172092
  • GamerKing
    #161932
    Hihetetlenül demagóg vagy, de már-már szórakoztat :) Egyébként meg hagyd már abba a magyarázkodást és küldd ide az illetékest, mert ez már marhára unalmas, mosakodjon Dávid ha akar, mert elmondom kedves Fuji és Livius hogy eddig amiket írtok az mosakodás, így a vége felé agrasszív-mosakodás de mosakodás.
  • Livius
    #161931
    A második cq gyak után mi megmondtuk hogy abba hadjuk, mér nem folytattátok?
  • Fujiryu
    #161930
    Kenny sehova sem jutott volna el nélkületek, de tényleg...
  • Livius
    #161929
    Egyébként az ilyen amatőrizált teameknek köszönhetjük azt hogy minket nem vesznek figyelemne sehol európában. Vagy szégyenteljes a teljesítménye a csapatoknak, vagy sorra buknak le a cheatereik, most itt más játékra is gondolok.
  • Fujiryu
    #161928
    és a nagy kiállás conquestben hol maradt?
  • Fujiryu
    #161927
    Hányszor mondjam még el, hogy CONQUESTben ha akartok elindulhattok.Meg lett adva nektek a lehetőség.Bizonyíthattátok volna a helytálásotokat.De nem tettétek.TI MÉG EL SE INDULTATOK AMIKOR MEGTEHETTÉTEK VOLNA.Ott volt nektek a lehetőség.De eljátszani a nagyhalált és mocskolni Dávidot több eredménnyel kecsegtetett, mint elindulni conq 8v8ban...Dávid megadta nektek a lehetőséget egy saját csapat szervezésére, amivel ti nem éltetek.A CONQUEST NC-t TI KÚRTÁTOK EL NEM Ő

    Beszélhettek itt arról, hogy ti még akkor is játszottatok volna ha kikaptok és emeltfővel viselitek az egészet.De még ahhoz se vettétek a fáradtságot, hogy a csapatot megcsináljátok...Ezek után ne dobáljatok senkit kővel mert visszalépett...Ők legalább megpróbálták és közel voltak a sikerhez...
  • Drang
    #161926
    No comment... lol
  • Drang
    #161925
    Tényleg... bocs tényleg... a talpon lenni az ezt jelenti...
    Ekkora homályt... kit érdekel, hogy hanyadik liga, de legalább kiállunk és nem fülünket, farkunkat behúzva elsomfordálunk...
  • Fujiryu
    #161924
    Amikor ti az első OC-t játszottátok mi még az internetet se ismertük.Grat hozzá.De nézd meg, hogy 4 év alatt hova jutottak el ők és te hova jutottál el. 2 éve Dávidék európa élmezőnyében vannak, te meg hol vagy? Itt ezen a fórumon beszélsz arról, hogy neki kéne cipőtalpat nyalnia neked, mert te 8 éve játszol? Nem háborús anekdotákra van itt szükség, hanem arra, hogy játszani tudjanak.

    Ismételten mondom a conquest rajtatok bukott be.RAJTAD BUKOTT BE.MErt mint mondod te le tudtad volna szervezni, de mert megsértődtél nem szervezted meg a csapatot. Igazán menő arról prédikálni, hogy így hazafiasság meg úgy hazafiasság amikot te mondtad, hogy akkor szervezted volna meg a nemzeti csapatot ha Dávid leborul előtted

