Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Running
#38334
Te is hallasz hangokat????? Néha énis de mikor kérdezek nem mindig válaszolnak:😊

#38333
No sziasztok, pár napja kérdeztem a hangokat. Azóta megtaláltam, nem kell hozzá külsõ program 😊
...:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Common_client.zip

khumbula

Running
#38332
FIGYELEM FIGYELEM NÉHÁNY VÉRPROFI -S TAG VÁRJA ELLENFELEIT PÉNTEKEN 19:00 ÓRÁTÓL A SG SZERVERÉN!!!!!! (193.6.2.125 PORT:16567)

Running
#38331
Esetleg skyfogs? 😊

#38330
nem skydogs, skygods 😊

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Me0w
#38329
"Csak kiverjuk egymasnak"... 😊

Together we'll fly someday...

#38328
Mert már mióta nem láttalak + nem is válaszoltál a privire + nem is jelentkeztél priviben. De most, hogy jössz, megmelegedett a szívem tájéka.

Torrente: "De semmi buzulás! Buzulás az nuku!" 😊))

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

alma2
#38327
Bocs, utazasi irodaban dolgozok.Ramragadt, hogy jo reklamot kell csapni a repuleshez is 😊

szerintem

alma2
#38326
Hmm, akkor egyik este mi is meglatogatjuk a skydogokat, majd mindent megteszunk, hogy hasonlo sorsra jussunk mint ti :p

szerintem

0Fritz0
#38325
Hopp, pont csütörtökön nem tudok menni. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

uHs Gerzson
#38324
Engem kihagysz??? Ezt megjegyeztem 😄DD

Amugy jó az idöpont nekem is 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#38323
Angol nyelvû excel letöltése képekkel: ITT

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Running
#38322
Tudom ajánlani: www.totalbf2.com - a menük között van ribbons, badget, ranks..ami neked kell.

#38321
Majd elfelejtettem mondani, elõzetes tervek szerint
Csütörtök 18:00 forgatás
Akik eddig jelentkeztek:
koschwarz, gergod, alma2, Boxer HUN, Zs0lt1, GCR, ACE, mNzJean, eX.Norboss.
Plz jelezzétek priviben, hogy megfelel-e az idõpont! Akit érdekel, annak szívesen küldök forgatókönyvet is, ami nem publikus.
Ha netán valakit még érdekel, jelentkezni még lehet. (reklám)Izé... ragadd meg a lehetõséget, és legyél te is akcióhõs... vagy csak gyere el, hogy lelõhessünk.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#38320
Én szeretem a kitüntetéseket, de jó lenne tudni, hogy mit kell elérni ahoz, hogy megkapj egyet. Pl. ált. csak basic-et kapok de azt is teljesen rendszertelenül.

#38319
?

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

#38318
És szerinted lomhább a Mi-17 mint a BH.

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

#38317
Elhiszem,van akit érdekel.

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

#38316
A hiba az ön igényességében van.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Me0w
#38315
Aki ranked szerveren jatszik azt erdekli, azert jatszik ott. Ezen kar vitatkozni 😊

Together we'll fly someday...

Looserke
#38314
Egyszerûen nem értem, hogy ha egy magyar szerveren játszok, 15-25ös pinggel, akkor miért írkál 5 percenként Connection problem-et, egy 2.5 Mbit-es Chello nettel? Jópárszor zúgtam bele a földbe dugigf tömött BHval emiatt és persze TK és Punish!

#38313
Akit a játék érdekel az szerintem játszik és nem biztos,hogy érdekli a rang.Hé!!!Aki tudja fejbõl a rangját mondja meg.Tegye a nickbe vagy tegye a hozzászólások végére.Én nem tudom.Azt hiszem nem is érdekel.Szeretek lövöldözni meg légiharcot vívni,lebombázni egy jármûvet,fõleg az AA-kat lebombázni.

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

Frankie
#38312
mostanában egész sokat voltam BF2 szerveren, látod itt az eredménye. a lelkembe taposnak 😊

#38311
Te is jácc többet, ahogy látom, túl sokat wowozol 😊

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#38310
Szasztok!

Tegnap egy nagyon király bugot láttam. Azt hizsem ismerõ mindenkinek a helyzet, amikor a prgram bedob egy üzenetet, miszerint probléma merült fel a kapcsolattal, közben pedig megáll a kép. Egy hasonló helyzet állt elõ tegnap. Ketten ültünk egy tankban, haver volt a sofõr, én pedig kezeltem a géppuskát. Hopp! Connection problem! És mi történik? Nem tudok csinálni semmit, viszont a kép nem fagy le, szépen megyünk tovább a tankkal a város utcáin, majd 3-4 sarokkal odébb visszakapom az irányítást. Mi errõl a véleményetek?

