172092
  • HTS s3rg1nh00
    #161972
    Joe!elég volt!
  • JagFater
    #161971
    A bf nem, csak ez a gyökér istenbarma...
  • DoctorStryker
    #161970
    Ha el lett volna utána takarÍtva s valami jó sült volna ki belőle akkor hidd el hogy azonal jött volna, hogy vissza a csapatba s követelte volna a jussát....
  • Verzoo
    #161969
    Én iglával lőttem ki a tankot a Magyar Bajnokságon vagy hol a tökömbe és még az RTL is közvetitette
  • Drang
    #161968
    Figyelj mi csak Ulow faxlámák vagyunk azért... és azt se tudjuk mi az az a player id... meg mert nem tudjuk lelőni tankkal a helit... ezt akartad hallani???

    Inkább a klánunk ügyeivel törődtünk... úgyis kihagytatok az egészből minket... de mondtam már egyszer... nem igazán szerettünk volna Dávid után eltakaritani... amit hagyott...

    na és itt fejeztem be az egészet...
  • BEAST #161967
    Amugy mi ez az "ulowozas"? Utoljara ilyesmit cod kornyeken lattam, de nem hittem volna hogy az utobbi evekben a bf is idaig sullyedt. O_o
  • Drang
    #161966
    hát a sötét oldal elragadott végül

  • Fujiryu
    #161965
    Mond már el, hogy a Drang meg Te az tulajdonképpen mi ha nem TI? Nem fogom minden alkalommal azt mondogatni, hogy te meg Drang.

    Akkor másképp kérdezem, ha zavar a TI.Drang ha ennyire le tudta volna szervezni miért nem szervezte le? Miért csak baszogat amikor ő semmit nem tett le az asztalra?

    Személyeskedés.Valakit pattanásos 15 éveses nyomoréknak nevezni mi ha nem személyeskedés?
  • GamerKing
    #161964
    Olvasd vissza kérlek! Korábban írtam hogy le a kalappal, de látom annyira felpüffedt a fejed az idegtől hogy már a dícséretet is flémelésnek olvasod. Soha nem a játéktudásoddal volt a baj, ezt meg is mondtam neked, hanem hogy emberileg vagy ULOW. Ezt érted ugye? Nem szívesen írtok le ilyet de gyakorlatilag folyamatosan bizonygatod.
  • McKenny
    #161963
    Még ha első meccsen(ami nekem is az volt8v8ba) be is szoptam az eggyik oldalt ne felejetsd el a utána következő sok matchet nem egyszer volt ugy hogy én a légből kempeltem a HElIT,TANKOT,APC-t dragonon és ti meg nem voltatok kimenni alapról...ennyit erről
    Ha erre ezt is megcéfolod akkor berakok pár demót
  • McKenny
    #161962
    Megint te a publow bizonyítod igazadat...lol
  • joebacsi
    #161961
    Úgy kezdődött, hogy visszaütött, mi? :)
  • McKenny
    #161960
    Papa kezdett el engem!
  • Livius
    #161959
    Akkor a VÉNY-esektől kérdezzétek a többit, nekik mondtuk. Akkor ők se akarták folyattni veletek ezt, úgy néz ki.
  • Drang
    #161958
    Re!

    akkor sem szólt senki egyébként nekünk...
    de hagyjuk az egészet!!!
    Magyarázd csak a kis bizonyitványodat...

  • joebacsi
    #161957
    Próbaidősként nem az a feladatod, hogy lebaszd az általad bénának ítélt pléjereket. De mindegy is, végül kölcsönösen derült ki, hogy nem vagy jó nálunk, ami meg nem megy azt nem kell erőltetni, ezért be lettél ajánlva egy olyan csapatba, ahova jobban beillesz, több olyan srác van, akik napi 25 órákat játszanak :)

