nem úgy van, ahogy a kis agyaddal elképzeled" - ez ugyan úgy igaz rád, mint rám és úgy mindenkire.Bár érdekes módon, ma már bevallottam párszor, hogy tévedek :)

    "Egyébként te aktívan szeretnél játszani, úh visszakerültél a HEG-be. És?" - na ennek sincs semmi értelme számomra.Pár hszel lejjebb fejtettem ki, hogy 2-3 hétig, nem leszek BF közelben.De ugye te mindent felfogsz és értelmezel :)

    "Mit szeretnél mondani ezzel kisöreg?:) És hogy a David meg Matt is olvassa? Most mi lesz? " - te akartad, hogy szóljak nekik, csak gondoltam tudatom veled, hogy olvassák a fórumot :)

    "Te miből olvastad ki hogy engem az ő elismerésük érdekel kiscsillag?:))))" - abból, hogy amikor volt egy olyan mondat az interjúban, hogy "szerintem a legtöbbet a klánért X&Y tette" akkor te kikérted magadnak, hogy nem szerepelsz az X&Y-ban.Persze ez nem feltétlenül jelenti, hogy az ő elismerésükre vágysz, de akkor légyszives magyarázd, már meg, hogy még én a hülye is értse, hogy akkor miért kötöttél bele?

    A végén, meg annyit tennék, hozzá, hogy te akartál flémelni velem, és tessék megkaptad amit akartál.Amint kiprovokáltam egy mondatattal belőled egy hozzászólást amire lehet érdemben reagálni, meg is indult a flém.Mindenkinél van valami amire ugrik.Rólad speciel, tudtam, hogy ez a téma a gyengéd és hogy egyből ugrasz rá.Bele is szőttem a mondandómba, hogy kijöjjön belőled aminek ki kell jönnie :)

    Azért valljuk be, nem tévedtem olyan nagyot
  • Bala10
    #157788
    na mivan? vacsora? nagy lett a csönd :D
  • gbc csabika
    #157787
    Te miből olvastad ki hogy engem az ő elismerésük érdekel kiscsillag?:))))
  • gbc csabika
    #157786
    Röhögjél nyugodtan. Nem mesélek precedenst, pedig tudnék, de elszaladna veled nagyon a ló, és különben sem ez volt a lényeg, hiába hegyezed ki erre ilyen izadságszagúan. Az a baj, hogy fel sem fogod, hogy lehetséges, hogy valami nem úgy van, ahogy a kis agyaddal elképzeled:) Egyébként te aktívan szeretnél játszani, úh visszakerültél a HEG-be. És?:) Mit szeretnél mondani ezzel kisöreg?:) És hogy a David meg Matt is olvassa? Most mi lesz?
  • SigS
    #157785


    Mekkora a farka...
  • jappy
    #157784
  • Fujiryu
    #157783
    Amúgy még annyit fűznék hozzá a dologhoz, hogy elég gyakran mondjátok azt, hogy a játékon kívül nincsen semmijük.Ezt a reggeli kávétok zaccából olvassátok ki vagy miből?
  • Fujiryu
    #157782
    " Amúgy meg ahhoz képest, hogy én nem voltam tehetséges, anno még is mindig hozzám hasonlítgattátok magatokat" - ne haragudj, de ezen muszáj röhögnöm :)

    A kitevésedhez, meg annyit tennék hozzá, hogy éredekes módon én visszakerültem a HEGbe és ma is ott vagyok CB-n.De persze megint én vagyok a hazug és a már nem is tudom mi.Szóval menj és számolj el megint 10-ig, hátha az segít és ne aggódj, olvassák az üzeneted az "arogáns hülyegyerekek" is ahogy te fogalmazol :)
  • gbc csabika
    #157781
    Nem volt nehéz magamra ismerni, mivel egyedül én tettem megjegyzést. Most már értem hogy erre célozgattál, és neked kellett kibújtatni a szöget te kis hülye, mert az egész kamu, ha továbbra is azt állítod, hogy kitettek, akkor hazudsz ennyi, menthetetlen vagy. Addig érdekelt a dolog amíg azt megírtam, nem amiatt hogy a Bari véletlenül kitörölt, nem ez volt a lényeg, nem is az hogy az Atwe nem említ meg. Az volt a lényeg hogy mindkettőt nem éppen baráti gesztusnak értelmeztem. Emu nem szólt, Emunak rég nincs számítógépe. Amúgy meg ahhoz képest, hogy én nem voltam tehetséges, anno még is mindig hozzám hasonlítgattátok magatokat, volt aki sokkal jobb volt igen. Viszont gondolod, hogy tőled, meg a két arogáns hülyegyerektől elismerésre vágyom?:))))) Kérlek ne elemezz, mert fingod nincs ki vagyok. Ezt is csak azért írom le, mert van képed neked szar emberként beállítani engem, kitalált történetek alapján:) De akkor menjél vissza ventrillo-ra meséld el Davidnak meg Matt-nek, hogy szted a Csabi az olyan akar lenni mint egy-két nagyarcú paraszt, akinek ez a szar játék az egyetlen öröme az életben:) Mert úgy tűnik ez az. Nem véletlenül van megragadva az összes alkalom, hogy lelámázzátok azt, aki nem "pro". És te csak tőlük várhatsz bárminemű egyetértést, ezt borítékolhatod.
  • Fujiryu
    #157780
    Én arra utaltam, hogy néhányan a nagyképességű játékosok közül pr0nak vallják magukat, pedig semmi pénzt nem kapnak.Ezért írtam nullával és nem úgy, hogy professional gémer, mert elég sokan keverik a kettőt.De örülök, hogy megint hülyének nézel :)
  • Fujiryu
    #157779

    Azért csak kibújt aminek ki kell bújnia.

