172092
  • Zerénd
    #158775
    Te nagyon nem ebben az országban élsz!
    Ha van egy kis időd, menj el vidékre, beszélgess a falusi emberekkel, kérdezd meg tőlük, miért nem mívelik a parlagon heverő földeket, pláne ha munkanélküli. Olyan dolgokat fogsz hallani, amitől benned egy világ dől majd össze.
  • Fujiryu
    #158774
    Hát akkor olvass utána annak, hogy Morvai Krisztina milyen nyílt leveleket írt.De ha nem tudnád mire utalnak itt páran, akkor itt a példa, meg az Olaszliszkai lincseléses nyílt levele is egy popularista szar...Meg a második Palesztína kifejezése se volt számomra elég világos.

    Lehet nem mondja ki szó szerint, de elég erősen érezteti, a hogyha-buzizsidócigány-vagy-akkor-eltaposunk amint hatalomra kerültünk.
  • Fujiryu
    #158773
    Ehh.és szerinted európában hány országnak van ilyen eszméletlenül jó mezőgazdasági területük mint nekünk? Azzal a technológiával amivel a tőlünk nyugatra lévők rendelkeznek, a függőleges sziklafalon is megtermesztik azt amit mi az alföldön...A magyarok szeretik magukat többre tartani a többi embernél, mert hogy okosabbak meg minden, de ez nincs így.Mindenhol ugyan olyan okos emberek vannak és vannak hülyék is.Lehet itt azzal jönni, hogy a japánok meg az amerikaiak hülyék, mert az oktatási rendszerük szar(amerikaiaknak könnyű a japánok meg magolósak), ha viszont megnézed, a világ vezető tudósai ebből a két országból származnak és a magyar kutatók is előszeretettel mennek ebbe a két országba, mert ott meg vannak a körülmények a megfelelő kutatáshoz.Semmivel nem jobb ez az ország a többinél.A Franciáknak, ugyan olyan szőlőjük van a Svájciaknak ugyan olyan ásványvizei mint nekünk, szóval nem nagy szám amit Magyarország nyújt, szóval hülyeség azt hinni, hogy az EUnak akkora szüksége van ránk.Az EU jót tett magyarországnak.Rengeteg pénz jött be az országba támogatások formájában.Az persze más kérdés, hogy akik ezt a pénzt elosztják azok mit csinálnak vele, de igen is az EU jó volt Magyarországnak.Az, hogy valami kretén aztmondja, hogy mi Magyarok vagyunk, és mienk a kárpátmedence és 1000 éve tőlünk függöt európa az nem azt jelenti, hogy most is így van.Magyarország egy kis ország, aminek a vízilabdán és a kajak-kenun kívül nincs sok olyan dolga amit világszínvonalon elismernének és egyedülálló lenne...
  • Fujiryu
    #158772
    Az ilyen radikális barmokat kéne kilőni az űrbe.Ugyan olyan emberek mind te vagy én, annyi különbséggel, hogy nem ugyan olyan a szexuális beálítottságúak.Nekem van buzi pár ismerősöm, laktam már velük egy házban egy egész héten át és nem lehetett rájuk egyetlen panasz se.Nem a magamutogató buzi fajta, hanem az amelyik megérti, hogy vannak emberek akik ezt nem tolerálják és ezért megtarják maguknak.Ezen felül viszont messze normálisabb emberek az átlagnál és segítőkészebbek is...
  • Yan
    #158771
    igen,
    én már évek óta "politikánhalok" :))
  • jappy
    #158770
    dehogynem. kikell lőni őket az űrbe.
  • Herold
    #158769
    Ráadásul senki nem lesz önszántából az, ez a génekben van, veleszületett dolog. Ezért büntetni sem lehet.
  • Herold
    #158768
    Akkor biztos nem hallottad, mikor Morvai Krisztike az őt gyalázkodók metélt farkincájáról beszél. Mi ez, ha nem zsidózás?
  • joebacsi
    #158767
    nem dugtam még szénakazalban, de asszem lebeszéltél :)
  • JagFater
    #158766
    Mit érünk vele Zolly?
    Lehet páran jól megélnének belőle, ha ráfeküdne a nép, de egy országot nem tudsz almából, meg ásványvízből eltartani.