    Namost szerintem mi ezzel a magunk részéről rohadt korrekten jártunk el veled, erre te elkezded fröcsögni a vélt sérelmeidet, "ulow"-ozni a csapatot, folyamatosan negatív színben feltüntetve. Szerinted ez így rendben van?
  • GamerKing
    #161956
    Hagyd már abba ezt a TI vs. MI szövegelést! Én vagyok iss aki ezeket írom, jelen esetben függetlenül a klánomtól, ezért is használok egy másik nicket. Félre tudod tenni most az HEG/Gigabyte kontra mindenki más ellentétet vagy hagyjuk abba az egészet?
  • endrodiz
    #161955
    Innen lentről csak ennyi látszik:
    A MAGYAR ÁTOK a BF2-ben is érvényes! Hazánk legjobb játékosai egymást marják, fölöslegesen cséplik a szót... aki sikeres akar lenni, az meg megy valamelyik menő külföldi bandába jáccikázni...
    Vita, vita és vita amúgy magyarosan + az egymásra mutogatás: ismétlem -a legjobbak között. Hát ezért nincs igazi játék, community BF2 közösség...
    Szerintem...
    Mert én mindkét oldalt tisztelem a játéktudásuk miatt, mert sookkaalll jobbak vagytok nálam - bármelyiktekkel öröm jáccani(mert jobb nálam), csak épen majdnem lehetetlen, mert ha valaki kezdő hozzátok képest, azt lenézitek, ahelyett, hogy megpróbálná valaki felfejleszteni -> még a végén lenne valamiféle utánpótlás... bár ez már olyan régi game, kár lenne foglalkozni vele :(
  • GamerKing
    #161954
    Kenny!

    Mit buzizol te itt? Képtelen vagy arra hogy ne vigyél bele érzelmeket? Csak anyázva tudsz odamondogatni? Nem minősíteném... Ehhez a témához visszaidézek pár dialógust:
    Az első meccsen amit velünk játszottál, nem nagyon tudtál érvényesülni, mert az ellen rendszerint leszedett és utána nem tudtál felszállni. (ezzel semmi gond nincs, nem is basztatott érte senki ha jól emlékszem) csak te voltál a plafonon, és indult a bűnbak kereső rutinod ("nem én basztam el", "nem az én hibám" "ulow banda", "az ellen helis mekkora lúúúúzer, 1-1 ellen lezúznám" de ami a legjobban tetszett, az amivel engem akartál pocskondiázni "nem lehet mindenki waG") erre én azt kérdeztem tőled: "ha WarG lesz a commander akkor majd nem fogsz sírni?" erre bekussoltál...
    a köv meccsen tudtál érvényesülni, nagyon jól ment leszedted a helit, a földön is nagyon sokat tudtál segíteni, le a kalappal, nyertünk
    akkor beindult a "nemistudom milyen" rutinod, nyálaztál nekem hogy mindent visszaszívsz amit korábban mondtál és hogy jó voltam commandernek.

