172092
  • atomboy
    #161890
    En olcsobban szereztem nevreszolot... :)
  • Fujiryu
    #161889
    Hát hat kocka társaságában biztos én is kurva jól érezném magam csont részegen.Valahogy én 20 évesen eljutottam oda, hogy nem azt tartom menőnek, hogy egy üveg vodkát húzóra meg tudok inni és utána nem hányok...
  • endrodiz
    #161888
    vagy lelövöd a gazdit és kiszeded a nyakából :DDD
  • Fujiryu
    #161887
    Hát inkább hagyják abba, mint hogy egy olyan csapat játsszon akik nem tudnak semmit.Biztos menő lett volna ahogy a szuperkemény válogatott aki kikap a jelenlegitől 700-0-ra minden alkalommal amikor játszik, kiállt volna oda...Ismerve mekkora zsenik vagytok célozgattatok volna csítre minden szarra...

    Úgy beszéltek mintha ti nem lépnétek le sehonnan.Akár hányszor játszunk PCW-t, akár melyik csapattal valaki mindig lelép mert nem bírja...Persze azoktól biztos bírni fogja akik nálunk is jobbak.Vagy pl a coRDHA meccsről is szépen leléptetek.Azt meg had ne soroljam hogy meccs után milyen kifogásaitok voltak.Szar a szerver és stb...

    Miért nem csináltatok conquest csapatot? Mert nem érdekel titeket.Egyedül flémelni akartok.Maradjatok meg a publicolásnál, ahhoz értetek a válogatott dolgába ne szóljatok bele, mert nem vagytok döntéshozó pozícióban.

    Én úgy érzem inkább ne játszon a csapat, minthogy olyan emberek játszanak, akik OC-n 700-0-ra kikapnak egy horvát midskilles csapattól és ugyan úgy lelépnek a meccsről.

    Dávidékat meg hidd el nem izgatja a vereség.Én fenn voltam a Ventrilon az OC döntőn és hallgattam őket.Miután kikaptak tudod mit mondtak? Azt hogy a következőt megnyerik.Nem értik mi történt, de van ez így.Aztán ment tovább mintha mi sem történt volna.

    Amíg nem egy rakás kupac szerencsétlent képviselnének az NC-n, akik max annyit értek el, hogy a svéd publicon szereztek egy aranyat, akiket CSAK AKKOR ÉRDEKEL AZ NC, ha valakit BASZTATNI ÉS HIBÁZTATNI LEHET, amíg játszik a csapat LE SE SZARJÁK, semmi reakció, de amint valamit fikázni lehet egyből ugrotok és a KÖZÖSSÉLG egyből nekikesik. HAd gratuláljak nektek megmutattátok, HOGY TITEKET SEMMI SEM ÉRDEKEL CSAK MÁSOK BASZTATÁSA és a FLÉMELÉS, mert eddig semmi értelmeset és építőt nem mondtatok csak szeméályeskedtetek és aláztatok.

    EZ A KUPAC ÖNTELT EMBER AKI ITT VAN NEM ÉRDEMLI MEG AZT HOGY AKÁR HOL KÉPVISELJÉK...eddig azt mondtam, hogy az angolok után folytassák.De titeket képviselni, értetek játszani SENKI NEM FOG rajtatok kívül, ha ÍGY ÁLLTOK HOZZÁ MÁSOKHOZ.

    CSAK ELVÁRTOK DE SEMMIT NEM ADTOK.Mintha nektek a törődés alanyi jogon járna.

    El vagytok tévedve, de kurvára...
  • McKenny
    #161886
    Eléggé komolynak néz ki az a ház.Drágáért adták?
  • McKenny
    #161885
    "megbasszuk az xgx-et" Hajrá
  • joebacsi
    #161884
    20 rongy és a tied
    Figyelembe véve, hogy Gerzson izzadságcseppjeivel együtt lehet a tied ez nagyon jutányos ár :)
  • Ben007
    #161883
    nekem is kéne olyan dögcédula
  • joebacsi
    #161882
    Nem érdekelnek az ESL adminok, morálban ott vagyunk és ez a lényeg :)

