172092
  • HTS s3rg1nh00
    #157844
    ja,mit szólnátok még1 7th vs.Fudzsi vitához?
  • Running
    #157843
    Uncsi má.:D
  • havercsotány
    #157842
    én attól félek ,hogy alább hagy a vita go,go,go
  • gbc csabika
    #157841
  • Fujiryu
    #157840
    Ebből is látszik, hogy tök mindegy mit írok téged nem érdekel és ugyan azt a hülyeséget hajtogatod tovább ami a fejedben van.Részemről ez volt az utolsó amit neked írtam, mert nem célom elmebetegekkel vitatkozni és másokat is idegesít már ez a vita :)
  • gbc csabika
    #157839
    Igaz.
  • Bala10
    #157838
  • n003
    #157837
    kapjátok bé ez már nem flém hanem faszkodás :|
  • gbc csabika
    #157836
    Hát ezt nem olvasom el, úgyis hülyeségekkel van tele, ami azon alapszik amit rosszul értelmezel, vagy kitalálsz. Ne izzadj le nagyon.
  • Fujiryu
    #157835
    NA akkor legyen igazad :) Nem venném a szívemre ha valami bajod lenne.Úgy látszik a képzelőerőd annyira erős, hogy el is hiszed igazságnak ami így megszületik az agyadban.Az meg hagyján, hogy megint rám akarod kenni, hogy elkezdtem, ITT A LÉNYEG SZERINTEM: "2009.05.25. 23:25:46 Csabika ha konkrétan kérded a wolfi kapcsán jutott a dolog odáig hogy írok" én mikor beszéltem Wolfiról? VBagy máér ilyen dolgokat is elhitetnek a hangok a fejedben? Szerintem összesen arról van szó, hogy azokat a szerencsétlen gyökereket akarod meggyőzni, hogy higgyenek neked akik nem olvassák el a logot. Részemről a vita lezárva, mert te még 2 év múlva is azon fogsz keseregni, hogy nem említenek meg egy interjúban ha van egy új interjú a HEG-gel és ez nem engem minősít hanem téged, mert annyira nagyképű vagy, hogy azt hiszed két meccs leszervezése és még pár dolog amit csináltál elég ahhoz, hogy egy szintre emelkedj másokkal akikről te nem tudod mennyit tettek a dolgokért csak elképzelésed van róla.Nagyképű egoista fasz leszel egész életedben és élj azzal a tudattal felőlem, hogy én hazudok, de igazán nem érdekelsz tovább az egész mert te sose fogod ezt elfelejteni.Az, hogy a bened saját magadról és a munkásságodról kialakult kép nem egyezik azzal amit mások gondolnak, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy mások a hülyék és a nagyképűek :)

