172092
  • JagFater
    #159137
    A kutya nem provokál itt semmit, ne legyél má' hülye.

    Nem úgy jön a képpel, hogy srácok kösz a gémet, fasza volt, jól éreztem magam, meg hasonló, hanem eszt nektek buzik, ennyik vagytok.
    Nem érzed a különbséget?
    Ráadásul rebbenés nélkül lelámázzal noob-ot, aki az apja lehetne.
    Érted?
    Az ilyet pofánbasszák az utcán, csak oda nem megy.

    Ne legyél már elfogult. Aki jó fej, vagy legalább is nem gyökér, az itt nem okoz gondot...
  • Fujiryu
    #159136
    Azért basztatjátok, hogy megváltozzon...Hát ti is értetek a mellébeszéléshez.Azért basztatjátok, mert élvezitek, hogy basztathattok egy nálatok gyengébb embert csak ezt nem akarjátok beismerni, mert ez SZÁNALMAS.Még a Boxer-csótányok-szerzsínyó-metalmilitia kombótól is.Már akkor is néztem, hogy milyen menő és segítőkész emberek vagytok amikor belinkeltétek ide a házát...Kurva nagyfiúk lehettek tényleg és dagadhat otthon a faszotok, hogy Boxer a 40 éves családapa, veszi a fáradtságot, hogy mások házát fényképezze, hogy utána itt megfenyegesse.Persze van mentsége is, hogy ő felvállalja ki is ő valójában.Ha megnézed először nem reagált a képre, amit álnéven beraktatok(az erkölcs itt is győz és a névfelvállalás), és utána még párszor felhoztátok a témát, amíg nem reagált rá úgy amibe beleköthetnétek.Ti nem segíteni/nevelni próbáltok, hanem provokáltok és addig csináljátok amíg el nem kezdhettek anyázni.

    Nem tudom miért élvezitek, hogy 5-6 ember ki tud provbokálni egy anyázást, egy 18 éves gyerekből.Nektek még ennyi se kell, hogy anyázzatok és elküldjetek mást a picsába, de titeket már befogadtak és mivel szopkodjátok egymás faszát körbe-körbe és beálltok a sorba ahol ugyan azt a szart nyomjátok, mindenki a ti pártotokat fogja a sorból, tk mindegy milyen hülyeségről van szó.

    Nem egy külső ember azt nevezte a Community legnagyobb hibájának, hogy címeres barmok a hangemberek, és a fele az embereknek hülye és annyira nincs saját véleménye nem tud mást csinálni, mint anyázni abba az iránybe amerre a hangember áll.Sztem ti még roszabbak is vagytok mint a Kenny, mert azt hiszitek ti olyan tökéletesek és normálisak vagytok.Semmivel nem vagytok jobbak nála, mert azt hiszitek, hogy amit csináltok az a világ csúcsa.Mindenki másra szartok, akármit ér el.Itt most nem csak Kennyről van szó, hanem pl amikor a THC-s gyerek belinkelte a fragmoviját azt is fikáztátok, viszont amikor az ősnyomorék MetalMilitia betette a videoját akkor persze egy rossz szó se.Dicsérni se dicsértétek, mert azért annyira elfogultak még ti se vagytok, hogy a szart jó illatúnak nevezzétek mégha ti is szartátok.De legalább nem mondjátok rá hogy büdös.

    Mindenkit csak kiközösíteni tudtok és saját magatokat sztárolni, amivel semmi baj nem lenne, ha közben más külsős embereket nem hordanátok le.Nagyon értetek a saját kis munkátok istenítéséhez és a másik lehúzásához és erre nyilván büszkék is lehettek.

    Azt meg magyarázza már végre el nekem valaki, hogy miért kell egyből anyázni és elküldeni a faszba valakit, aki belinkel ide egy képet a statjáról? Mert az, hogy ez egy csapatjáték, az elég szar magyarázat arra, hogy letámadjátok és nem hagyjátok csendben békében...

