172092
  • gabekfree
    #171129
    akkor ezek amiknél nem látszik a térkép azok csak szervereken mennek?
  • gabekfree
    #171128
    így már értem,én map pack.exe-t töltöttem le telepítette is de SP-ben nem indul,és nem is látszik jobb oldalon ahol lenne a térkép az 1.5 az fent van.de van olyan map is ami betőlt de mikor csatlakoznék akkor kidob az asztalra.
  • Bala10
    #171127
    valami spéci mapok kellenek? mert az 1.5-ös peccsben benne van minden ami kellhet még. ha olyan pályák kellenek, amiket mások csináltak, akkor azok csak olyan szervereken működnek, amikre szintén fel van téve.
  • gabekfree
    #171126
    szia,engem nem érdekel csak nem szeretem mikor fikázzák a másikat,idegesít,de mindegy hagyjuk,a map problémámra tud valaki választ?Mi lehet a gond? ennyit kérdeztem de a hozzászólásokban még nem volt szó arról mi lehet a gond,ennyit kérdeztem csak.
  • HTS s3rg1nh00
    #171125
    akinek nem tűnik fel hogy ebben a játékban van 2 csapat az nem érdemel mást
    tudod,régen a tajgetosz,most meg ez...szörnyű világ,de csak az erősek maradnak életben
  • gabekfree
    #171124
    szia,nem kötekedésnek írtam,én használom a netet és már jó pár oldalt végigjártam de a legtöbb angol ami ugyan nem nagy gond de sehol nem találtam konkrét de még csak megközelítő választ sem a kérdésemre,gondoltam itt egy magyar oldal,és felteszem a kérdést hátha valaki már találkozott ezzel a problémával és tud rá megoldást vagy legalább valami irányt mutatni,hogy merre keressem a hibát.Szerintem egy fórum azért van,hogy megosszuk egymással azt amit tudunk,és segítsünk ha lehet,de látom itt is működik a magyar mentalitás,inkább kiröhögjük a másikat aki nem ért annyit hozzá,ahelyett,hogy segítene.

    TISZTELET A KIVÉTELNEK.

    kösz csak ennyit akartam.
  • eugabesz
    #171123
    Jah...és van a 3. válfaja a játékosnak,aki használja a Zinternetet és utána néz....de attól még könnyebb a másikat szapulni,mert az kéznél van ugye...
  • gabekfree
    #171122
    szia,még nagyon új vagyok itt és nem tudom ki vagy de az ilyenek nagyon idegesítőek ,lehet neked szórakoztató,de van aki nem tudja azokat amiket kérdez,azért is kérdezi meg,ha tudsz segíts ha nem akkor meg ne fikázz,én is tudok elég sokat de van amit nem,de ha valaki segítséget kér mert valamit nem tud akkor tőlem telhető módon segítek neki,de úgy látszik tőled ennyi telik.
  • bakvarnyu
    #171121
    Ezek a kérdések annyira szórakoztatóak
  • Nagydög
    #171120
    Ez egy pacifista szerver, te meg bementel es irtod a bekes tajkerteszeket es madar megfigyeloket. Nana, hogy kivagnak.
  • Bala10
    #171119
    nem ellenség volt
  • komorszabi
    #171118
    Hello!
    Az mért van hogy amikor megölök egy ellenséget a szerveren akkor fent kiírja hogy -10 pont,aztán kitiltanank a szerverről ha megölök még egy jó pár ellenséget!
  • gabekfree
    #171117
    pontosabban totalbf2 map pack.exe volt telepítettem és bent is vannak a levels mappában,de mikor rámegyek és indítanám akkor nincs ott a térkép,van egy pálya a neve Wayland ott van térkép is és betőlt végig de mikor csatlakoznék kidob az asztalra,töltöttem le sima mapot is amit be kellett másolni a levels mappába,azok közül is van pár ami nem indul.
  • Nagydög
    #171116
    Off

    A ba-be-ban-ben dolgot mar egeszen kezdem megszokni, vagy legalabbis beletorodtem, de mi ez az uj divat, hogy otletszeruen hasznaljak az emberek az óőúű-t?

    On
  • koschwarz
    #171115
    mi az hogy "letőltöttél több mapot is"? milyen mapokat?
  • koschwarz
    #171114
    ja, én is kiakadtam
  • gabekfree
    #171113
    sziasztok,az lenne a gondom hogy letőltöttem több mapot is bemásolom a helyére,de a játékban láthatóak csak nincs a jobb oldalon a térkép,van amelyik betőlti a pályát és mikor katt a csatlakozok gombra kidob az asztalra,ez miért lehet?1.4-1.5 patch fent van
  • szekrény
    #171112
    fogadjunk , hogy ez is csak egy toyota reklám
  • Bala10
    #171111
    amúgy meg sose becsűdd le az ellenfeled:D

  • Bala10
    #171110
  • szekrény
    #171109
    ajj-jajj a fejünkre nől az ifjuság
  • SigS
    #171108
    ehhehe
  • Bala10
    #171107
    :D
  • JagFater
    #171106
    Vemhes egyed leell fejemre embereket, melyek fegyveresek. Esnek-kelnek, nemmennek ellen ellen, regveset megnyekkennek. Egy, elszelel de rehever, messze les. Mind megdeglend!!!444
  • Herold
    #171105
    Hogy mondják a squadleadert eszperente nyelven?

    "Megjelennek mellettem fegyveres emberek, melyek segedelme eme kezelhetetlen helyzetben elengedhetetlen."
    (most találtam ki)
  • komorszabi
    #171104
    Hello
    Ha valaki megmondaná nekem azt hogy mért tiltanak ki a szerverről csapatgyilkosság miatt , amikor a szerveren nincs team damage,új E-mailt csináltam azzal regisztráltam újra és felmennék arra a pélyára ahonnan az előbb kitiltottak, de most sem engednek fel mert csapatgyilkos vagyok.Ha valaki megmondaná az okát megköszönném.
  • Bala10
    #171103
    alternatíva
  • lolSL
    #171102
    akkor add el a géped
  • Sddhkl
    #171101
    most per pill nincs ezer forintom... elég szarul állunk...
  • Gyuszopapa
    #171100
    Baszki nem ér meg 990 ft annyit hogy ne szarakodjon az ember.
  • Sddhkl
    #171099
    cd key is not valid...
  • Sddhkl
    #171098
    akárhogy próbálom, sehogy sem tudok csatlakozni szeróra...
  • Sddhkl
    #171097
    nekem a rulez szeróra is kért cd kulcsot...
  • bakvarnyu
    #171096
    http://www.game-monitor.com/search.php?=undefined&search=rulez&vars=&game=bf2
  • Sddhkl
    #171095
    és nem tudnátok adni ipket? vagy elküldeni email címemre, vagy akár elmondani, hogy találom meg őket? thx
  • eugabesz
    #171094
    Tévedés kérem tisztelettel,még az AIX-móhoz is üzemel tört szerver...
  • bakvarnyu
    #171093
    A német Rulez szerver de a modok azok nem fognak menni törttel.
  • HTS s3rg1nh00
    #171092
    990 ft...
  • Sddhkl
    #171091
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy bf2-vel nem lehet neten játszani valahogy, ha nem eredeti? nf1942-ben vannak olyan szerók, amik crackeltek, nem kér cd kulcsot, de bf2-ben nem találtam! aki tud segítsen légyszi! köszi!
  • Bogdogege
    #171090
    BSZN norBOSS