    Pontosan te vagy az az ember aki a saját egójától nem látja a világot.Örülök, hogy magadraismertél a dologban, mert pontosan rólad beszéltem.Érdekes módon Emu aki nálad 1000x tehettségesebb játékos, nem szólt, hogy nincs megemlítve.Egyedül te vagy az aki siránkozik, mert nem említik, egyedül te vagy aki arra vágyik, hogy elismerjék.Ezek után még te rizsázol nekem arról, hogy a legendák szerények, meg így meg úgy.Azzal, hogy több év után is ezen lovagolsz, csak azt bizonyítod be hogy semmivel sem vagy jobb nálam.

    Választhattad volna a HEGet, a JCSR helyett, de akkor sem történik semmi, mert nem voltál olyan szintű játékos hogy bekerülj a csapatba még ha ezt te magad el is hiszed, amit erősen kétlek.Te nevezel engem hazugnak amikor amit leírok az igaz.A JCSR-ből is eltűntél az eset után elég hamar...Persze azóta lövésed sincs a dolgokról és arról hogy mi történik,de az észt változatlanul jól osztod.Ellentétben veled én a mai napig tartom velük a kapcsolatot és játszom velük.Nem várom el, hogy megemlítsenek egy interjúban azért mert teszek értük valamit, mert legtöbbször csak sírok nekik, hogy jöjjenek CSS-zni, mert egyedül nem szeretek.Szóval örülök, hogy végül kibújt belőled a dolog, mert akár hányszor előjön ez a HEG téma, te mindig ott vagy az első sorba és köbveteled magadnak a figyelmet.Lehet, hogy tettél valamit a csapatért, hogy te alapítottad.Azonban nem hiszem, hogy akkora szereped lenne a dologban, mint saját magad állítod.Legyen neked példakép Csacsy és Wolfguy.Ők alapították a klánt.Az, hogy te Csacsy mellett tettél sok dolgot a klánért, nem jelenti azt, hogy számonkérheted őket, minden alkalommal amikor felsorolják, hogy SZERINTÜK kinek tartoznak köszönettel.Szidhatod őket, de ettől még nem fogsz kevésbbé vágyni az elismerésükre és több elismerést sem fogsz tőlükk kapni :)

    Csókpuszi-világbéke arrogánsfasz-Fuji meghajlik szerénységed elött :)
  • gbc csabika
    #157778
    Amúgy a pro, az a rendesen fizetett játékos. Azért pro(fessional). Ha már észt osztasz.
  • mackosajt
    #157777
    Mindenki kifelé a gép elől, be a kocsmába, és tessék inni egy sört!

    Nem unjátok még, hogy qrvára nem a bf2-ről szól amit itt csináltok?
  • gbc csabika
    #157776
    Továbbá nem követeltem a helyem, mert az megvolt. Erdős mintájára David-ék is megkérdezték hol szándékozom játszani. Nem a HEG-ben szándékoztam.
  • Fujiryu
    #157775
    "2008-ról
    még annyit, h. sztem azok miatt csúszott el az egész NC, akik nem tudtak
    veszteni... nem fért bele a fene nagy egójukba... "

