Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zs0lt1
#59662

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

sza23
#59660
Tudod nem mindenki születik profinak egybõl!Sztem azt nem kellene elfelejteni, hogy ez csak egy játék és nem kellene mindent ilyen komolyan venni.Ahogy Te is írtad, van aki csak gyakorolni szeretne, mert nem tudja hatékonyan használni a légi jármûveket.Gondolom neked sem ment elsõre minden.Inkább segíteni kellene,nem pedig kritizálni!
Magyar rankeden jártam úgy, hogy gunnerként ültem e heliben és a pilótám egészen a pálya széléig repûlt velem, ahol is megvárta, míg a pálya elhagyás miatt szépen lassa kimúlok, aztán meg teljes lelki nyugalommal ment tovább helizni.Mikor kérdeztem, hogy ez mire volt jó csak hallgatott( pedig még angolúl is megtettem).
Egyesek betegesen meg vannak veszve a légtérért.Kérdem én, hogy miért?
Én elismerem az olyan játékost,aki azért repûl, hogy azzal a saját gyalogjait védje.Ez lenne a lényege az egésznek és nem az amit pl.: DDanyka mûvel a kis gyermek agyával.
A lényeg az, hogy Én nem szólom le azokat akik repûlnek, mert tudom, hogy nem is olyan könnyû jól csinálni de néha kicsit bosszantó, hogy levegõt sem lehet venni tõlük.
De nem baj egyszer minden leesik....<#eplus2> és aztán majd gyalogosan<#violent><#violent>

#59659
Köszönöm szépen a bizalmat, már akitõl megkaptam...
Amennyiben ez bármikor elõfordulna, akkor ennek fejethajtok..
Köszönöm...

505thZajcev[PT]
#59658
Ez sztem kicsit eros kijelentes, mert pl a legnagyobb magyar cs csiter az vigan foadmin per pill Cshu-n.....

#59657
Ilyen nincs!!! Még ilyen szar játékot, mint a mai. Úgy gondoltam helizek egy kicsit, nagy nehezen sikerült is szerezni egyet, de máris három vadászgépnek zavartam a légterét -pedig mennyivel egyszerqbb bombázni szegény bokorugrókat-, mivel tQlünk senki sem akart repülni és még az egyik gépünket is lenyúlták. Mikor végre valaki beleszállt az egy szem megmaradt repcsinkbe, az is a lebegést gyakorolta. Hogy a francba lehet lebegéssel indulni??? Ki az a marha...? Úgy kikapják, mint a pintty. Na a barátunkat sem kell félteni, Q sem sokáig lebegett...<#hehe>
Ha meg valami kapitális véletlen folytán nálunk vannak a jobb pilóták, tuti, hogy senki sem akar beszállni a Mi-28 -ba lövésznek. Pedig ahhoz még ész sem kell, csak nyomni az az átkozott tüzgombot<#violent>. Nagy nehezen sikerült valakit felszeddni, de az is akkora amatQr volt, hogy tisztára rosszul voltam tQle. Egyszer egy kiskocsit üldöztünk végég a fél pályán,de mégsem sikerült kilQnie azzal a géppityuval, ami gyakorlatilag 3 másodperc alatt a tankon kívql mindennel végez. Ugyan mi a f...-t lQtt???
Máskor meg mindenáron a TV rakétával akart lQni, mikor lentrQl 4 antitankos lövöldözött ránk és forogtunk össze-vissza nehogy leszedjenek.<#falbav> Hogy a francba lehetnek egyesek ekkora amatQrök???<#fejvakaras><#falbav>
sza23
#59656
Tényleg nem tud senki olyan szervert, ahol nincs limitálva a kill szám?
Vagy ahol csak kés v pistoly használata a megengedett?

Running
#59655
Ne bassz fel, na és milyen a seggem?<#hehe>

Yan
#59654
juuujjj, de nagyon hasonlit ez vietnámra.
Talán öt is felveszitek, mint...?

A lényeg: mindenki farok, aki csítet használ! 😊

&#165; xfire: kistekila

DummyBoy
#59653
Az mind semmi ... már külön topikja is van a fotódinak ... <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

DummyBoy
#59652
Na ilyesmire voltam kiváncsi 😊 Természetesen nem kötekedni akartam ... ha a PB elkezdi keresgetni a csíteket a gépemen, nosza rajta ... (jóleldugtammindent <#hehe> ) Sõt ... ha ezen múlik akér még 8 ilyen programot felrakok ... csak legyen leírva mit 😊

Köszi az infót 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

mNzJean
#59651
osztom Gabóca véleményét,én szintén sokat toltam Farock-al és bizton állithatom ,hogy nem halhatatlan, viszont egy nagyon jó játékos,és kár lenne ezért kiközösiteni ,és azért az sem elhanyagolható szempont ,hogy nyiltan kiállt az igazáért ,más lehet ,hogy kitalált volna mindenféle mesét / öcsém játszott a gépemen ,virus, kibaszás stb../ nagyon bizom bene ,hogy tényleg igazat mondott én hiszek neki ,és remélem megtanulta ,hogy aki a tûzzel játszik az könnyen megéghet.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Jancsik
#59650
<#eljen>