    Na most erről mit gondoljak? Hogy komolyan lehet venni amit mondasz? Nem, sajna pont nem erről van szó. Amikor nyerünk akkor te vagy az istencsászár (3 perc alatt kommentelsz ide az sg-re villantásként) ha kikapunk akkor arról nem te tehetsz hanem mindenki más. Már akkor is mondtam neked, hogy a csapat nem erről szól, együtt sírunk-együtt nevetünk...
  • Fujiryu
    #161953
    Még mindig nem mondtad meg, hogy ti miért nem szerveztétek le a csapatot amikor volt rá lehetőségetetk :)
  • Ben007
    #161952
    törölgető rongy megteszi? :)
  • McKenny
    #161951
    javaslom tegyünk fel egy egész match felvételt meglátjuk ki sír....
    tudom erre az lesz a válasz hogy akkor a külföldi ellenfelek rájönnek a taktikátokra....legutolsó waron eyeel is fent volt egy srác egyész taktik egyeztetés alatt és nem fért be a keretbe és az ellenséggel játszot.. amikor vki felfette a kérdést(Serox) hogy ugyebár tudja a taktikot akkor Krusken azt mondta rá hogy tök mind1 mivel minden mappon ugyan az a taktik nagyából főleg az aktuális Zataron...best team will win...
  • atomboy
    #161950
    175K a cel? :)
  • Livius
    #161949
    A ti hozzáállásotok is nagyon ott van a toppon. A kapitány szavazás utolsó napján jutott el hozzátok az hogy lesz a Copuntry Championship. Talán figyelemmel kéne követni a dolgokta nem, komolyabban? Jah és itt a lehetőség a megmérettetésre, indul új ladder CB-én, meg van 10 nap a jelentkezésre, lesz megint OC, lehet majd jelentkezni, ott az ESL vannak ladderek lehet jelentkezni, lehetne akkor valami aktivitást is mutatni a játékban, ha már itt a válogatott szereplésről álmodoztok.
  • BEAST #161948
    Jatszik meg egyaltalan valaki? :d
  • McKenny
    #161947
    lol nem tok irni ide?:D
  • McKenny
    #161946
    leirtam miről szól a korda warjain a ts? ez fáj? ha már a buzi papa hazduik hogy sirok ami igazábaól az hogy lebaszom a béna playereket...
  • GamerKing
    #161945
    Mint korábban elmés barátom rámutatott, ez a community le sem szarja mi történik, szal mi a szarért flémelünk itt? Mert még a tényeket sem vagytok hajlandóak elismerni feladtátok. Ezen nincs mit szépíteni, mindenkinek megvan az oka mindenre, de azt nem tudod máshogy magyarázni hogy nem álltok ki és a kapitány kilépett, ezen már kár is magyarázkodni.
    A community nem érdemel meg titeket, le sem szar titeket meg minket sem, uh. felesleges itt verni a nyálunkat, csak idegesítünk másokat, meg raboljuk a helyet az értékes HSZ-ektől. Ha komolyan gondoljátok az egészet, akkor kérlek valami beszámolót vagy állásfoglalást adjatok már ki ez ügyben hogy ne csak találgassanak az emberek, legközelebb ha ilyesmiben indulni akartok akkor vagy beszéljetek legalább a működúő klánok vezetőivel, ha meg csak magatokban tudtok ellenni, akkor ne sajátítsátok ki a lehetőséget ha kérhetem. Finoman és kulturáltan kérem ezt, nem szeretném ha a továbbiakban menne az anyázás, meg a személyeskedés.
  • Fujiryu
    #161944
    Ha megdobják a kocsidat sárral te is lemosod nem? Vagy csak azt mosod le amit te pakoltál rá, amit más dobál az maradhat?
  • Verzoo
    #161943
    Joe-nak ment
  • Fujiryu
    #161942
    Inkább mondjátok meg ti, hogy miért nem csináltátok meg a csapatot? Miért kértek számon olyan dolgokat amiket ti se tudtatok volna megcsinálni?
  • joebacsi
    #161941
    Ha még egyszer írsz belső dolgokról, főleg ennyire ferdítetten, komolyan mondom, megbaszlak. (#161935)
  • Verzoo
    #161940
    JóóóJóóó de ilyen sokáig????
  • Fujiryu
    #161939
    Ti kezdtétek.Most, hogy megkérdezzük, hogy ti az NC előtt amikor volt rá lehetőségetek miért nem csináltatok semmit akkor kussoltok és legyen inkább vége?

    egyedül a kilépett Dávidékat kellett pótolnotok.Az első gyakon amit Dávid szervezett ott volt a VÉNYből kb 8 ember aki ráért volna.Nekem megszakadt a netem és helyettem is beugrott valaki.Azt a 4 embert aki kilépett nem tudtátok pótolni amikor volt egy alap csapat? Erősen kétlem.Nem is akartátok pótolni.Meg se próbáéltátok.Arra vártatok, hogy az inf csapat bedőljön...és ez a baj.Egyedül flémelni akartok és mocskolódni és ez SZÁNALMAS...
  • joebacsi
    #161938
    Néha kell egy kis ilyen is.
  • McKenny
    #161938
    de egész eut bevertük egy lengyel sráccal 2v2 helibe :)
    infantriba ezt senki se birná megcsinálni még Dávid meg sztem a legjobb Raven se...
  • Verzoo
    #161937
    Joetata csinálhatnál már valamit mert a tököm tele ezzel a sok f@szsággal amit ide irogatnak......
  • GamerKing
    #161936
    :D Olvasd vissza kérlek! Már többször is lezártam volna de a lelkiismereted nem engedi meg, csak elkezded a mosakodást újra...
  • Drang
    #161934
    Inentől már télleg semmiről nem szól az egész... Be kéne ismerni, hogy nem ment a dolog és hagyni a fenébe, nem másokat sározni...
  • Fujiryu
    #161933
    Azért mert tudták, hogy úgy nem mennek semmire.Csak a szájuk jár, hogy ők megtették volna ha tudják...De még ahhoz is gyengék voltak, hogy 8 embert összeszedjenek.Dávid legalább megpróbált összeszedni 10 embert...A fél csapatot amit összehozott otthagyta de még így se mentek semmire.Hogy 4-5 ember kellett volna csak.Egyedül a szájuk nagy és flémelni akarnak...Ennek köze nincsen a kiálláshoz és hazafiassághoz...