172092
  • Fujiryu
    #163089
    Nem akarok beleszólni, de ti kezdtétek az általánosítást a 0-24 óráig kockulóval.Kicsit se hagy hidegen, hogy zavar ha én általánosítok azzal, hogy te meg leszarod a gyereked ha játszol ahelyett, hogy foglalkoznál vele.Talán ha nem lenne alapja nem pattognál ennyire :)
  • n003
    #163088
    pedig vót említve hogy valszeg csak inkrementál tehát köllaza 141 :DD
  • Promi #163087
    Bakker ... ez a 1.50 es patch nem megy fel az alap bf2 -re, kell neki az 1.41 is.
  • gbc csabika
    #163086
    Köszönjük!
  • Zerénd
    #163085
    Köszi, ez már fullon jön!
  • Bogdogege
    #163084
    köszi
  • TDC Geronimo
    #163083
    végre rendes link, ty :)
  • LordMatteo
    #163082
    http://dome.totalbf.hu/downloads/bf2patch150.exe

    Nem linkelhetek még, így kénytelen vagytok ctrl+v-ni. Direkt link, tehát egyből lehet menteni.
  • LordMatteo
    #163081
    Pár perc és adok FTP linket a szerverünkről.
  • havercsotány
    #163080
    pfuu de nehéz eset vagy
  • HTS s3rg1nh00
    #163079
    mondjak jobbat?haver laptopját kapta kézhez vista home premiummal,és mást nem lehet rá feltolni,cd-ről bootolásnál meghal BSOD-vel...
  • Promi #163078
    Hátha itt tud valaki segíteni.
    Nekem olyan gondom van, hogy 1 ismerősöm Packard Bell laptopjára se a vistát, se pedig most a win7 -et nem tudtam crackel aktiválni.Aktiválás végig megy gép újra indul, windows betöltésének a legelején elszáll kék halállal.Csak is a hivatalos serialos XP-t tudom rajta futtatni.3 féle képpen probáltam a 7Loader v1.5 -öst. Asztali gépen minden jó csak ez a gép nem akarja.Állítólag a biosba kell bekapcsolni az ACPI-t, de ijen állítási lehetőség nincs benne.
  • Zerénd
    #163077
    Szlovák nyelvtörvény elleni félpályás útlezárás volt a plázáig. Mentem volna én is, de meló volt, meg vépében van értelme?
  • JagFater
    #163076
    Ha adtok egy FTP-t, feltolom valahová, amit aztán be lehetne linkelni ide. 20 perc alatt felmegy.
  • JagFater
    #163075
    PM!
  • n003
    #163074
    estére talán meg lesz patkolva az rdha szervere :D
  • schrank
    #163073
    hiszi a piszi
  • n003
    #163072
    neeeem :D épp azt mondom ho itt veszprémbe elég szar a upc a digihez képest csak itt sem akarom elkötelezni magam ;)
  • Manoboy
    #163071
    Download managerrel nekem 250 - 300K között jön.
  • n003
    #163070
    kábé 1kor értem haza azóta itt rohadok a gép előtt egy felmérést rakok éppen be a gépbe (holnap mehetek vissza ellenőrizni pár dologt mert nemstimmel :| ) úgyhogy nemtom mi volt délután :))
  • schrank
    #163069
    nekem is mindegyik szál lassú , arról meg ne is álmodjatok hogy emiatt kilövöm a granny fuck whore #3-at
  • JagFater
    #163068
    Fájberpóverre gyúrsz?
  • Herold
    #163067
    Te beszélsz faszszopkodásról? Te vagy az aki reggeltől estig mekkeni faszát szopja.
  • JagFater
    #163066

