172092
  • Fujiryu
    #162091
    Bazz.Ez nem wow, hogy nem tudsz megölni valakit akkor megkérsz mást, hogy menjen veled és gyakja le helyetted :)
  • HTS s3rg1nh00
    #162090
    ...mi a válasz?
  • Metalmilitiakid
    #162089
    "Nem jönne fel bármelyik profi HUN TS en 7th szobába , venném szívesen a segítséget bárkitől publicon !"
    Persze csak azért pub mert az van :D
  • Livius
    #162088
    Mi a kérdés?
  • Metalmilitiakid
    #162087
    ebben az esetben livius vagy bármelyik pro :D
  • Fujiryu
    #162086
    Még pár hétig nem leszek TS közelben :)
  • Metalmilitiakid
    #162085
    jaja, azt mondtad ha kérünk segítséget kapunk , na vedd úgy 2. kérem :D
  • HTS s3rg1nh00
    #162084
    ne az észt osszad,inkább zúzzál ts-re
    ennél még mi is jobbak vagyunk...talán
  • Fujiryu
    #162083
    De ezeknek még el kéne jutni a 0-ra :)
  • Fujiryu
    #162082
    Jólvan akkor tekintsed hülyeségnek amit mondtam, de ezek után ne kérj segítséget...

    Itt dumáltok róla, hogy nem segít nektek senki , de nektek nem is kell segítség, mert kurvajók vagytok anélkül is...Megpróbáltam segíteni, de nektek szemmel láthatóan nem kell...

    Egy dologban vagytok jók.Abban, hogy kifordítsátok amit mondtam.Elég csak a csíteres dologra gondolni.De itt sem azt mondtam, hogy sose hasaljatok le, de ti máris úgy értelmeztétek, hogy azt mondtam és nagyképűen kioktattok.Ezek után ne várjátok, hogy akárki is segítsen nektek...
  • McKenny
    #162081
    Nekem se mondtak semmit....pedig egy hónapot elötlöttem velük ventin...Ha nem jön magától akkor ulow vagy ez van.
    A fragmoviekból igenis lehet tanulni...2 hónappal ezelőtt (szinte) tátott szájjal bámultam egy angol srác frgamoviját. most meg szarrá lövöm.
  • havercsotány
    #162080
    Nekem bejön a public része is ennek a játéknak .Egy kis szabadság eme rohanó világban ,kikapcsol meg ilyesmi.Nem is olyan rég egy játékos társammal(egy kisgyerek lehetett ,vagy egy olyan pihent mint én) 2 voltunk egy szerveren és fantázia játékot játszottunk kitaláltuk ,hogy kergetnek a szörnyek és szaladjunk, meg lőttük a cápát a vízben meg ilyesminaon jaú volt:DX
  • Bala10
    #162079
    Szerintemmeg, a klánok ölik meg a publicot!!
  • Livius
    #162078
    Én is publicon indultam el a 0-ról amikro hívtak egy csapatba. De ennyire volt csak jó a public, másra nem.
  • mackosajt
    #162077
    Olyan durva vagy és nyers!
    És még te veted mások szemére. (Tudjuk te nem anyázol, csak bazdmegezel)

    Amúgy a kolléga meglátásában van valami.

    Tanácsok by Fuji:
    "1. ne hasalj le"
    Múviban a koma sokat hasal.
    "2. dobáld a medic pakkot, töltődj"
    Koma igen sűrűn kirohan feltöltetlenül
    "3. csapatmunka ami publikon nincs."
    Most szomorítsalak el? Vannak még szerverek, ahol néha van.
  • Fujiryu
    #162076
    Nem kell megfogadni a tanácsot.Ha nem akarod érteni amit mondok akkor nem kell, de akkor ne pofázz...
  • mackosajt
    #162075
    ahh, te se onnan indultál Ó Mester!

    Úgy jöttél a világra, hogy pro vagy és válogatott.
  • Livius
    #162074
    Public témára még annyit hogy public csak arra jó hogy ismerősöket szerzel és ott el lehet kezdeni egy teamet szervezni ez által a 0-ról. Másra e téren nem alkalmas a public.
  • Metalmilitiakid
    #162073
    Nem jönne fel bármelyik profi HUN TS en 7th szobába , venném szívesen a segítséget bárkitől publicon !
  • Metalmilitiakid
    #162072
    gyere lőni ha még itt vagy !!!
  • Metalmilitiakid
    #162071
    figy ha megtűrsz magad mellet akkor jelentkezem utánpótlásnak :D
  • Bala10
    #162070
    1. sznájpertől tanult(itt jegyezném meg a sok tanulni vágyó publiklámának, hogy nem mindegy melyik kasztot játszó európaszintű nagymestertől tanul).

