172092
  • GamerKing
    #162051
    Hi-hi!

    Pár órát nem vagyok itt és lanyhul a tempó? Ugyan már emberek!
    Csapjunk a húrok közé! :) Nagyon örülök hogy közelednek az álláspontok. Külön köszönöm neked Fuji amit Dávidról írtál, nagyon olvasmányos gyakorlatilag egy CV-nek is elmenne, vagy kiváló szócikk lehet majd belőle a Magyar-BF-KI kicsodában. Azt még mindíg nem tudom megemészteni hogy nem nyomjátok végig az inf-it sem, de egye fene, abban igazad van, hogy senki sem törte magát annyira hogy betámadjon ezzel tieteket avagy Dávidot. Mindegy, ez a hajó már elment...
    Viszont hogy ilyen jól elcívódtunk itt egész nap remélem annyi azért tudatosult bennetek (vagy TIbennetek így biztos átmegy) hogy egy ilyen jellegű megmérettetéshez egyedül kevesek vagytok, hiába a skill. Uh. kérlek add át Dávidnak is hogy legközelebb ne átalljatok megkeresni pár embert, még ha ULOW is. Mert egy national vagy country jellegű esemény az mindannyiunk közös ügye és abban viszont nem értünk egyet, hogy ha mindenki elver akkor annak nincs értelme. Szerintem igenis van értelme, másrészről pedig soha sem tudhatod mi fog történni, maximum következtetni tudsz bizonyos keretek között.
    Annak külön örülök, hogy a pro-elit és a publiklámák + a mid-low (röhejes skatulyázás) játékosok között ma kilakult valamiféle kommunikáció, még ha flémnek is indult.
    Uh. ezennel az ülést berekesztem!!! (de ha nagyon akarjátok folytathatjuk :P )
  • Verzoo
    #162050
    Jó lett volna Aztán mikor megyünk már páblikolni te láma??
  • HTS s3rg1nh00
    #162049
    kiütött valakit te lámi...
    mondjuk inkább őt ütötték volna ki...

  • mackosajt
    #162048
    Mondtam én valaha, hogy nem jársz bulizni?

    Sör+meccs miért kötelesség? Ne amerikanizálódjunk már ennyire. :D
    Amúgy nem rossz, csak én inkább gumifüstöt szeretek érezni, meccset is inkább csak hallgatok, mert a köpködő, szinészkedő játékosok látványa nem túl gerjesztő. Női foci, bikiniben már az lenne.
  • Verzoo
    #162047
    Wazzeg nem elég, hogy telebasszátok ezzel a szarral a topikot még ráadásul 2x küldöd el
  • Fujiryu
    #162046
    Lehet ezért hiszitek azt hogy mi nem járunk bulizni.Mert mi a sörözést+meccsnézést nem nevezzük bulizásnak.Az egy olyan alaptevékenység amit európában minden férfinak kötelessége csinálni :)
  • Fujiryu
    #162045
    Én tegnap vizsgáztamés utána ittam.Ma pihenni próbálok, mert kb agyhalott vagyok :)
  • Fujiryu
    #162044
    Külön lett választva a kettő ezt felejted el.Ha akartatok volna csinálni csapatot megtehettétek volna, senki nem gátolt benne.Nem kell az infantrys résznek játszania a conq részben és vica-versa.A kettő megfér egymás mellett ahogy más országok csinálják.