    Mellesleg irdatlan pénzeket öl belénk az EU. Csak mi (a hivatal) eddig kb. 15-20 _milliárdot_ költöttünk el felnőttképzésre pár év alatt. 40 ezernél is több embernek lett szakképzettsége, vagy végezte el a nyóc általánost. Persze meg is kéri érte az árát, de akkor is...
  • JagFater
    #158765
    Ez nem csak az én véleményem, sok-sok embrenek nem az jön le a Jobbikról, hogy faszán rendetraknak, hanem hogy kurvára szélsőséges amit csinálnak.

    A buzi témához egy észrevétel.
    Minap elmentünk a pöttemmel a mekibe, mert imádja a műanyag bohócot, ami a bejárat előtt ül a padon. Kértem a kaját, mire megszólal a figura, hogy
    adna egy játékot, mert látja, hogy gyerekkel vagyunk és ez megmaradt, meg az egyik menü mellé kóstoljuk meg a másik fajta krumplit, mert szte az sokkal finomabb és biztos elkerülte a figyelmünket.
    Mondanom, sem kell, hogy a csóka ratyi volt, de nem dúlván csak lehetett érezni, ahogy beszélt, meg a mozdulatain látszott.

    A poronty eljátszott egész du. a műanyag szarral, amit adott és a krumpli is jó volt, amit ajánlott.
    Egyelőre úgy áll a dolog, hogy a másik 4 "normális" ember közül, akik bunkók, meg beleszaromok ő volt a jobb fej, bármit is művel otthon.
    A magamutogató buzit én is megvetem, mint a szart.

    Volt 2 kollégám is ratyi és semmi baj nem volt velük. Sőt, jó fejek voltak. Amíg engem nem von bele a magánéletébe nem érdekel milyen beállítottságú.
  • JagFater
    #158764
    Ez egyéni szoc problem, már bocs, de nem sok köze van az EU-hoz...
  • Zerénd
    #158763
    Ja még egy dolog Dzseg barátom! Ha megnézed az úgynevezett szalonképes demokratikus parlamenti pártok kampányát, láthatod, mindegyik szinte a Jobbik lejáratásával foglalkozott, hol finomabban, hol durvábban. Nem csak az utcai plakátokra gondolok. Blogokban, nyomatott sajtókban megjelent írásokra is. Pl bencsik.
  • Zerénd
    #158762
    "Nincs világszerte híres bankrendszerünk, nincs piramisunk, nincs fasza tengerünk, nincs havas hegycsúcsunk, nincs semmink, ami vonzaná a sok-sok pízet"
    Lehet ezek nincsenek, de van eszméletlen jó mezőgazdasági területünk, amit nem művelnek, és eszméletlen jó vízkészletünk.
    Te Dzseg! Felejsd már el azt, hogy nekünk volt szükségünk az eura! Fordítva igaz!
  • Zerénd
    #158761
    Azért, mert én, esetleg rajtam kívül még pár százezren buzikommunistazsidónégercigány eltaposlak elvet valljuk, még a Jobbik nem. Vagy te láttál már olyant a Jobbik programjában, hogy buzikommunistazsidónégercigány eltaposlak? Hát nem! Buzik ellen van, de csak a magamutogató felvonuló paradicsommadarak ellen. Én pl visszahoznám a buziság elleni törvényt is. Komcsi ellen párt, ennek is megvan az oka. Lényegében nem a zsidókkal van bajom nekem sem, hanem a cionizmussal. Tehát nem antiszemita vagyok, hanem anticionista. Cigányságok, meg szerintem magáért beszél.
    Ebben az országban, nem lehetett rendet rakni közel 20 éve. És ez a radikalizmus térnyerését okozta. Radikalizmus sem azt jelenti, hogy tapossunk el minden másképp gondolkodót, hanem a bajok okára kell gyökeres változtatást adni. Gyógyászatban sem azt jelenti a radikális beavatkozás, hogy felületi kezelést adnak. Ha én mondanám meg, bizony még radikálisabb lenne a Jobbik. Mint fent írtam, visszahoznám a buziság törvényt. Sokkal jobban támogatnám a keresztény vallásra alapuló nemzetet, családot, oktatást. stb. stb. Sokáig írhatnám, de mennem kell nekem is melózni.
    Europában sem véletlenül tört előre a jobboldal.
  • zebrock
    #158760
    ez az én privát véleményen , meglennénk az eu nélkül nagyon is jól. sztem meglennénk az egész parlament teljes lecserélésével ( mind ) csak egy párnak kéne lógni , de olyan helyen ahol mindenki látja , utána elgondolkodna a többi korcs . a rendőrségre is főnök kéne , jelen pillanatba csakis az útszéli kaszírozás van kiadva ( szégyen ) ha leírnám apheh -es történetem , csak lesnél hogy smint foglalnak jogtalanul , és amikor rályönnek nem is kellett volna még " bocsi " sincsen , csak egy "eleget tett a tartozásának" levél. persze vállalkozói visszaad , addig tuti semmi adó nem megy be , amíg ezek a tetvek ellopják. ( tőlem nem )
  • JagFater
    #158759
    Szted miből élne meg szépkicsinyhazánk EU nélkül?
    AZ egónkból?
    Semmink nincs, ami eltartana egy országot.
    Nincs világszerte híres bankrendszerünk, nincs piramisunk, nincs fasza tengerünk, nincs havas hegycsúcsunk, nincs semmink, ami vonzaná a sok-sok pízet.
    Mindenből van egy kicsi, csoffat, vérszegény izé, ami nekünk jó, de mást kúúúúrvára nem érdekel.
    Az a baj a magyarral, hogy baszottul el van szállva magától, hogy mi mekkora arcok vagyunk, milyen fasza csávók, mindent mi találtunk fel, mi terveztük, vagy mi csináltuk, csak épp ezt senki más nem tudja és kurvára nem látszik. Itt vagyunk a nagy tudásunkal a szakadék szélén...
  • JagFater
    #158758
    Zolly,

