172092
  • Kovács legény
    #159175
    őőőő


























    üdv
  • havercsotány
    #159174
    öhmKöcsög
    na szóval ami törlődött röviden:)
    Addig amíg én és fuji,keni,shrank stb írogat ide addig ez a topik egy fos !
    Ezért szeretném kérni azokat a topik olvasókat ,hogy néha röfögjenek be ide és terelődjön a téma egy teljesen új mederbe thenks
  • 0Fritz0
    #159173
    Ezt:

  • endrodiz
    #159172
    Ne haggyátok abba plz, mert kialszik a "láng" és akkor mi a f@szt fogok melóban olvasni?!
  • havercsotány
    #159171
    ja amúgy ez a 160000.hsz kb 3 hét ha így haladunk
  • Manoboy
    #159171
    Azt hittem lesz itt valami értelmes is a 100 hszből, de úgy látom nincs itt ilyesmi.
  • 0Fritz0
    #159171
    Komoly :)
  • havercsotány
    #159170
    jól van már majd fogjuk itt elemezni egy más hszét mint Petőfi verseit,hogy ki hogy merre kinek ,milyen lelki nyomás alatt.....

    Ne írj annyit például ez az ügy rég lezárult volna ha azt mondod: Csótik menjetek a kurva anyátokba max viszonozzuk és ennyi ,nagyon hamar unalmassá válik és nem kell itt mindenkinek olvasgatnia az értelmetlen eszmefuttatásainkat
  • endrodiz
    #159169
  • OrionHungary
    #159168
    jól van na csak ne húzd fel magad
  • Fujiryu
    #159167
    Van 8 pont amit értelmezhetsz.Meg különben sem neked szólt...
  • OrionHungary
    #159166
    összefoglalnád? vagy inkább mégse...
  • OrionHungary
    #159165
    hallgasd figyelmesen
  • OrionHungary
    #159164
  • Fujiryu
    #159163
    1.A faszlámázásomat nem címeztem senkinek.Akinek nem inge nem veszi magára.Úgy kezdtem, hogy akik OK NÉLKÜL CSÍTEREZNEk.Ha te ez a kategória vagy akkor neked címeeztem, ha nem akkor nem.
    2.Amennyit én anyázok és faszozok az bőven elhanyagolható ahhoz képest amennyit ti anyáztok és faszoztok.Az, hogy most az utóbbi oldalon 3-4szer ezt csináltam még szerintem ebben a topikban a semmi kategória.Ekkor sem csak úgy magában személyeskedésként használtam mint a többség.
    4.Nem tudom minek csinálsz úgy, mintha te, vagy akiknek mondtam, nem használták volna a faszláma-anyád kifejezéseket ebben a fórumban.
    5.A 7tht én nem említettem meg már ezer éve, egyedül te hoztad fel most.
    6.Ahogy belinkelted a videot az is puszta jóindulat volt és kedvesség...Sokat lehetne tőled tanulni ezen a téren...
    7.Te nem mondod ki nyíltan a dolgokat csak utalgatsz.Ha meg nincs szándékodban utalgatni dolgokra, akkor figyelj oda arra amit írsz, vagy mások félre fogják értelmezni.
    8.Az meg már kicsit unalmas, hogy azért basztattok valakit, mert KK és ez a menő.Ha nem basztatnátok ok nélkül embereket és küldenétek el innen azt aki kérdez, már nem is lennétek emberek...
