172092
  • Bala10
    #158736
    hogy kívánod? küldjünk privát, vagy telefon? de akkor már ezt sem olvasod... na akkor mindegy is:)
  • jappy
    #158734
    vegyvert a népnek.
  • Herold
    #158731
    Jóbazdmeg de ha egyiket se veszem meg, éhenhalok.
  • Fujiryu
    #158728
    Na már megint jössz a szöveggel, hogy én hülye vagyok és nem is tudom mi az a paradicsom...
  • JagFater
    #158727
    Ezt egyik sem fogja meglépni, bár melyiket választod. Megmondták ők is a tv-be is, nem nyúlnak semmihez, amivel választópolgárokat veszítenek...
    Pl. nyugdíjrendszer, oktatás, egészségügy stb...
  • JagFater
    #158725
    Ha elmész a fodrászhoz és 3 megtépett, lucskos, zsíros, korpás modellből választhatsz mit teszel?
    Kiválasztod melyik nem annyira undorító? Lehánynak az utcán bár melyiket választod.
    Én inkább növesztem, meg mosom otthon...
  • eugabesz
    #158724
    Én mindent Bio-ban termelek,nem is tudja a fenövekvő megkenzi féle hamburger-b.zi milyen az igazi paradicsom...míg ezt is nem kóstolta.Bár nekik lehet ez máűr nem is jó ízű...
  • gbc csabika
    #158723
    Az a baj, hogy ez sajnos nem ilyen egyszerű. A kereskedelmi multicégek kiviszik a nyereséget ergo nem itt adóznak, ha az adóterhek kisebbek lennének valszeg nem játszanának a pénzügyekkel, itt adóznák le. Valamilyen módon gondolom ezt azért meg lehetne akadályozni. De ha itt is leakasztanak róluk egy valag pénzt, az még sajnos nem drágítja az áraikat, mert a költségeik alacsonyak. Az áraik úgy emelkednének, ha gyengülne az alkupozíciójuk, és drágábban tudnának beszerezni. Az EU-n belül ez nem megoldható, mert ugye vámmentes övezet, max az EU-n kívülről érkező árukat lehet keményen megvámolni, amiben volna is ráció. Továbbá az a baj, hogy olyan alacsony áron hajlandóak csak felvásárolni helyi termelőktől, hogy szerencsétlenek sokszor önköltség közelében, vagy az alatt kénytelenek értékesíteni nekik, vagy különben a versenytárs termékeit fogja árulni a multi. A versenyhivatalnak ilyenkor kéne ejnye-bejnyéznie...
  • eugabesz
    #158722
    Az lehet...de az emberekről elég sokat...és ugye valljuk be ,ők is emberből vannak gyúrva.
  • Yan
    #158721
    ha nem jár "fodrászhoz", mert minek, attól még látja a többieken hogy sz@rul dolgozik :)
  • Zerénd
    #158719
    Érdekes, a "nagy" eu országokban pediglen megkenik rendesen a multikat is, mégis virágzanak. Vagy szerinted ha már dollár milliókat befektettek itt, csak úgy fogják magukat és egyik napról a másikra elmennek? Egy nagy faszt! Adják majd drágábban a terméket, és majd akkor te is tudsz választani, hogy tényleg Magyar termelőtől veszed a terméket, és nem a kinai származású makkói hagymát. Mert ha tetszik neked, ha nem, ezek a silány külföldi, de olcsó termékek miatt van a Magyar gazdaság, ott ahol van. Teszkó megmaradna, de a Pistibá is talán feltudna venni maga mellé még egy segítséget, mert hirtelen keresni fognák az igazi izletes paradicsomot.
    Anyámnak is, és az anyóséknak is van itt úgynevezett hobbi kertjük. Sokkal finomabb a paradicsomuk, mint a teszkos vagy lidlis piros szinű vizes gömb alakú valaminek.
    Láss már mélyebbre, ne a felszínt tapogasd csak.
  • n003
    #158718
    ez a baj hogy bűzlik mind .. a régiekről tudjuk hogy mitől az újakról meg még csak érezzük ..
  • Fujiryu
    #158717
    Itt nem azzal van a baj, hogy miből és mennyit, hanem hogy mennyit reklámozod...
  • McKenny
    #158716
    te ilyen fiatal korodban miből költöttél?csak nem anyádék adta zsebpénzből?
  • zebrock
    #158715
    szerintem te ébredj fel a napsütéses melóhelyedről :)
  • mackosajt
    #158714
    na ez a baj, hogy te megkapod apucitól a gyenge kettes átlagodra, és azt hiszed te vagy a császár, apád meg örül, hogy ismét elkényeztette a gyöngyszemét, közben meg inkább folytál volna le a combján muterodnak.

