172092
  • JagFater
    #159057
    Ennek a buzinak ugathatsz, nem nagyon érdekli, hogy a fasz sem kiváncsi rá.
    Arra veri, hogy az 5 éves játék utolsó napjaiban mekkora király, mikor már a szar sem játszik vele...
  • Yan
    #159056
    Arcocskádból faragjál vissza szaporán!
    Ha jól tévedek nincs mire növesztened ekkorát.
  • eugabesz
    #159055
    Oh,bammeg rögtön hasraestem a gyönyörtől,te cottonszökevény...Micsoda játékos...
  • havercsotány
    #159054
    ja 5
  • havercsotány
    #159053
    csak 4 sor
    ennyire szar vagyok
  • McKenny
    #159052
    köszönöm a hasznos tanácsot
    te dzsigoló
  • Zerénd
    #159051
    Lófaszt, csak felszedtem pár kilót (jó párat na :D ) Lépcsőzések, plusz 15 kilos táskával, már nem nagy kunszt nekem. :( Kell egy kis változatosság. :P :D
  • n003
    #159050
    iksz-iksz-kör-négyzet ez a tuti
  • OrionHungary
    #159049
    "persze ezek a lövések egy videóba egyszerűnek tűnnek de állítom ha innen bárki megpróbálná eltalálni 10ből 6szor mellé lőne és nem is bonyolult manőver" te megy ha egy húsvér puncival próbálhatnád meg akkor még az az egy se jönne össze max a gatyádba
  • OrionHungary
    #159048
    ha oldal írányba mozogsz és hasalásra nyomsz akkor oldalra vetődik
  • HTS s3rg1nh00
    #159047
    ja,hát a milka az ilyen...
    meg amúgysem azért készült a videója,mert ő annyira prau' lenne,csak ha Kennynek lehet,akkor nehogymá' neki ne lehessen:D
    részemről nem helizem már régen,akkor sem ment túl jól,most tuti az első fának nekibasznám
    és mégeccer:tudom én milyen csíterezős voltam,és ha nem tűnt volna fel az írásomban én nyugtattam a többieket a milkával,hogy ez a srác tényleg tud(bár azért azt nem tudtam megmagyarázni,amikor a hasa alatt robbant a gránát és felkelt mintha mi sem történt volna...)
    ritkán kiabálok mostanság,akkor is általában azért,mert nagyon összejött az a nap,és kikapcsolódás helyett is csak mégjobban felbasszák az agyam...mondjuk ha negyedszer esek össze spawnon zsinórban,mert 2-en kempelik ugyanazt a helyet.
    amúgy asszem a BBUK infantry-n emlegetnek úgy,hogy superman...kitalálod,miért?
  • McKenny
    #159046
    nem csak ranging jó a tv ellen, oldalazva lefele meg ilyen hb csúsztatások van hogy még macrovel se tudom eltalálni nem azért mert olyan gyorsan mozog a heli hogy nem birom lekövetni hanem mert a hb-t elég nehéz kitalálni merre van,persze ezek a lövések egy videóba egyszerűnek tűnnek de állítom ha innen bárki megpróbálná eltalálni 10ből 6szor mellé lőne és nem is bonyolult manőver
  • McKenny
    #159045
    ahozképest hogy eggyesek még publikon se tudnak játszani
    fish az fish
  • Fujiryu
    #159044
    Na még ehhez annyit, hogy amikor legutóbb meggyanusítottatok azzal, hogy messzebbre megy a TV-m mint a tietek akkor annyit csináltam, hogy a helikopteremet mindig lőtávon kívül húztam, hogy véletlenül se tudjatok eltalálni.Aztán amikor elöttem felrobban a rakétátok, berepültem és lelőttelek titeket, mert ti csak egy trükköt ismertek, mégpedig azt, hogy a helikoptert elkezditek oldalra pörgetni...ezzel a trükkel az a baj, hogy az emberek 99%a azt hiszi, hogy nehéz eltalálni, pedig aki kicsit is helikopterezett az már 10ből 9szer eltalál egy pörgő helikoptert és az egyetlen dolog ami megmenthet a pörgő helikoterben ülőket, az az, hogy a gunner elbassza.Publikon mindenki ilyen helikopterekre lövöldözik, szóval nem nehéz begyakorolni azt hogy eltaláljon valakit az ember.Míg a másik módszernél egyedül azon múlik, hogy meghalsz-e vagy sem, hogy jól időzíted e a visszahúzódást, szóval csak te baszhatod el, mert a gunner rakétája el se ér hozzád, míg a pörgésnél eleve vert helyzetben vagy és az ellenfél van előnyben.Itt sem csalásról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy amíg ti egy helyben pörögtök a másik helikopter előre hátra mozog és ő lőtávon belülről lő, míg nektek esélyetek sincs eltalálni.Azon, hogy nem abban reménykedsz, hogy az ellenfeled elbassza, hanem bízol magadban és elmész a lövés elől elég sok múlik.Meg Metal Militia videojában is jó, hogy medikkel megy, de ha lesérül, akkor az első dolga az kéne, hogy legyen hogy felgyógyítja magát, nem az, hogy mint a Rambó 8 rushol előre fél élettel és így még egy eltévedt pisztolygolyó is megölheti.Vagy ha lőnek rátok akkor fedezék mögé kell ugrálni, mert ott ha lehasalsz miközben megsebeznek, fel tudod magad gyógyítani és a te szempontodból ha az ellenfél nem csinálja ugyan ezt újra kezdheted a csatát full HPval, mert nem az út közepén hasalsz ahol szintén nem rajtad múlik a dolog, hanem azon az ellenfeled mennyire tud célozni...Ilyen apró dolgokon dől el az, hogy téged csítereznek le vagy te vagy az aki csíterezik, mert nem ér el odáig a rakéta vagy teljes HPval vagy egy sebzett ellenfélel szemmben.Szóval az ilyenek miatt mondom, hogy a 90% az embereknek akit lecsítereztek az nem csíter és ez a három dolog amit itt megemlítettem, nem bugkihasználás, vagy csalás, hanem egyszerűen a játék lehetőségeinek a kihasználása.Ha medik vagy használd a medicpakkot, ha support fedezékből dobáld addig gránáttal amíg meg nem döglik.Az egész azon múlik, hogy mennyire gyorsan tudod úgy beállítani a helyzetet, hogy te irányíts...
  • Fujiryu
    #159043
    Nem ezt mondom, hanem azt, hogy aki játszott már értelmes waron az nem lát minden második emberben csítert aki kettőnél többször lelőtte.Már megint beleképzelsz olyan dolgokat amiket nem is montam abba amit mondok.Ugyan ilyen az hogy valami barom kitalálta, hogy szerintem nincsenek is csíterek, és te máris úgy irogatsz ide mintha én mondtam volna és linkelsz be videokat nekem csíterekről...