    Infantry és conq között van különbség.Nem is kicsi.Ott a járműves embereken van a hangsúly.Sajnos magyarországnak egyedül a jó helisek adatottak meg.Igazi tankosunk és repülősünk sose volt olyan aki akár csak partiban lett volna mások repülőseivel.
  • mackosajt
    #162043
    Én megyek a főtérre bulizni, meg lehet tudósítanak a meccsről is.
    Lehet lesz sör is. Egészségedre!
  • Bala10
    #162042
    na, értelmezzétek egymás írásait, aztán húzás sörözni
  • Drang
    #162041
    Hidd el Fuji h. soha nem gondoltam magamról h. olyan jó vagyok...
    elfogadom a csapatom skilljét nem is mértem soha David2006-ék szintjéhez...
    amit utóbb irtál azzal egyetértek nehéz úgy szelektálni h. nincs egy conq csapat se...
    valszeg az lett volna a legjobb megoldás amit stryker is irt h. külön venni a 2 csapatot... de most már mind1...
    conq ill infantry hatalmas különbség...
    na az még megérne egy jó kis flémet...
    majd legközelebb... közben lemegy a nap is
  • Fujiryu
    #162040
    ...
  • mackosajt
    #162039
    Remélhetőleg tényleg csak magabiztosak és nincs tudásuk :D

    Meccs végére okosabbak leszünk.
  • mackosajt
    #162038
    Kikből van a foci válogatott?

    Önkéntesekből, vagy kiválasztottakból?

    Feladják egy vereség után úgy, hogy feloszlanak?

    Van egy edző, aki megmondja, hogy te+te+te.... de látja, hogy játszanak, nem csak úgy beugat látatlanba, hogy te sz@r vagy, nem kellesz.
    Akit meg kiemel, annak go edzeni, fejlődni. (mondjuk qrva szar példa ide a magyar foci, de ha más nincs...)
  • Fujiryu
    #162037
    Itt nem ilyen különbségekről van szó.Hanem mint a Brazil válogatott és a DVSC között.Vagy az Újpest és a Fradi között.Ritkán valami csoda folytán nyerhet a DVSC vagy a FRadi, de nem azért mert jobb, hanem mert szerencséje van...
  • joebacsi
    #162036
    A Zsófia is nagyon biztos még :)
  • Fujiryu
    #162035
    Ti fejlődtök.De őket kérdezd meg, hogy melyik meccsből tanultak többet: Abból amelyiken titeket elvertek, vagy abból amelyiken szorosan de kikaptak egy másik top csapattól.

    Ti is sokat tanultatok tőlük ezt nem vitatom, de hidd el, hogy ti sem profitálnátok egy nálatok gyengébb csapattal való játékból és eredményesebb ha az ember a saját szintjén keres ellenfelet aki ellen küzdeni kell, mintha egy olyan csapat ellen játszik amelyiket elveri 50%on is.
  • Fujiryu
    #162034
    1. Én sose anyázok.
    2. Azért mert 30 éves vagy még nem érdemelsz több tiszteletet egy virtuális világban mint egy 18 éves.Nincs jogod tőle megtagadni a tiszteletet.
    3.Fogadd el, hogy egy olyan csapatban játszol amelyik tehetségben és eredményességben nincs azon a szinten mint a DÁvidék csapata.Innentől kezdve kár vitatkozni.Azért voltatok benne a csapatban mert 8 ember kell a conquesthez.4 ember(Matt Dávid Livia Atwe) nem 8 szóval kitalálhatod, hogy az üres helyeket fel kellett tölteni.Nem azért voltál benn a csapatban mert olyan jó voltál.Egyedül azért, mert 4v8nál jobb 8v8ban kiállni és nincs kikből válogatni.Úgy, hogy egy csapat van magyarországon amelyik top szinten van és abban is több külföldi játszik nem lehet NC-ről beszélni.Minimum 2-3 csapat kell amelyik európai top szinten van és akkor lehet csapatot csinálni egy nationscupban.De amíg ekkora szakadékok vannak játékosok között nincs miről beszélni.Infantryban el lehet indulni de conq halott ötlet.
  • n003
    #162033
    és mégis sokat játszottak velünk meg még fognak is .. pedig mi csak ulow banda vagyunk .. amúgy pont az ő léderük nagyon sokat segített nekünk csak hát elég kevés időt tudunk játékra fordítani így lassan fejlődünk
  • mackosajt
    #162032
    Pár éve: Hajduk Split - DVSC

    A horvátok nagyon biztosak voltak, aztén úgy kikaptak, hogy szégyelhették magukat.
    Továbbra sem ereszted le az orrod? :D

    Jut eszembe: Hajrá LOKI!
  • SigS
    #162031
    Húzzatok már át valami csetre, bazki nektek ennyi időtök van itt szenteskedni???
  • Fujiryu
    #162031
    Nem kell nagyképűnek lenni.Én szívesen adok pár tanácsot amivel jobb játékos lehetsz.Ha azokat megfogadtad jöhet a következő adag és így tovább.