Frankie
#38309
amikor ilyeneket olvasok dagad a májam 😊

jácc sokat és majd neked is menni fog 😊

Me0w
#38308
Azert neveztek BHnak mert mindenki ezt szokta meg. Uh-60 es kesz, tokmindegy hogy bh vagy sh 😉 A rangok pedig onnan hogy ugye a ranked szerveren lehet rangot szerezni, akit kicsit erdekel a jatek az utananez.

Together we'll fly someday...

0Fritz0
#38307
Asszem lassan megkapom a "3 minuszos" ribbont.
Az utóbbi pár napban folyamatosan punisholtam a gedva "enyém a gép" TK-sokat. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#38306
Nem tudom, de tegnap a magyar 1-en volt akkora lag, hogy helivezetés közben lekoccoltam a földet, felpattantam, lõttem még kb 6 rakétát, majd ezek után haltam meg (a kocctól). Szerintem az ilyesmik akkor történhetnek, ha valami extrém módon késve "érkezik" meg a sebzés. Amúgy egy külföldi fórumon írta egy srác, (egymás mellett van a gépük az öccsével) az öccsének a monitorán épp látta, ahogy az öccse egy tárat beleereszt egy ellenfélbe, míg a sajátján azt látta, hogy kb 2-3 méterrel mellélõ.
Semmi többet nem tok mondani.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#38305
Itt eddig szerintem szinte mindenki BH-nak nevezte.CSak ezért jegyeztem meg.
"rangokbol egyertelmu ",ha valaki ismeri a rangokat,de én angolul se értek ezért nekem semmit se jelent a rang.Egyáltalán ki ismeri a rangokat?

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

#38304
Nem, mert nem tettem hozzá, hogy megvádoltak csíteléssel.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Running
#38303
Ja biztos is hogy bug volt az inkább, sajnos van ilyen.

Me0w
#38302
Multkor egy squad taggal tevedtem fel egy tetore, ott volt egy sniper, nekunk hattal. O lehajolt es megkeselte hatulrol ketszer, mire a sniper felefordult. Ekkor elkezdtem kb 5 centirol loni AK-101-el, belement 1 tar, a srac kozben folyamatosan keselte szembol. Elovettem az oldalfegyverem, abbol is belement 1 tar, kozben a sniper kinyirta a havert. Leugrottam a tetorol, mert ez igy nem ok, a sniper utanam es ahogy leert meghalt. A jatek nem irta hogy XY is no more vagy akarmi, csak ugy meghalt. Ilyenkor mivan? 😊

Together we'll fly someday...

#38301
izé, az uccsó pár mondattal ezzel arra akarsz célozni hogy te is jó játékos vagy? 😄DD

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Me0w
#38300
Roppant ugyes vagy 😄D Ne zavarjon, hogy a jatek amerikai resze a navyrol szol, ugye a rangokbol egyertelmu 😊 De hogy ne erezd magad atverve, nezd meg az EA hivatalos oldalan mi van irva a jarmurol 😊) 'HH-60H Seahawk'

Together we'll fly someday...

#38299
Ja! Ennél már csak az eX-es csíterek rosszabbak! Tegnap velük játszottam, és láttam hogy eX.Hatt a karkandon 7x halt meg, és csomó killje volt! Egy másik tag meg egymás után három embert lekéselt!
Azt az eX.v-sly- nevû srácot meg nem lehet lelõni a repülõbõl! Saját szememmel láttam, 2 halála volt, és 80 feletti pontja!

😊) 😊) 😊)

PT-sek ellen én is játszottam már, és szerintem a csítjük abból áll, hogy jól játszanak. Bugok és furcsa események mindig történnek. A múltkor hátulról elkaptam egy gyereket, közvetlen közelrõl beleengedtem 3/4 tárat a G36C-bõl, megfordult, lelõtt. Legközelebb 3 lövéssel leszedtem messzirõl. És valahol a lista alján végzett. Bug, vagy mittomén. A csíterezés akkor jön elõ, ha valaki tapasztal egy ilyen bugot egy jó játékosnál. Velem is volt ilyen, hallom lõnek a hátam mögül, megfordultam, leszedtem. Normál esetben simán meg kellett volna halnom...
Amúgy amennyire én tudom "nemmeghalós" csít nincs is. Csak falonátlátós, radaronmindenmegjelenõs, automatacélzós, bárhováspawnolós....

