Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

uHs Gerzson
#38284
Ez már régi tölöd többet várunk el 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

mohus
#38283

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#38282
jóó😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

0Fritz0
#38281

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

mohus
#38280
ha neked ez a minõség..😊 48% a tied LOL😊

nehogy azt hidd, hogy a konzolt nem arra találták ki, hogy CSAK játszanak rajta😊 talán ezért nincsenek rajta 48%-os dolgok😊

én használom mindkettõt...úgyhogy te vagy az agyatlan és gyenge iqjú...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Cobra.
#38279
Kojin, 2x nem

Hide and fear, Cobra Commander is here !

mNzJean
#38278
felismerte????<#fejvakaras><#idiota>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#38277
Lehet pc-n kzdeni kell de minöséget kapni érte!!!!!!
Konzol a lámáknak való akik csak jáccani akarnak mert eddig terjed az inteligenciájuk, a konzol az igyénytelen gyenge iq-juaknak való. (ergo ezt veheted is magadra) tök mellesleg mát müködik rendesen.

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

#38276
értelema maxon
amuyg erdzsó

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

KoJin Mekre
#38275
hi

olyan elõferdül valakivel hogy a Bf2 azért nem akart elindulni, mert felismerte a Daemon tools-ot?
(tört verzió, de múlt héten mûködött még..)
Reinstall segitene?

mohus
#38274
várjá mingyá írok egyet😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

rushman
#38273
nem értelek benneteket. hívd fel a 70/385 1111-es telszámot, ez az EAHU technikai tanácsadás száma, krva késségesek...

vagy nem eredeti?

#38272
Jobb 😊 Egy olyan programra gondoltam amúgy, amivel lehet szerkeszteni a bf2 fájljait.

khumbula

mohus
#38271
én így csinálnám,

vagy egy hdd-s asztali dvd íróra tolnám rá

aztán a studio 9 el levágnám csak a képet...megmarad a hang

amit átgrabbelek mp3-á

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#38270
nem, nincs az mp3 playeredhez bf2 plugin..sajnálom...

így jobb?😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

joebacsi
#38269
elvégre azis egy megoldás 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#38268
Minek jössz ilyen trágya bitlisz poennal, ha nem tudod a választ?

khumbula

mohus
#38267
igen
megnetofonnal...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#38266
"Ba7zzeg ma reggelr e az fogadott hoyga bf 48%-nál desktopra dob azt szevasz..... Valaki valami ötlet? game reinstall volt kb 5X driver-t is próbáltam...."

nemá
a konzolos topicba meg osztod az észt, hogy a te konfigoddal nincs gond és alázza konzolokat😊
én megtanultam ,hogy a pcs játék ilyen....
pl rendszeres: a videovágó szoftverem meg a digizõ fullra nyomja a hardveres gyorsítását a DX hangnak....naná hog ymindig vissza kell állítanom ha bf2zni karok mikrofonnal😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Me0w
#38265
Lesson 1. Join a squad what you never do. Kkthx 😉)

Together we'll fly someday...

#38264
Melyik szerveren?

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

#38263
Szép estét! Tudja valaki, hogy a játékban lévõ hangokat ki lehet-e nyerni valamivel? Úgy értem a programfájlokból.

khumbula

#38262
Srácok végre eljutottunk odáig hogy általában egyenlõ létszám van a két oldalon HURRÁ! 😊
Most jöjjön az hogy ha a körnek 100+ pontszám különbséggel van vége akkor páran átállnak hogy a két csapat (ha nem is létszámban) de tudásban kiegyenlített legyen, meg fogjátok látni hogy ilyenkor jön ki a játék igazi szépsége amikor csak pár ponton múlik a gyõzelem. 😊

(persze mindig lesznek emberek akiket az szórakoztat hogy a náluk gyengébbeket bedarálján aztán arcoskodnak hogy hehe 2 perc alat kicsináltuk a lámákat...)

#38261
A biosban átállitottam valami AGP apperature méretet 256 MB-ról 128-ra, azóta nem dobott ki egyszer sem. Persze lehet, hogy semmi köze, de mintha stabilabb lenne. Hátha másnak is bejön.

UNATKOZIK? VÁSÁROLJON MOSÓMEDVÉT!

