172092
  • HTS s3rg1nh00
    #161731
    beszélgessünk.pazdet,meg akartam ma tanulni a The Count of Tuscany intró szólót,de a flém közbeszólt.:)
  • Metalmilitiakid
    #161730
    legyen már vmi még mindig csak a 3. ak vagyunk ! FUJI GYERE VISSZA ! :D:D
  • JaNeK2007
    #161729
    mondjuk statlámákat nem nagy dicsőség lelőni
  • JaNeK2007
    #161728
    én nem csíterezek. engem csítereznek legalább is régen. most nem tudom mennyire jöttem ki a gyakorlatból
  • JaNeK2007
    #161727
    remélem már lejártak a banjaim. voltak olyan szerverek ahol azért bannoltak mert kimentem az uncapről. ilyen statlámás szerver volt, járművekben lehetett növelni az időt... sf powa :D
  • mackosajt
    #161726
    ezé kell megragadni az 1.41-nél, és csíterezni
  • Metalmilitiakid
    #161725
    nemár
  • Zerénd
    #161724
    Waze! Megint nem megy a kuruc infó
  • HTS s3rg1nh00
    #161723
    1.50 és beta 3.
    viszont én fel sem raktam,mivel a beta2-ben sem volt semmi,ismétlem semmi változás...csak egy majdnem másfél gigás szar...
  • Metalmilitiakid
    #161722
    jé és nézd segítettem :D (fuji lehet tényleg elkezdett a lámpájával beszélgetni és elvitték a gumiszobába :D)
  • Zerénd
    #161721
    Ekkor játszottam utoljára béef kettővel: 2009-02-10 17:52:00 Asszem a lengyelek elleni meccs volt.
    De mégis itt vagyok, mert jó itt, mert sok a köcsög. :D

    Ha nem lenne jó, Livia Liviusnak megy.
  • Metalmilitiakid
    #161720
    van de ne rakd fel, 1.51 beta meg beta 2
  • JaNeK2007
    #161719
    van valami új pöcs vagy még az 1,41?
  • JaNeK2007
    #161718
    fel is rakom a bf-t, osztom egy kicsit a lámákat sf-ba
  • mackosajt
    #161717
    beszélgessünk a zenéről?
    qrtál már zongorán?
  • Metalmilitiakid
    #161717
    vedd úgy hogy a #161716 neked lett címezve , pedig amikor megírtam még nem is olvastam a HSZ ed :D ezaz médium vagyok :D
  • Metalmilitiakid
    #161716
    Nem azért mondom de mit vártok egy olyan topikban ami már egy régen lejárt játékról szól , nem lehet már csak a játékról beszélni
  • Livius
    #161715
    Akkor ti nem vagytok BF2 játékosok mégsem? Akkor még mit kerestek itt? Ez nem azoknak van?
  • mackosajt
    #161714
    ááá, nem úgy van az.

    pl. guminő már nekem nem kell
  • Zerénd
    #161713
    Ez egy fasz. Nem lehet elhajtani.
  • Metalmilitiakid
    #161712
    látjátok mostmár keny is milyen normális , szépen érvelve beszél , ennyi, mindenki tud változni ,
  • n003
    #161711
    azért kedves Livius mert ez a "Játékosok fóruma" és nem a "Játék fóruma" és én soha nem gondolnám azt hogy egyetlen fórumra írogatók darabszáma jelentené az adott játékhoz tartozó szént :(
  • Zerénd
    #161710
    Most neked megy ez. :D
  • gbc csabika
    #161709
    Ne már emberek:) Itt van egy kretén kis pondró, aki folyamatosan lámáz mindenkit a topikban, kijelenti, hogy őt nem érdekli a véleményetek, ahhoz képest folyamatosan ide írogat. Lehorgonyozta a topikot a pro vs. sg közösség ellentétnél és még mindig ugrotok rá, ahelyett, hogy elhajtanátok a retkes faszba.
  • HTS s3rg1nh00
    #161708
    lófax,két olyan számú hsz van.
    mackó az meg mindig a fasz rossz végén van.
  • McKenny
    #161707
    kordából kiléptem mert nem birom az ulowitást(ez annyiból ált hogy meccs közbe miután meghaltam dragonon a másik helitől mert kurvára nemvolt beszpottolva, mondtam tsen hogy többet nem játszok veletek...)
    találtam helyettük más(jobb) csapatokat:
    8v8 cq,inf 5v5
    nem vok DZ vagy mi szar csak szedő mondta hogy vmit rakjak be a nevem elé
  • Metalmilitiakid
    #161706
    sry észre se vettem , tényleg mellément
  • mackosajt
    #161705
    bazz... mindenki nekem küldi a Fujinak szánt szöveget? Vagy csak képzelődök, és valójában engem b@sztattok?
  • Yan
    #161704
    "új gép"
    kitől is halljuk ezt?

