172092
  • mackosajt
    #161850
    Látom nem jött át a lényeg...

    Leírom ismét: QRVÁRA LESZ@ROM a STATOT, és egy ennyi idős játéknál pusztán a haverokkal töltött időt élvezem.

    1v1-nek mi a f@sz köze van a BF2-höz ami team gém?

    Ezt próbáltam megvilágítani, de látom az űberprohcgémerek megint nem értik...
  • Fujiryu
    #161849
    Kenny annyiban jobb hogy képes fejlődni és akar is fejlődni.

    1 éve megkeresett TS-en, hogy mondjak neki pár dolgot a helizésről. Nem igazán izgatott a dolog, de elmentem vele publicolni egy órára.Nem tudott többet egyikötöknél sem. Elmondtam neki az alapokat, hogy milyen beálításokat használok én, honnan tanultam, milyen fragmoviekat nézzen meg amiből lehet tanulni.És nézd meg hova jutott mások segítségével.Európa egyik legjobb helise lett, akit ti egyszerűen csak lecsítereztek.

    Azért jobb nálatok, mert képes felfogni, hogy van aki jobb nála és nem gyanusítgat...és nem utolsó sorban mer segítséget kérni...
  • Fujiryu
    #161848
    Nem egy játékoson múlik egy csapat sorsa.Nem tudom ki hitette el veletek ezt a hülyeséget.Az meg, hogy TI sértődtök meg a csapat helyett amelyikből kilépett, egyszerűen nevetséges...Amíg nem tudod az okokat ne itélj el senkit...

    és igen direkt használom azt, hogy TI, mert én NEM TARTOZOM KÖZÉTEK.
  • Livius
    #161847
    Játsz egy 1v1-et Kennyvel és rá jösz hogy nálad biztos jobb. Akár heliben akár infben.
  • mackosajt
    #161846
    Hu b+, ezt elég volt elolvasni.

    1 dolgot azért szeretnék neked felróni, hogy megint általánosítasz a "Ti" használatával, amivel ugyan semmi baj nem lenne, de hogy azt nem veszed észre, hogy te magad sem csinálsz semmi mást, csak folyamatosan ragaszkodsz a saját (olykor) hülyeségedhez.
    Kenny mitől jó játékos?
    Az milyen, hogy egy válogatottból valaki csak kilép? Milyen indoka volt rá?
    Sportban, olimpián szerinted ezt mivel szankcionálják? Kiközösítik, mert szarban hagyta a csapatot, még akkor is, ha tudják, hogy veszett volt az ügy, mivel az az ember is lehet ha nem a buktán gondolkozik, lehet a következő meccsen segíthetett volna.

    Sajnos mint "kezdő" és "kívülálló", meg "statláma" (bár qrvára leszarom a plecsniket, és a pontokat, nem véletlen tartok ott, ahol tartok, vagyis sehol... mert csak a "haverok" miatt megyek fel játszani.) tényleg azt látom, hogy nulla a közösség, de meglepő módon azoknál, akik űberprofinak nevezik magukat, aki verik a mellüket, hogy ezt+azt értek el. És (éssel nem kezdünk mondatot, de lesz@rom most) most akkor ennek örülni kell nekünk is? Nem jobb elenne arról pofázni ebben a kib@szott topikban, hogy gyerekek, lehet zúmolni, lehet win7 alól is játszani, nem kell új gépet venned, nem kell linkelgesd a statod, ne verd a melled rá, hanem menjünk arra a kib@szott "lőtérre" és toljunk egy rohadt gémet, utána meg üljünk be egy kocsmába, vagy grillezzünk egy jót, és közben legyünk részegek.

    Ha esetleg nem jön át, amit írtam, akkor bocs, nem kell reagálni rá.

    Jó éjt! Bújjatok már be b+ a csajotok/feleségetek/guminőtök mellé, és csináljatok valami értelmeset is, ne oldalakat írjatok tele midenféle egymásra fröcsköléssel (Ez rám is vonatkozik) PONT!
  • Fujiryu
    #161845
    ÉN úgy érzem eleget elértem ebben a játékban ahhoz, hogy ne kelljen magyarázkodnom. Eljutottam egy olyan szintre, a public játékostól aki a patchet sem ismeri, addig, hogy ha Európa top játékosai ellen játszom akkor sem kell szégyenkeznem. Nyertem magyar kupákat és játszottam izgalmas meccseken. Egyetlen percét nem bántam meg a játéknak.

