172092
  • JaNeK2007
    #161692
    "UI: tisztelet a kivételnek..." mindenki azt fogja hinni hogy ő a kivétel
  • havercsotány
    #161691
    na ki beszélt úgy ,hogy már mindent elért? te lámpa.
  • mackosajt
    #161690
    legfőképpen köszönjük, hogy osztod az észt megállás nélkül...
  • Fujiryu
    #161689
    ÉN a Liviusék és Kennyék fél ti-be tartozom...
  • havercsotány
    #161688
    én egyet se
  • Fujiryu
    #161687
    erre már fölösleges érvelni...nem akarod érteni miről van szó és azt hiszed vitatkozol.

    TI VAGYTOK A MAGYAR BF2 TÁRSADALOM.LEGYETEK RÁ BÜSZKÉK!!!

    Mit tudtok felmutatni:
    -azt, hogy senkinek nem segítetek, mert egyesek szerint GÁZ
    -beteg embereken nem röhögtök -(tényleg csodás teljesítmény)
    -csítereztek
    -nyelvészkedtek össze vissza.Sose úgy értitek mint ahogy le volt írva, és ti sose csináltok semmi rosszat
    -publicon is a legalja vagytok
    -személyeskedtek egyfolytában
    -egysgesen mondjátok a hülyeséget


    remélem sok sikerben és örömben lesz részetek, de részemből én meguntam a veletek való akár milyen kommunikációt.A lámpámhoz az asztalon beszélni több értelme van mint ilyen emberekhez, akik semmit nem értek el, de úgy viselkednek, mintha mindent elértek volna amit lehet.és itt nem a játékról beszéle, hanem a való életről is...


    UI: tisztelet a kivételnek...
  • mackosajt
    #161687
    Azt látom. Bontás fázisa van?

    AMúgy nincsnek tényleg csíterek, csak épp az előbb futottam egy újabb magyar illetővel össze, aki éppen kipróbálta a haverja moddingolt cuccát...
    Ja, meg schrank is ott volt, csak lelépett
  • HTS s3rg1nh00
    #161686
    még ezt sem tudod rendesen baszki...
    a sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
  • Livius
    #161685
    Csak gondoljátok el hány tehetséges új playert zavartatok el ezzel a remek civilizált topic-al, ami persze nem is a BF-ről szól. A dolog ezen részében igen nagyon benne vagytok. Jah és hogy tükrözném a ti hozzáállásotokat, ebben a kis flameben is az lesz a menő hogy végre a Battlfield 2 a n1 topic SG.hu-n. Szánalom ez az egész már.
  • Metalmilitiakid
    #161684
    ja tudom , csak a sikerre vezető átépítés miatt zárva
  • HTS s3rg1nh00
    #161683
    /agree,ez az állat ha tehetné az élő fába is belekötne.
  • havercsotány
    #161682
    Fuji te melyik "ti"-be tartozol?
  • HTS s3rg1nh00
    #161681
    van,de épp átépítjük.
  • mackosajt
    #161680
    Van itt közösség?
  • HTS s3rg1nh00
    #161680
    nem a lófaszt,ajánlom figyelmedbe Livius barátod #161659-es hszének első mondatát:
    "Konrétan ti vagytok és a magyar publik társadalom a legnagyobb okai a válogatott szar szereplésének"

    viszont hozzáteszem,én nem állítottam a válogatottal kapcsolatban semmit senkiről,se inf-ben,se conq-ben.
  • Metalmilitiakid
    #161679
    Nem, egyedül azért vitatkozom veled , mert szeretek vitatkozni (kérdezd sergit)! Tört szerverekkel kapcsolatban sosem segítek mert nincs ismeretem , meg a törteseknek ált nem segítek , de ha van olyan hogy tudok segíteni és szépen kérik akkor megteszem ! Lefikázás, annyira nem érdekel ki fikáz le , mert most vagy te mert nem segítek , vagy ők mert segítek , olyan mindegy nekem meik, mindig saját kedv alapján döntök hogy segítek e vagy sem . "Vagy szarsz bele mi van a többi emberrel." Hát azért egy játékkal kapcsolatos kérdést azért ne próbálj már meg lehetetlen módon egy szintbe hozni egy súlyosan beteg emberrel ! Ez még tőled is gerinctelenség !
  • havercsotány
    #161678
    mármint fuji nem a milka:)
  • Fujiryu
    #161677
    Nem hibáztat senki titeket...