    És már ezzel is itt próbálod fényezni magad, hogy micsoda kütyüt kapsz.
  • Zerénd
    #158712
    Ha elmész a fodrászhoz, megmondod milyen frizurát akarsz? Vagy ráhagyod a fodrászodra?

    Én úgy vagyok vele, hamár fizetem a sok adót, járulékot, (keresetem több mint 60%-a elmegy, és az áruk áfáját nem is számoltam hozzá) akkor már legalább az egyik alapvető jogaimat had gyakoroljam. Neeem?
  • McKenny
    #158711
    akkor mi van xabikával?
    vagy vityával LOL
    ők amikor kezdték még 9évesek se voltak:D
  • McKenny
    #158710
    honnan a geciből szedjek 8 embert ez kicsit túl erős
    én próbáltam már 2v2 helit szervezni veletek de még azt se tudta megoldani krieger meg age-t pedig kb 3hónapja mondtam először szval...
  • Zerénd
    #158709
    Dzsó! Ugorjál át a totyikomban, és mondj ötletet, miért nincs nekem rádió, a többieknek miért van!
    Köszike
  • Zerénd
    #158708
    Te sem tudsz szart sem a Jobbikról, ezek a faszok rendesen átmosták a te agyadat is, hogy már maradjunk az agymosásnál.
  • Zerénd
    #158707
    Szart sem tudsz a Jobbikról barátom!
  • Herold
    #158706
    A szarosgödör hasonlatod elég "szarul" sikerült, hogy stílusos legyek. A szarosgödör nem fog döntéseket és törvényeket hozni, legfeljebb bűzlik.
  • Herold
    #158705
    Azzal semmit nem nyilvánítasz ki baromarc, legfeljebb azt hogy seggfej vagy és nem érdekel, ki hozza a döntéseket a fejed felett.
  • eugabesz
    #158704
    Az nem vélemény nyilvánítás...az lustaság
  • eugabesz
    #158703
    Mert valamelyik alól ki tudod piszkálni a neked értékes részeket...
  • n003
    #158702
    ha nem mész el szavazni azzal is kinyílvánítod a véleményed baromarc ezen mit nem lehet érteni? :O
  • zebrock
    #158700
    mijapöcsazabf2?
  • JagFater
    #158699
    Ezt magyarázd már meg légyszíves.
    Mindenki ezt ugatja, de csak mert valamelyik fasz kitalálta és jól hangzik, de, hogy miért jobb a 3 szarosgödör közül egyet választani, azt senki nem tudja....
  • SigS
    #158698
    Olvasd el a játék elejét idióta



    Nem is játszhatnál vele...
  • n003
    #158697
    állatkínzó :D
  • n003
    #158696
    8v8 conq holnap este?
    b34
  • Herold
    #158695
    Az semmit nem old meg, ha nem mész el szavazni. Az a lehető legrosszabb. Persze úgy könnyű méltatlankodni, csak épp semmi jogalapod nem lesz rá.
  • eugabesz
    #158694
    kula....
  • havercsotány
    #158693
    na hány hamburgert adtál el?
  • jappy
    #158692
    én teljesen beszartam.
  • McKenny
    #158691
    olvasd el a topik címét
  • havercsotány
    #158690
    jól van túltárgyaltuk .Folytassuk tovább a békés forumozást
  • Metalmilitiakid
    #158689
    igen a pro láma reflex szerű védekezése ha vki beszól: gyere 1v1 / 4v4 / 5v5 majd meglássuk mit tudsz
  • McKenny
    #158688
    "nem megtalált 2 éve még jóba voltam boxerrel és akkor beszégettünk ki hol lakik ,vágom kik a kölykei stb "

    miért rosz ha tudom kik azok nem tudom te nyomoronc