172092
  • Fujiryu
    #159097
    Most komolyan abba kötöttél bele amibe kurvára nem lehet.Az eddigi legnagyobb érvetek az volt, hogy nem tud csapatban játszani és tessék a coRDHA-sokkal játszott egyet.Kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak a coRDHA-sok, mert ők a hülyeségek monoton hajtogatása helyett, tudnak normálisan is beszélni és elvonatkoztatni a dolgoktól...

    Az meg, hogy belekötsz a csapatpontokba az a legnagyobb szánalom.Azon a mapon az amcsik nyernek, mert ők érnek előbb a helihez.Másik oldalon csak leszületsz és meghalsz.A 38-2 pedig szerintem szép eredmény heliben szóval inkább nektek fail mint neki.Bár public hőseként nem is hiszem, hogy pont a te elismerésedre vágyik :)
  • peppuz
    #159096
    ha esetleg tudnál adni egy url-t h honnan tudnám letölteni azt nagyon megköszönném...
  • peppuz
    #159095
    ide csak olyan van irva h az Euro force és az armored fury kiegészitőkhöz internetes regisztrácio szükséges...
  • HTS s3rg1nh00
    #159094
    valószínűleg a dobozon valahol találsz egy olyan apró betűs feliratot,amit el kellett volna olvasnod,hogy "A dobozban csak a Battlefield 2 és Special Forces játékszoftverek találhatóak,az Euro Force és Armored Fury kiegészítő csomagokat az EA downloaderrel le kell tölteni,a dobozban csak szériaszámot talál"
  • peppuz
    #159093
    le kell tölteni???:O
    akkor meg minek vettem meg???pff
  • HTS s3rg1nh00
    #159092
    mert azokat ea downloaderrel le kell tölteni
    különben meg a kutya sem játszik velük..
  • HTS s3rg1nh00
    #159091
    na azért a korda sem az a sokat warozós csapat ám,szóval annyira nem ismerik egymást,hiába vannak régen együtt(na meg arról ne beszéljünk,hogy játszottam velük egy 3 hónapot,aztán a felét ismerem annak aki most játszott)
    egyébként meg,elég érdekes h.team pontban szinte mindenki mínuszban van,mivan tk party volt?
    egyébként meg az ilyen "idióta","fasz","anyád" szavaidat megtarthatnád magadnak,mert azok sem irkálnak ilyet a topicban,akik évek óta itt vannak,rólad meg ne is beszéljünk
    fogalmam sincs,mit tapasztalt a Fuji ikszfájörön,hogy te más vagy,mint ahogy itt játszod az eszed,lehet a kutyáddal beszélt..
  • peppuz
    #159090
    hello all!

    Lenne egy olyan problémám hogy megvettem a battlefield 2 Complete Collection-t.Na maga a játékot és a Special Forces-t felteszi de az Euro force-t és az armored fury-t nem...vajon miért thx elöre
  • McKenny
    #159089
    1. most waroztam először velük,ők már nem tom hány éve játszanak EGYÜTT
    2. eligazitásom kb. 3 perc volt:D
    3. 2. képen nem tom mi bajod van csapatpontjaimmal mivel
    nekem: 3
    legjobb:4
    alja: -3
    kurva nagy eltérések vannak mi? + ha az ellenséget nézük akkor ott mindenkinél több van
    ++++ te idóta
    nézd meg az első kört te fasz ott nekem van a legtöbb team pontom

    benézted
  • HTS s3rg1nh00
    #159088
    ez azért kibaszott nagy fail,mert:
    az első körben kurvára megelőztek 5-en
    a másodikban meg csak azt látjuk,hogy a statod jó,de a kőkemény 3 team pontod nem épp a csapatmunkáról árulkodik...
  • McKenny
    #159087
    na tessék fuji csapatmunka, és nem kerestem hanem meghivtak
    2kört nyomtam 2 arany
    eslö kör,,masodik
  • zebrock
    #159086
    külön köszönet Penge barát bannolásáért , szép munka , csak így tovább , gratula , nemhogy megköszönné , hogy egy másik nézetből is megvilágít dolgokat , a bf-ben is hasznos a külső nézet , sőt ... mégegyszer gratula
  • OrionHungary
    #159085
  • OrionHungary
    #159084
    de benyaltad
  • mackosajt
    #159083
    Eltaláltam? Éljen!