    Menjél már a tudod hova a hülyeségeiddel együtt...
  • DoctorStryker
    #161923
    Az lehet de akik a csoportba voltak azok benne voltak a top helyezetekbe...
    De legalább nem adtuk fel...
  • Livius
    #161922
    A másik meg hogy a válogatott tagoknak meg nem olyan csapatokban kell játszani akik a 3. ligákban indulnak mindenhol, mint ti.
  • Livius
    #161921
    Háhá ha nem linkeltitek be az ESL linket meg tettek hozzá megjegyzéseket akkor nem is lett volna flame. Ne hazudozzál már.
    talpon vagytok? Igen? Volt májusba egy ESL kupa. tudtommal kiestetek mint aszél az első fordulóban. Az meg siker szerintetetek hogy CB-én másodikok vagytok egy ladderban amiben már csak ti játszotok, és ladderban összes vannak 8-an?
  • GamerKing
    #161920
    Sajnálom hogy nem jut el az agyadig a lényeg! :(
    Engem nem érdekel az alvadt geci, meg hasonlók, neked sem kell a szomszédba menni egy kis anyázásért, a communitytől pedig nem várok semmit, nincs is sok dolgom velük, nem vagyok nagy fórumozó. Amikor viszont az NT-ről van sző akkor feléjük fordulok, mert mi mind együtt vagyunk az NT-ből az N. Nem rágalmaztam senkit, csak a tényekről beszéltem és most is ugyanazt mondom. Lehetsz akármekkora pro, meg játszhatsz akárhol, ha feladod, akkor még looser sem vagy, mert gyáva voltál ahhoz, hogy a végén kiderüljön hogy te vagy a looser. És tudod, mondhatsz te akármit erre a coRDHA nevű képződményre, meg anyázhatod Drangot is, de ettől még a tények nem változnak. Álmodozhatsz arról hogy ha velünk gyakoroltatok volna akkor abból nem tanultatok volna, mert 700-0 ra pörgettetek volna, de ez soha nem történt meg, szal ez a véleményed lehet, álmodhatsz ilyet, meg képzelődhetsz, ha megtörténik akkor lesz tény. Nem akarom szajkózni, mert ha másodikra nem értettétek meg akkor 100-ikra sem fogjátok. Helytállásnak azt nevezzük, amikor végigcsinálod amit elkezdtél. Feladtátok, nincs ezzel gond, csak akkor gyakoroljatok önmérsékletet és ne próbálkozzatok legközelebb is ugyanezzel a módszerrel, mint tavaly is. Elindulunk, visszalépünk, elindulunk, visszalépünk... Hagyjátok olyanokra, akik lehet hogy gyengébbek de végigcsinálják. Akár utolsóként, de lejátszva az összes meccset. Sztem ne tépjük egymás idegeit, ez szaros community nem érdemel meg titeket kedves ... (asszem HEG) uh. nem kell többet az NT-re elbasszátok az időtöket, játszatok csak a többi elit csapattal és akkor békesség lesz.

    Kenny te kis árulkodós!

