Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
...:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\mods\bf2\Common_client.zip
khumbula
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Torrente: "De semmi buzulás! Buzulás az nuku!" 😊))
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
szerintem
szerintem
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Amugy jó az idöpont nekem is 😉
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Csütörtök 18:00 forgatás
Akik eddig jelentkeztek:
koschwarz, gergod, alma2, Boxer HUN, Zs0lt1, GCR, ACE, mNzJean, eX.Norboss.
Plz jelezzétek priviben, hogy megfelel-e az idõpont! Akit érdekel, annak szívesen küldök forgatókönyvet is, ami nem publikus.
Ha netán valakit még érdekel, jelentkezni még lehet. (reklám)Izé... ragadd meg a lehetõséget, és legyél te is akcióhõs... vagy csak gyere el, hogy lelõhessünk.
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Together we'll fly someday...
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Tegnap egy nagyon király bugot láttam. Azt hizsem ismerõ mindenkinek a helyzet, amikor a prgram bedob egy üzenetet, miszerint probléma merült fel a kapcsolattal, közben pedig megáll a kép. Egy hasonló helyzet állt elõ tegnap. Ketten ültünk egy tankban, haver volt a sofõr, én pedig kezeltem a géppuskát. Hopp! Connection problem! És mi történik? Nem tudok csinálni semmit, viszont a kép nem fagy le, szépen megyünk tovább a tankkal a város utcáin, majd 3-4 sarokkal odébb visszakapom az irányítást. Mi errõl a véleményetek?
Together we'll fly someday...
Az utóbbi pár napban folyamatosan punisholtam a gedva "enyém a gép" TK-sokat. 😊
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Semmi többet nem tok mondani.
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
"rangokbol egyertelmu ",ha valaki ismeri a rangokat,de én angolul se értek ezért nekem semmit se jelent a rang.Egyáltalán ki ismeri a rangokat?
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Together we'll fly someday...
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
Together we'll fly someday...
Azt az eX.v-sly- nevû srácot meg nem lehet lelõni a repülõbõl! Saját szememmel láttam, 2 halála volt, és 80 feletti pontja!
😊) 😊) 😊)
PT-sek ellen én is játszottam már, és szerintem a csítjük abból áll, hogy jól játszanak. Bugok és furcsa események mindig történnek. A múltkor hátulról elkaptam egy gyereket, közvetlen közelrõl beleengedtem 3/4 tárat a G36C-bõl, megfordult, lelõtt. Legközelebb 3 lövéssel leszedtem messzirõl. És valahol a lista alján végzett. Bug, vagy mittomén. A csíterezés akkor jön elõ, ha valaki tapasztal egy ilyen bugot egy jó játékosnál. Velem is volt ilyen, hallom lõnek a hátam mögül, megfordultam, leszedtem. Normál esetben simán meg kellett volna halnom...
Amúgy amennyire én tudom "nemmeghalós" csít nincs is. Csak falonátlátós, radaronmindenmegjelenõs, automatacélzós, bárhováspawnolós....
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
HH-60H Seahawk
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
Ezért is szeretek a squadjukba állni, mert akkor valamennyire engem is véd a cheatjük, sõt, már egész jól tudom ellenük is használni a saját fegyverüket (csak a DAO ellen nem véd <#szomoru1>#szomoru1>) <#eplus2>#eplus2>
Hide and fear, Cobra Commander is here !
Legközelebb tessék képeket is csinálni. 😊
(Vajon ebbõl mekkora flém lesz? Tegyék meg tétjeiket!)
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
szerintem ha valaki találkozik velük, figyelje, hogy játszanak
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Amúgy meg tankkal voltam (kimondottan üdítõ élmény volt az állandó assizás után 😊 amivel squadozni nincs túl sok értelme, így hogy ezer felé mentünk legalább néha sikerült vkinek szerezni vhol egy zászlót.
(tök véletlen vagyok az elején nem kell piszkállódni nem azért raktam be 😛)
khumbula
steam, origin: ACE_hun
Elsõsorban olyan emberek jelentkezését várjuk akik aktívan és komolyabb klán szinten szeretnének fogalkozni a játékkal,
mindezt kellemes és baráti hangulatban.
Ha úgy érzed, hogy méltóan tudnád képviselni a trs jó hírnevét, akkor ne habozz, jelentkezz azonnal.
Különösebb feltételek nincsenek: közepes skillek, jó assault, kiválló csapatjáték.
TeamSpeak/MSN/WVar, esetleges korábbi klán tagság elõny.
Jelentkezni nállam, emailben ([email protected]) lehetséges.
A kép meg beszéljen önmagáért😊

Sose magyarázkodj - a barátaidnak nincs rá szükségük, az ellenségeid meg úgysem hisznek neked.