    haggyámá hülyegyerek, néha tényleg picit sok belőled!
  • Livius
    #161703
    Akkor én megkérdezném, annak mi az oka ha ide berakunk egy olyan felkérést hogy lehet jelentkezni a team hungaryba, megadjuk a feltételeket, és csak egy valami noname publikos helis jön jelentkezni, akit a Mr. 2006 is lelött heliben mikor teszteltünk. Ennyire nincs player BF2 ben? Akkor mér megy ez a topic még? Ilyen marhaságokra amit itt csináltok vannak megfelelő helyek is.
  • Metalmilitiakid
    #161702
    "-azt, hogy senkinek nem segítetek, mert egyesek szerint GÁZ" : Ezt előbb már kifejtettem , kedvemtől függ .
    "-beteg embereken nem röhögtök -(tényleg csodás teljesítmény)" : no komment
    "-csítereztek": aláírom én is csítereztem már biztos
    "-nyelvészkedtek össze vissza.Sose úgy értitek mint ahogy le volt írva, és ti sose csináltok semmi rosszat": pont te mondod amikor te se érted meg soha mit írok , soha egyetlen szóval nem mondtam hogy én ártatlan vagyok és én nyugodtam dobálhatom a köveket (Biblia),
    "-publicon is a legalja vagytok" : az vagyok na és ? nem is akartam soha ladderezni
    "-egysgesen mondjátok a hülyeséget": hát ez megint haggyuk mert ebben a fórumban általában 2-3 vélemény van szal az ált csoportos
    "nem akarod érteni miről van szó és azt hiszed vitatkozol." : szintén jó rád is ez
  • n003
    #161701
    és már megen álltalánosítasz .. és aki álltalánosít annak soha nincs igaza :|
  • havercsotány
    #161700
    á szóval az ő faszukat szopkodod
  • mackosajt
    #161699
    meg ez is
  • HTS s3rg1nh00
    #161698
    én elgondoltam.
    gs fórumra ahol járok,kb.2 éve bárki betér megválaszolom a kérdését ha nem vagyok hulla fáradt/részeg.
    én kérek elnézést,hogy annak aki meg ingyen akar játszani nem segítek,mikor nekem többször is meg kellett vennem ezt a szart(lásd a crysis beta-féle cd-key lopkodós történet)
  • mackosajt
    #161697
    ez gondolom, nem nekem akart szólni, csak az sg duplázása miatt jött nekem
  • n003
    #161696
    aranyszívem ÉN nem páblikolok mert útálom azt a sok fasszopót akik csak a stat miatt játszanak akiknek abban merül ki a tudásuk hogy sznájperral kléjt dobnak a zászlóhoz vagy ülnek be tank-ba-apc-be mert véletlen mellettük kiszpónol .. én soha nem bántottam kenit a játékstílusa max a többi emberhez való hozzáálása miatt .. az eye-hoz meg éppen Drang ajánlotta be mert keni játéktudása ÉS A JÁTÉKKAL SZEMBENI ELVÁRÁSAI a mi szintünkhöz túl magasak voltak
  • havercsotány
    #161695
    hát össze-vissza mennek a hszek
  • Zerénd
    #161694
    Akkor miért vayg itt? Gyűjtöd az adatokat a szakdogádhoz?
  • schrank
    #161693
    ma megint visszanéztem alap bf2-re aix után és majdnem elaludtam , minden lassítottfelvétel negyed annyi féle járgány és fjúcsör a láma ellenfelekről nem is beszélve ...