    Jogosan mondjátok, hogy egy fasz vagyok, de ennek elég sok oka van. A magyar BF2-es közösség, nem tud mást csinálni, mint sarat dobálni és visszahúzni a másikat. Ezer dolgot fel lehetne sorolni, de elég csak az első infantry kupa döntőjére gondolni. Előtte ment a flém, hogy a JCSR azért nem akar VÉNY szerveren játszani, mert az RDHA szerveren fel van rakva nekünk a szerver oldali csalás. Ne legyen közvetítés, mert tuti visszaélnénk vele. Aztán amikor megnyertük a kupát ennyi jött az ellenféltől: "A mi ezüstünk jobban fénylik".

    Az a baj, hogy alig van egy-két csapat Magyarországon aki ne lenne annyira eltelve saját magától, hogy ne hinné azt, hogy aki jobb nála az nem csaló. Fel se merül benne az, hogy esetleg benne van a hiba és nem az ellenfél csal. Mert ő négy éve játszik és ilyen nincs. A játékosoknál ugyan ez. Aki lelő az tuti csal és a hitregem szar, nem én célzok rosszul.

    Kedvenc érvelésetek az, hogy azért jobb valaki, mert 25 órát játszik naponta. Elég sok ember aki magát fun gémernek nevezi, játszik naponta 2-3 órát publicon. Az egyetlen különbség közte és azok között akiket kockának neveznek, akinek nincs élete szerintetek, összesen annyi, hogy a "kockák" PCW-t játszanak olyan ellenfelek ellen akik jobbak náluk és fejlődhetnek az alatt az idő alatt amíg ti publikoltok. Nem baj ha kikapunk, nem baj ha nehéz behúzni egy zászlót, annál jobb a győzelem.

    Persze ezek után jön az az érv, hogy nem a sikerért játszik .Mégis a többség innen, ha vesztésre áll a csapata, vagy valakivel nem bír el publicon, egyszerűen lelép a szerverről. Nem elgondolkozik azon, hogy miben jobb a másik. Egyszerűen lelép és csíternek nevezi azt aki jobb nála. Nem képes fejlődni, hanem megragad egy szinten. Pedig, ha elgondolkozna kicsit, minimális energiabefektetéssel jobb játékos lenne. Ez a minimum energiuabefektetés egyszerűen annyit jelent, hogy nem adja fel egyből. Ez az amire a magyar játékosok nem képesek. Megragadnak egy kezdő szintjén és egymást éljenezve játszanak.

    Én eljutottam egy olyan szintre, hogy ha publicon játszom képes vagyok egy zászlótól kijutni amit 10en kempelnek és 3-4 embert infantryban lenyomni, egy sikátorban. Nem azért, mert űber jó a hitregem és 1 golyó egy ember. Nem azért, mert nem lehet lelőni és 2 tár kell belém. Egyszerűen azért, mert én nem egyből hasalok és nyomom a gombot, hanem fedezékbe megyek és saját magam juttatom előnyösebb pozícióba. Ehhez nem kell órákat gyakorolni, hogy ugorj be egy doboz mögé. Egyszerűen annyi kell, hogy elfelejtsed a hasalást.

    Taktika: Annyira szeretitek mondani, hogy ti ennyire teamwork, meg úgy teamwork. Ha valaki belinkeli a statját egyből fikázzátok, hogy semmi teamwork és menjen a faszba, mert ti jobban tudjátok, hogy szart se ér. Persze amikor ellenetek játszunk akkor nálatok sincs semmi teamwork. Még a jele se, annak a hatalmas teamworknek amiről itt regéltek. A mi oldalunkon annyi van összesen, hogy élesztjük a másikat és elmondjuk mit látunk. Semmi több. Nem szenvedünk, nem koncentrálunk annyit, hogy izzadjunk, ahogy egyesek próbálják beállítani. Egyszerűen képesek vagyunk megállni, hogy ne üvöltsünk a ventrirola minden alkalommal ha lelőnek, hanem elmondjuk hányan vannak és merre mennek .Ez a „teamwork” alapja. Nem az, hogy elkezdesz magyarázkodni, hogy nemadta, többen voltak és sírsz minden alkalommal, hanem egyszerűen a többiek számára hasznos információt közölsz. Az ilyen emberek teszik tönkre a játékot. Sokkal többet ér, ha nem nyomod meg a gombot, hanem magad anyázol egyet amit nem hall a többi játékos. Ez sem egy olyan dolog ami napi 10 órás gyakorlást igényel. Egy kis fegyelem ennyit igényel.Nem többet…