    Nekem nem célom az, hogy az itteni emberek megkedveljenek.A 90% innen osztja az észt és egy címeres kretén.Attól érzik magukat többnek a többinél aki kicsit is jobban játszik náluk, mert már sikerült elhitetniük az emberekkel azt, hogy már volt barátnőjük és ezek után már azt hiszik ők a nők bálványai.Meg persze aki náluk jobban játszik az csak úgy játszhat jobban, hogy semmi élete nincs mellette, mert ugye ő is játszik napi 2-3 órátmégis egy faszláma szintjén van 4 év után.Eszem ágában sincsen olyan emberekkel vitatkozni akik még mindig napi szinten BFeznek.Aki 4 év alatt nem unja meg ezt a szart annak komoly problémái lehetnek és az olyanok véleményéből én nem kérek.Szerencsére nekem vannak normális ismerőseim is és anélkül is teljes embernek érzem magam, hogy minden nap felhívnám arra itt mindenki figyelmét, hogy elmentem sörözni/akárhova.Nem érzem szükségesnek, hogy az olyan embereknek bizonyítsak akiknél a legfőbb érv az, hogy ők mennyivel nagyobb királyok mert hogy ők már ezt meg azt csinálták az életben...Persze ők már mindent csináltak egyszer, aztán azért hangoztatják, hogy mindneki emlékezzen rá és nehogy ők is elfelejtsék az egészet.Istenkirály itt mindenki és ez a lényeg :)
  • gbc csabika
    #157834
    Én nem akartam publikálni, csak benyaltad a mézesmadzagot. Gyorsan siettél előttem, kis hülye. Na akkor utoljárs, most légyszíves 3* olvasd el különös tekintettel arra amit lényegként kiemeltem neked.
    időrendi sorrend:
    1. Csabi gratulál a HEG-nek, továbbá megjegyezi, ha Fuji és a hörcsögök nem lennének ekkora tahók, akkor lenne feléjük tisztelet.
    2. LÉNYEG ------>Fuji idekeverte Csabi egy elfelejtett megjegyzését az Atwe interjú kapcsán, holott az egésznek semmi köze nem volt ahhoz, amit Csabi mondott. Fuji kitalált történetekkel próbálja alátámasztani. Ezután úgy állítja be, hogy Csabi hozta föl ezt a témát.
    3. Ha már szóba került, Csabi megjegyzi, hogy Fuji olyan dolgokat állít, amik nem történtek meg
    4. Csabi megkeresi Fujit msn-en, mert kíváncsi, miért félcédulás
    5. Fuji megkérdi, Csabi szerint hol nem mondott igazat, Csabi elmagyarázza, emiatt Fuji továbbra is úgy állítja be, mintha Csabi "egész nap sírt" volna, mert "kitették" a HEG-ből
    6. Fuji véres kardként hordozza körbe az elmentett msn beszélgetést, arra számítva, hogy az sg-n ezután majd szeretni fogják
    7. Csabi belefáradt Fuji idiotizmusába
    Aki nem hiszi olvasson vissza. Amíg ezt nem tetted meg fuji addig pofa sutba, mert nem úgy működnek nálam a dolgok, ahogy azt a buta kis világodban te elképzeled.
  • Fujiryu
    #157833
    Ő is publikálni akarta, szóval nem volt rá szükség :)
  • Bala10
    #157832
    van olyan aki letöltötte és megnézte?:)
  • Running
    #157831
    HBD nekik...
  • n003
    #157830
    Bódogat BB :D
  • gbc csabika
    #157829
    Inkább egy kisegítő iskolának kellett volna írnod. Vannak problémái a szövegértéssel a fiúnak
  • havercsotány
    #157828
    Már késő írtam az onbucmannak
  • gbc csabika
    #157827
    Hadd örüljön neki, hagyjad:) Amúgy is számítottam rá. Meg egyébként is, nem változtat semmin.
  • mackosajt
    #157826
  • havercsotány
    #157825
    hbd ZoltanZen
    hbd BurnBaby
  • mackosajt
    #157824
  • havercsotány
    #157823
    Ez egy magánbeszélgetés! Adott rá engedélyt,hogy publikáld ?
  • gbc csabika
    #157822
    Most aztán lebuktattál, ajajj. A probléma az, hogy ebben ugyanaz van, amit itt már elolvashattak. Sovány lesz ez még Fuji.
  • Zerénd
    #157821
    Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó,
    a cigány, az angol, a francia, az aranyhal, a kisegér, a nyuszika,
    a medve, a farkas, a róka, a mérges kismalac, két rendõr, és
    egy szõke nõ. Méregeti õket a csapos egy ideig, majd megszólal:
    - Na elmentek ti a picsába!
  • Fujiryu
    #157820
    Nesze itt a logod.Vártál a showderklubra...

    Jó olvasgatást és azok akik minden ok nélkül nekemugranak, (#157813) azok remélem rájönnek belőle, hogy nem én vagyok az ördög :)
  • HTS s3rg1nh00
    #157819
    pedig Boxi ki szokta szúrni őket...aztán ha néha jó napom van és csinálok egy accot akkor van hamis riasztás is
  • gbc csabika
    #157818
    Én a nyugodtság szobra vagyok józsika:) Lovalld csak bele magad, egyre viccesebb leszel.
  • Fujiryu
    #157817
    Ahahah.Most komolyan neked valami bajod van.Msnen elég érthetően elmagyaráztam, hogy nem kívánom veled folytatni a vitát és hogy igazán lenyugodhatnál már :)
  • Fujiryu
    #157816
    "1. Azt , hogy ők minden nap keményem waroztak ,gyakoroltak , taktikoztak, és jó eredményeket meg "elismerést" szereztek. 2.Meg azt hogy mi feljövünk esténként és tolunk egy kis bf 2 őt ,hogy szórakozzunk . Amíg ezt nem fogod fel te se vagy jobb a többinél" - amíg nem veszed észre, hogy mindent amit írok úgy kezdek, hogy ez nem azoknak szól akik funból játszanak.Nem Jagnek és Balának szólok be amikor arról beszélek, hogyan kéne játszani.Hanem azoknak, akik értelmetlenül lecsítereznek mindenkit és azzal jönnek, hogy ők pedig igenis 4 éve BFeznek és mindent láttak.Kiszúrják a csítert 10ből 10szer...