    most láttam ezt a hozzászólásodat, amit még nem olvastam.
    A fene nagy egójukhoz és ahhoz, hogy nem tudnak veszíten annyit tennék hozzá, hogy én ott voltam ventrilon miközben játszották a meccsett tegnap este.Nem az volt, hogy amikor matematikai esélyük se volt feladták.Odatették magukat és megnyerték a második mapot.A meccs után nem anyáztak, hanem azt mondták majd legközelebb megnyerik."Jalalabadot elkúrtuk, nem is tudom mi az istenfaszát csináltunk ott, de Sharki jó volt" - így foglalták össze a tegnapi meccset és utána is poénravették a dolgot.
    Azért vágtak bele az NC-be, mert gondolták játszanak egy jót conquestbe és lesz ami lesz megnyerik az infantryt.Aztán persze rájöttek, hogy nincs idő gyakorolni és egy kiesésért a fél nyarat gyakorlással tölteni fölösleges...
  • gbc csabika
    #157774
    Asszem itt veszted hiteledet a hazudozással. Igazából el kellett számolnom tízig hirtelen. A HEG-es interjúnál nem kikértem magamnak h nem említenek, csak nem vettem baráti gesztusnak atwe-tól, főleg h olyat is megemlített aki fele annyit nem tett. Továbbá "Azonban vannak páran akik ki lettek dobva, mert követelték maguknak a helyet a csapatban.Ők azok akik egy HEG-es interjúban kikérik maguknak azt, hogy nem említik meg őket". Engem nem fognak "kitenni" egy olyan klánból, amit részben én alapítottam:) Nem azért amit a klán addig elért, hanem az elv miatt:) Mikor Erdős kitalálta, hogy válasszunk a JCSR és a HEG között, én a JCSR-t választottam, mert nem volt kedvem minden este warozni továbbra is, ahogy Te is. Ilyen hazudozás után van pofád neked ignorálni másokat b+?:) Arogancia mellé még ez is társul?:)
  • Fujiryu
    #157773
    Abban szerintem igazuk volt, hogy kulcsposztokra nem volt megfelelő emberetek.Míg az összes külföldi válogatottnak több éve aktívan játszó profi emberek voltak a Heli/Tank/Commander posztokra(és itt nem pr0król beszélek, hanem rendesen fizetett játékosokról).Funból neki lehet menni, de abból akkora égés lett volna mint az előzőévi conq 8v8ból.Senki nem élvezte volna azokat a meccseket, mert szarrá lett volna kempelve a csapat.Az, hogy a HEGesek úgy döntöttek arra koncentrálnak amiben esélyük is van(itt gondolok az infantryra) az egy olyan döntés volt amivel megsértettek embereket, köztük téged is.De nem elárultak, csak egyszerűen nem volt annyi erejük, hogy a hátukon cipeljenek egy csapatot.Atwe/David/Livius az Epsilonban együtt játszott azokkal akik ellen játszottatok volna, ha elindultok és méltán mérték fel úgy a helyzetet, hogy szopás lesz belőle amiből ők nem kérnek.Sok időt töltöttetek el gyakorlással, de ők nem akartak azért gyakorolni egész nyáron, hogy utána a csoportkörből 3 vereséggel távozzatok.Helyette koncentráltak az Infantryra amiben még esélyük is volt a győzelemre.Nehéz döntések ismét, amiből sértődés lett.Én tudtam előre, hogy bukó lesz az egész dolog ezért is mondtam, hogy kösz engem hagyjatok ki.Még meg is kérdeztem minek akarnak belevágni semmi értelme az egésznek és úgyis csak flém lesz belőle...
  • Fujiryu
    #157772
    Pont erre céloztam én is.Annyira még én se vagyok hülye, hogy gifet linkeljek videónak :)
  • Bala10
    #157771
  • Herold
    #157770
    Beszoptad? Az egész egy GIF kép.
  • Drang
    #157769
    Úgy látom kénytelen vagyok belemenni a részletekbe... mert egy aprócska szálka még van a történetben, amiről csak érintőlegesen volt szó
    Livius által... méghozzá a HEG-esek és az NT és itt főleg a 2008-as csapatra gondolok... ja conquestre, mert az infantry módban a régi bf-es hagyományok halálát látom (de ez a saját véleményem még mielőtt a csapatoménak vagy általánosságnak veszi valaki)... nos a felkészülési meccseken nem volt valami sikeres a válogatott ezt nem vitatom... de ha már a kitartásról van szó, és továbbmegyek egyszerűen a válogatott tartásáról van szó, akkor idézzük csak fel mi is lett a conq csapat sorsa? a HEG-esek vitték a hátukon a csapatot akkortájt, de a kitartásról nekem ne papolj, mert az aztán nem volt egy példamutató dolog, amit Bari tett akkor... én nem ismerem őt közelről, de avval az akciójával, amit a conquest csapattal csinált, avval elásta magát... egy dolgot sajnálok csupán, hogy annyi időt belefecceltünk Sturmmal és azokkal, akik még próbáltak valamit tenni a conquest játékmódban is, lehet nem értek fel a HEG szintjére, de kiálltak volna a magyar szinekért... azt bánom, h. nem a saját klánnal foglalkoztunk, hanem elcsesztük az időt a semmire... akkor 2008 nyarán, amikor egyesek elárulták a válogatottat (és itt nem atwéról meg dávidról van szó), nos akkor számoltam le végleg magamban a HEG-gel kapcsolatos korábban emlitett feltételezéseimmel...
    és itt most be is fejeztem...
  • badsec
    #157768
    Wazz, ne szívass már TE is! Pont az írtam, hogy 2 éve lófaszt sem csinálunk a BF-ben! Vegetál az egész dolog részünkről! Ezért írtam, hogy ami meg elötte volt arról fingjuk sincs, így számomra a véleményük nem mérvadó! Semmi beképzeltség nem volt az írásomba! Aki ismer tudja, hogy a beképzeltség nagyon messze áll tőlem...
  • Fujiryu
    #157767
    Ennél még én is jobban linkelek videókat :)
  • McKenny
    #157766
    vágom de itt minden van wall hack meg aimbot meg faxom tudja
  • McKenny
    #157765
    b+ mennyit irtok nem hogy játszanánk eggyyütt:D
    hordának ugyis van szerója...