    MAGYAR VÁLOGATOTT:

    1.Normális helyeken úgy működik a válogatott, hogy emberek jelentkeznek csapatvezetőnek és aki az erősebb csapatot építi maga köré az lesz a leader. Nem publicherok szavaznak róla, hogy ki induljon egy fórumon. Az indul aki az erősebb csapatot csinálta, nem az aki nagyobb szurkolótábora van. Ez így működik ESL-en, CB-n más országoknál. Nem az öt legskillesebb ember.A LEGJOBB CSAPAT, mert lehet, hogy egy játékosnak van skillje, de nem ismeri a többieket és nem illik bele a csapatba. Ha valaki 4 éve együtt játszik a másikkal akkor az az eredményeken is meglátszik.

    2.Gondolom nem kell részleteznem, hogy a mostani csapat infantryban magasan a többi felett van ami kiállhatott volna, ezért infantryban az indulás joga az övék. Kár vitatkozni, hogy ezt meg azt bevehették volna. Nem tették, mert nekik van egy csapatuk ami működik.

    3.Conquestben nem kötelező indulni. Senki nem kötelezhető az indulásra azért mert tehetségesebb a többinél. Úgy beszéltek mintha a Dávidnak kötelező lenne elindulnia mindenben. Mindenki a saját idejét osztja be. Megpróbálták, de nem jött össze. Lehetett volna gyakmeccset játszani akár melyik magyar klán ellen, ahogy itt pár ember rávilágított, de ez nem működik. Vagy erősebb ellenfél ellen játszol, vagy sehogy. Gyengébb ellenfelet elverni 600-0-ra nem fejleszt senkit. Nem tudod felmérni, hogy a taktikád működik-e vagy sem, mert a reakciójuk messze elmarad egy top csapatétól. Pl hogy értsed. Játszottunk volna a coRDHA ellen és mondjuk a magyar válogatott tankosa szétkempeli valahonnan az ellenfelet és ezért azt hisszük működik a taktika és a pozícionálás, mert bejött egyszer. Összekerülünk egy erősebb csapattal a kupában aki valószínűleg a nagyobb tapasztalatnak és skillnek köszönhetően valahogy kiszedi a tankot, amiről mi eddig azt hittük, hogy azt nem lehet kiszedni és borul a taktika.Viszont ha kikapsz egy jobb csapattól tanulhatsz tőlük. Nem csak ellesel dolgokat az ő taktikájukból, rájössz arra is, hogy a te taktikádban mi a gyenge pont. Egy gyengébb csapat ellen tévesen méred fel az erődet. Anno a HEG-gel is játszottunk gyengébb magyar csapatok ellen és jó szórakozás volt, de nem fejlődtünk semmit, mert 40%ot nyújtva is nyertünk. Viszont amikor olyanok ellen játszottunk akik lepörgettek, azoktól ellestünk pár dolgot amit a saját taktikánkba beépítve azt jobbá tettük és kivettük azt ami nem vált be. Szerintem a gyengébb gyakpartnerek miatt buktuk be a 2006os NC-t. Nem egy embertől hallottam, hogy a meccs első percében borult a taktika és ott álltak ötlet nélkül, mert azt hitték onnan nem jöhet baj .Gyengébb ellenfél ellen max szórakozni lehet, de tanulni nem.

    4.Dávidot hibáztatni felesleges. Nála több tapasztalattal szerintem Magyarországon senki nem rendelkezik egy csapat menedzseléséről BF2-ben.Nem véletlen, hogy hazánk egyik legnagyobb szponzori háttérrel rendelkező multigamingje támogatja.A GIGABYTE sikere és az, hogy Európa legjobb játékosaival játszik együtt már lassan 2 éve(Giz,Tomesch,Tigershark, mind a saját válogatottjuk oszlopos tagjai).Az összes top csapat hetente cserélődik, de ő képes 5 különböző ország játékosait összetartani több éven át. Szidhatjátok amennyit akarjátok, nevezhetitek gyengének és akárminek, mert utáljátok, de ettől még ez nem változtat azon, hogy azt amit ő elért, egy olyan dolog amit más nem fog elérni. Amit elért az Európában egyedülálló és semmiképpen nem lebecsülendő és fikázandó. Egy olyan dolog amire büszkék lehetnétek, ha a saját egótokon túl is látnátokNem tudjátok/nem értitek mit miért csinál és ezért lenne hülye? Hidd el nálatok ezerszer jobban átlátja a helyzetet.