    2. csak 100óra távcsőhasználat után működik.
  • endrodiz
    #162069
    Jó videjó - megnéztem 3-szor és máris megakadtam a tanulásban...
    1. A csávó igen sokszor lehasal, mikor meglátja az ellent és úgy lövi le - ezekszerint mégis lehet lehasalni???
    2. nekem soha (biztos mer' még nagyon messze vagyok a pro szinttől) nem világít a fal/ kerítés mögött az ellen...
  • SigS
    #162068
    Szekszshoppot nyitottál, nem is sörözőt...
  • Bala10
    #162067

    mi már csak azért nem játszunk, hogy a legjobbak is élvezhessék kicsit a játékot. ha már ennyi drága pénzt adtak érte
  • havercsotány
    #162066
    mellé ment :)
  • havercsotány
    #162065
    nem drága ne keseredj:)
  • Bogdogege
    #162064
  • havercsotány
    #162063
    felraktam a legújabb 1.3 patchet és alig talál szervert :( nektek is?
  • Verzoo
    #162062
    Ahh sajna kificamodott a vállam és az egyik karom fel van kötve, igy nem megy a játék de pénteken leveszik a kötést, utána ki is hivhatjuk ezt a sok pro-öt
  • Fujiryu
    #162061
  • Fujiryu
    #162060
    Mikor fogjátok megérteni, hogy egy nemzeti csapat nem a barátságokról és a jófejségről szól? Olyan játékosok kellenek akik játszani tudnak és van idejük egy kis plusz gyakorlásra. Egyszerűen a coRDHA-ból nincs olyan játékos aki beférne egy nemzeti csapatba.Nincsenek kiemelkedő tehetségű játékosok nálatok.Ezért nem keresett titeket senki.Lehet ez sértő rátok nézve, de nem mi kezdtük a vitát és nem akarlak megsérteni ezzel, de lássuk be ez az igazság.A VÉNY a legjobb magyar BF2 csapat a HEG után.Ott vannak olyan játékosok akikben van lehetőség.Az RDHA nem egy világverő csapat, hanem egy 30+os baráti társaság és jól is van ez, mert nem akartok többet.Ha akarnátok én hiszem hogy elérnétek amit akartok.De nations cupon nem arról van szó, hogy nyomjunk egy meccset és jól érezzük magunkat.Az egyetlen dolog ami oda kell az a tehetség...
  • JagFater
    #162059
    És különben is mi vagyunk Balaval a highskil, highgamer, higpro, higvolt, highscool, meg talán a csótány testvérek. A többiek ulow, unlock, undok, unfer, unhigh, unpro, undorító...:-)
  • Bogdogege
    #162058
    Most!?
  • n003
    #162057
    neked! de mink már lehet hogy el is érnénk a midlow szintet
    :DD
    nah mentem sörni
  • Fujiryu
    #162056
    1.Én is örülök, hogy végre sikerül lezárni egy vitát személyeskedés nélkül.Szerintem topiktörténelmet írunk :)
    2.Megkerestük a VÉNYt mint többször írtam, mert onnan merültek föl emberek akiknek a tehetsége és a képessége megvan ahhoz, hogy conquestben legyen értelme elindulni.Én ott voltam amikor megbeszélték, hogy hogy gyakoroljanak.Ők nem értek rá többször egy héten mint kétszer.Ahhoz, hogy egy csapat összerázódjon nem elég 4-5 meccs szerintem.Ezért szálltak ki még az elején, hogy ha más lát benne lehetőséget és akarja csinálni, akkor csinálja.Nem vettek el semmit.Ők keresték meg a VÉNYeseket, nem a VÉNYesek őket.
    3.Infantryhoz 5v5ben nem kell 10 fős csapat.Kennyt bevették, mert szükség volt emberre aki felveszi a versenyt európa top játékosaival.Olyan játkosok ellen játszottak akik pl ezt a moviet készítő csapatot is leverik.Azért hagyták abba, mert nem tudtak volna kijutni a csoportból, a 2 vereség után...
  • JagFater
    #162055
    Én bírom az értelmetlen vitákat, meg az anyázást, de ez má' nekem is sok.
    Amondó vagyok, hogy bekaphatjátok. :-DD
  • joebacsi
    #162054
    Jobb volt, hogy inkább ittunk, én amondó vagyok :)
  • Drang
    #162053
    Maradjunk annyiban h. qrva sok időt kellett volna belefeccelni az egészbe... és mi a nyári klántalálkozót szerveztük... ha az elejétől külön lett volna választva és netán emberszámba vesztek minket is, akármennyire bénák is vagyunk... akkor ez a flém se lett volna...
    a tanulság az az h. mindkét oldal hibásnak érezheti magát... az együttműködés nem győzöm hangsúlyozni...
    na mind1... teljesen befáradtam igy a végére...
  • HTS s3rg1nh00
    #162052
    majd ha nem lesz 62-68 fokos az e6300-am
    nem akartok nekem összedobni egy új hűtőre a kis flémelés helyett?mindenki lemond 1 felesről 1 hétvégén,és meg is van