    9.sjstnsfolfotrlznstsfzlo...csak hogy legyen egy pont amibe beleköthettek és szerinttetek nincs értelme...
  • OrionHungary
    #159162
    tényleg nagy szarban lehettek ha mekkenit felveszitek próbaidősnek...
  • OrionHungary
    #159161
    te még elolvasod a hozzászólásait...
  • mackosajt
    #159160
    hát igen, felületesen olvas Fuji. #159151-et megint nem értem, mert megint úgy látszik, mintha Fuji venné magára, hogy keni mit kap a megnyílvánulásaiért. Mellesleg ismét megjegyezném, hogy olvasd át Fuji az oldalt, és elemezd, ki milyen szavakkal szól hozzá, majd ha ezt megtetted, szállj magadba.
  • Metalmilitiakid
    #159159
    1. Nemtom mi a bajod velem , én vagyok szinte az egyetlen aki alig anyázott.
    2. Mindig azt a megoldást keresem ahol mind a 2 fél hibáira rámutatok és azok kijavítására adok tanácsokat. Szándékosan többszörösen kiemelem hogy nem csak keny a hibás .
    3. A fragmovie , hát arra mit mondjak direkt benne volt hogy csak poénból kenynek készült , ő is egy jót röhögött rajta, ennyi.
    4. #159151 HSZ re . Ide csak bemásolnám mackósajt írását hátha másodszorra felfogod mit írt . "Fuji! Az nem zavar, hogy az utóbbi 1 oldalon szinte csak tőled, meg Kennyitől lehet olvasni "fasz", "anyád", "láma" szavakat?"
    5. Miért hiszed azt hogy aki 7 th s az máris anyázik és szánalmás és ki nem állhatja keny t ? Nekem addig semmi bajom nem volt vele amíg ő nem anyázott, bár komolyobb gondom vele most sincs , mivel rám nézve semmi rosszat nem ír. Másik ami régen volt és most nem fogom vissza keresni, valamelyikőtök (talán te is , nemtom) még meg is gyanúsított azzal hogy keny meg gameover oldalán állok . Pedig akkor is azt magyaráztam hogy nekik is meg nekünk is vissza kéne venni.
    6. Bár úgy érzem hogy ezt hiába írtam le mert 1 oldal múlva már én is megint benne leszek a szánalmas címszavadban ...
  • nandorb
    #159158
    A BSB Network klant ismeritek veletlenul?
  • gbc csabika
    #159157
    Úgy látom, megint egy hülye, öntelt kis buzi akar 30 embert kioktatni. Nem mintha a többiekkel mindenben maradéktalanul egyetértenék, de aki ilyen "magasságokból" ennyi felé akar észt osztani, az megérdemelné hogy a fején ugráljanak. Hányinger.
  • n003
    #159156
    ratyi vaty mert a győzike egy szar .. maónika! maónika! maónika! maónika! maóni .. ka!
  • endrodiz
    #159155
