172092
  • schrank
    #163129
    hd ready tv-t és az pont az ami kell vagy miről beszélsz ?
  • McKenny
    #163128
    nem hájg felbontású monitort vettél?
    azon jobban adja..
    ja bocs te +40 be tartozol akkor mind1
  • Zerénd
    #163127
    Jó. Vagy el is küdheted :)
  • Beers
    #163126
    Holnap keress, ma már nem foglalkozok vele :)!
  • Zerénd
    #163125
    BEEEERSSS! Van kódod ekohoz????????????????
  • Zerénd
    #163124
    Verés? Ennek a szánalmas szarkupacnak? Landorba még talán látnák ellenfélt, de egy ilyen kockába? Régen szoktuk volt mondni: Hüjét hüjére verni hüjeség. Tényleg kockák! Mai fiatalság is szokta ezt mondani? :DDDD
  • OrionHungary
    #163123
    Unokatesózás helyett inkább nevelhetett volna. Azért hivtalak mert kiváncsi voltam tökös gyerek vagy-e, vagy csak egy szájhős. Amiket nekem irtál az utóbbi időben ha egy asztalnál ülnénk már lekönyököltelek volna. Leszóltad az egész közösséget alfától omegáig, olyanokat akik évek óta tettek, tesznek is valamit ezért a közösségért klánt vezetnek, honlapot csinálnak, meccset szerveznek. Most eljutottál a családosokig. Tényleg rád férne egy kiadós verés mert rohadtul nem tudod hol a helyed. Választ nem várok. Bocs a szemetelésért ez volt az utolsó
  • OrionHungary
    #163122
    Unokatesózás helyett inkább nevelhetett volna. Azért hivtalak mert kiváncsi voltam tökös gyerek vagy-e, vagy csak egy szájhős. Amiket nekem irtál az utóbbi időben ha egy asztalnál ülnénk már lekönyököltelek volna. Leszóltad az egész közösséget alfától omegáig az utóbbi időben, olyanokat akik évek óta tettek, tesznek is valamit ezért a közösségért klánt vezetnek, honlapot csinálnak, meccset szerveznek. Most eljutottál a családosokig. Tényleg rád férne egy kiadós verés mert rohadtul nem tudod hol a helyed. választ nem várok
  • SigS
    #163121
    Bazki most beletapostál a lelkivilágába
  • havercsotány
    #163120
  • Ben007
    #163119
    ezzel a hozzászólással csak magadat minősíted fasza csávó lehetsz
  • Zerénd
    #163118
    Csak tudd, én max délután vagy az esti órákban tudok igazából leülni gép elé, vagy az irodába délbe. Tudod nekem melóznóm kell, nem mint egyeseknek, hogy a zapuci zanyici segge alá tesz mindent.
    Ha megkérdezed az IGAZI KÖZÖSSÉG tagjait arról, maradhatsz e, meglepő eredmény kapnál. És ez a közösség az, amit te semmiben nem veszel a mocsaras agyaddal, és nem az, amit te hájgnak tartasz kispofa.
  • nandorb
    #163117
    Kuss!
  • ddt500
    #163116
    Ja és azt hozzátenném, hogy fogalmam sincs a vita természetétől szóval vedd úgy, hogy abszolúte független kívülállóként mondom ezt. Ez a hozzászólásod a szánalom magasfoka. Apukád ezek szerint még sem végzett olyan jó munkát ha ilyen értékitéleted lett.
  • schrank
    #163115
    a buziak beletették az 1360*768-at jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • mackosajt
    #163114
    AF+EF pályákat nyomja egy rakat játékos.