    5.Magyarországon 4 aktív játékos van aki felér az európai top szintre:
    Dávid,Matt,Livius és Kenny.Atwe meg inaktív.Nem tudom Mano kikről beszélt, mint 3 biztos válogatott tag a Hordából, de amikor Sebiékkel beszéltük a dolgokat a VÉNYből merült fel 3-4 név(Kegyetlen, Fityo,Colonel...)Máshonnan nem.

    6.Hogy értsétek miről volt szó.Ott volt Sebi, Matt, Livius, Atwe akik európai top szinten játszanak és ismerik a taktikákat és az apróbb dolgokat.Ott volt Kenny aki jól helizik és ott volt a VÉNY-ből 3-4 ember akiknek a tehetségével semmi baj nincs, mert jó reflexeik vannak, csak nem jtszottak olyan szintű csapatban ahol megszokták azt a csapatmunkát ami ezen a szinten kell. Állítom, hogy a felsorolt játékosok lőnek úgy mint Dávidék, azonban mégis mi nyerjük a warokat ellenük úgy, hogy én egy erősen középszintű játékos játszom és fregelésben elmaradok mögöttük, de ezt a hiányt csapatmunkával pótolom. Az egyedüli oka annak hogy mi pörgetjük őket 150+ nullára az, hogy náluk nincs meg az a teamwork ami a nálunk megvan. Nincs meg a fegyelem ami kell egy warra ezen a szinten. És ezt nem lehet 2 hét alatt begyakorolni publicozva. Sebiék ezt 2 éve gyakorolják és adják tovább többek között nekem amikor játszom velük. Amit ők tudnak azok értékes dolgok és a többségéről fogalma sincs azoknak akik azt hiszik értenek ehhez a játékhoz és itt hurrognak le másokat, mert ők klánban játszottak. Nem véletlenül KAPTAK PÉNZT azért mert egy csapatban játszottak. Nem véletlenül voltak és nyertek több külföldi lanon. Azért döntöttek Sebiék úgy, hogy kiszálnak a dologból és ráhagyják a VÉNYesekre, hogy ha akarnak induljanak el, mert egyszerűen nem 2 héttel a kupa előtt kell elkezdeni a gyakorlást. Az a meccs pont elég volt arra, hogy rájöjjenek, hogy esélyük sincs, míg infantryban van, ha azokkal játszanak akiket ismernek és együtt tudnak velük mozogni. A VÉNYesek lehetnek akár milyen jók, a heti egy gyakorlással nem tudtak volna úgy beilleszkedni a csapatba, hogy érdemi hasznát lehetett volna venni a tehetségüknek. Kenny bekerült a csapatba, mert neki van ideje gyakorolni és nem utolsó sorban van tapasztalata európai top klánok ellen.5 emberből áll egy csapat és kell egy csere.Arra ott volt a Bari és ÉN. Mind ismerjük egymást és együtt játszunk már több éve és jó csapat lett ez az infantry kupára. Az, hogy nem jött össze mert mások jobak az egy más tészta.

    7.A svédek ellen akik a legjobbak Európában, kikaptak. De rendesen helytáltak. Nincs miért szégyenkezniük.Akik le tudják pörgetni 188-0-ra a világ legjobbjait azokat kár akár mivel is dobálni hogy nem elég jók.2 kört nyertek, 2-őt vesztettek .Amcsiktól akik a svédektől épp hogy csak kikaptak, egy szoros meccsen vesztettek. Inkább büszkének kéne lennetek, hogy nem 700-0 ra lepörögtek, mint akár melyik másik felállás, hanem közel voltak ahhoz, hogy megverjék őket. Nem szidni és anyázni, hanem szurkolni és segíteni kéne. Egy olyan csapatot ócsároltok, amelyiket a játékosai alapján Európa legismertebb játékosai a dobogóra vártak.

    8.Valószínüleg Davidnak volt oka kilépni a csapatból.Nem tudom mi, de ha akarja megosztja velünk ha nem akkor nem.Nem tartozik elszámolással senkinek.Nem lehet tőle elvárni, hogy vigye a csapatot és ha kudarc van elviseljen minden szurkálást és sunyi alattomos szervezkedést(megjegyzem ez eddig csak szerintetek kudarc.szerintem emelt fővel lehet viselni).A csapat nélküle is messze jobb akár melyik formációnál szóval erről kár vitatkozni.Kár arról vitatkozni, hogy ezt meg azt vegyétek be a csapatba, mert ti se veszitek be Kennyt a csapatotokba pusztán azért mert skilles.Nekik miért kéne?