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#38298
Lehet már valaki írt róla,kiprobáltuk a Mi-17-erõl egy rakétás (Anti Tank) hogyan tud lõni(Mashtuur city).Elsõre nem volt sikeres,de egy összeszokott csapatnak talán sikerül vagy talán két rakétás kell.Az a nagy gép érzésem szerint nem olyan mozgékony mint a BH.Egyébként más oldalak szerint ez a BH nem BH.Ez nem az amit az Army használ,ez a HH-60H Seahawk.
HH-60H Seahawk

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

Cobra.
#38297
Szerintem nem lesz semmi flame, mert a PT-sek már tudják, hogy mi tudjuk, hogy õk csíterek <#hehe>
Ezért is szeretek a squadjukba állni, mert akkor valamennyire engem is véd a cheatjük, sõt, már egész jól tudom ellenük is használni a saját fegyverüket (csak a DAO ellen nem véd <#szomoru1>) <#eplus2>

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#38296
Neked véged <#hehe>

0Fritz0
#38295
Megint ezek a PT-sek...
Legközelebb tessék képeket is csinálni. 😊

(Vajon ebbõl mekkora flém lesz? Tegyék meg tétjeiket!)

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

koschwarz
#38294
nem emléxem pontosan a névre, de van egy valami Pt nevezetû (asszem magyar) klán, közülük is megjegyeztem egy frankie nevezetût, hát nem mernék mérget inni rá, hogy nem csalók (de legalábbis ez a frankie), egyszerûen nem lehetett megölni. és más is azon a szerveren ezt mondta, hogy bármennyit lõ bele, nem hal meg. én egy esetben konkrétan jó néhányszor eltaláltam az anititank fegyverével (egyes lövésre állítva céloztam), majd egy rakétával telibetaláltam szembõl (ez viszont halálbiztosan talált, és tudjátok, hogy egy gyalogosnak ez is elég). ennek ellenére ezek után is nyugodtam megcélzott és lelõtt. direkt néztem a pontjait játék közben, és összesen 6x vagy 7x halt meg egy elég durva csatában, miközben vagy 70 pontnál is többet szerzett, és szinte csak killel

szerintem ha valaki találkozik velük, figyelje, hogy játszanak

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Mr Manson
#38293
Reggelt!

the Original .:BfBt:. -tRs- \\\ XBOX360: MrManson HUN \\\PSN: MrManson_HUN

koschwarz
#38292
hát szombaton volt, hogy téptem a hajamat az I. szerveren. elõször örültem, hogy egy 6 fõs squadba álltam be (úgy értem így lettünk 6-an), de annak meg már nem örültem, hogy ez a 6 ember a térkép 6 különbözõ pontján futkosott. mindig ráspawnoltam medic-ként a leader-re, hogy legalább éleszteni tudjam a szerencsétlent, hogy vissza lehessen jönni rá, de semmi. minek állnak be ezek squadba? semmi értelme így. igaz, hogy a leadert is hiába noszogattam, hogy adjon legalább parancsot, hátha ott összetalálkozunk a többiekkel... áhhhh!!!!

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

0Fritz0
#38291
😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Zs0lt1
#38290
1024*768-nál nagyobb képet nem lehet berakni, úgyhogy kuss 😛

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#38289
Nézd meg ezt, ezen a squadozás semmit sem mozdított volna egyszerûen szerencsétlen volt a leosztás a fél csapatunk mintha ott se lett volna.
Amúgy meg tankkal voltam (kimondottan üdítõ élmény volt az állandó assizás után 😊 amivel squadozni nincs túl sok értelme, így hogy ezer felé mentünk legalább néha sikerült vkinek szerezni vhol egy zászlót.

(tök véletlen vagyok az elején nem kell piszkállódni nem azért raktam be 😛)

#38288
Mohus, ugye nem te fórumozol ezzel a névvel a bikemag singlespeed topikjában?

khumbula

#38287
Ennél kicsivel nagyobb képet nem tudnál berakni? Szerintem sokak örülnének neki! <#action>

steam, origin: ACE_hun

Rusid
#38286
A Squad Of Traitos (tRs) mutigaming klán felvételt hírdet a Battlefield 2 játékban.
Elsõsorban olyan emberek jelentkezését várjuk akik aktívan és komolyabb klán szinten szeretnének fogalkozni a játékkal,
mindezt kellemes és baráti hangulatban.
Ha úgy érzed, hogy méltóan tudnád képviselni a trs jó hírnevét, akkor ne habozz, jelentkezz azonnal.
Különösebb feltételek nincsenek: közepes skillek, jó assault, kiválló csapatjáték.
TeamSpeak/MSN/WVar, esetleges korábbi klán tagság elõny.
Jelentkezni nállam, emailben ([email protected]) lehetséges.
A kép meg beszéljen önmagáért😊

Sose magyarázkodj - a barátaidnak nincs rá szükségük, az ellenségeid meg úgysem hisznek neked.

0Fritz0
#38285
Nekem teccik, Mr. Ákcentus. 😊

(flém?) <#nyes>

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.