    Értsd meg, nem a párttal van bajom, meg az elképzeléssel, sőt, én lennék a legboldogabb, ha eltűnne a mocsok az utcáról, de így nem lehet kommunikálni valamit az embereknek, hogy buzikommunistazsidónéger eltaposlak!

    A normális embernek ezekből már rég elege van. Van elég baja, más sem veszi körül, csak a gyökérség, bunkóság, énvagyokakirályteszarvagy és mindenkinek mindent lehet hozzáállás.
    Rendet kell tenni, ez tény, csak másképp kéne kommunikálni és az árpádsávos pólót otthonra tartogatni.
  • Zerénd
    #158757
    Nem hinném, de ezt már soha nem tudjuk meg.
    Lehet kapnak páran eus pénzt, de eddig az ország csak befizetője volt.
  • Zerénd
    #158756
    Lehet tik judapöstiek romantiKUSSnak találjátok a széna vagy szalma kazalba való dugást, pedig q nem az. Bök, szúr, vág, bogarakról nem is beszélve, plusz a ha a sikló megy fel a pöcsög helyett! Háááát....
  • JagFater
    #158755
    EU szar? Tudod te hol lennénk a szar EU nélkül?
    Már rég a románoknak mosnánk a szaros gatyájukat a patakba b+.
  • Bala10
    #158754
  • Herold
    #158753
    Az most lehet, sőt biztos, de emlékezz csak vissza, te ebben a korban milyen ember voltál.
  • joebacsi
    #158752
    Most így belegondolva tényleg vannak még piaci rések, amikre építve fel lehet pörgetni pár iparágat. Pl: turizmust :)
  • mackosajt
    #158752
    ott a pont.

    Gondolom előző teló is csak úgy lepottyant.
    Ballagásra is lóvé..