    Az a baj veletek, hogy nem vagytok képesek felmérni az erőviszonyokat. Nem tudjátok miről beszéltek amikor gyakorlásról beszéltek. Egyáltalán nem értitek, hogyan kell egy válogatott szintű csapat ellen játszani. Nem akarok lenéző vagy nagyképű lenni, de ti eddig egyedül a vesztes oldalon voltatok olyan csapatok ellen akik ellen most Dávidék játszanak és így osztjátok az észt, hogy hogyan kéne csinálni ezt meg azt és akkor minden jó lenne. Ti is felnőhetnétek és szembenézhetnétek azzal a ténnyel, hogy nem lehet másokat rugdosni, hogy menj és játsz mert a magyar csapat így meg úgy. Menj és játsz te, mutassad meg, hogy te vagy a jobb, de ne arról beszélj, hogy mekkora szarul csinálják, amikor nyíltan hirdetitek, hogy ti nem akartok komolyan BFezni. Ha nem akartok komolyan játszani, akkor a komoly meccsekbe se szóljatok bele. Kibicnek kuss, ahogy mondani szokták. Nem hiszem, hogy az, hogy végigjátszik egy változatlan team 6 meccset és mindben kiszop 700-0-ra az jobb lenne annál mint, hogy két vereség után egy ember kilépése miatt meggyengült csapat játszik. Még mindig eredményesebbek mint akár melyik másik 5ös.
    Jó lenne ha végre befejeznétek ezt az értelmetlen flémelést.Nem vagytok olyan pozícióban, hogy akár mit is mondjatok. Senkit nem tiszteltek, csak saját magatokat ezért ti sem érdekeltek többet. Egy vicc, hogy egy személyes sérelem miatt kell itt sértegetni Sebit és minden hülyeséget összehordani róla…

    Nagyon menő közösség vagytok. Van egy két hangadó ember aki elérte 4 év alatt, hogy aki belép ebbe a fórumba, az segítség helyett ha szerencsés csak annyit kap, hogy nem küldik el a picsába azonnal. A hatalmas érvetek, hogy a játékról nem lehet beszélni, mert már mindent tudtok róla elég szar. Az itt fórumozók többsége nem mer segíteni, mert fontosabb neki, hogy akik irányítják őket, ne szóljanak be nekik.

    Olyan emberek írnak ide és örvendenek köztiszteletnek akik képesek leírni, hogy „Szopd ki anyádbúl az alvadt gecit” és buzizáson és értelmetlen poénok beírásán kívül semmit nem csinál. Ők örvendenek itt köztiszteletnek. Ne várjátok el, hogy azokkal akik képesek így viselkedni akár mennyi tiszteletet is mutasson valaki. Nem érdemel több tiszteletet az sem aki bólogat az ilyen megjegyzésekre. A szomorú az, hogy a topik többsége az utóbbi kategóriába tartozik. Persze lehet azt mondani, hogy viccnek szánta, de vannak dolgok amivel értelmes ember nem viccel.

    Nem csináltok ti se mást mint lenéztek másokat. Áruljátok már el, hogy aki tud játszani ezzel a játékkal az miért egy impotens buzi, aki egész nap egy sarokban csorgatja a nyálát? Egyedül azért gondoljátok ezt, mert nem vagytok képesek elhinni, hogy egy ember aki a való életben minimum olyan sikeres mint ti, az máshol is legyőz titeket. Ti vagytok ennek a fórumnak a legalja és erre büszkék is vagytok…

    Tisztelet a kivételnek…Mindenki azt vegye magára ami rá vonatkozik…
  • McKenny
    #161844
    GL
  • McKenny
    #161843
    ma nem rég játszottunk pcw-t Ukrajna ellen - Nyertünk
    igaz nem team hungarival, de akkoris mind a 4 körbe én voltam a top fragger:D1,2.
  • Landor
    #161842
    nem baj, majd intézünk egy kis belső szabotázst
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyik klántagunk apehos XD

  • Beers
    #161841
    Akkor priviben :D!
  • havercsotány
    #161840
    bizonyisten:)