    Tanulj tinó
  • gbc csabika
    #159082
    Én úgy tudom a Pb-vel lesznek gondjaid Win7 alatt.
  • McKenny
    #159081
    nem értem miből találtad ezt ki te lmfa
  • schrank
    #159080
    jobb ha a szmájlid szarik mint ha szar a szmájlid
  • mackosajt
    #159079
    próbálva, élesben. Műkszik, csak kell az a rendszergizda funkciós használatosságos.
    Tedd fel nyugodtan. mekkenivel ne törődj. Genetikai selejt
  • SigS
    #159078
    2. szót csekkold le
  • vernyuszi
    #159077
    Na akkor betolok egy vinyót azt felpakolom rá 64-est, oszt meglátjuk....Csak azt hittem van itt valaki, aki megpróbálta már...
  • schrank
    #159076

  • SigS
    #159075
    Valamelyik okos tegye már be ezt hogy látszódjon is
  • HTS s3rg1nh00
    #159074
    17
  • HTS s3rg1nh00
    #159073
    feltehetőleg ja.
    én részemről még mindig nem tudom kipróbálni,mert érthetetlen okból fél éve nem megy a net másik gépen routerrel(sőt,anélkül sem),meg másik oprenceren se',holott van fent 7
    amúgy gyanítom kell a vista-féle "futtatás rendszergazdaként" opció,de ennyi...
  • vernyuszi
    #159072
    Igen, az anyám biztos, de neked az sem biztos...
  • McKenny
    #159071
    anyád biztos
  • vernyuszi
    #159070
    Sziasztok ! win 7 64 vs 32 alatt megy ez a szutyok ?? :)
  • schrank
    #159069
    tudtam hogy mind csóri 19"-os kis buziak vagytok megyek is egy másik topikba hunyászkodni
  • McKenny
    #159068
    ja a vodnikot kifelejtettem
    az is kis felbontáson jobb
  • McKenny
    #159067
    repcsi,helihez sokkal jobb nagy felbontásnál játszani, de ha infizni akarsz kb akkora lesz az ember feje 5 méterre mint ha 50 re lenne
    nekem asztalon két bf ikon van egyik infi másik heli nevű
    különbőző ilyenekkel
    +menu 1 +widescreen 1 +szx 1680 +szy 1050
    +menu 1 +widescreen 1 +szx 800 +szy 600
  • SigS
    #159066
  • SigS
    #159065
    Haggyadmá
  • schrank
    #159064
    valaki játszik ezzel a szarral fullHD-s tévén vagy nagy méretű >24" monitoron mik a tapasztalatok ? fullhd kijelzőn kisebb felbontásban mennyire lesz hányinger a kép meg elég e hozzá a 8800gts 320 a csillivilli nélkül, stb. ?
    már nagyon kaméleont játszik a monitorom , ráadásul 10 óra elmúlt nyitva a médiamarkt ...
  • Herold
    #159063
    Ne magadból indulj ki.
  • Yan
    #159062
    attól függ miben és hol hív ki 1vs1-be,
    de lusta&vén vagyok, neki kell jönni

    ijedtemben elszaladtam inni
  • McKenny
    #159061
    22.-én szóbeli, igy irodalom,nyelvtan tételt nem tudok még
  • Fujiryu
    #159060
    Nem akarok ünneprontó lenni, de a mostani érettségi rendszerben egy módon bukhatsz meg: Ha könyörögsz a vizsgán, hogy rúgjanak ki :)
  • joebacsi
    #159059
    Nem kell rajta idegeskedni. Minél többet játszik, annál valószínűbb, hogy meghúzzák most érettségin, és akkor apu elveszi tőle a gépet :)
  • Bala10
    #159058
    arról nem is beszélve, hogy minnyá kihívja 1v1. aztán nézhet Yan mint a búcsúba