    Felesleges volt leleplezned, mert korábbi hsz-ekben ez már amúgy is kiderült. Másrész megértem én a lojalitásodat a csapatodhoz, de annyit elárulok akkor itt a plénum előtt (hisz te szeretsz mindent a plénum előtt villogtatni) hogy ha Drang nem véd meg és áll ki érted, nem csitítja a tagságot, hogy kapj még esélyt, akkor az első meccs után elköszöntünk volna tőled, nem azért mert rosszul játszottál, hanem azért mert a TS-en csak a te sírásodat lehetett hallani, külön csatira kellett téged rakni a TS-en (egyrészt mert a többi nem hallott tőled semmit, másrészt mert azt mondtad leszarod mit pofázik a többi) hogy jussunk valamire, de mégiscsak ironikus, hogy végül a jótevődbe (Drang) marsz a legnagyobbat.
  • Fujiryu
    #161919
    Haggyad már.Drangék úgvy se értik meg.Az egyetlen amire vágynak, hogy Sebi a talpukat nyalogassa.Ezt sose kapják meg, szóval menni fog a flémelés...
  • Drang
    #161918
    Na erre még annyit, hogy nem kellek se én, se sturm ahhoz, hogy Dávid ellen hergelje a communityt, ugyanis a viselkedésével meg teszi azt maga is, meg te is, hogy a kis szócsöve vagy... Lehet alázni a coRDHA-t, lehet lámának, noobnak beállítani, de azt nem tudod elvitatni, hogy mi még mindig talpon vagyunk... Egyébként helyre kéne tenni a magatokat kedves überpro barátaim, ugyanis attól még hogy ezekbe a fene nagy klánokba játszottatok, attól a magyar válogatott nem ment előrébb... Én nem akartam ebbe belemenni, de sötétpápa, sturm, joe meg az RDHA már, akkor battlefieldezett, amikor ti még az általános iskolába jártatok... Az első OC-n sehol nem volt egyikőtök sem... az akkori csapatommal kezdtük el szervezni a válogatottat... nekem te meg Dávid ne okoskodjon a csapatszervezésről, mert fogalmatok sincs róla, sajnos ezt bizonyítottátok... Mert sem a te csapatodat, sem az idei/tavalyi válogatottat nem látom aktívnak Bf2 conq-be... ellenben a coRDHA-nál még mindig áll a zászló...
  • Fujiryu
    #161917
    Én se játszottam már 3 hónapja
    De mivel minden nyáron kocsmában dolgozom a májam akkora mint egy ház :)
  • Livius
    #161916
    És akkor most elmagyaráznám hogy mért hagytuk abba az Inf-et is. Gondolom nagyon a csoport beosztásokat se nagyon láttátok még. Két angol találta ki hogy legyen megint NC ESL-en. Így igazából ez hivatalos NC nek sem nevezhető, még a neve se az hogy Nation Cup, hanem Country Championship. Az ESL már fél évvel ezelött elindította a Nation Cupjait amik pénz díjasok voltak más játékban. Miután megláttuk mi a csoportbeosztásokat már láttuk hogy Vorty (aki szervezi az egészet esl adminként) csak nekünk akart kedveskedni ezzel a kupával. Köztudott hogy minket ingen csak utál, mint magyarokat mint Gigabyte tagokat. Figyelembe se vették a tavalyi szereplésünket ahol top8 ban bekerültünk, és érdekesen olyan csoportot kaptunk ahol nagy százalékra mindenki eltalálta hogy ebben mi vérzünk majd el. A mi csoportunkban csodálatosan összeraktak 3 olyan csapatot akik tavaly top8 ban végeztek, és mellé még USA-t akiről kiderült hogy nem publik válogatott, és még a Horvátokat akik most tudták elérni azt CB-n hogy 3 hétig elsők legyenek a ladderban. Ideális esetben a 4 csoportba 2-2 top8 as csapatot kellett volna elhelyezni, de hát nem ez történt. Már itt kezdett látszódni hogy igen nagyon jó lesz ez a Homemade kupa. Teljesen amatőren szervezték az egészet, háromszór is változtatták 3 nap alatt a kezdés időpontját, sőt szabályzatot hoztak hogy ki lehet egy országban benn ki nem, persze ezt a team UK-ban nem vették figyelembe, pedig van olyan tagjuk van aki Ír-köztársasági és köze sincs a UK-hoz. El lehet olvasni mekkora flamek voltak az elején, a Svéd kapitányt ki is tiltották ESL-ről, mert kicsit erősen beszolt Vortynak. Az USA elleni mecs után telejese fealadtuk, hogy velünk basztak ki direkt, és elment a kedvünk az egésztől. Bocs hogy egy ilyen homemade NC-én nem akarunk részt venni tisztességesen. Jah és a mapkiosztások is elég viccesek lettek conquest-ben is.
  • Fujiryu
    #161915
    "Ja és,ha megalázkodott volna Dávid és beismeri, hogy nem ért a conquesthez és hozzánk fordul, akkor talán még a válogatottat is megszerveztük volna, de ez nem így lett..."

    ahahahah- NO COMMENT
    szálj le a magas lóról és törődj bele, hogy az a szerinted 15 éves pattanásos suhanc, felépített a semmiből egy európai top csapatot amelyiknek olyan szponzorai vannak, amik kifizetik a külföldi lanozást és hardwerekkel látják el őket.

    Sértődj meg, de hidd el soha nem fog neked könyörögni, hogy csinálj egy nemzeti válogatottat...és az ehhez hasonló hozzászólásaid után, amivel egy éve bombázod, ne várj együttműködést...betűzöm, hogy értsd E G Y Ü T T M Ű K Ö D É S.
  • JagFater
    #161914
    Legyek a barátod? :-)
  • joebacsi
    #161913
    Ugyan, KK-hoz képest még szolid is az a hsz :)
  • joebacsi
    #161912
    Sokmindenki egészségére kellett inni, azt meg ugye nem lehet sörrel. Lehet nem helizünk olyan jól, nincs 25 óránk egy nap a játékra, ellenben inni tudunk, ez tartja egyben a csapatot már 2003 óta :)
  • werkfilm
    #161911
    nagy felbontáson vagyok de fáradásig kellett görgetni az egérrel mire túljutottam a mondókádon
    máskor 2 sorba plx
  • Drang
    #161910
    Üdv!