    Az a baj veletek, hogy ordibálva hirdetitek mindenkinek, hogy ti mennyire fejlett és nagy emberek vagytok, akik nem csinálnak semmi rosszat és az erkölcs földi megtestesítői, de így csak kétszínűek leszteek nem azok akiknek mondjátok magatokat.Persze amikor én provokállak titeket akkor én vagyok a fasz...Nem sokban különbözünk ezen a téren, mert ti is ugyan úgy provokáltok mint én.Csak nekem te meg a haverjaid, nektek meg Kenny a célpontotok...
  • KáTéCé
    #159135
    Csendesebben!
  • Livius
    #159134
    Így elég nehezen lehetett első inf ladderban.
  • HTS s3rg1nh00
    #159133
    na,szal ezt még nem hagyom ki.
    akkor én kérek elnézést,hogy félreértettem.
    egyébként ha már annyira nem érted miért támadjuk a srácot,akkor nem tudom,biztos nem olvasod a topikot elég figyelmesen.könnyen lehet azt hinni,hogy azért,mert irigyek vagyunk,és az ilyen nagyképű faszok mind azt is hiszik(és itt biztos ami biztos kiemelem,nem rólad van szó),holott a dolog hátterében más van:nevelni próbálunk,de amíg nem ül le és gondolkozik el azon,hogy miért faszozza le 50-100 ember nap mint nap a stílusa miatt,addig sosem fog megváltozni.leginkább az a baj,hogy nem képes magát alárendelni a csapat érdekeinek,csak a sajátját nézi,és téged ez különböztet meg tőle,a skilled megvan(vagy volt,ha már olyan rég nem játszottál mint nemrég írtad),és tudod/tudtad mit kell hozzátenned,hogy nyerjen a csapat-és ha megnézzük,az összes magyar csapat ezért lett sikeres:előfordulhat,nem náluk voltak a legtehetségesebb játékosok,de ők is nagyon jól játszottak,és mint csapat legyőzhetetlenek.soha egyetlen screen-t sem láttam a topicban a csapatoktól,hogy nézzétek mekkora király az xy,3-as kd-je volt waron,igaz buktuk dehát ő lett az első,ez mindent elárul a másik csapatról,ellenben együtt örültem akkor is,amikor pl.az frx bejelentette,hogy elsők cb-n infantryban(én kérek elnézést,hogy csak ezt az egyet hozom fel,ez az amire masszívan emlékszem)
    kicsit rövidebben összefoglalva,az ország is azért tart itt ahol,mert mindenki azt nézi,hogy tudna még többet szerezni magának a másik kárára.voltak régen nekem is ilyen "haverjaim",aztán persze elég gyorsan lekoptak...
    meg egyébként is,én is tehetnék be képeket arról,hogy aknakeresőben már 6 másodperc a rekordom és nem 7,de attól még aberrált féreg lennék,aki csak a saját érdekét nézi,a többieket meg leszarja.hiszed vagy sem,én személy szerint azért basztatom,hogy megváltozzon,de úgy látszik nem képes erre...pedig ha én képes voltam elgondolkozni azon,hogy nem kéne anyázni mint régen(erre biztos emlékszel...),akkor ő is képes lehetne változni,de [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082200464&no=159114]#159114[/URL],szóval nem tudom min vitatkozunk még mindig.
  • n003
    #159132
    1 fuji nem gondol hanem megmond! :D (és azé sokszor jót .. szerintem)
    2 tudom de direkte nem reagálok rá normálisan ;)
  • n003
    #159131
    baszóggyatok meg :DD

    amúgy helis pályán mindig is azért vérzünk el mert nincs olyan ember aki egyedül tudná vinni .. óriási előny ha 7+1 és nem 6+2 ha így nézzük akkor tényleg ennyire 'szar a helyzet' .. kennivel kapcsolatban két elképzelésem van: vagy tényleg ennyire stathüje vagy csak direkt hergeli az itteni társaságot .. a kérdés hogy ha stathüje 1hónap próbaidő alatt képes e meglátni a warok alatt (amire pl az infantri teljesen alkalmatlan) hogy van annak is szépsége ha az ember alárendeli magát a csapatnak és nem azér játszik hogy hány embert tömött hullazsákba .. ha csak hergeli a társaságot(fuji volt a tanár??! :D) hát akkor teljesen más a helyzet de mindkét esetben ha sikeres az 'átnevelés' mi csak nyertünk vele (meg keni is) ha nem akkor belátjuk hogy ez van és elválnak útjaink
    ennyi
  • HTS s3rg1nh00
    #159130
    részemről akkor zárható
  • JagFater
    #159129
    Ennyire nem lehet szar a helyzet, hogy buzi, faszcsírákat vesztek fel...