    Címet nem írok mert fuji( )rámkűldi az apekot
  • HTS s3rg1nh00
    #161839
    pazdet írjál címet is,ha arra járunk benézünk
  • Zerénd
    #161838
    Béef szkénnek ingyensőr lesz? :D
  • Bala10
    #161837
    hajrá!
  • havercsotány
    #161836
    Jó estét ma nyitottam meg vendéglátó egységem és dög fárasztó és sokáig vagyok nyitva, mert az emberek sokáig söröznek ,ezért az itteni magasröptű eszmefuttatásaimmal nem fárasztok többet senkit:)(csak néha néha ) további jó béefezést
  • coRDHA AGET
    #161835
    Ó thx! Kerestem már :) Csak hiányzik belőle a kötőjel AGE-T...
  • CopyKing92
    #161834
    faszomat :Ð
  • CopyKing92
    #161833
  • CopyKing92
    #161832
    én LAm@k os vok :Ð
  • Zerénd
    #161831
    Egyesekkel az a baj, túl komolyan veszik a játékot, és ha esetleg prok is benne, azt hiszik a kishüJék, majd a lányok pisilni fognak utánuk.

    De van számukra egy rossz hírem! Lányok nem fognak ezért pisilni utánuk, hanem hugyoznak vagy szarnak arra, milyen prok béefben, mert csak egy kis hüJegyerek kockák!
  • Livius
    #161830
    Szerintetek miután itt mindenki szarik mindenre, akkor mi hogyan állunk ehez hozzá? Sokan itt most tudták meg valószínű hogy már rég megy az NC. Valaki még gondolom nem is hallot arról hogy megint van. Volt live stream azt is csak ide beírta valamelyik CoRDHA tag aki legalább figyelemmel követte a dolgokat, de semmi hírezés a két űberpró BF2-es weblapon. Az egész közösség ha nagyban szarik erre az oldalára a játéknak, akkor mit kéne elvárni, majd meghalunk értetek? BFHQ.se leaglább így kéne egy közösségnek hozzá álni ehez a dologhoz, és talán lenne eredmény is a játékban, és most nem a plecsni gyűjtésre gondolok ami még mindig csak nálunk megy ezerrel.
  • Beers
    #161829
    Veszíteni is tudni kell, sajnos van pár ember aki nem tud!
    Kifogást találni a legkönnyebb és persze mindig a másik a hibás!
    Valahogy ehhez kellene felnőni és nem az überpro-t játszani mindig!
  • Drang
    #161828
    Üdv!

    Nem akartam bele menni a dolgokba, de asszem megfogtad a lényeget. Ezek az arcok itt villognak, hogy mekkora pro-k aztán a lehető leglámább módón bealázzák a magyar címeres mezt. Nemcsak nyerni kell ám tudni, meg a mellünket verni, hanem a vereséget is méltósággal kell viselni. Ettől leszel jó játékos nemcsak attól, hogy fejeseket osztasz le az ugribugriban...

    Amúgy meg az alapvető probléma az az, hogy Dávidék azt hitték egyedül megoldják a dolgot... hiába ajánlottunk segítséget a felkészülésben...
    Gondolkodjatok csak egy kicsit, miért pont a svéd válogatottal kezdtétek a felkészülést? lol, mit vártatok egy kevésbé össze szokott 8v8-at elvétve játszó gárda majd leveri a veséjüket????
    miért nem egy anti-nti meccsen ahogy régen ment- vagy egy gyengébb válogatott csapat ellen (pl:cseszkók) kezdtetek? Nem kell rá válaszolni, mert nincs rá értelmes magyarázat... nem értetek a conquesthez, mert ahhoz nem 5 ember kell... azt nem is mondva, hogy némi szervezéssel átgondolással jár, hogy hogyan készíts fel egy csapatot egy tétmeccsre... (gyak->pcw->gyakmeccs->(felpörgető meccs)->éleswar)ha Dávid leszállt volna a magaslóról és az összefogásra koncentrál talán nagyobb sikeretek lett volna... de nem okoskodok, így utólag... mentségéül szóljon a csapatotoknak, hogy egy üresfejű 17 éves suhanc vezette, aki együttműködésre és megfontoltságra még képtelen... csak azaz egy elszmorító, hogy kicsit sem tanult a tavalyi Ntből... mert ugyanez történt... egy dolgot azért elvárnék a magyar scene nevében, kövessétek meg magatokat, mert ezt elkúrtátok, nem kicsit...
  • GamerKing
    #161827
    Kedveskéim!