    Pont ez az amiről a legelső hszben szóltam. Az együttműködés hiánya... betűzöm, hogy értsd E G Y Ü T T M Ű K Ö D É S... Lehet, hogy szánalmasak vagyunk, hogy segíteni próbáltunk... Bocs.

    A gerinctelenségről úgy látom más az elképzelésed... lehet ez a korodból fakad... Amit itt leírsz az, azt bizonyítja, hogy Dávid és csatolt részei, ismételten gerinctelenül jártak el, ugyanis ha erről van szó, amit írtál Fuji, akor miért nem mondta egyből ezt??? miért jópofizik velünk, hogy oké majd játszunk wart, meg köszi a segítséget...
    A másik dolog... attól még, hogy überpro csapatban játszik valaki, nem biztos, hogy irányítani is tudja.
    Azt a szöveget nem t'om honnan vetted, hogy csak rajtam vagy a vezetőségen múlik a coRDHA összetartása, ugyanis mi egy közösség vagyunk 15+ stabil taggal. Nem pár ráérős suhanc (akinek apu megvette a topvasat, hogy ne a családot zavarja a gyerek...) aki együtt gatherozik/pcw-zik minden este 6-tól 2-ig, mert a valóságban csak egy gátlásos, pattanásos kis skiziod szűzbuzi, akivel még az osztálytársai sem állnak szóba...

    Ja és,ha megalázkodott volna Dávid és beismeri, hogy nem ért a conquesthez és hozzánk fordul, akkor talán még a válogatottat is megszerveztük volna, de ez nem így lett... Tudod nem szívesen mosom ki mások alól a szart...
  • Fujiryu
    #161909
  • joebacsi
    #161908
    ja tényleg, ú megint félrenyomtam...
  • JagFater
    #161907
    Engem nem kell hergelni, utállak én magamtól is.
    Bár én mindenkit utálok. :-)

    Dzsó: nyugodtan törölheted, gondolom az enyémet akartad. ;-)
  • Fujiryu
    #161906
    sötétpapa a Gamerking.Ennyit írt...
  • Fujiryu
    #161905
    Attól még nem lesz igazad, mert a community is utál engem...Igen leszarom őket.Hergeld nyugodtan ellenem őket, nem igazán érdekel a véleményük.Ez is csak téged minősít, hogy számít neked ezeknek a véleménye.Én válalom, hogy nem tartozom olyan emberek közé akik azt írják nekem, hogy szopjam ki az alvadt gecit a tudjuk honnan.Ez nem szégyen szerintem...

    Ha ezzel akarod lezárni a vitát akkor legyen.De pls alaptalanul ne rágalmazz senkit és törődj bele, hogy a coRDHA egy olyan csapat amelyik a baráti társaság miatt van együtt és ne higgyétek azt, hogy azzal elértek valamit, hogy basztatjátok a Dávidot.Nem tudom miért hittétek azt, hogy ha egy év basztatás után odaálltok elé és azt mondjátok, hogy segítünk, játszunk veletek, taktikázunk, de nem akarunk belépni mert nem akarunk veled közösködni, azt mondja majd, hogy jólvan, gyertek és játszik a coRDHA-val felkészülési meccset naponta, amit megnyer a csapat 700-0-ra és nem tanul belőle semmit, de lagalább 1 órát játszott veletek... Remélem egyszer túl tudtok lépni ezeken a sérelmeken, mert nekem nem úgy tűnik, hogy Dávid keresné/keltené a feszültséget kettőtök között...
  • joebacsi
    #161904
    véletlenül félrenyomtam :)
  • Livius
    #161903
    "gyakmeccs, taktika, meccsszervezés, külföldi EU szintű cq menedzser gyorstalapló képzése"
    Azthiszem ezeket nekünk felesleges megtanítani. De látom itt még nem eset le hogy mi vagyis Atwe, Dávid, Én, hol játszottunk conquestet. De előszőr még hagy mondjam el, hogy a magyar legnagyobb siker conqestben még mnidg a HEG tette, 2007 ben mikor Premierleagben csoportelsőként tovább jutott.
    Nah szóval mi itt játszottunk a [GR-OF]-ban és az Epsilon-ban. Az [GR-OF] vel CQ OC-t is nyeertünk 2008 ban, Epsilonnal meg minden conquest kupát megnyertünk itt. Azt hiszem ezekre a tánácsokra nagyon nekünk nincs szükség, hogy hogyan kell wart leszervezni meg ilyenek.
  • GamerKing
    #161902
    Emberek!!!

