172092
  • havercsotány
    #159017
    Fuji menj el egy pszihólogushoz Te bughasználo barom és az is maradsz ha kijön majd egy új játék rögtön keresni fogod a bugot ,hitboxot stb kis csira vagy ennyi ja és úgy megvernélek és a szüleidet is
  • Zerénd
    #159016
    Te Fuji! Ha már kiokosítasz bennünket az egészségünk érdekében. Kérdéseim vannak. Nem tudom tanultátok e már, vagy legalább megemlítettétek e. Medikáknak is eltud törni a csontja? Nekik is piros a vérük?
  • Zerénd
    #159015
    Hát, szvsz ha az élete függne azon, hogy a két választási lehetőség közül, a kocsmázó nagymagyarszágost (mint én), vagy bedohosodott pöcsü kockát (mint te) válassza ...
  • Fujiryu
    #159014
    Nem mondtam, hogy mondtál volna valamit valamikor.Én csak próbáltam együttérző lenni és reagálni arra, hogy egy csíter ellen játszottál, ha már olyan kedvesen linkeltél nekem egy videót.Gondoltam érdekel a véleményem, ha már belekeversz.De még ez se működik
  • joebacsi
    #159013
    Tudom, csak ha ezt leírom, akkor már rögtön nincs akkora súlya a mondandómnak :)
  • Herold
    #159012
    Nem értem, hogy mi a fasz bajod van állandóan a csíteres videókkal. Miért ne lehetne társalogni a csíterekről? Miért ne lehetne csíteres videókat belinkelni? Csíterek voltak, vannak és lesznek, ez kizárólag számodra jelent újdonságot úgy látom.
  • Herold
    #159011
    Szabad orvosválasztás van, ha nem tudnád.
  • HTS s3rg1nh00
    #159010
    akkó mosmá azt árujjad el,hol mondtam én ilyet?
  • Fujiryu
    #159009
    Még mindig nem érted, de nem baj.

    Nagyon szép videó és tényleg csíter a gyerek.FÚÚÚ de megverném még az unokáit is.De a szüleit elsőnek, hogy nem nevelték rendesen.Úgy fel tud baszni, hogy egyesek tönkreteszik más játékát...
  • Fujiryu
    #159008
    Azoknak szerintem megnyugtató akcentusuk van.Egyszer amikor a sebészeten voltam, egy arab doki tisztította ki a sebem és amilyen hülyén beszélte a magyart nem is koncentráltam arra, hogy mit csinál.Szóval sztem még jól is jártál, mert azt a fájdalmat megspórolod amíg elbassza a dolgot
  • joebacsi
    #159007
    jajj ne is mond, drága exjobbikos polgármesterünk épp mostanában intézte el, hogy egy afgán úriember legyen a háziorvosom :)

    úgy felnyomnám azt a nagy magyar szívét a seggébe :)
  • HTS s3rg1nh00
    #159006
    nem játszottam a hülyét sehol,csak számomra több,mint gyanús,hogyha valaki 400 méterről 7 darab 1 golyós fejest oszt le 3 másodperc alatt,és tapasztaltam ezt valamelyik nap sf-ben is...arról hogy csíter meg csak annyit tudok,hogy utána visszabaszatott desktopra,szóval...:)
    mellesleg akinek nem inge...ma én nyugtattam Boxit,találkoztunk az egyik Team Gigabyte-os sráccal infantryban
  • joebacsi
    #159005
    höbödö drang!
  • Herold
    #159004
    Fuji, akarsz lenni a háziorvosom?
  • Fujiryu
    #159003
    Mondjuk annál a videonál nem a felbontás volt a hibás azért, hogy nem lehetett végignézni.Igazándiból tök mindegy mivel csinálja, mert ahogy mondani szokás: szarból nem lehet várat építeni :)
  • Fujiryu
    #159002
    Videószerkesztésnél meg használjon Vegast, ott mindent be lehet állítani renderelésnél.Még a WMM-ben is lehet elég sokat variálni a felbontással és képmínőséggel :)
  • Fujiryu
    #159001
    Játszhatjátok felőlem még évekig a hülyét és csinálhattok úgy, mintha én azt mondtam volna, hogy csíterek nem léteznek, de ettől még mindig ti maradtok azok a faszlámák, akiket még 2 év múlva is szarrá fog alázni a játékosok fele és ti fogtok a monitor előtt csíterezni és mérgelődni.

    Egyébként meg a hosszútávú stressz nem tesz jót az ereknek és az agy erei súlyos problémákat okozhatnak az értelmezőképességért felelős régiókban.A mozgásért felelős régiók ősibbek és oda mindig jut elég vér és így fizikailag képesek lesztek online játékra, de ha ez sokáig megy akkor az itélőképességetek annyira le fog romlani, hogy a claymore ellen is votekicket indítotok, mert túl gyorsan robbant fel.Terápiával jelentős javulás érhető el.