  • joebacsi
    #161881
    nem
  • GamerKing
    #161880
    Uhh... Tököm Kivan...
    Kedves Fuji!
    Tegnapi litániádat így kezdted: "ÉN úgy érzem eleget elértem ebben a játékban ahhoz, hogy ne kelljen magyarázkodnom" aztán magyarázkodsz 3000 karakteren keresztül. Egy dologban egyetértünk, hogy ez felesleges, csak demagóg módon te e mögé bújva magyarázkodsz. Aki nem funkcionális analfabéta, annak azt hiszem nem okozott gondot felfogni/megérteni, hogy itt a probléma semmi másról nem szól, csak arról volt egy ilyen vagy olyan csapat, aki felvállalta (arról most ne vitatkozzunk hogyan) a nemzetünk BF2-ben való képviselését, majd (tök mindegy hogy miért) kitáncolt a buliból. Megfogalmazom máshogyan is hogy megértsd azt, amit 10 emberből 9 biztosan megért itt ezen a fórumon is, de sztem máshol is. Ez a csapat, feladta, visszalépett, kitáncolt, visszatáncolt. A kérdés persze ami mindenkit foglalkoztat, az a miért. Erre nem igen kapunk választ csak maszatolást, hogy pl. Dávidnak biztos megvolt az oka, meg hogy bla-bla-bla... Úgy vélem, hogy egy ilyen húzásra az embernek egy elfogadható oka lehet, az pedig a HALÁL. Lehet ezt magyarázni ahogyan akarod, de tény, hogy a csapat elhagyta a megmérettetést. Ez nonszensz!!! Láttál már olyat akármilyen országok-közti sportban vagy versenyben hogy a játék felénél az egyik csapat szinte szó nélkül hazamegy? Ez blama, kurvára égő, nem is tudok rá szavakat. Ha annyira elitgémersz ez a csapat, akkor hogyan juhattatok el eddig? Ha a csapatkapitány tényleg a jegjobb, menedzser meg annyirarodhatdul tapsztalt, akkor hogyan nem látta hogy ez lesz? (mert ezt tavaly egyszer már eljátszottátok) Ez a dolog a szellemiségről szól, hogy képviselhetjük a hazánkat, nem lehet megfutamodni... Azt hiszem az itt a gond, hogy azt nem fogod fel, hogy egy dolog a játékban jónak lenni, és egy másik dolog, férfiként helytállni. Csak ismételni tudom magam, nézzük a tényeket:

    - Alakult egy nemzeti csapat?
    - Alakult
    - Elindultak a versenyen?
    - Hátööö, csak infantryban
    - No és milyen helyezést értek el?
    - Hátööööö, ez nehéz kérdés, mert 3 mecs után eltűntek, vagyis feloszlottak, vagyis megszűnt a csapat, vgyhátizéöööö... De kurvanagy prók ám, európai szinten is elismertek...
    - Ez nagyon komolytalannak hangzik, szabad sírni?
    - Dehogy, ez az "ungarise-überpro-style", jobb ha megszokod, mert...mert...csak és kész!
  • mackosajt
    #161879
    olyan Fuji-s. Nem? :D
  • joebacsi
    #161878
    Szerinted nincs eredményünk.
    Olyan hullacuki vagy, hogy pöcs létedre szembemész mindenkivel, aki kicsit is máshogy gondolkodik.
  • McKenny
    #161877
    ph fórumba most nem rég nem tom mikor irta egy srác hogy azon a dome os cq szerón vmi only dragon os , nem szeret játszani mert túl egyszerű KIVÉTEL akkor ha van rajta vényes.. igen tudom 3 vényes ellen nehéz publikozni mert kegyetlen only jet meg gyusza only heli elég erős...
    Mindegyik publik heróóó...kiürítik a szerót egy fél óra alatt.
    Amikor a kordával játszotam ellenük war már az első kör felénél RAGE QUITOLTAK !!!!! több kör nem is volt... ennyit a publik skilről
  • McKenny
    #161876
    Ennyit érettségin nem irtam:)
  • McKenny
    #161875
    Ennyierővel Sydacot is belinkelhetnéd ő is nagy publik heró volt.
    Aztán kapott tőlem 1v1 be 20-0át.
  • Herold
    #161874
    12 %-os accuracy? Ennél még én is jobb vagyok.
  • Herold
    #161873
    Téged még nem sikerült, úgy látom.
  • 0Fritz0
    #161872
    Tajgetosz lájt.
  • OrionHungary
    #161871
  • OrionHungary
    #161870
  • endrodiz
    #161869
    Te egy kívételes ember vagy... Sajna a tapasztalatom inkább az, hogy ha megkeresek egy menő "európai top szintű" playert, hogy mutasd meg plíz, mit és hogyan kell megtanulnom? a válasz ált. : nem publicolok, nem érek rá stb....

    Lehet rosszul látom, de talán itt is "él" egy kasztrendszer, amibe csak úgy feljutni nagyon keveseknek sikerülhet. Ezért döntöttem úgy, hogy maradok a saját szintemen (publicláma kezdő :D ), de legalább nem szólok bele a "nagyok" dolgába.

    Egyébként a nagyelőadásoddal megleptél: nem gondoltam rólad, hogy ilyen normális is tuccc lenni... és zömével egyet kellett értenem (ezért biztos kapok majd, de lesz@rom)
  • Metalmilitiakid
    #161868
    ezt már megszokhattad volna hogy fuji nem tud szöveget értelmezni :D
  • Metalmilitiakid
    #161867
    ajánlanék akkor én is egy helist , ha már lehet , nem mondok semmit hogy milyen jó nézzétek meg utána vegyétek fel vele a kapcsolatot valahogy , ha kell segítek , szerintem egy próbát meg ér
  • mackosajt
    #161866
    Én se tőled reakcióban.

    Nem veszed észre magad mr.okostojás.