    Egyik oldal azt mondja, hogy azért nincs csapat az NC-ben mert a Davidék elküldték őket a faszba.

    Másik oldal meg azt, hogy őket nem érdekli a cq NC csinálják ahogy akarják.Azért hibáztatni a heget mert nem tudtak összeszedni 8 embert nélkülük, hülyeség...
  • JaNeK2007
    #161676
    kit érdekel?
  • HTS s3rg1nh00
    #161675
    mondd már meg szívem,hol a geciben írtam,hogy szerepem volt benne,vagy hogy büszke vagyok rá?
    inkább annak örülök,hogy nem megint a kurvaanyázás megy oldalakon keresztül,bár ahogy a jelenlegi hozzáállásod elnézem,megint ezt akarod.
  • Livius
    #161674
    KONKRÉTAN NEKTEK TI VAGYTOK ITT A MAGYAR BF2 KÖZÖSSÉG NEM?
  • havercsotány
    #161673
    A livius és te is felejtsétek már el ezt a "ti" szót :)sokakat ez zavar b34
  • Fujiryu
    #161672
    Úgyis ti vagytok a hibásak én tudom :)
  • HTS s3rg1nh00
    #161671
    világos.mi robbantottuk ki a 2.vh-t is...
    az a baj,hogy az embereknek már nem nagyon van kedve/ideje/stb. játszani egy ennyi idős játékkal,és nem várhatod el,hogy mindenki menjen warozni,meg csinálja 8 órákat naponta...ez nem egy ilyen közösség baszki.tudtommal a nyulak is már játszanak mindennel úton-útfélen,a múltkor sikerült őket egy kicsit összerántani,publikoztunk...minden tisztelet annak,aki még össze tud szedni x játékost kupákra a világon ebben a játékban,de ez nálunk nem működik.hogy mi lennénk érte a hibásak,mert sokkal fontosabb dolgunk is van egy játéknál?nem hiszem...
    a 7th is megpróbált anno egy újraformálódást a jelenlegi kerettel,elkezdtünk warozgatni,aztán vége lett...hogy miért?pont azért amit már írtam fentebb:se idő,se kedv...nem volt ami összetartson.de ezért hibáztatni minket egy faszság,már ne is haragudj...
  • Fujiryu
    #161670
    Egyedül azért vitatkozol velem, mert ez a trendi nem azért mert önálló véleményed van...