    Te jó ég...
  • Bala10
    #159128
    jaa! amúgy gratulancia a kórdásoknan. ;)
  • havercsotány
    #159127
    jaj veled beszélni hát olyan kapa hangod van ,hogy a fülhallgató csak rezonál
  • havercsotány
    #159126
    szép

    jó reggelt
  • Bala10
    #159125
    mekkeninek linkeltem. biztos unja már a statra verni

    de ma újabb 12 órát ülhet a gép előtt, lőheti a pixeleket... majd este várjuk a képeket és a videókat kenni!! ne okozz csalódást nekünk!
  • Zerénd
    #159124
    Neked is jó reggelt
  • Bala10
    #159123
  • gbc csabika
    #159122
    Kennyi az hinkűább menjen vissza nyelvtanra mert középfokon beszéli a magyart, a fuji-val elhitette az anyukája, hogy okos, pedig háromszavas mondatokat nem ért meg, zárható a topik ha ezek itt maradnak.
  • Metalmilitiakid
    #159121
    Én sem poénból írtam azt hogy és mi sem basztatjuk , mivel az állítólag 30+ tapasztalt csoportnak nem kellene felvenni egy 18 éves számukra ismeretlen beszólását. (csak pl. engem te most elküldesz jó messzire akkor le se szarom mivel nem ismerlek , viszont ha ezt megteszi vki a 7th ból elgondolkozom miért is mondta) Na kb erre akartam rávilágítani hogy keny is olyan hogy amíg van foganatja szórakozni fog, de ha nem vesszük magunkra megunja.
  • mackosajt
    #159120
    Egyetértek.

    Az meg, hogy ki provokál kit, szerintem egyértelmű.

    Ha nem erőlteti a statját, meg nem anyázik egyből, biztos nincs flém.
    (halkan jegyzem meg Fuji, olvasd vissza az elmúlt pár napot, és nézd meg ki "anyázott")
  • Metalmilitiakid
    #159119
    Maradjunk annyiban hogy keny nem rak be több képet meg videót a statjáról , meg a sikereiről , mi pedig cserében nem basztatjuk . Amennyiben ez mindenkinek megfelel . Persze ha keny szól be akkor vissza lehet szólni , meg ha mi szólunk be neki ő is visszaszólhat. De azért ha az 1. mondatom sikeresen betartatik sztem legalább a felére csökkenne a flém .
  • Fujiryu
    #159118
    Én meg azt nem értem minek basztatjátok.De ezt már 20000x leírtam, szóval most nem fogom részletezni, de azért az a vicces, hogy az itteni 30+ éves állítólag tapasztalt és intelligens emberek provokálnak egy 18 éveset és az egyetlen érvük arra, hogy miért jobbak nála az az, hogy ők már basztak be kocsmában és dugtak már.A paraszt stílus mind két oldalon megvan...Szvsz én sose mondtam, hogy ne írjatok ide, csak annyit kértem, hogy értelmetlenül ne basztassátok a Kennyt/másokat és olyanokat ne csíterezzetek le, akik nem csíterek és semmi bizonyíték nincs rá.Ha neked ebből a két dologból áll ide írni, akkor igen, azt mondtam, hogy ne írj ide, mert sztem már unalmas.Akinek nem inge nem veszi magára...
  • Fujiryu
    #159117
    Hát azért azzal a heti kettő conquest warral is csúcstartók vagytok magyar viszonylatban.Meg amennyire titeket ismerlek, nem is akarjátok megverni egész európát, szóval nem is kell több war, mert még a végén túl jók lesztek BC2-ben :)
  • mackosajt
    #159116
    Akkor mostantól, mivel a hatalmas kenny klánnal játszik, már publiklámák ide nem is írhatnak majd? Meg Kenny lesz az Isten?