    öregem, komolyan mondom, én sz@r helyre születtem, elképzelhető, de akkor is gazdagabb vagyok lélekben, mint némelyik mai korcs.
  • eugabesz
    #158751
    ....látszik nem értedmennyi volt belőle a saját güriből félretett suska??
  • McKenny
    #158750
    nem hisztizek
    kapok zsebpénzt meg most volt ballagás is arra is kaptam pénzt, régi telómat eladtam kaptam érte 40et nem nehéz kiszámolni hogy nem volt olyan nagy dolog kifizetni
  • mackosajt
    #158749
    De nem vettem drága kütyüt, meg nem hordtam olyan magasam az orrom, hogy közben minden sz@rban elessek, pofával bele.
    Mellesleg diákmeló rulez.
    Igyekeztem magam megkeresni a rávalót, nem csak benyögtem, hogy figyu fater, ezt vedd meg... aztán nyomni a hisztit, meg menőzni vele, hogy mit kaptam...


    elkorcsult a világ...
  • Zerénd
    #158748
    Bazzeg, csak egy példa volt!
    Lehet termeszteni minőségi paradicsomot is. Ha kell, küldök magot, vgy jövőre palántát :DDDDD
  • Zerénd
    #158747
    Mit is mondtak állandóan rólunk brüsszelbe a diszes ep képviselőink? Hogy diszkrimináció van itt a romákkal szemben, meg elnyomjuk? Csehország, Szlovákia, Finnország, Olaszok, soroljam még? Na akkor ott mivan? Népirtás? Mert rendet tettek a cigányok közt?

    Utoljára: Nézd meg mennyi "fasiszta" is van a videón.



    Szerintem Dzsó már bánja, hogy meghegesztette ezt a vidijós gombot! :DDDDD
  • Bala10
    #158746
    dehogy nincs. csak egyszerűen nem érdekli az embereket, hogy mit vesznek. én igyekszem legalább a gyümölcsöknél a zöldségeknél, és a tej termékeknél odafigyelni, hogy magyar legyen. ám sok esetben jóval finibb a külföldi csoki pl:D vagy a sör. de soha nem azért veszem, mert olcsóbb. mondjuk én mint Budaörsi, nem annyira a szegény réteget látom nap mint nap nálunk vásárolni(lakberendezés ráadásul), az is igaz. de van pénz, csak másra költik az emberek. :)
  • zebrock
    #158745
    ott a pont , na lefekszem , besörözte m:)
  • gbc csabika
    #158744
    Meg nem ártana, ha a termelők együttműködnének a saját érdekükben.
  • joebacsi
    #158743
    De mivel a külföldi sok esetben olcsóbb, annyira meg nem utálják őket, hogy ne vásárolnának náluk, ezért leszarják :)

    Az itthoni mezőgazdaság felpörgetésével az a gond, hogy itthon nincs rá fizetőképes kereslet, a nyugati fejlett eu országokban ugyanúgy túltermelés van. Kelet felé kéne neki piacot találni, de erre eddig még nem nagyon tett senki túl nagy erőfeszítést.
  • zebrock
    #158742
    EU -ból ? nem is lenne baj , de nem vágnak ki , piac és határ vagyunk az uniónak. EU mondja , hogy nem bánunk jól a cigányokkal , több segélyt nekik , mert még a végén megindulnának az eu -ba :) az eu az egy szar
  • joebacsi
    #158741
    Van nekünk is kerti cucc, én is jobban bírom, de ha egy pösti átlagembernek egymás mellé teszed a gyönyörű szép piros, nagy, gömb formájú spanyol import paradicsomot és az otthoni kerti fakó, girbegurba kicsit, úgy, hogy a második legalább kétszer annyiba kerül, mivel nincs szétvegyszerezve, akkor elég komoly összegem van arra, hogy melyiket fogja választani. És választják is. Ezen felül a szép pirosat meg tudod venni télen is :)
  • gbc csabika
    #158740
    Ez kusza lett...na mindegy érted:)
  • gbc csabika
    #158739
    Igen, azért modntam mert sztem gondoltam erre gondolt Zoli.
  • Bala10
    #158738
    annyi kéne csak, hogy a lehető legtöbb termék amit árulnak,az adott országból származzon. és akkor senki nem utálná őket:)
  • joebacsi
    #158737
    Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy ha ki is viszik a nyereséget teljes egészében (amit kétlek), akkor is rengeteg pénzt befizetnek SZJA-ként, illetve munkaadói járulékként a dolgozóik után, illetve iparűzési adóként a helyi önkormányzatnak.
    Én sem csípem a multikat, de azért teljesen elvakultan sem kell ítélkezni róluk. Van pro és kontrájuk ugyanúgy, mint sok minden másnak.