    Ugyan Fuji, nem látod a lényeget... erről szól a köcsögkör (bár erről mindig az ökörkör-Frédibéni jut eszembe) Ha nem anyázik, akkor antiköcsög. És bár úgy látom nem mindenki illik a körbe akinek kancsó van a neve mellett, mindig meglátszik, éppen ki van olyan hangulatban, hogy ne ereszkedjen le a kancsóegyletbeli elvárt magatartás 5 éves gyermeki-szellemi szintjére, akinek nem inge ne vegye magára. Na ezért ma ismét tuti ratyi leszek, de leszarom. Márpedig azért, mert EZ A BATTLEFIELD2 fórum az a fórum, ahol a bf2 az utolsó elhanyagolható tényező és ha kérdésem van bf2vel kapcsolatban, akkor keresek másik bf2 fórumot.
    Ezt pedig olvasom tovább a flémért, mert engem szórakoztat ez az alacsony színtű szájmenés, mivel nagyságrendekkel színvonalasabb a győzikesaunál
  • schrank
    #159154
    én már csak a jutub gomb miatt járok ide
  • Running
    #159153
    Köszi Mckenny és Fuji. Mióta ide irogattok naponta többször is, már erre a topicra se kell időt szánnom, hogy átnyálazzam és beleolvassak.
  • Fujiryu
    #159152
    Nem kell segíteni.Elég privát üzenetet kaptam már tőletek amik elég egysíkúak, de tömören összefoglalják a mondandótokat és nyelvezetileg sem sokban különbözik a legtöbb hozzászólásotoktól.Talán annyi a különbség, hogy a káromkodások közötti töltelékszavakat kihagytátok belőle és így az értelme még jobban látszik :)
  • Fujiryu
    #159151
    Még mindig csak annyit mondok, hogy páran megpróbálhatnák az ingerküszöbüket kicsit feljebb tolni és kicsivel később elkezdeni anyázni.De már megint csak végleteket láttok és azt hiszed, hogy azt mondom, hogy még ti nektek kéne nyalni a seggét.Nem.Annyit mondok, hogy ok nélkül nem kéne basztatni, mert erre is volt pár példa.Az meg, hogy saját magadban egy két megnyilvánulását nem tudod lerendezni pár nap alatt és még hetekkel később is azért szólsz be neki, az már megint nem az én problémám.Nem tudom mi a fenének kell ennyire gyerekesnek lenni, hogy azért mert eltörte a machboxomat 2 hónapja, 2 évig nem szólok hozzá értelmesen.Ugyan úgy olvasom ezt a fórumot mint ti, és érdekes módon én nem érzem, hogy anyáznom kéne a beszólásai miatt, mert képes vagyok elengedni magam mellett, de ti még abba is beleköttök amibe nem lehet...
  • havercsotány
    #159150
    ja neked ezt akartam
  • havercsotány
    #159149
    na mi van Fuji hol a regényed segítek Kb 80000.hsztöl léptünk be ide(.....)
  • McKenny
    #159148
    csatlakozom
  • HTS s3rg1nh00
    #159147
    egyébként meg lehet van benne valami,h.nagyképű vagyok(a többiek nevében megint nem beszélek),majd ha lesz egy kis időm elgondolkozom,de most 5 napig ritkítok a részvételemen,hogy aztán ne a ravatalomnál kelljen találkoznotok az éreccségi miatt
    lesztek szívesek kevés hsz-t írni,és azt is tömören,köszinyuszi
  • JagFater
    #159146
    Nem is vagyunk puszipajtások a csótányokkal, csak ugye felnőtt emberekhez méltón tudjuk ezt magunkról, így nem is baszogatjuk egymást.