    Szóval a saját egészségetek érdekében kérjetek segítséget, még ha radikális is.Sajnos ez az egyetlen módja annak, hogy ne találkozzatok csíterekkel akik tönkreteszik a játékodat.De az egészségetek érdekében teszitek, szóval nem fogunk elitélni titeket
  • MrYeti
    #159000
    vagy ez enyém lesz
  • MrYeti
    #158999
    valaki vigye el :)
  • HTS s3rg1nh00
    #158998
    http://www.youtube.com/watch?v=XYPYNGabXjk
    tessék Fuji,itt egy nem is oly' régi csíterrel való találkozás
    (egyébiránt meg,nem elsősorban ezért töltöttem fel,hanem hogy megmutassam milkának milyen is lehetett volna a videó,ha nem aviba faszkodja,hanem x264-et használ-de persze ez csak azután jutott eszembe,miután kész lett a videója)
  • JagFater
    #158997
    Höbödö!
  • Bala10
    #158996


    höbödö Drang
  • havercsotány
    #158995
    hát igen a nagymagyarosat csak játszani lehet
  • Fujiryu
    #158994
    Valószínűleg a hozzád hasonló macsókra bukik, akik nagymagyarosat játszanak a sarki kocsmában :)
  • Zerénd
    #158993
    Basznád mi? Bár ahhoz nem állandóan a gép előtt kell ám ülni!
  • OrionHungary
    #158992
    Kitartás Drang még 100 ilyet
  • OrionHungary
    #158991
    istenem micsoda punigida
  • havercsotány
    #158990
    Isten éltessen Drang
  • MrYeti
    #158989
    ne legyél láma, téged úgysem szeretlek
  • Herold
    #158988
    Cordha akart lenni? Akkor a H betű hiányzik.
  • MrYeti
    #158987
    én sem tudom, de hasonlítania kellett az A betűre :)
  • Herold
    #158986
    Nem, vért hugyozik.
  • Bala10
    #158985
    Vers

    >
    > Modern kislány vagyok nagy hibákkal teli,
    > a foglalkozásom: nem háztartásbeli.
    > Fozni én nem tudok, mosáshoz nem értek,
    > a házimunkához csöpp kedvet sem érzek.
    > Viszont egyet büszkén be merek vallani,
    > sok mindent nem tudok, de van ám valami:
    > Amihez én olyan pompásan értek,
    > mint kevés asszony ezen a vidéken.
    > Mert tudom azt bármiféle pózban,
    > közepes, gyors és lassú tempóban.
    > Tudom oldalt fekve, bedolve vagy háton,
    > mindig úgy csinálom, ahogy jónak látom.
    > Tudásom e téren több mint tökéletes,
    > s hogy hason is tudom, az csak természetes.
    > Jó korán elkezdtem gyakorolni ezt én,
    > mivel tanítóm volt egy fiatal legény.
    > Fiatal volt mégis jól megtanított o,
    > igaz, én sem voltam olyan tudatlan no.
    > Bevallom nekem is borsódzott a hátam,
    > mikor a fiúval eloször próbáltam.
    > Eleinte azt hittem leszakad az ég is,
    > lihegtem, szuszogtam, de csináltam mégis.
    > Idovel rájöttem mi ennek a titka,
    > s feltárult elottem mindennek a nyitja.
    > Késobb már oly rutint szerezhettem,
    > hogy tudásommal pénzt is kereshettem.
    > Csináltam én reggel, jó korán felkelve,
    > ilyenkor van ám az embernek rá kedve.
    > És nagyon boldogan vidáman muveltem,
    > még estefelé is, míg el nem szédültem.
    > Lehullt rólam a ruha, mint fazékról a zománc,
    > a testem olyan volt, mint a fénylo topáz.
    > Akad, aki gumisapkát húz fejére,
    > viszont ez a gyönyört csökkenti felére.
    > Ez az én gyengém, ezt el kéne hallgatnom,
    > én a nedvességet érezni akarom.
    > De hát mit nevettek, nem kell ezt megszólni,
    > és nem is kell mindjárt a rosszra gondolni.
    > Nincsen abba semmi, amit elmeséltem,
    > ha hiszitek, ha nem: az úszásról beszéltem.
  • JagFater
    #158984
    A jobbszélső épp süntszarik? :-)
  • Herold
    #158983
    Aha ez a legújabb fejlesztésű vadászgép, ha jól látom.
  • MrYeti
    #158982
    ezt nektek
  • uHs Gerzson
    #158981
    :D
  • Bala10
    #158980
    :)

    micsoda kreativitás:D
  • n003
    #158979
    hihi megtaláltam örökérvényűlekjobb négysorosomat :DD

    warozik ma a horda meg a korda
    sok maki hulla hull ma porba
    hever a sok porladó horda borda
    a korda küldte mindet a pokolra
  • Herold
    #158978
    Elvileg nem léphetsz kapcsolatba a vevővel, amíg le nem üti az aukciót. A terméklapon nem közölhetsz semmilyen elérhetőséget. De ha véletlenül mégis megvan a címe/tel.száma, akkor töröld az aukciót, és kész.