    1. ha fejlődni akarsz a hasalást felejtsed el és olfdalazzál és menj fedezékbe.Ez az első lecke.
    2. lecke: AT vagy MEDIC gyalogosan.Medicként élessz és dobálj sok medicpakkot és tűzharc után gyógyítsad magad egyből ne fordulj be a köv sarkon fél élettel, hanem menj biztonságba és gyógyulj fel.AT-ként meg ha megsérűlsz keress egy medicpakkot.
    3.a többi már a csapatmunka és publicon nem lehet gyakorolni
  • Drang
    #162030
    csak pár dolgot szeretnék pontositani, teljesen érzelem mentesen...
    1. 2005-ös NT (az első magyar bf2 válogatott) szervezésére anno a battlefield.hu-n én irtam ki a felhivást akkor még te sem ill. a mi Dávidunk sem volt sehol...
    2. 2006-os NT csapatban Sturm commander volt és Ktc volt az APC-s ha jól emléxem...
    3. a 2008-as NT csapatban szintén az előbbi volt a felállás... adalék, h. ti kerestetek meg minket (Sturm und Drang) anno, hogy tankos és commander kell... mi elmondtuk, h. 1 éve tétmeccsen nem jáccottunk, igy vállaltuk... nem jött össze a dolog, de anélkül, h. bármit is mondtatok volna nekünk - feltételezem a hátunk mögött tettétek- kibasztatok mindenkit a csapatból és kiléptettétek a válogatottat a conquest kupából...
    4. Idén fel sem merült sztem egyikőnkben sem, h. a másik társaságát keresse... nem tom honnan veszed, h. egy éve fikázom Dávidot, mert ez sztem nem igy van... én próbáltam besegiteni a válogatottnál... azt nem tudtam, h. nem lehet megszólitani sem Dávidot (csak rajtad keresztül kommunikál), mert a nyomába sem érek skillben
    5. Hidd el, hogy elismerem a teljesitményeteket, főleg Dávidét... (lehet, h. elragadott az indulat egy-két hsz-ben, nem akartam senkit megbántani)
    6. Elemezgethetsz te itt engem, meg a csapatomat, de attól még nem leszünk előrébb. Más dolog, hogy nem is objektiven teszed mindezt, innentől kezdve meg az egész demagógia... hidd el nem tudsz ehhez eleget... nem hiszem magam top menedzsernek meg hasonlók...
    7. azt gondolom ez a vita a tiszteletről szól részben... és elkeserit a dolog, h. ti ennyi évesen akkora királyoknak hiszitek magatokat élen veled Fuji, h. 30 feletti fenőtt férfiakat, családapákat, elismert magyar honpolgárokat, tisztes adófizetőket 2-3 mondattal elintéztek... beanyáztok... szerintem ez nincs a helyén...
    8. én a magam részéről befejeztem a dolgot és nem akarok itt vitatkozni a továbbiakban senkivel...
  • Fujiryu
    #162029
    Hát nem úgy, hogy egy top játékos elment publicra és megkérdezte, hogy ki akar vele játszani és 4en vele együtt felértek a csúcsra.