    Szóval, mégegyszer, hogy értsed mit mondok, megfogalmazom úgy, hogy még te is felfogjad.Nagybetűvel írom, mert így talán eljut az agyadig: SZERINTEM AZOK SÍRNAK A SZAR HITREG MIATT ÉS LÁTNAK MINDENHOL CSÍTERT A BF2-BEN, AKIK BÉNÁK EHHEZ A JÁTÉKHOZ ÉS AZ EGOJUK MIATT NEM TUDJÁK FELFOGNI, HOGY ERRŐL CSAK ŐK TEHETNEK NEM A MÁSIK 1000 AKI JOBB NÁLUK.ETTŐL FÜGGETLENÜL VANNAK CSÍTEREK, DE AZ EMBEREK 90% AKIT TI LECSÍTEREZTEK MERT IDEGGYENGÉK/BÉNÁK VAGYTOK NEM HASZNÁL SEMMILYEN CSALÁST ÉS EGYEDÜL AZÉRT VAN EZ MERT NEM TUDTOK RENDESEN CÉLOZNI...Vannak emberek akiknek ugyan úgy nem talál mint nektek, még sem sírnak itt csíterek miatt...
  • joebacsi
    #159042
    hatott a marketing, mi? :D

  • HTS s3rg1nh00
    #159041
    ja igen.
    nem *warozik* napi 8 órát akart lenni.
    htx 4 edit.
  • HTS s3rg1nh00
    #159040
    most ezzel megint nagyot mondtál,akkor ezek szerint aki nem játszik napi 8 órát,az publichero...
    aki meg elment modozni,az béna modhero...
    van még valami?
  • Fujiryu
    #159039
    Meg gondolom, official meccs volt ahol te játszottál.Gatheres menőzéssel egy hajszálnyival vagy csak jobb az itteni publikheroknál :)
  • McKenny
    #159038
    fakereg







































    :D
  • statdeath
    #159037
    Ja és valaki nem tudja, hogy a repülőben a spotolást, hogy lehet a joystickra beállítani?
  • McKenny
    #159036
    te nyomrékok szégyene ez nem publik b+ hanem finn válogatott
    nem igaz hogy ezt nem birod felfogni erre mást nem lehet mondani te idióta
  • statdeath
    #159035
    Sziasztok!

