172092
  • havercsotány
    #161656
    juj fuji téged ütöttelek ki?
  • Metalmilitiakid
    #161655
    hát nemtom kit vinni el hamarabb a KKK téged vagy engem a fórumtevékenység alapján :D
  • havercsotány
    #161654
    jól van most már elég a sértegetésből huzzá el jóó
  • Fujiryu
    #161653
    Na pont erről beszélek.Gyenge vagy kiszállni a körből és saját magad cselekedni.Azt csinálod amit elvárnak tőled...Ez az ami gáz, hogy nem mersz segíteni, mert mások leugatnak...Az itteniek 90% ugyan azon a véleményen van, de nem azért mert azt gondolják, hanem mert félnek mást gondolni...
  • Metalmilitiakid
    #161652
    látod fuji hogy haver is mekkora egy faszfej mert beszól nekem , de legalább rajta látszik hogy nem vérkomolyan teszi mint egyesek
  • JaNeK2007
    #161651
    nem is tudtam hogy erőlködök kösz hogy szóltál
  • coRDHA AGET
    #161650
    Szerintem meg mindenki hülye aki bf2-vel játszik!!! :P
  • Metalmilitiakid
    #161649
    attól hogy a logokészítő (megnem mondom most hirtelen ki volt :D) nem rakott KK t a logómba attól még az vagyok :D
  • Moslékos dézsa
    #161648
  • havercsotány
    #161647
    tettete csaacsak neii-irogassáál iid-d-de-e-e
  • Moslékos dézsa
    #161646
  • Metalmilitiakid
    #161645
    nem értem ezt a szopkodjuk egymás faszát témát , főleg úgy hogy pont nekem címezted, én senkinek nem szoktam interneten alárendelni magam , maximum ha meg vagyok hívva warra akkor igen mert tom hogy ő a vezető , de am itt a fórumon a klántársaknak is ugyanúgy beszólok mint neked (bár ők nem írnak olyat ált amiért be kell szólni), szal nem értem mi a bajod
  • n003
    #161644
    jahh tujjuk te meg kkk-s vagy :)
  • Fujiryu
    #161643
    Az, hogy 2 héttel az NC előtt az ember azt mondja, hogy ezzel a csapattal nincs értelme kiállni, mert csak kiszopnánk, egy gyakmeccs után amin 700-0-ra nyert az ellenfél, annak tudatában, hogy kulcsposztokra nincs stabil játékos és nem is lesz, az nem éppen az, mint elküldeni 17 embert a rákba...
  • Moslékos dézsa
    #161642
    Te nem is vagy KK-s, egy kis buzernyák vagy
  • havercsotány
    #161641
    jáj már nagyon eleveztél megint (te is nagyon szopkodod egyesek faszát)
  • n003
    #161640
    én pölö nem útálom van egy csomó dolog amiben egyezik a véleményem az övével és van egy csomó dolog amiben meg nem .. de neked viszont nem kéne itt erőlködnöd
  • Metalmilitiakid
    #161639
    feleljen meg az ember , ha segítek akkor azért basztattok , mert hogy ha KK s vagyok miért segítek, ha meg direkt nem sértően csak poénosan írok egy választ és nem küldöm el a ... akkor az a baj , hát ennyit erről, most éppen te írod rólam ezt , vagy ha nem te majd a KK , nem látok különbséget
  • JaNeK2007
    #161638
    mióta utáljátok ennyire fuji-t? le vagyok maradva bő 1 évvel.
  • n003
    #161637
    csak más dolog 10k emberálományból válogatni meg más mondjuk amikor van kb 20 játékos abból 17nek azt mondja szar vagy húzz páblikolni és ott maradnak 3an de ők legalább eu-s szintű játékosok majd rájönnek hogy ez kevés és törlik a válogatottat a listából .. ez megy egy másik nézőpont...
  • Fujiryu
    #161636
    Szerintem egy coRDHA és VÉNY nyugodtan kiállhatott volna conquestben ha akar.Nem egy országnál van külön a kettő...
  • Fujiryu
    #161635
    Most had ne linkeljem már be a ti észbontóan elmés hozzászólásaitokat amiker válaszul nyomtok be minden embernek aki segítségért jön ide és utána hogyan örvendeztek rajta, hogy mekkora sztárok vagytok.Nagy sztárok vagytok akik semmivel nem jobbak annál akit fikáznak.Ugyan azokon a szar zsidós-buzis poénokon röhögtök két éve, vagy csítereztek és anyáztok és mellesleg körbe szopkodjátok egymás faszát, aki meg nem áll be azt kiutáljátok összetartás címen.Ennyit csináltok nem többet, nem kevesebbet áruld már el ebből mit kéne tisztelni?