    "Végül hozzátéve , fogalmam sincs mi a franc zajlott/zajlik köztetek meg a klánok közt," - nem ez volt az egyetlen eleme a hozzászólásodnak, ami meggyőzött arról, hogy fogalmad sincs róla miről is megy a vita...Te pontosan az az ember vagy akit Running egy leszervezett 64-es funwarral magamellé állított.Nem tudod miről van szó, de tuti, hogy én vagyok a rossz mert Running aztmondja... A hozzászólásodról világít, hogy futva olvastad el amit én vagy akivel vitatkoztam az írt.Szóval ha nem érdekel, minek szólsz bele? Azért mert pikkelsz rám még nem kell belémkötni értelmetlenül :)
  • gbc csabika
    #157815
    Ááá, reménytelen a gyerkőc:) Míg vártam a showder klubot kíváncsiságból ráírtam msn-en, hátha ott válaszol olyanokra amit itt figyelmen kívül hagyott, de csak az eszét játsza. Pedig én próbáltam megérteni Isten a tanúm, de nem hagyja:) Nem éri meg a karaktereket, itt is többször kérdezett rá olyanra, amire előtte már válaszoltam neki. Csak erőpocsékolás:)
  • n003
    #157814
    jaaa azaz igen az valójában nem volt :D ..
  • Metalmilitiakid
    #157813
    Fuji neked ösz-visz annyi a bajod az egész témával hogy 2 lélektani állapotot akarsz közös nevezőre hozni, ami lehetetlen. 1. Azt , hogy ők minden nap keményem waroztak ,gyakoroltak , taktikoztak, és jó eredményeket meg "elismerést" szereztek. 2.Meg azt hogy mi feljövünk esténként és tolunk egy kis bf 2 őt ,hogy szórakozzunk . Amíg ezt nem fogod fel te se vagy jobb a többinél . Ja ez ugyanúgy vonatkozik a HEG ellenesekre is csak ők a 2. al kezdjék és utána az 1. És ne mond azt hogy te nagyon is belátod mert minden hsz ed arról árulkodik hogy nem bírod ezt felfogni. Mi nem fogunk vkit azért elismerni mert napi x óra játékkal , heti y PCW vel gyakorolva elérnek egy 1./2. helyet . Viszont elfogjuk ismerni azt aki pl a mi szórakozásunkra (és nem kicsit saját haragjára) funwarokat szervez. Ti pedig soha nem fogtok elismerni egy láma bandát aki nem tud 2 éve egy rendes wart játszani senki ellen, és jobban érdekli őket a röhögés a flém meg public funolás mint egy nemistommivoltaneveopencup . Na igazából amint ezt felfogja mind a 2 oldal rá fogtok jönni , hogy soha a büdös életben nem fogtok tudni megegyezni ha nem enged mind a 2 oldal valamennyit. (Na végülis ez nem is csak neked szól fuji hanem így a közösbe.)

    "Nem mesélek precedenst, pedig tudnék, de elszaladna veled nagyon a ló, és különben sem ez volt a lényeg, hiába hegyezed ki erre ilyen izadságszagúan." Tudna mondani olyan esetet , hogy többet számít nek ia játék mint a való élet , de tudja hogy eltúloznád megint és nem is ez a lényeg , hiába ezt akarod elérni . (saját példa nem bf el kapcsolatban évfolyamtársam hazament suliból és az annya szólt rá másnap reggel 6 kor hogy készülni kéne suliba (WoW).)
    " Az a baj, hogy fel sem fogod, hogy lehetséges, hogy valami nem úgy van, ahogy a kis agyaddal elképzeled" Ezt fejtettem ki az 1. részben.
    "Egyébként te aktívan szeretnél játszani, úh visszakerültél a HEG-be. És?" Asszed érdekel minket hogy te megint a pr0kal játszol ?

    Végül hozzátéve , fogalmam sincs mi a franc zajlott/zajlik köztetek meg a klánok közt, de olvasva hszeiteket teljesen az ovodás önmagamra emlékezetnek amikor veszekedtem haverral az oviban hogy: Nekem van igazam. De nem is mert nekem. De nem mert nekem ... Kicsit felnőhetnétek (és most nehogy akár fuji akár running aztmondja hogy nézd meg hogy írtam a hsz em végére hogy felőlem vége... mégis újra és újra válaszoltatok és szidtátok egymást) és ezt én mondom aki 2 hónap múlva lesz 19. tudom de amit ti itt műveltek ez már nem nevetséges , hanem szánalmas.
    Fuji te ha CS:S ezni akarsz nyaggas engem meg sergit a HEG helyett mi mindig megyünk.
    Na kb ennyi . Tudom most fog jönni hogy miért pofázok bele ha nemtudok semmiről , meg semmi közöm hozzá. Hát tudok már róla többet is mint szerettem volna az írásaitok alapján, közöm meg bőven van hozzá mivel egy nyílt fórumon vitáztok nem privátban .Na jó már tényleg befejezem mert lassan többet írok mint fuji
  • Zerénd
    #157812
    Irigykedik a fene, legyetek boldogok, csak ne vonuljatok fel a többi ratyival, mert de ná má-t követek el rajtad! :DDDD
  • Korpsweb
    #157811
  • HTS s3rg1nh00
    #157810
    van az 150 is:D!
  • Fujiryu
    #157809
    De még mindig csak 160 centi magas :)
  • Korpsweb
    #157808
    járok futni , meg thai-boxolni... 100-ról leadtam 92-re :P Ez a Bari már új Bari ;)
  • Korpsweb
    #157807
    na tessék...irigykedik...
  • Zerénd
    #157806
    Meg buzi :DDDDDD
  • Zerénd
    #157805
    Bari meg fasz!