    Beers is kussba játszik? :-)
  • schrank
    #163065
    és hova köll menni kipróbáni ha jó lessz ? ill. kész lessz ? he ?
  • JagFater
    #163064
    Jó ez a torrent, 60%-nál már 2.3GB-ot töltöttem fel. :-)
    Nem sietek sehová, csak megjegyeztem. :-)
  • Zerénd
    #163063
    torrentről nekem két hét és három nap lenne. Promi által adott linken 20-30 kval jön. Majd csak leér :DDD
  • Manoboy
    #163062
    Mán lehet lefelé tőőőteni :)
    Én már 25%-nál járok. Yeti a kiba UPc netével már majdnem leszedtem ha jól tudom, kapja be.. :D
  • HTS s3rg1nh00
    #163061
    milyen usa te állat?eu...
    amúgy szedjétek torrentről,http az nekem mind2 életében nem érte el a 100k-t,a torrent meg 24 perce fut,30%nál van és 1 órán belül telepítem...
  • schrank
    #163060
    az usa 18:00 helyi idő szerint mikor lesz ? csak hogy mennyi kkaólát igyak ...
  • Zerénd
    #163059
    Mekkora dugó volt ma délután vépében?
  • n003
    #163058
    nyugi csak vicceltem ;)) .. azaz ahogy Hofi mondta volt "a humor az amit halálosan komojjan kell venni" XD
  • JagFater
    #163057
    Eddig bírtalak Fuji, még ha jól egymásnak is estünk néha, de ez már mindnennek a teteje.
    Szerinted akkor én, meg a hozzám hasonló apukák vagyunk a szánalmasak, aki gyereket nevelnek, dolgoznak, élik a "normális" életet nagyritkán a sörözés helyett puffogtatok fél órát, miután a gyerek elaludt?
    Hülye vagy te b+?
    Neked tényleg elmentek otthonról...
    Ti kezdtétek az ulowozást, ha még emlékszer rá faszom...
    Kurvára nem akarod megérteni amit írnak neked és abban biztos vagyok, hogy ezt direkt csinálod. Olyan jól elbaszogattuk itt egymást apukák, ulowok és prok, míg ide ide nem tolta a retkes pofáját a keni, meg te el nem kezdted osztani itt az észt a profizmusról...

    Itt mindenki gratulált a profiknak, ha jött egy hír, hogy nyertek vagy valami, senki nem kezdett kockázni mindaddig, amíg nem kezdtétek a nyálverést.

    30+ ide, vagy oda, ha nem ugatsz le senkit, te sem kapsz a pofádban. Ennyi. Indok nélkül senki nem kezdett 30+-ozni, meg faszozni. Csapjál már a homlokodra pöcsömöccse...
  • Zerénd
    #163056
    Talán azért, mert a 30+ családapák tényleg jobbak nálad faszláma kocka.
    Lásd pl engem. Február óta nem is játszottam, mégis itt vagyok, a társaság miatt, meg jó olvasni a faszságaidat. Mikor játszottam rendszeresen, akkor is max 20h után, 1-2 órát. Meccsnapon picit többet. Miért is? Találd ki b34 Vagy mondhatnám Dzseget vagy Beerst, akik ha játszanak, csakis este ők is, meg sem szólalnak, hogy ne zavarja a családját. Mennyivel jobb az aki inkább a kocsmába tölti estéit a családja helyett he?
  • n003
    #163055
    háát egyenlőre én maradok hüjeség nélküli ;))
    höhö júpíszínél van már optika :DDD konkrétan ma veszprémben állt a teljes netük jó ajánlólevél xD
  • mackosajt
    #163054
    Az, hogy a 30+ éves családapa mit csinál, miközben a család alszik, szerintem ne izgasson fel.
    Aki 0-24-ig kockul, annak nincs családja, de szerintem ahhoz sincs semmi közöd.

    Nem unod amúgy magad?
  • TDC Geronimo
    #163053
  • n003
    #163052
    neked huss te wow-os köpönyegforgató :D
  • endrodiz
    #163051
    ezt most mire is írtad? mer nem emlékszem a HSZ-re ami így megsértegetett téged...
    vagy lehet ez is csak egy ilyen kis fujis flémgerjesztés?
  • TDC Geronimo
    #163050
    Na mehet a flém , amíg jön a patch