#38260
eddig minden oké volt fullon 1600-ban 100 fps de most baszik infulni szal nemhiszem hogy a gépa baj 😄

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

Me0w
#38259
Ahoz kepest hogy nekem most az EA games logonal dobal ki amit meg sosem tett, te elorebb jarsz...

Together we'll fly someday...

Pharaoh
#38258
Bazz, tényleg ilyen géped van?<#guluszem1>

vsly
#38257
vedd vissza a túlhajtást a gépeden,sztem😉

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

leveskocka
#38256
ha'ullatom,a csucskonfigok se a regiek😊probald ki az ennyemmel(lasd lent😊
ezzel nem dob ki 48%-nal😊
#38255
na máán megint kampec loool <#falbav><#falbav><#falbav><#fejvakaras>

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

#38254
nah most megy lehe ttéjnleg a ea viccelõdött 😄

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

#38253
Nálam akkor csinált ilyeneket, ha a grafikába próbálgattam néha e-zt azt állítani. Vedd egyszer high-ra, aztán mid-re, stb. Az én gépemhez egyébként is az 1024 mid a jó, de nem is tudom feljebb tenni, mert kidom engem is.

haggyá békén....

#38252
gondolom ma gondoltak eggyet na akkor basszunk ki a bandival 😄
NA de valakinek nem van any idea-ja a problemre?

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

Me0w
#38251
Mar az EA sem szeret 😛

Together we'll fly someday...

Me0w
#38250
Sajnos az ilyen gyerekes adminokat nem lehet tulelni 😞

Together we'll fly someday...

#38249
Ba7zzeg ma reggelr e az fogadott hoyga bf 48%-nál desktopra dob azt szevasz..... Valaki valami ötlet? game reinstall volt kb 5X driver-t is próbáltam....

GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.

#38248
Multiplay.co.uk: THE SKYGODS
Fushee Pass
Belépek, kínai oldalra tesz. Elkezdek helizni, beszáll egy jó gunner. Ellenséges helit 4-5x kilõjük (benne klántaggal). Kilõjük a támadó alakulatukat (2 tank + APC) (benne 3 klántaggal) erre elõször a gunnerem, utána én banned.

EZT NEVEZEM! Saját klánszerverükrõl kibannolnak mindenkit, aki megrúgdossa a seggüket. És akkor még skygods a nevük. Pfffffff. Kár, hogy nem lehet blacklistelni, (kliens oldalon) különben soha többet nem mennék oda....

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#38247
sziasztok! én a játékhoz keresnék 100%-os magyarosítást, tuggya valaki hol találok?!

#38246
A rudat.<#awink>

-tRs-Landor

Boxer HUN
#38245
A darut? <#nevetes1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#38244
Lenyeled? 😄

Together we'll fly someday...

#38243
Számból vetted ki <#hehe>

steam, origin: ACE_hun

geri15
#38242
lol 😄D

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#38241
Ilyen izgalmas repülésre én is eltom vinni.
Elõször úgy csinálok mintha fullba nekirepülnék a darunak... aztán tényleg neki is repülök 😄
mohus
#38240
"De, ha latvanyos izgalmas repulest is akarsz, akkor viszlek egyik este egy kort 😊
"

reptébe még a legyet is ugye😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#38239
köszi az infókat. Kb 6-8 éve nem játszom, szerintem nem veszitettem vele, hogy megpróbáltam a joyt is. A repcsivezetést köszönöm, ma hajnalig gyakoroltam, elég szépen megy már, csak nem tudtam, amit kérdeztem. NNo azért tényleg kössz.

UNATKOZIK? VÁSÁROLJON MOSÓMEDVÉT!

#38238
Látom arcod az van... 😄

steam, origin: ACE_hun

alma2
#38237
Ha ilyen kerdesid vannak bar a joyos gyalogos iranyitas utan en mar nem lepodok meg 😊
ajanlanam ulj be egy ketszemelyes repulobe masodiknak, par palyan fellelheto es figyeld, hogyan jatszanak.
De, ha latvanyos izgalmas repulest is akarsz, akkor viszlek egyik este egy kort 😊

szerintem

Pharaoh
#38236
Lol, nagyon új lehetsz.

#38235
F-el váltasz a bombák, és rakéták között.
Ha pedig visszamész a reptérre, ott feltöltheted. Elég ha csak alacsonyan átrepülsz a pálya felett, már akkor is újratölt valamelyest.