    Hányszor segítettél itt embernek és hányszor tudtál volna segíteni neki fél percnél kevesebb gépeléssel? Egyedül azért közelít a nullához ez a szám, mert félsz attól hogy lefikáznak.Vagy szarsz bele mi van a többi emberrel.De ez utóbbit pont te cáfoltad meg.
  • Metalmilitiakid
    #161670
    te meg maradj ki ebből azt se tudod miről beszélsz
  • Livius
    #161669
    "az volt a válsza hogy ő mindent megpróbált de még válaszra sem méltatta senkisem"
    Ezt arra mondta 2006 hogy miután megint a felkészülés elött 2 héttel PCW-ken kiderült, hogy a behívott emberek azt se tudják hogy mi az az ID taktika a Squad leadereknek, és a nekik osztott járműben is csak haltak és közük nem volt a játékhoz a tankban vagy apcben, ezután úgy döntöttünk mi kiszálunk a conquest teamből. Természetesen szóltunk a Vény leaderének hogy ők nyugottan folytathatják más játékosokkal, tőlük vagy a CoRDHA-ból. Ahogy látom nagyon nem foglalkoztak a folytatás gondolatával.
  • JaNeK2007
    #161668
  • Moslékos dézsa
    #161667
    Az lehet , csak mindig segget csinálsz a szádból
  • SigS
    #161667
    Lehet hogy nincs is szükség válogatottra?
    Az itt jelenlévők közt nem hinném hogy Fuji, meg Mekkenin kívül még sokan törekednének ilyen babérokra...
  • n003
    #161666
    ezt most konkrétan kinek írod? remélem ebből egy betűt sem akartál pl rám érteni..
  • Fujiryu
    #161665
    Hát kurva nagy szerepetek volt benne az biztos...Azon kívül hogy itt fikáztátok végig nem sokközötök volt hozzá.Újabb dolog amire büszkék lehettek
  • Metalmilitiakid
    #161664
    megint nem tudsz olvasni barátom :D abba na HSZ ben "KKK" volt és nem "KK" de nembaj , mert mintha én nem megmondtam volna mindig mi a véleményem és nem ezért vitatkoznánk mi ketten mindig a legtovább :D
  • HTS s3rg1nh00
    #161663
    amúgy meg várjá,a kenit is sikerült megnevelni...vagyis úgy látszik
  • Metalmilitiakid
    #161662
    Bazdmeg te tényleg ennyire nem tanultál meg olvasni menj már az ablakzsiráfig vissza . Épp azt magyarázom hogy én senkinek nem rendelem alá magam , kivéve ha valaki meghív hogy warozzak már mert jó lenne ha ott lennék , akkor nem osztom azt észt hanem csinálom amit mondanak mert nem én vagyok a főnök a waron a CL(Clan leader) , így csinálom amit kell , de itt simán fórumon senkinek nem vetem alá magam ! Ha meg itt most megint erre a KK dologra célzol azt csak azért írtam hogy , lásd hogy mindegy hogy épp milyen kedvem van és hogy szólok vissza vki úgyis be fog szólni .
  • Fujiryu
    #161661
    Én magasról szarok a KK-ra és a többség véleményére.Ellentétben a többséggel meg merem mondani, hogy nem értek egyet valamvel...
  • havercsotány
    #161660
    srry
  • Livius
    #161659
    Konrétan ti vagytok és a magyar publik társadalom a legnagyobb okai a válogatott szar szereplésének. Mivel nincs válogatási lehetőség mivel nincs kiből, így igen nehezen lehet jól szerepelni. Mi amit tudunk megtedtük, játszunk a játékkal, nem pulikra megyünk, saját csapatban játszunk, kupákon, ladderekben játszunk, pcw-zünk. Ezt mind azért hogy legalább mi kitudjunk valahogy állni európa ellen. Rajtatok volt vagy van a döntés, felnőttök e az Európai szinthez, (ami még mindig nem nehéz csak nem a 24/7 es karkandra kell menni játszani) vagy maradtok ezeknél a szánalmas public storyknál hogy ki kempelt kit a 64-es omanon, és azt úgy mondjátok el mintha OC döntő lett volna. Megmondom nektek nem nehéz eljutni olyan szintre hogy eredmény is legyen valami. Minden évbe vannak új külföldi teamek akik a legaljából jönnek fel. Pl Unreal team aki egy horvát csapat félig, és 3 hétig vezette is a CB inf laddert. Ezelött egy éve a legalja legalja volt ez a társaság. Vagy pl a nagy haverotok a McKenny, CoRDHA ból már elis ment az eyeGaming-be egy top cq svéd csapatba helizni. Röpke fél év alatt magába szívta a skill-t amíg ti itt cheatereztétek éjjel nappal. Jah és még inf csapatot is szerzett magának: Virtus7. És svéd és finn válogatott játékosokkal játszik eggyüt.
  • JaNeK2007
    #161658
  • HTS s3rg1nh00
    #161657
    a faszom húzzam bele hogy kiütöttél,mostmár azért SEM válaszolok a Fudzsinak.pedig még anyázás sem volt benne.