    Úgy látom még mindig a "bizonyítvány-magyarázásnál" tartunk...
    Lássuk csak hogy mi is történt és maradjunk az idei évnél, bár tavalyi szereplés is megérne egy misét. Kiírtak egy nemzeti kupát az ESL-en, ezek után viszonylag hamar, alakult egy csapat (volt rendesen kapitánya, tagok, meg minden egyéb kivéve a scene-en belüli széleskörű támogatottságot) csupa klasszis játékosból, akiknek mesébe illő skilljeiknél már csak az arca volt nagyobb. Gondoltak egy szépet és kihívták egy próbajátékra svéd válogatottat (ugri-bugri infantry nyulaktól, akik mint később kiderült saját bevallásuk szerint sem nagyon konyítanak a conquest-hez, zseniális ötlet volt), orbitális meglepetésre a svédek nagyon kedvesen egy zakót adtak ajándékba, minekutána a cq csapat meg szűnt létezni (ill pontosabb ha úgy fogalmazok hogy halvaszületett :( ). Sebaj gondolta a scene fele, majd infantry-ban megmutatják a mieink, hogy milyen is a magyar virtus. Hát megmutatták, megint, újra ugyanúgy... Csak gratulálni tudok hozzá!!!

    Vajon mire lett volna szűkség ahhoz, hogy ne dőljön be ez a csapat (magyar nemzeti válogatott, mondjuk a válogatott szót kicsit erősnek érzem itt, ismerve az előzményeket)?

    Először is, kell pár olyan ember aki a hátára veszi az egészet, értsd:
    kihirdeti a szándékot, aztán levezényli a jelentkezéseket, végül megtartja a válogatást. Ezeknek az embereknek nem feltétlenül kell játékosoknak lenni (sőt, érzelmi kötöttségek miatt talán szerencsésebb ha nem is játszanak, ezzel a szervezés részét függetleníteni lehet a szerepléstől értsd: csapatkapitány nyertes meccs után istennek képzeli magát, zakó után meg besérül/durcáskodik és kilép a csapatból), a lényeg hogy összefogja és végigkísérje a csapatot. Ez a csapat lehetőleg 1,5-2-szer annyi tagból álljon mint a lineup (gondolom nem kell magyarázni hogy ha Vérpistike 1 eltöri a karját, és Vérpistike 3 vakbélgyulladást kap, akkor jó ha van Vérpistike 7-8-9-10 esetleg 11 hogy meg legyen a létszám) és ne legyenek híján az alábbi képességeknek:
    - megbízhatóság (nagyon fontos dolog, talán nem kell magyarázzam)
    - kitartás (sajna manapság nem túl elterjedt dolog, ami tulajdonképpen valami olyat jelent, hogy ha valamit elkezdesz, akkor azt végigcsinálod, így vagy úgy de a végigviszed, még ha fáj is, még ha minden meccsen szarrávernek akkor is... emlékeztek a jamaicai bobcsapatra? az 1988-as Calgary téli olimpián? no comment...)
    - csapatjátékra való affinitás (sajnos hiába jó játékos egy beckham, és hiába építesz egy csapatot a klónjaiból, ha mindegyik klón végig csak önzőzik és soha nem passzol akkor az csak idióta törzszülöttek szerencsétlenkedése lesz)
    - skill (elég összetett dolog, jómagam nem szívesen értékelek senkit)

    Az a gond, hogy mai rohanó világunkban (posztsystemchange) az egók óriásira puffadtak, az arcok ezzel egyenes arányban szintén (bár lehet hogy inkább mértani haladvány szerint...), már nincsenek jóízű viták, kellemes flémelések, legfőképp a "havalaminemtetszikrögtönanyázokám" meg a "núboklámákszaroksenkivagytokénmegakirálycsászár", ez unalmas. Unalmas, csonkigrágott, agyonismételt stb.-stb. néha már azt gondolom, hogy a bf2 scene 80% mongolidióták gyülekezete (legnagyobb tiszteletem a kivételeknek, mehet e vállveregetés, kevesen vagytok és bocs, de aki azt gondolta ez most neki szólt, azok 2/3-át ki kell ábrándítsam :P)