    Azért írok, mert 1.5 éve abbahagytam a BF2zést a sok csíter miatt és 1 hónapja újra feltettem az 1.5-ös patchel, de most szeretném visszaállítani az eredeti 1.4-esre, hogy modozhassak.Ezt, hogy tudom megtenni? A másik meg amit szeretnék kérdezni az az, hogy a modokat, hogy kell felrakni, mert szívesen kipróbálnám a POE2-t ha még játszanak vele, mert szerintem is idegesítően szar a hitboxa a játéknak(2 év cod2 után) és azt olvastam, hogy azokban ezt a hibát kijavították.

    A segítséget előre is köszi

    Statdeath
  • Bala10
    #159034
    na, ezt én sem tudtam! :D köszi^^
  • eugabesz
    #159033
    Én tegnap 3-szor is nyertem,mégsem írtam ide,mert az útszéli ugató kutyát nem érdekli..
  • McKenny
    #159032
    most nyomtam le egy gathert fishesek ellen.nyertünk
  • Zerénd
    #159031
    Valamelyik ratyi szopatni akar csak.
  • Drang
    #159030
    Köszönöm!
  • Fujiryu
    #159029
    Szvsz nem tudom minek erőltetitek ezt a játékot, amikor semmi sikerélményetek nincs benne.Mindenhol csak csíterek vannak, ahova mentek.Nem gondoljátok, hogy ez valami égi jel és itt az ideje, hogy menjetek MODozni?Ott egymásra találnátok, a többi emberrel akik a BF2 bugjait hibáztatják amiatt, hogy szarok ebben a játékban és mindent bugnak neveznek amit nem képesek megcsinálni.Azz egotok és a bölcsességetek már rég megvan a MODOzáshoz, már csak le kéne tölteni.Sokkal többet spawnolhatna le Boxer és nem kéne attól félnie, hogy egy csíter lelövi :)
  • Fujiryu
    #159028
    Akinek nem jó a BF2, mert lelövik mindig az menjen AIX-ozni vagy POE2-zni.Szóval sok sikert a MODoláshoz :)
  • SigS
    #159027
    Valamelyik pályán be lehet menni a házakba, és csak kifelé lehet lőni, bent nem sérülsz.
    Mondjuk ha a bugokkal akarod kezdeni a játékot akkor keresd Fuji-t na az vágja ezeket
  • SigS
    #159026
  • drinkalot
    #159025
    várok még egy kicsit, hátha heteroktól is jön válasz...:D:D:D
  • McKenny
    #159024

    te is láma leszel,vagy
  • drinkalot
    #159023
    nincs valami egyszerűbb kombó?????
  • Zerénd
    #159022
    Bukfenc: előre-előre-jobbra-jobbra-le-hátra-balra-fegyverválasztó-előre-lövés.

    Az nyer egy az egyben, akinek magasabb a rangja.
  • drinkalot
    #159021
    Sziasztok!

    Múlt héten szereztem be a játékot, eddig csak vietnamon toltam. Jó vétel volt, nagyon bejön. Viszont amire nem tudok rájönni:D :
    ezt az oldalra vetődést "bukfenc" cuccot hogy lehet tolni???:D:D
    valamint valaki árulja el, hogy rosszul gondolom-e de kicsit úgy tűnik, hogy nem csak skill alapján dől el, hogy ki hal meg ha két ember lehasal és egymásra lő. itt arra gondolok, hogy egyből fejre célzom és lövök 200-at és még mindig él....... nyeeehh.
  • HTS s3rg1nh00
    #159020
    akkor:
    a)rosszul fejezted ki az együttérzésedet
    b)én értettem félre
  • eugabesz
    #159019
    Biztos,hogy jó 5let volt...bammeg azt hajtani kell...
  • Zerénd
    #159018
    Bazzeg, tegnap összeraktam 2 év után a biciklimet, hüJe fejjel egyhuzamban le is tekertem kb 7 kilométert, és most olyan izomláz van, nemcsak a lábamban, de még a seggemben is, hogy reggel még a szarás is fájdalmas volt.
    Ma a cél, a város körbekerekezése! :D