172092
  • eugabesz
    #163169
    Vajon melyiket nem lehet ilyen inteligens(?) embernek érteni... a húzz el-t,vagy a picsábant??
  • jappy
    #163168
    de ideges vagy:-))
  • KáTéCé
    #163167
  • Fujiryu
    #163166
    A hülye kérdéses embereket meg küldjétek saját magatokhoz.Ti vagytok a szerető családapáék.Engem mint kocka játékost kurvára nem érdekelnek a kezdő nyomorékok és törlöm az összes segítségkérő hszt.
  • Fujiryu
    #163165
    Jó látni ahogy lázad a 30+ :)
  • eugabesz
    #163164
    Árulja már el valaki,hol a szerver oldali path...mer hogy én nem találom az tuti...vagy nincs is??..vagy már tényleg komolyan el kell gondolkodnom a koromból adódó aprócska problémákkal...(hú de kifacsartam ezt a mondókát)
  • JagFater
    #163163
    :-)
  • jappy
    #163162
    Drága Ventura! Sajnos Én ebben a kérdésben nem tudok segiteni. Próbálkozz a Battlefield 2 Hácégéming überkockák topikjában. A linket megtalálod a faq alatti részben.
  • Ventura82
    #163161
    Sziasztok!
    Újra feltettem a Bf2-t egy kis gépfeljlesztés után. Azononban olyan problémába ütköztem, hogy amikor a elindul a voice setup, a mentésnél hibát ír ki. Gondolom emiatt van az, hogy amikor pl. pályát választok és rámegyek a töltésre, rögtön kidob a játék. Valaki találkozott már hasonlóval, ha igen, akkor mi lehet a gond?
    Kb. 3x újraraktam és mindig ugyanez a baj.
  • jappy
    #163160
    Aranyos ez a fuji tészta. Ne foglalkozzatok vele csak provokál! Szarul esik neki, hogy szart se ért el az uj himihumi 2-3 emberes topicjával. Na ez a szánalmas:-)
  • 0Fritz0
    #163159
    Még mindig suicide-nak számít, ha csapatot váltanék, de visszarak? :)
  • bakvarnyu
    #163158
    Az amúgy becsülendő,hogy még négy év után is baszkódnak a játékkal, ezek szerint mégse szarnak annyira a fejünkre.
  • koschwarz
    #163157
    kell az 1.41-es továbbra is.
  • skrimer
    #163156
    Nekem fel sem engedi telepíteni a patch:S
    "You already have a newer version installed"
  • koschwarz
    #163155
    az AA-kat különösen tesztelni szeretném, mert szinte passziómmá vált korábban, hogy egy körben megdöntsem a
    repülő-lebombázott-lelőtt/AAval-öltem 15/2 átlag arányomat
  • koschwarz
    #163154
    ójessz, a zasszony nem lesz boldog mindenesetre
  • bakvarnyu
    #163153
    The J10 and F35B to make them more balanced. - AA targeting tweaked to make it more effective. Na erre marhára kíváncsi leszek.
  • JagFater
    #163152
    Tedd, én is csapattam vagy fél órát így cirka egy év után. :-)
    Pofán is lőttem párszor ránningot véletlen.

    Ez a great wall pálya FH2-ben ezerszer jobb.
  • bakvarnyu
    #163151
    ezeken úgy röhögtem:
    "Szevasztok! Nem tudja valaki, hogy a halálkártyákat (a térkép mellett kicsi piros/kék négyzetbe(átlagba 200) lévő szám) hogy lehet növelni? "
    "nem tudja valaki hogy mit tegyek azért hogy a bf2ben a medicnek a defibrillátorát mikor összedörzsöli szikrázzon meg mikor a tank fordul akkor is szikrézzon?"
  • koschwarz
    #163150
    szóval, visszategyem a gammát? nem bf2-őztem kb. fél éve.
  • #163149