    maradjunk a kulturált vita keretein belül ha kérhetem! És seemi szűkség a habzó szájú fröcsögésre. Fuji, hsz-eiből nagyon jól látszik, hogy hogyan is áll ő a community-hez. Nem kell hozzá Csernus, a folyamatos "Ti" lényege, hogy ezt a "Mi" mondja, ami gyakorlatilag egy "Én" csak többnek akar látszani, egyértelműen elhatárolódik a communityt-től, van sok ilyen scoport az életben is, ált. valami felsőbbrendűség van a dolog, mögött. No mindegy, ez már nem érdekes, a lényeg meg az, hogy amit szerettem volna hallani, az elhangzott, kérdés hogy mennyire kompetens a személy aki leírta, no lássuk:
    "EZ A KUPAC ÖNTELT EMBER AKI ITT VAN NEM ÉRDEMLI MEG AZT HOGY AKÁR HOL KÉPVISELJÉK...eddig azt mondtam, hogy az angolok után folytassák.De titeket képviselni, értetek játszani SENKI NEM FOG rajtatok kívül"

    Akkor ezt túltárgyaltuk ugye?
  • Fujiryu
    #161901
    Tudod amikor a haverjaimmal vagyok nem akarok berugni.Ezért iszunk sört és nem iszunk töményet, mert azt csak húzóra lehet inni(kivéve a whisky, mert azt jó kortyolgatni).Ezért isszuk a töményet akkor ha bulizunk vagy welcomedrinknek.

    Nem titeket akartalak basztatni sry, csak ugye vannak páran itt a topikból akik hirdetik, hogy mennyi barátjuk van és hasonlók.Inkább nekik volt egy üzenet mint nektek :)
  • joebacsi
    #161899
    Ha ezt mind sikerült leszűrnöd a mondanivalómból, akkor tényleg van valami bajod :)
  • JagFater
    #161898
    Fogalmad sincs semmiről te szerencsétlen faszcibálú buzi...
    De tudod mit? Legyél te az 5 éves bf telibebaszott istenkirálya és itt is rohadjál meg. Mint ember, annyit sem érsz, hogy sydac cipőjéről nyalogasd a kutyaszart, de jó ez így. Csököttagyú faszkockáknak is lenniük kell. Különben kit küldenék én el a jó kurva anyjába? :-)
  • joebacsi
    #161897
    Ha ezt elmondanám, meg kéne, hogy öljelek :)
  • Fujiryu
    #161896
    Az meg a másik, hogy annyit mondott, hogy Ő nem játszik conquestben, de a VÉNY coRDHA játszhat ha akar.TE A NAGY MANAGERSKILLEDDEL miért nem hoztál össze egy csapatot ha ennyire a szíveden viseled?

    Elmondom miért: MERT nincs 8 ember akit TE össze tudnál szedni...Nincs értelme conq csapatról beszélni...
  • Fujiryu
    #161894
    Mint leírtam abban a hosszú szövegben, egy gyengébb csapat nem segítség mert semmi újat nem tud mutatni.Te és Sturm semmit nem tudtok a conquestről, de mert ugye tiu vagytok az egyetlen aktív magyar csapat, ti vagytok a legjobbak...A JELENLEGI LEGJOBBAK.

    2006-ban ott baszta el, hogy szóbaállt olyanokkal mint te meg Sturm.Akik el vannak telve maguktól, azthiszik tudnak játszani, tudnak akármi újat mondani.Egy felszálló helit nem tudtatok lekempelni a tankkal...Sehol nem vagytok conquestben...

    A jelenlegi EGYETLEN és legjobb magyar csapat leadereként, aki a VÉNYT is csak Kennyvel tudta elverni, mert ugye Kenny nélkül 600-0ra szoptok ki tőlük, állsz itt és vered a faszod, hogy Sebi nem állt veled szóba.Egyedül azért vezeted a legjobb conq csapatot, mert az az EGYETLEN conq csapat.Eu top szinten menedzselni...Nem az az eu top szint, hogy hetente játszol egy PCW-t külföldi top csapattal és kiszopsz tőplük, hanem hogy egyszer meg is vered őket...