    Végkövetkeztetés:
    Hungary - BF2 2009 csapat tagjai az idei évben abba a szerencsés helyzetbe kerültek, hogy képviselhették kis hazánkat egy nemzetközi tornán (nagy dolog, rengetegen vágynak rá hogy egy ilyen versenyen ott legyenek), aztán hipp-hopp (számomra gyakorlatilag ismeretlen okok miatt) feladták (betűzöm F-E-L-A-D-T-Á-K) egy ilyen márvű versenyben aki feladja, az nem való oda (ezt is betűzöm: N-E-M V-A-L-Ó O-D-A) tetszik érteni? függetlenül skilltől, arctól, ismertségtől, egótól, jófejségtől, mert azok nagy része, akik csak a lelátókról izgultak a csapatért, drukkoltak és lelkesedtek nem adták volna fel...
    Szal kedves nem oda valók!
    Nem kell itt magyarázni a bizonyítványt, tologatni a felelősséget vagy maszatolni a történteket, nincs szűkség mosakodásra, sem bűnbak keresésre, a tények magukért beszélnek... Ez a csapat élükön rajongásig tisztelt kapitányukkal ALKALMATLAN volt a feladatra (pedig nagy volt a bizodalom az ifjú titánokban), a minimum amit ezek után elvárok hogy ha a jövőben kiírnak egy megmérettetést akkor ennek a leszerepelt csapatnak a tagjai nem regisztrálnak magyar nemzeti csapatot és önjelölt kapitányként meg szervezőként sem lépnek fel, maximum jelentkeznek ha szeretnének részt venni, értem!?

  • mackosajt
    #161826
    Ez kicsit olyan, hogy gyerekek, sz@rok vagyunk, qrva nagy volt a zakó, szopjatok egyedül, vagy keressetek magatok mellé valakiket, mi rátok hagyjuk a sz@rt...

    Nekem így jön le ez, hogy kiléptetek a nagy válogatottból...
    Be is b@szna, ha mondjuk az olimpián egy csapat fele így vélekedne...
    És még te jössz ide oltani a többieket. Grat!
  • Herold
    #161825
    Igen, az már majdnem PoE.
  • Landor
    #161824
  • Metalmilitiakid
    #161823
    még mielőtt belekötnél ez publicon szokás :D
  • Metalmilitiakid
    #161822
    én arra gondoltam , hogy van a szokásos dolog , hogy mindenki repked valamivel , de földön senki nincs , ergo nincs zászló húzó ember , a másik csapatban vki 1 szál favval körberohan berángatja a zászlót oszt kész , na ilyenkor szokás inkább kiszállni a repülőből/heliből és zászlót húzni , mert hiába van freg ha lepörögtök
  • Livius
    #161821
    Szerinte inkább áldozd fel a helit amivel persze belehet védeni egy flaget teljesen egyedűl. Van itt skill, meg rutin látom.
  • HTS s3rg1nh00
    #161820
    világos,Greg meg 3x lő le miközben kint szarik a wc-n és távirányítással vezeti a helit.
  • McKenny
    #161819
    barom vagy, szted ha a helimmel szarrá lövök mindent úgy nem könnyeb behúzni a flaget?
  • Livius
    #161818
    Bocs Forgotten Hope 2 Nations cup volt.
  • Livius
    #161817
    Jah és azzal a POE2-es válogatott szerepléssel mi lett? Megnyertük, tudtommal highok vagyunk a modokban, mindenki azt nyomja már.
  • Livius
    #161816
    Most itt volt a lehetőség. Mi megmontuk a public svéd csapat elleni zakó után, hogy mi nem látjuk értelmét az indulásnak, és mi vagyis, David, Matt, Bari, Fuji, Én megmondtuk mi kilépünk a conquestből. De mondtuk a VÉNY-eseknek ha akarnak még folytathatják akár veletek is. Hát nem folytatták mert ők is így látták a helyzetet.
  • n003
    #161815
    a legnagyobb probléma hogy ezt 2-3 ember döntötte el hogy nem kell válogatott és ezzel mutattátok ki igazán mennyire leszarjátok a többieket

    2006 az előző nationcup kapitányaként az első ruha után egyszerűen kilépett a csapatból és mivel csak neki voltak jogai a többiek baszhatták a rezet ... szerinted ez a többiek szemszögéből nézve mien érzés lehetett??
  • OrionHungary
    #161814
    te vagy az ügyvédje, szóvivője vagy csak jöttél helyeselni anyuka kedvencének...
  • Landor
    #161813
    igen!
    sok embernek ökölbe szorul a keze mr el33t fuji hozzászólásait olvasva
  • Livius
    #161812
    Ennyire fáj a színtiszta valóság?
  • HTS s3rg1nh00
    #161811
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082200464&no=161764]#161764[/URL]