Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
nehogy azt hidd, hogy a konzolt nem arra találták ki, hogy CSAK játszanak rajta😊 talán ezért nincsenek rajta 48%-os dolgok😊
én használom mindkettõt...úgyhogy te vagy az agyatlan és gyenge iqjú...
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
Konzol a lámáknak való akik csak jáccani akarnak mert eddig terjed az inteligenciájuk, a konzol az igyénytelen gyenge iq-juaknak való. (ergo ezt veheted is magadra) tök mellesleg mát müködik rendesen.
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
amuyg erdzsó
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
olyan elõferdül valakivel hogy a Bf2 azért nem akart elindulni, mert felismerte a Daemon tools-ot?
(tört verzió, de múlt héten mûködött még..)
Reinstall segitene?
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
vagy nem eredeti?
khumbula
vagy egy hdd-s asztali dvd íróra tolnám rá
aztán a studio 9 el levágnám csak a képet...megmarad a hang
amit átgrabbelek mp3-á
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
így jobb?😊
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
khumbula
megnetofonnal...
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
nemá
a konzolos topicba meg osztod az észt, hogy a te konfigoddal nincs gond és alázza konzolokat😊
én megtanultam ,hogy a pcs játék ilyen....
pl rendszeres: a videovágó szoftverem meg a digizõ fullra nyomja a hardveres gyorsítását a DX hangnak....naná hog ymindig vissza kell állítanom ha bf2zni karok mikrofonnal😊
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
khumbula
Most jöjjön az hogy ha a körnek 100+ pontszám különbséggel van vége akkor páran átállnak hogy a két csapat (ha nem is létszámban) de tudásban kiegyenlített legyen, meg fogjátok látni hogy ilyenkor jön ki a játék igazi szépsége amikor csak pár ponton múlik a gyõzelem. 😊
(persze mindig lesznek emberek akiket az szórakoztat hogy a náluk gyengébbeket bedarálján aztán arcoskodnak hogy hehe 2 perc alat kicsináltuk a lámákat...)
UNATKOZIK? VÁSÁROLJON MOSÓMEDVÉT!
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
Together we'll fly someday...
ezzel nem dob ki 48%-nal😊
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
haggyá békén....
NA de valakinek nem van any idea-ja a problemre?
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
GIGABYTE K8NXP-SLI, 4200+ A64, Leadtek 7800GTX (510/1450) 256mb, 2GB 500MHZ KINGMAX, Chieftech BA-02-B-B, 500W-os FSP táp, 666 GB HDD, WATERCOOLER mindenen.
Fushee Pass
Belépek, kínai oldalra tesz. Elkezdek helizni, beszáll egy jó gunner. Ellenséges helit 4-5x kilõjük (benne klántaggal). Kilõjük a támadó alakulatukat (2 tank + APC) (benne 3 klántaggal) erre elõször a gunnerem, utána én banned.
EZT NEVEZEM! Saját klánszerverükrõl kibannolnak mindenkit, aki megrúgdossa a seggüket. És akkor még skygods a nevük. Pfffffff. Kár, hogy nem lehet blacklistelni, (kliens oldalon) különben soha többet nem mennék oda....
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
-tRs-Landor
steam, origin: ACE_hun
Elõször úgy csinálok mintha fullba nekirepülnék a darunak... aztán tényleg neki is repülök 😄
"
reptébe még a legyet is ugye😊
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
UNATKOZIK? VÁSÁROLJON MOSÓMEDVÉT!
steam, origin: ACE_hun
ajanlanam ulj be egy ketszemelyes repulobe masodiknak, par palyan fellelheto es figyeld, hogyan jatszanak.
De, ha latvanyos izgalmas repulest is akarsz, akkor viszlek egyik este egy kort 😊
szerintem
Ha pedig visszamész a reptérre, ott feltöltheted. Elég ha csak alacsonyan átrepülsz a pálya felett, már akkor is újratölt valamelyest.