    Örülnék ha végre felfognád, hogy TE SEMMIBEN NEM TUDSZ SEGÍTENI A CONQ csapatnak.Dávid, Livius, Atwe európa top conquest csapataiban játsott.Hidd el jobban értenek hozzá mint te.

    Azért mert nincs szüksége egy olyan ember tanácsára aki semmit nem tud mondani, az még nem gerinctelenség.Egyszerűen szánalmas amit csinálsz.Nem kerülsz vissza a csapatba, mert az is hiba volt, hogy 2006-ban a community nyomására bekerültetek.Igen.A 2006-os csapat tele volt olyan emberekkel akik nem illettek oda, mert a communityt szem előtt tartottuk...

    Sehol nem vagy hozzá képest és végre lenyelhetnéd, hogy a te magad által saját magadról kialakított kép nem valós.Nem vagy más mint egy európai szintem egy low-midskilles csapat vezetője, akik már 8 éve játszanak és nem TE tartod össze őket hanem a barátság ami köztük van. Elég nagyképű dolog aztmondani, hogy miattad van egyedül...

    Minek szóljon egy Communitinek amit nem érdekel?
    Vagy ami még fontosabb: TE MIÉRT CSAK AKKOR SZÓLSZ AZ NCRŐL ENNEK A COMMUNITYNAK AMIKOR LEHET FIKÁZNI? és miért vezeted őket félre?

    Nem Dáviddal van a baj hanem veled.Én anélkül is kardozok, hogy beszéltem volna vele, mert van annyira jó barátom, hogy amikor ilyen emberek mint te idejönnek és írogatnak róla valótlan dolgokat akkor megvédjem...Te vagy a gerinctelen nem ő...
  • JagFater
    #161893
    Engem, ami a legjobban zavar, hogy team hungary néven odatesz egy nagyanyám bugyogós nagyseggű picsát. :-)
  • OrionHungary
    #161892
    és fuji-n kívül ki a faszt érdekel mi történt veled?!! inkább menj oda apádhoz hogy verjen szájba 4-es erősséggel hogy tanulj egy kis tiszteletet
  • Drang
    #161891
    Respect...
    Figyelj Fuji, a srác lehet, hogy noname senki, de a lényeget mondja, nem oldalakon át maszatol...
    A személyes sérelmek szövegről csak annyit, hogy amiről csak fél információd van arról jobb, ha nem szólsz. Az idei NT kezdetén megkerestem Dávidot, hogy segítünk a cq csapatnak, amiben tudunk (gyakmeccs, taktika, meccsszervezés, külföldi EU szintű cq menedzser gyorstalapló képzése).Más kérdés, hogy asszem a tavalyiak után sem Sturm, sem én, még csak véletlenül sem dolgoztunk volna együtt vele a válogatottban, de minden támogatást megkapott volna tőlünk külső segítségként, elvégre a magyar színekért szerettünk volna valamit tenni, nem a flegma európaiszintűüberprocsávók jóérzéséért. Le se szarta a felajánlást...
    Ezt követően javasoltam neki, hogy a community támogatását is kérje itt sg-n illetve a 2 community oldalon... Nem tette, no comment.

    Hogy miért? mert egy gerinctelen figura (és ez abból is látszik, hogy nem ő védi meg magát, hanem téged küld ide kardozni, ill. a hátunk mögött flémel nem a "szemembe" mondja, ez elég férfiatlan dolog), szó nélkül qrta szét tavaly is, és idén is a válogatottat. És ez tény.
    Az is tény igaz, hogy figyelemre méltó teljesítményt hozott ki a HEG-Gigabyte csapatból, de az infratyiban volt, nem conquestben.
    Tudod, ha olyan jó menedzser, akkor a morállal is foglalkozik, mert egy nagyobb létszámú csapat összetartása nemcsak a teljesítménytől, meg a hardverektől, hanem a csapattagok lelkiállapotától is függ.
    De tudod mit rohadtul nem érdekel már az egész... Dávid2006 eltűnése... méltó befejezése egy amúgy is dicstelen korszaknak a magyar battlefieldben...

    Ha meg bajod van az SG-vel, senki nem hívott... Látszik, hogy nem voltál katona, ott jó modort neveltek volna beléd...