    Úgy jutottak fel oda, hogy 5 kezdő publicos összeállt, talált egy célt és kellő akaraterővel elérték amit akartak.Senki nem tanította őket, max pár tanácsot adott, hogy hogyan csinálják...
  • mackosajt
    #162028
    Amúgy bocs, de már van csapatom, vagyis egy nagyon jó társaság, vagyis több, akiket a barátaimnak tudhatok, így most kihagynám a lehetőséget.
    Viszont ettől független szívesen tanulnék a nagyoktól.
  • Fujiryu
    #162027
    Erre nem tudok válaszolni.Én tudom, hogy egy taktikát jobb kipróbálni egy erős ellenfélen mint egy gyengén.Ahol egyenlőek az erőviszonyok.Nem egy ember lelő 3 másikat mert akkora a különbség a kettő között.Pl a védelmen így súlyos hibák lehetnek, ha egy sunnyogó akciót azért hiúsítunk meg, mert az ellenfél nem képes megnyerni egy 4v2 vagy 3v1 szituációt.Ha nem vesszük figyelembe az erőviszonyokat és az ebből adódó különbségeklet nehezebb felmérni a dolgokat. Mert ha jön egy ellenfél akinek jobb és képzettebb játékosai vannak mint nektek, annál már lehet nem nyernénk meg 10szer az 1v3 és 2v4 szituációkat, hanem elbuknánk és ez felhívná a figyelmet arra, hogy átcsoportosítás kell.

    Most volt egy cikk a Brazil futballválogatottról, hogy egy managercég megvette a felkészülésüket és ők szervezik a felkészülési meccseiket.Gálameccseket játszanak ahol belőnek 6 gólt és nem kapnak egyet se, de nem nyernek vb-t.Miért? Mert olyan csapadok ellen játszottak, mint Dubai, egyesült arab emirátusok és hasonlók.Jó sok pénzt kaptak de nem fejlődtek.
  • Bogdogege
    #162026
    Én is szeretnék jelentkezni Verzoo az új csapatodhoz
  • Verzoo
    #162025
    OTTTTTAPONTTTTTT
  • mackosajt
    #162024
    Népautó :)

    Most "Mi autónk"-kal járok. Erre ez a népautó.
  • Bogdogege
    #162023
  • mackosajt
    #162022
    Te! Figyu már!

    És az megszűnt csapat honnan született? Nem úgy kezdődött, hogy valamikor publikoltak?
  • mackosajt
    #162021
    Ne szójjá be!
  • Fujiryu
    #162020
    Te meg értsed már meg, hogy nem a publicból vadásznak emberekre Dávidék.CSS-ben sem a publicból vadászik egy top csapat ha valaki kilép és hozza fel arra a szintre ahol ők vannak...Olyan embert keresnek akinek megszűnt a csapata és közel azonos szinten vannak.
  • mackosajt
    #162019
    Hát de az előbb még arról sírtak, hogy nincs utánpótlás. Ééérted?
    De ilyen mentalitással nincs is értelme.
  • Bogdogege
    #162018
    Mit vársz egy Opelestől
  • n003
    #162017
    én bennevagyok :D eza kórda úgyis ulow banda ...

    bakker flém van és pont nincs időm irogatni :(

    Fuji:
    halkan megkérdezném ha annyira nem lehet tanulni ulow bandátol hogy nem érdemes kiállni velük gyakolni akkor az Eye - aminek az általad pátyolgatott keni is tagja - vajh mért gyakwarozott ellenünk oly sokszor?
  • HTS s3rg1nh00
    #162016
    nem kell "utánpótlás",nem olyan hosszú 1 játék életciklusa sem,mint egy emberi generáció.
  • HTS s3rg1nh00
    #162015
    kezdem úgy érezni,hogy szándékosan nem érted.
  • mackosajt
    #162014
    Neked vicc...

    Akkor hogy lesz utánpótlás? Majd jön Mary Poppins és suhint egyet a pálcájával?
  • mackosajt
    #162013
    Te egyből pro voltál?

    Nem erre van, nem erre van... akkor a jelek szerint csak arra, hogy lámuljunk, mert fejlődni csak úgy lehet, ahogy TI.