172092
  • mesor
    #158894
    Aztán az én C4-em miért nem volt témába vágó?
  • OrionHungary
    #158893
    na ezt tényleg nem értem miért pont balát tiltották ki?
  • gbc csabika
    #158890
    Árulkodós ratyik...
  • JagFater
    #158889
    Én itt sem vagyok, kussolok.
  • Kovács legény
    #158888
    látom rosszalkodtatok
    köcsögök:D
  • havercsotány
    #158887
    köcce
  • eugabesz
    #158886
    A dzseget kérdezd,majd részletesen kifejti neked.
  • Bala10
    #158885
    nade akkor hogy is kell zoomolni?
  • Bala10
    #158884
  • JagFater
    #158883
  • Lammer
    #158882
    Temat megnyitom enyhe takaritas utan!

    Gyerekek, ha nem lesztek jok, megy mindenki a lapatra! NINCS POLITIZALAS es PONT! ;)
  • Lammer
    #158881
    Na jo! Topikot zarom ideiglenesen! Ez gyerekek nem lesz jo! Nem idevalo linkek tomkelege, raadasul politika ami tilos! Aki politizalni akar, az mehet a zindexre!

    Hazigazda tegyen rendet(szepen torolgethet!), aztan mehet minden tovabb...
  • eugabesz
    #158803
    De az a kép volt a legjobb amin b@szta a szamarat....
  • Herold
    #158802
    Akkor jó, mert épp kibeszéltünk téged.
  • endrodiz
    #158801
    úgy van! mindegyiket! FŐADMIN!!!!!
  • Herold
    #158800
    Csak a magad nevében beszélj. Lehet, hogy téged nem érdekel, de mást igen.
  • eugabesz
    #158799
    Nem is beszélve arról,hogy csak a klán-juknak hagynak pontot(érmet) gyűjteni,a többit meg tk-ra biztatják.
  • OrionHungary
    #158798
    ja és csak a statpaddoláshoz értenek
  • endrodiz
    #158797
    ezaz! az összes politikus csííííter! és rohadt szar a hitboxuk is
  • OrionHungary
    #158796
    már késő az szdsz-nek kampányolnod nem vagytok 200001-en...
  • schrank
    #158795
    leszarom hogy naponta teleírtok egy oldalt úgy sem fogom elolvasni
  • mackosajt
    #158794
    elhiszem, hogy nem komoly, csak qrva unalmas, hogy mindehol ez a téma.
    beszéljenek inkább egymás felmenőiről. ahhoz legalább a popcornt is hozom
  • eugabesz
    #158793
    hülyje...itt nagyon nagy dolgokról vitáznak,te meg jösz holmi topikkal meg miazIstencsudájával
  • JagFater
    #158792
    Csak szimpla dumálás megy, nem komoly a balhé...
  • mackosajt
    #158791
    Bánja tököm, ha csak simán egymás torkának estek, de a már itt is csak ez a trágyalé folyik, mint ami mindenhol.
    Ezért sz@rik bele sok ember a választásokba... meg a politikára, mert ott is csak ez megy.
  • JagFater
    #158790
    Már pár éve csak ez megy, ha nem vetted volna észre.
    Ki a faszt érdekel már a BF?
    Az esti béef kibeszélés a szomszédba...PH!
  • havercsotány
    #158789
    egyet értek .Unom már a flémet úgyis igaza van mindenkinek,főleg Fujinak Lehet tovább beszélni a bf2 hitboxáról stb
  • mackosajt
    #158788
    emléxem. Nem azon törtem magam, hogy a pc- statommal dicsekedjek, meg a "telefonommal", hanem mentünk bulizni a haverokkal, és igyekeztünk csajozni.


    Gyerekek, ezt a politikai sz@rakodást nem lehetne hanyagolni?
    Tudjátok msn címét? esetleg telefonszámát?
    Beszéljétek meg ott, de ne egy topikban, aminek ráadásul qrvára semmi köze ehhez a sz@rsághoz.