    Picit reneszánszát éli a gém hirtelen.
  • SigS
    #163113
    Te degenerált fasz vagy mostmár rájöttem!
    Ennyi!
    Remélem ez számodra EGY ÉRTELMES HOZZÁSZÓLÁS volt
    Takarodj kockulni máshova
  • havercsotány
    #163112
    jaja majd reggel elindítom, mire vége a melónak le is jött
  • eugabesz
    #163111
    B+...majd letőccsük hónap...a f@szt kell annyira sietni vele...minnél hamarabb megúnjátok??
    Két három nap alatt az összes valamire való szerver átáll majd rá,így meg csak azon jácchattok ami van...
  • ddt500
    #163110
    5 perce még azt sem tudtam, hogy a világon vagy de már azt gondolom, hogy egy patkány vagy. Remélem agyvérzést kapsz az egyik "valódi" háborúd közben. Ja és nem vagyok 30+-os családapa.
  • schrank
    #163109
    találtam 2GB filmet a c-n azért írta ki hogy nincs 1600MB-helyem
  • Manoboy
    #163108
    Nekem még 4% és lent van!
  • KáTéCé
    #163107
    Jaja, ne hagyátok abba, még csak 77% :D
  • havercsotány
    #163106
    nem azé Fujikám de te is feszt egyet hajtogatsz és már tényleg uncsi ,de azért fojtassuk
  • Fujiryu
    #163105
    Vagy te is annyit itt mint én, csak a te jelenléted nem igazán tudatosodik senkiben ahogy a többi gyökéré sem, mert ugyan azt a szart nyomjátok és beleolvadtok egymásba.Szó szerint"húzz a gecibe te sarokban játszó kocka" - ennyit ismételgettek és gratuláltok a másiknak mert helyesen tudta leírni a fenti sablonmondatot.

    Nagy közösség mondhatom :)
  • schrank
    #163104
    mit kőcsinyáni vele a legyün ?
  • havercsotány
    #163103
    ti nem dolgoztatok még soha semmit! miről beszélsz? ti a gép előtt kockúltok és veritek..get a life...
  • Zerénd
    #163102
    1. Nap 24 órájában itt vagy
    2. Nem egy, hanem több balfasz hozzászoláson te szánalmas
    3. Azon mit nem értesz, hogy húzz innen?
  • Fujiryu
    #163101
    Max az elmúlt három hétben láthattál, mert előtte egy hónapig gép közelében se nagyon voltam a meló miatt.De azért tetszik, hogy így felkapjátok a vizet egy általánosításon és mindent magatokra vesztek.Ebből is csak az látszik, hogy mekkora nyomorékok is vagytok valójában.Felkapni a vizet egy fórumhozzászóláson...get a life...
  • mackosajt
    #163100
    Visszamennyé! B+

    Van topikod, ott oszd tovább a tanácsaid.
  • Zerénd
    #163099
    Á, hagyd ezt a szerencsétlent. Ő csak gép és béefben tudja elképzeni az életet. Aki meg kimegy az utcára tüntetni a mocskos cionbolsevik kormány és intézkedéseik ellen, az már nem az ö szinvonala.
  • Promi #163098
    Nem húznál el innét?
  • Zerénd
    #163097
    Míg tüntetek, addig legalább emberek közt vagyok, és nem csak egy virtuális közösségben mint te. Azért néha szánlak téged, mert szinte nem is lehet normális életed. Ahányszor beolvasok ide, mindig látlak. Érted? Bármikor? Te a számitógép elött élsz? Gondolom zabálni is monitor elött szoktál. Szarni azért felkelsz? Hidd el Fudzsi, van ám élet a gépen túl is? Próbáld ki, nem fog fájni.
  • CB SNIPER #163096
    XD
  • Fujiryu
    #163095
    Na igen ez meg a másik értelmes válasz amit az ember kap tőletek :)
    Érett 30 éves családapák...és még csodálkozunk, hogy ott tart az ország ahol van...
  • Beers
    #163094
    Nem akarjátok egymás farkát szopogatni Kennyvel?
  • Fujiryu
    #163093
    Na igen de pontosan tudod én mikor mennyit játszok.Menj inkább tüntetni és zsidózni az a te színvonalad :)
  • Zerénd
    #163092
    Na húzz a hájg topikba faszláma kocka!
  • Promi #163091
    Jelentem akkor hiányoztam
  • Zerénd
    #163090
    Nebaz! Szedhetem le azt is! A zanyuk picsáját! Miért nem lehetett ebbe belerakni? Dájsz?