    Mi ez itt? Nevelde? Mi az, hogy én viselkedjek úgy, hogy ő itt jól érezze magát és én hozzam ki belőle azt, ami másnak is lecsúszik a torkán? Normális vagy? Hol van ilyen? A te haveri társaságodba odamegy egy ilyen keni féle faszjancsi verni a nyálát, meg lámázni, az lenne az első, hogy Bari összekócolja a fogait. Ebben biztos vagyok és ez így normális. Viselkedjen ő és ha sokáig jó fej, esetleg hozzá is szólnak.
    Eszem megáll, hogy még én nyaljam a seggét? Hátte hülye vagy b+.

    Másik meg, miért is veled beszélem ezt meg? Miért nem a nagyságos úr próbálja magát eladni itt? Szánalomtenger az egész.
  • havercsotány
    #159145
    szevasz mizu?
  • mackosajt
    #159144
    Fuji! Az nem zavar, hogy az utóbbi 1 oldalon szinte csak tőled, meg Kennyitől lehet olvasni "fasz", "anyád", "láma" szavakat?

    1. én itt nem vagyok régi ember, tehát nagyon nem akarok beugatni, de érdekes mód, engem nem b@sztat senki (talán)
    2. ha valaki nekem privátban f@szozik, meg másból sem áll ki, csak abból, hogy mindenkit lesz@roz, vessen magára. Ha olyan nagyfiú, védje meg magát, nem kell mellé állnod.
    3. említetted a 30+ kort meg a komolyságot. Vicces, mikor oldalakat rizsáztál többek közt te is politikai maszlaggal, melyet aztán ki is gyomláltak innen (felesleges írni arról, amibe úgysem tudsz beleszólni úgy, hogy az megváltoztassa mások véleményét)
    4. remélem nem bántalak meg, de leírtam, mit látok.
  • havercsotány
    #159143
    Fuji nekem egyedül Joetatatával volt problémám itt az Sg-én még anno ami félreértésből adódott és meg is beszéltünk .
    A kennyvel jól elvagyok értjük egymás stílusát ,ne oktass életfelfogást te (érzelmi)nyomorék.
    Én már kurvára unom ezt a témát.Ahányszor elolvasom a kibaszott hszedet elfog a hányinger ,amit te csinálsz nem normális neked orvoshoz kéne menned

  • McKenny
    #159142
    reggelt
  • HTS s3rg1nh00
    #159141
    mondtam,egy kicsit felületesen olvasol.sehol nem írtam a többiek nevében,csak a sajátomban nyilatkozom,nekik nincs szükségük védelemre,majd megvédik magukat ha akarják.
    egyébként ha nem vetted volna észre,akkor is le lettem faszozva meg idiótázva,amikor semmi extrát nem írtam,és emberi hangnemben beszéltem vele,szóval ez sem egészen állja meg a helyét...
    én a milkának már akkor azt mondtam,hogy kihagynék fregeket a videóból,amikor még kész sem volt.különben is,azért csinálta,mert tudja jól h.nem pró,de ha kennynek lehet akkor neki is...
    egyébként gondoltam csinálok én is,aztán gyakoroltam önkritikát,tudom h.nem vagyok valami pró játékos,aztán letettem erről...viszont a pozitívuma megvan,lett jó 100 giga plusz helyem
    különben,mutass egy példát hol mondtam magamról,hogy én hiperszuperfejlett ember vagyok...ha netán arra gondolsz amikor azt írtam,h.változtam,hát ez szerintem egy embertől elég alapvető elvárás,hogy képes legyen alkalmazkodni,magamtól meg pláne.
    az a baj,hogy tizedszerre és századszorra sem érti meg,senkit nem érdekel ebben a topicban,milyen lett a statja,vagy épp kivel játszott...nem ő van a középpontban,de viszont én egy kurva szóval nem mondtam,hogy én vagyok,és más sem.
    látom,neked teljesen felesleges magyarázni bármit is,mert nem lehet meggyőzni arról,hogy amit te gondolsz az rossz(vagy egyáltalán valami hiba van benne),hiszen engem is sokkal jobban ismersz,mint én magam...
  • n003
    #159140
    "aki az apja lehetne" isten mencs :DD
  • Fujiryu
    #159139
    Amíg olyan címeres barmokat mint a két csótány befogadtatok, nem látom mi akadálya lenne annak, hogy Kennyt is befogadjátok és ne basztassátok mindenért.Vagy persze azt már elfelejtettétek milyen menő volt a két csótány?egyből jófejel és kedvesek voltak...mégis itt vannak és a ti nótátokat húzzák mint a tücskök csak egy csótány stílusában...

    Komolyan veletek valami baj van, hogy ennyi kis dologgal ki lehet tiiteket akasztani és habzó szájjal elküldötök valakit a picsába.A coRDHA-sok is betegek persze szerintetek mert adtak nekki egy esélyt, csak érdekes módon ők el tudták érni, hogy Kenny ne a hülye 5 éves gyerek arcát vegye elő hanem a másikat.Nem hiszem, hogy annyival mazochistábbak lennének mint ti és ezért adtak neki egy esélyt.Remélem nem provokáljátok addig amíg meg nem unja és újra előjön az 5 éves kisgyerek...

    Szánalmas faszok vagytok és észrevehetnétek, hogy az előitéleteiteken túl is lehetnek dolgok, de persze azt felfedezni már nem...
  • Fujiryu
    #159138
    Még mázli, hogy itt vagy te a 180as IQ-dal :)