    bocs, hogy beszóltam, de kib@szottul idegesítő, hogy elcsesztétek ezzel a politizálással a topikot.
    Most lehet beszólni.
  • endrodiz
    #158787
    azér ebben van ám valami...MOn tök ismeretlen kifejezés az "összefogás".
    egyébként ha tanultál földrajzot, visszaemlékezhetnél, hogy a Kárpát medence földrajzi adottságairendkívül jók(bár mostanában sokat romlott,de ez globális folyamat). Lehetne itt qrvanagy gazdaság, mintahogy volt is, csak az elmúlt 20-30 évben kb. 10edére folytották-nyomták le. és itt "lent" Békésben ez erősen érzékelhető.Hogy ki vagy mi az OK, azt úgytűnik nálam sokkal nagyobb koponyák sem tudják megfejteni(vagy nem áll érdekükben...)
    sajnos a magyar gazdaságot tönkre tették valakik és itt lent nagyon is látható a különbség. És nem hiszem, hogy van olyan magyar politikai erő aki ebben javulást tudna hozni, mégha van rá akarata is...
  • endrodiz
    #158786
    waooow... kezdek rád felnézni:D
  • Fujiryu
    #158785
    Na meg még ehhez annyit, hogy van ismerőm aki azzal foglalkozik, hogy biogazdaságokat hitelesít és vizsgálja a működésüket.Nem csak magyarországon dolgozik, hanem külföldön is.Amennyit mesélt a munkájáról annyi jött le, hogy a magyarok azért vannak hátrányban, mert nem képesek összefogni igazán, csak ha már tényleg a végét járják(értsed úgy, hogy nem csak akkor fognak össze ha csődközelbe vannak, hanem ha fejleszteni akarnak).Külföldön az ilyen összefogásoknak köszönhetően sokkal több EUs pénzt tudnak lehívni és ezáltal sokkal többet és jobbat tudnak termelni és persze olcsóbban.Szóval itt alapvetően az emberek mentalitásával van baj, mert külföldön meg tudja csinálni azt 15-20 paraszt, hogy összeáll és közösen EUs pénzből vesznek egy traktort és azzal felváltva művelik a földjeiket.
  • Fujiryu
    #158784
    Nem tudom miért hiszed azt, hogy aki Pesten él az nem tud semmit a vidékről...Nekem szerencsére olyan neveltetésem volt ahol erre fontos hangsúlyt fektettek, hogy ne egy városi nyomorék legyek.Minden évben megyek kenuzni valahova és ott találkozom igazi vidéki emberekkel, akikhez bemegyünk vizet kérni és még sok mást is adnak.Romániában is voltam és ott is kedvesek voltak az emberek velem, még normális cigánnyal is találkoztam.Én csak néztem, hogy azok hogy képesek ilyen helyen lakni, de a gyerekei nem kizsebeltek hanem megmutatták az utat a kúthoz, és felhúzták a vizet nekünk...Ezen felül még egy környezetvédő egyesület tagja is vagyok, amelyik nagyon nagy hangsúlyt fektet a hagyományok őrzésébe és a biogazdálkodásra.rendszeresen szervez táborokat kisiskolásoknak ahol megmutatják, milyen az igazi vidéki élet és a biogazdálkodás.Évente többször lemegyek egy hosszú hétvégére közmunkára oda, ahol csak a kajáért, a szállásért, meg persze a pálinkáért dolgozom.Nem tudom miért kell azt hinned, hogy ha azt mondom, hogy magyarországon nem egyedülálló a vidéki paradicsom akkor én még csak tescos vizes szart ettem és még sose léptem ki a belvárosból.Horvátországban, Ausztriában, Szlovákiában és akárhol máshol a világon ahol voltam, a helyiek ugyan olyan kedvesek mint a magyarok.Sőt még azt kell mondjam, hogy néhol kedvesebbek is és nem utolsó sorban odafigyelnek a természeti értékeikre ami a magyarokról sajnos nem mondható el.Ugyan olyan finom kerti zöldségeik vannak mint nekünk.Szóval nem kéne azt hinni, hogy azért mert magyar attól jobb és a magyar a többi felett áll.De persze hiheted azt, hogy te vagy a nagy magyar puszta ismerője és hogy senki más nem ismeri úgy a vidéket mint te...de ettől még mások is ismerhetnek dolgokat és talán azok nem csak azért imádnak valamit teljes szívből mert magyar, hanem mert tényleg jó...
  • n003
    #158783
    virág a keresztneve és 06-90/555-666
  • jappy
    #158782
    RADIKÁLIS A JÓ KURVA CIGÁNY ZSIDÓ ANYÁD TE KÖCSÖG. TAKNYOS GECILÁDA NEKEM NEUGASS!!! ÉN CSAK VICCELTEM AZ ÜRBELÖVŐSSEL.

    :-)
  • joebacsi
    #158781
    zolly, a világmegváltó szájtépés helyett inkább dobd be a jobb oldali csajszi telszámát a közösbe, hogy végre kicsit hasznos is legyél :)
  • Herold
    #158780
    Hát igen, ha az érvekből kifogytunk, marad a sértegetés...
  • HTS s3rg1nh00
    #158779
    ezaz!most megmutattad,ki tud nagyobbat beszólni...
  • JagFater
    #158778
    Egy közéleti személy, egy párt vezetője (vagy mi) ilyet nem mondhat.
    Ha meg nem bírja a támadást, feszültséget, nem való ilyen szerepre...
    Ez nem az ovi, ahol visszahúzom a hajad.
  • Zerénd
    #158777
    Ha a második palesztina kifejezés számodra nem világos, akkor nagyon tudlak sajnálni.
  • Zerénd
    #158776
    Kurva anyád!<---Na erre mit válaszolsz?