    A vizilabdásokat sem ismerem személyesen, viszont ott senki sem adja fel a válogatottságot önhatalmúlag ha kikapnak. Csak látom nem bírsz szöveget értelmezni.
    Lehet, hogy egyesek ahogy egyre tovább tanulnak, úgy lesznek egyre hülyébbek? Vagy ez nem mindenkinél jön elő...

    elüldözés... te nem akarsz elmenni innen?
  • OrionHungary
    #161865
  • JagFater
    #161864
    Mialófaszvanitt?
  • Rony94
    #161863
    Megvettem a Complete Collection-t, másodjára fel is sikerült telepíteni, aztán mikor csatlakoznék egy szerverhez (külföldi) akkor ezt írja ki: Your CD-key is not valid. Mi lehet a probléma?
  • havercsotány
    #161862
    Senki nem állítja az ellenkezőjét annak amit írtok. De mindegy mondjátok,mondjátok ha annyira hatást akartok elérni a publiclámáknál
  • havercsotány
    #161861
    kipukkant a guminő?
  • Zerénd
    #161860
    Nem csak attól jó egy játékos, hogy lefregel mindent te isten barma! Lehet mekeke nagyon jó helis, ha az összeférhetetlensége miatt egy faszparszt!
  • Zerénd
    #161859
    Valaki összefoglalná ezt pár mondatba?
  • Fujiryu
    #161858
    Először fel kéne nőniük.Az összes CB-s és ESL admin őket szarja le és nem minket akár mit csinálnak.A legszebb az egészben, hogy akármit hoznak ki ebből a hatalmas érvelésükből itt, nem érnek el vele semmit :)

    Marad nekik, hogy egy helyen van igazuk.Abban a topikban ahonnan minden embert elüldöztek saját magukon kívül...
  • Fujiryu
    #161857
    Ennél többet nem is vártam tőled
  • Livius
    #161856
    Ahoz hogy érdekeljen a válogatott legalább egy aktív csapat kéne neked. És azon túl meg valami eredmény is, hogy látszódjon az hogy oda beillesz. Ez ami nincs meg a magyar közösségben. Van egy pár akinek van csapata de eredményük semmi sincs sajnos. Pl: MC, THC, VÉNY, CoRDHA
    "ahogy te is... f@szkalap... " Mér mindig ez a vége mikor megmondjuk a mai a valós helyzetet? Talán nincs igaznuk?
  • mackosajt
    #161855
    ahogy te is... f@szkalap...
  • Fujiryu
    #161854
    "Magánéleted éld magad, csak nem látszik, hogy volna"
    "Szívesen játszanék űberprohc felségeddel is, ha leeresztené azt a qrvamagasanhordott orrát a publiclámákhoz"

    Megint csak a hülyeségek és a sértegetés...Le kéne már állni ezzel a szöveggel, hogy azért mert jól játszik valószínüleg egy nyomorék akinek sose lesznek barátai az életben.Ez egy hülyeség.Valószínüleg te is pont azért vagy az élet császára és egy kaszanova, mert BF2-ben béna vagy...


    "Érdekelne a válogatott, ha normális lenne a társaság,"
    - Gondolom akkor a magyar vizilabda válogatottnak is azért szurkolsz mert személyesen ismered őket...

    Semmit nem tudsz felmutatni ami az igazadat alátámasztaná, csak ez a nyomorék szöveg jön állandóan, hogy űberprónak képzeli magát, de sose lesz barátnője.Ez kevés és már unalmas is...
  • mackosajt
    #161853
    Érdekelne a válogatott, ha normális lenne a társaság, és nem csak azt csinálná majdnem minden űberpro, mint TI!

    Csak a fika megy, de az nagyon.
    nem 4-5 emberről van szó... seráfitty... látszik, hogy nem ismersz.
    Szívesen játszanék űberprohc felségeddel is, ha leeresztené azt a qrvamagasanhordott orrát a publiclámákhoz, és végig játszana egy kört is köztük, hogy végre tanulhassunk tőle... ó mester, kérlek... így jó lesz? :D

    Múltkor keni bent járt nálunk, majd kör vége előtt lelépett... kitartást mindenkinek... véletlen vesztésre állt a csapata, és helijük sem volt. Ennyi... van miről beszélni vele kapcsolatban?

    Magánéleted éld magad, csak nem látszik, hogy volna... mert mindig ide esz a fene, hogy megmondd a frankót
  • Fujiryu
    #161852
    Elég fura, hogy olyan embereket érdekel a válogatott sorsa akiket saját bevallásuk szerint nem is érdekel ez a játék, nem is játszanak még publicon se, csak az a 4-5 ember társasága kell nekik ami már eleve megvan.Ez nem csak szerintem egy paradox dolog...

    A magánéletemhez meg semmi közöd nincsen. Én nem vagyok Landor, hogy minden nőről aki szóba áll velem 3 képet közlök ebbe a fórumba...
  • mackosajt
    #161851
    neked is javaslom az előző hozzászólásomat!

    AMúgy nincs b+ barátnőd?