  • n003
    #161634
    főleg hogy a nemzetközi fórumon mikor megkérdezték mért nem tud kiállítani 2006 mint kapitány egy csapatot (példánakemlítették a vény-t és a kórdát mint esetleges hátteret) az volt a válsza hogy ő mindent megpróbált de még válaszra sem méltatta senkisem :| .. és félreértés ne essék én tudom magamról hogy soha nem érnék fel egy válogatottsághoz szükséges szinthez mert se a tudásom se az időm nincs meg hozzá és ezt belátom
  • Fujiryu
    #161633
    Na igen.Az feltétlenül arcoskodás, hogy megmondják, hogy nem vagy elég jó ezért nem vágunk bele.Külföldön nem kell könyörögni ott elfogadják, hogy nagyképű a vezető és egy köcsög fasz és van is eredmény.Itt nem megy más mint a sértődés és a mutogatás.Nem azért nincs jó magyar tankos mert valaki nagyképű, hanem azért mert nincs olyan ember aki venné a fáradtságot a gyakorlásra.Pedig, ha a fele időt amit publicozik egy két ember gyakorlással tölteni, lehetne egy ütőképes csapat.Nem lehet úgy csapatot építeni, hogy csak akkor jó valaki ha mézesmázosan becsomagolva tálal és csak akkor csinálják meg ha valaki könyörög.Vannak helyek ahol erre nincs lehetőség.Ez már ezerszer el lett mondva, és nem is lesz megoldva egy jó darabig, mert nem lesz változás...
  • Metalmilitiakid
    #161632
    nemtom de ahogy én olvastam a HSZ ét serginek , nekem ez a HSZ ugrott be egyből a skilles , warozó emberekről
  • joebacsi
    #161631
    Pedig arra gondolt. Nem a vereséggel van a gond, hanem, hogy hála a nagyképűségnek már nem is létezik válogatott.

    Mivel ezért ott már nem lehet arcoskodni, ezért livius jön ide.
  • Fujiryu
    #161630
    Tekintve, hogy 1000 más módon meg lehet fogalmazni a nagyképűséget, nem hiszem, hogy noob véletlenül pont ezt akarta volna kifejezni amit írtál azzal, hogy megemlíti a válogatottat és belinkeli az esles linket...
    Sok mindent be tudsz magyarázni de ezt tök fölösleges...
  • joebacsi
    #161629
    mégis csak történt valami azzal a guminővel :)
  • HTS s3rg1nh00
    #161628
    én kérek elnézést amiért megint félreérthetően fogalmaztam.
    szóval a núb nagy valószínűség szerint arra próbált rávilágítani,hogy nem helyesli azt,ahogy a válogatott tagjai lenézik a közösség többi tagját,akik a)nem játszanak olyan jól b)nem is akarnak(hogy példának ne menjünk messzire,maradjunk a szűkebb házamon belül).
    nem is a lenézik a legjobb szó,csak ahogy írogatnak fórumra,mondjuk úgy a mindenki-szar-csak-mi-vagyunk-itt-az-istenek hozzáállást.
    ha meg nem,akkor én néztem be valamit.
  • Fujiryu
    #161627
    Hát a conquest csapatnak tényleg sok értelme van.Egyedül Kenny hozza azt a szintet amit járművekben el lehet várni, de ugye a mapok többségére tankos kell az meg nincs.Az meg hagyján, hogy infantryba is max olyan csapatokból lehet válogatni, akik ellen ha PCW-zünk és játszom én meg Bari akik havonta egyszer játszunk bf2-t akkor is négy mapon pörgetünk...Nincs értelme magyarországon válogatottról beszélni amíg csak 2-3 játékos van európai top szinten...
  • SigS
    #161626
    Túltöltötted baszki ...
  • havercsotány
    #161625
    ez nagyon gáz a fiam sírva kérte ,hogy kapcsoljam el
  • Landor
    #161624
    ugyan attól a csapattól :D
  • SigS
    #161623
    vendegDZ vagy mi mckenny kibasztak klánodból?

  • SigS
    #161622
    Ez jobb
  • HTS s3rg1nh00
    #161621
    a kulcsszó a lemaradt idézőjeles válogatotton van,és nem a skillen.
  • n003
    #161620
    nem erre céloztam .. sikeresen ezt is félreértetted :(
  • Landor
    #161619
    hagyd ez egy fasz. mindig is az volt
  • havercsotány
    #161618
    oké de akkor ne ugasson be a public elvtársnakb34
  • Landor
    #161617
    naná hogy sikeres lesz! :DD
    sőőt! :D jót röhögök rajtad hogy még évek után is ilyen mély nyomokat hagytam benned!: :DD