    Itt van a végén, hogy mi van benne újdonság. Bár a gépityuról nem esik szó..
  • BEAST #163148
    jah frapset nem szereti, engem is kidobalt ha futott alatta
  • havercsotány
    #163147
    milyen az új pöcs ? Blackhook gép pityuja szétszedi a tankot?
  • Smithwarden
    #163146
    Na mondom kiprobalom ma az 1.5-ot.
    Felbontas vegre 1680*1050, szuper.
    Belepek egy szerverre, 1-es rangu, private first class vagyok, utana 2 perc mulva a frissitett pb kidob hogy corrupted file/memory. (Biztos megint valami alap fraps vagy powerstrip miatt kavar, vagy a 20. legalis program miatt, hihetetlen mar ez a szarakodas.)
    Lehet ennyi volt igy akkor a BF2 nosztalgia nekem.
    Utobbi par honapban nem BF2-oztem, ha esetleg van tippetek ezekre akkor kiprobalom, ha nincs akkor hagyom a fenebe az egeszet.
  • havercsotány
    #163145
    Fuji fejezd be b34 senki nem kíváncsi az észosztásodra ! Szerintem mindenki vette a lapot már egy éve, miért ismételgeted magad folyamatosan? Nem unod? Az ,hogy az a Ti aki beszél másokról brutálba kb 2 de inkább 1 nem fogod fel az gáz és már orvosi eset.
  • Ben007
    #163144
    már megtaláltam
  • Bala10
    #163143
    node akkor ha már van külön topikod, mit keresel itt? vagy menjünk át oda és legyen abból is flém topik? :)
  • Bala10
    #163142
    nem kérdezte senki, amúgymeg lehet menni a többi szuper fórumra is, nem kell itt okoskodnia mindenkinek. kibaszottul szánalmas már...
  • Bala10
    #163141
    ha beírtad a címed, akkor küldik postán
  • Ben007
    #163140
    már nem azért de én letöltöttem és hol vannak a booster packok?
  • Csirke4
    #163139
    J-10 hitbox nagyobb lett?:o
  • Fujiryu
    #163138
    Hat hogy apatchrol is legyen szo szerintem a palyak tobbsege nem lett valami jo.az uj map egyenesen eselytelen amcsi oldalrol, a great wallon nem lehet eljutni egyik zaszlotol a masikig a szuk es kempelheto atjarok miatt,a tobbi mapon meg amcsi oldalon hianyolom az m16 ot. A famas elegge tapos lett, erosebb mint a g36e es folyamatosan lo.a repulok megbalancetalanabbak szoval jon szerintem is az 1.51 :)
  • Manoboy
    #163137
    Jön majd az 1.51

    Nekem eddig semmi bajom nem volt a hitboxal olyan hűde igazán.
    Ma nem egyszer volt, hogy közvetlen közelről fejbe lövöm a csávót, vagy a tár bele megy oszt utána kényelmesen pár lövéssel lepuffant.
    Viszont Operation Blue Pearl tetszik, ha china vagyok! 2x 5-ös Killt csináltam! érkezett a csónakos meglepi.
  • eugabesz
    #163136
    Bammeg...van aki veszi a tollat és privit küld---neked??hhúúhh...ez télleg egyre rosszabb ...
    Amúgy lehet lesznek ezzel a pöccsel még problémák...én már érzem.
  • Fujiryu
    #163135
    Az, hogy egy hasonló túlzással mint amivel ti beszéltek itt másokról, próbálok rávilágítani arra, hogy a hiba bennetek is van az már megint csak a ti véges agykapacitásotok miatt van félreértelmezve...

    Egyébént meg a privát üzenetek amiket küldözgettek egyre szórakoztatóbbak :)
  • Fujiryu
    #163134
    Igazi közösség az van.Ül a gép előtt és osztja aki fiatal, hogy apuci meg anyuci a segge alá tesz mindent, közben meg lószart se tud a másikról.Te is előitéletes vagy, ne várd el mástól, hogy úgy ismerjen téged ahogy saját magadat és ne képzeljen másnak mint ami vagy.Ezzel a 30 éves elhanyagolós családapával arra akartam rávilágítani, hogy TI is túloztok a kockázással amit elég sűrűn megtesztek.

    Amúgy kb 3 vagy 4 éves korban jön rá az ember arra, hogy a másik nem rendelkezik azzal a tudással amivel az ember saját maga...Lehet nektek is el kéne érni szellemileg ezt a kort...
  • #163133
    Na mivan mi? Senki nem próbálta? Sztem sok cuccot átvettek a zaixból, de teccik hogy ingyyért megvan az armored fury meg az egész booster pack mostmár!
    Szal el kéne kezdeni rácuppani!
  • MaskimXul
    #163132
    Beszarás.. az összes bf-es topik a neten az új patchről szól, itt meg jó bunkó magyar szokás szerint megy egymás fikázása.. kibaszottul szánalmas
  • HTS s3rg1nh00
    #163131
    #163115
  • McKenny
    #163130
    az mekkora?felbontása?