    Nem akarok beleszólni, hogy miért véded ennyire Fuji, de érik még meglepetések az embert.
    Hülyének született, az is marad. Lehet tud helizni, meg van "skill"-je (Anyám, már nem is lehet leírni magyarul, hogy tehetsége?), de hogy egy értelmes mondat nem hagyta még el sem a száját, sem a kezét, az biztos..
  • Fujiryu
    #159115
    Kösz, hogy megint megmondod mit mondtam, hátha a többiek nem értették.Kár, hogy nem úgy értettem ahogy te gondolod.Már csak abban reménykedek, hogy ez neem marad rajtam, mint a csíterek nem is léteznek kijelentésem :)
  • McKenny
    #159114
    1. nekem jo igy
  • HTS s3rg1nh00
    #159113
    1.a Fuji arra gondolt,hogy reméli megnevelitek majd kenit
    2.nem az együttes fasz,próbáld inkább megnézni azt a hsz-t amire válaszoltam,aztán hátha rájössz a kapcsolatra.
  • n003
    #159112
    azon vagyunk .. sokat fejlőttünk az elmúlt hónapokban de nincs elég idő warozni .. heti2waros klán vagyunk és 8-10warosok ellen játszunk túlnyomórészt
  • n003
    #159111
    ez az együttes fasz? vagy mostmivan? nem értem ...
  • Fujiryu
    #159110
    Remélem sikerrel jártok :)
  • HTS s3rg1nh00
    #159109
    hiába,ha valaki fasz az is marad.
  • Metalmilitiakid
    #159108
    bakker én soha nem játszottam velük de 3at én is ismerek :D
  • n003
    #159107
    tudom.. nem véletlen ide írtam
  • McKenny
    #159106
    tsen veled vagyok most is rádásul egy szobába nem tudnád itt elmondani te
  • n003
    #159105
    nah azé tisztázzunk pár dolgot:
    - heti két wart jáccunk amit sok nagymúltu klán nem mondhat el magáról
    - amikor nálunk próbaidős voltál (3hónapig) nagyából ez a lájnáp volt csak most a "másikfele" dr-s szal ennyit az emlékekről ;)
    - és kúrvára senkit nem érdekel a waron lévő stat mert a cél nem az hanem hogy a végén kinek marad több tiket ez a játék erről szól

    Keni: te meg légy ój szíves és vedd visszább az orcád ezerszer elmondtuk(tam) hogy nem kell ide ez a melldöngetés a mi klánunk sosem csinálta és ezután sem fogjuk felvenni a szokásaink közé
    inkább arra koncentrálj hogy egy kicsit beleilleszkedj a tímbe (és nem mi fogunk hozzád igazodni hanem ezt neked kell megtenned ;D) mert a megítélésed miatt egyenlőre hátrányban vagy akármekkora nagy helis is vagy

    az első war amúgy jó volt (de ezt nagyából sejtettük hogy nem a skilleddel van a baj) de majd az igazi megmérettetés majd egy dragon vagy oil-n lesz
  • Fujiryu
    #159104
    alap
  • Fujiryu
    #159103
    Azt kell mondjam fejlődőképes vagy :)
  • HTS s3rg1nh00
    #159102
    mert azt hiszed számít nekem az amit valaha is mondtál/írtál,vagy bármikor fogsz.
  • McKenny
    #159101
    majdnem elfelejttem, ez nem csak én játszottam, ők is jók voltak
    talán drang heli leszedése volt a legszebb (tankal)
  • McKenny
    #159100
    vágd fel az ereidet
    ezt csak csupa jó szándéból mondtam
  • HTS s3rg1nh00
    #159099
    aha,szóval szánalmas vagyok,meg pubhero,azért mert nem akarunk warozni.
    esetleg ne hagyjam abba a játékot,mert a nagy Fuji azt mondja nekem?
  • HTS s3rg1nh00
    #159098
    egy kis guglizás után:
    "Szia!

    Az én problémám már megoldódott! Írtam az EA-nek emailt [email protected] címre, ahol megkértek,h küldjem el nekik a booster pack kódját és a katonanevemet. Mikor elküldtem, pár óra múlva már jött is a válasz,h megcsinálták,és utána télleg ment minden,szal azt javaslom,ha eddig nem írtál az EA-nek,akkor írjál nekik, és sztem neked is be fogják regisztrálni onnan, csak el kell küldened a cdkulcsot meg a katonanevet, és kész. :-) "