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Robogo
#59649
Bocs running ezt be kell írnom azt téma lezárva.😊

Én is 100% vagyok benne,hogy FarockHUN saját kezûleg szerezte minden egyes global pontját hisz én majdnem minden nap játszottam vele.És lõhetõ volt😊
Másrészt meg mindenki követ el hibákat és tényleg csak egyszer egyetlen egyszer próbálta ki azt is egy üres ranked serveren ami max 1 percig tartott.Szerintem tuti nem állt szándékába használni ezt full serveren,mert akkor már egybõl oda ment volna.Induljunk tiszta lappal ahogy más is mondta és e-miatt ne bélyegezzük meg FarockHUN-t csíter névvel!

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

Running
#59648
Áhh...kamu az egész, tutti megnézted ma az én meleg fotóimat is, miközben játszottam.<#eplus2>

#59647
Nos,a kutatást nem úgy értettem, hogy miközben játszol majd én jól letöltöm asszonykád pornóit. SAJNOS erre nincs lehetõségem,ez inkább arra vonatkozik,hogy csítgyanús dll és egyéb fájlokat néz a punkbuster,amit szintén az elõbb említett helyre továbbít. Magyarul,nekem és az adminoknak közünk nincs a merevlemezed tartalmához. Remélem megnyugtat.
DummyBoy
#59646
Hmmm ... nem akarok belekötni ,de elég erõsek ezek a keresgetünk csítcsanús dolgokat szöveg ...

Meg automatikusan elfogadom a feltételeket ... természetesen elfogadom ... de hogy mit az legyen elõször is leírva valahova ... másodszor jelenleg kurvára semmi érdekes nincs a gépemen .. de lehetne ... lehetnének rajtuk olyan dolgok amiket én nem akarom, hogy mások vizsgálgassanak ... (Asszony aktképeitõl kezdve komolyabb melóval kapcsolatos doksik ...)
Ezekbe meg ne kutasson már bárki ... fõleg hogy jogilag is megkérdõjelzhetõ (biztos ... majd jön valaki okos és megmondja ...) ... mert ha x-y után kutatsz a merevlemezemen akkor más után is tudsz ugye ...

És mégvalami ... jelenleg vagy 6-8 különbözõ mod, minimod és hasonló van feltelepítve BF2 alá ... gondolom ezek nem igazán kavarnak bele (Pontosabban remélem ...), ugyanis ott meg van modifikálva elég sok dolog ...

Ezekrõl mi a véleménye(tek)d?

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Cream78
#59645
Ja már rájöttem <#eljen>de azé köszike!

#59644
Szerintem nem,de nem tudom,gyanús nekem a Datanet...hogy õszinte legyek
#59643
Ilyent csak PB hack miatt osztanak...Egy új cd kulcs csodát tesz!
TS Zolly
#59642
Akkor ezért áll meg néha másodpercekre a Magyar ranked?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#59641
De ugye megy?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#59640
Nos,megnéztem a logokat,és Farock üres szerveren csitelt,ami ugyan nem feltétlenül mentség,de szerintem nyissunk mától új lapot. Szeretnélek tájékoztatni Titeket,hogy vasárnap óta a ranked szervrek tagjai lettek a www.punksbusted.com által üzemeltetett MBL masterbanlistnek. Ez annyit jelent,hogy akit a PB csítelésen kap,azt rögtön továbbítja egy közös listára,ami a világ kb. 500 szerverét érinti,ha jól tudom,de lehet hogy többet.
Ellenõrizzük a fájlmódosításokat is kliensoldalon,és gamehackhez szükséges fájlok után is kutatunk a merevlemezeken. Itt szeretném megjegyezni,hogy Magyar Rankedra az menjen játszani aki egyetért evvel,és nincs rejtegetnivalója.
Magyarul,aki belép egy ranked szerverre,az automatikusan elfogadja a felhasználói feltételeket,ami tartalmazza,hogy kereshetünk csit-gyanús fájlokat a gépén.
Volt ez már CS-ben is,most van BF2-ben is.

Ami a lényeg mégegyszer: a mai naptól indítsunk tiszta lappal,viszont zero tolerance policy,mint anno CS-ben. Aki cheatel azt a scene kiközösíti.
Cream78
#59639
Kösz nem is gondolnád, hogy segítettél!<#mf1>

Running
#59638
Srácok hagyjuk ezt a csít+farock dolgot. VÁltsunk témát köszönöm...ha nem megy segítek innentõl törlésekkel.

Pyotr
#59637
engem érdekelnének ezek a dolgok meg az is h azt meg lehet-e nézni h más rankeden is használhatta-e a csitet!
nem akarom védeni de ha igaz amit mond és tényleg becsületes játékkal szerezte a pontjait akkor azt hiszem magyarországon nem sokan vannak elötte és ez szerintem dicséretes ha pedig csittel küzdötte fel magát akkr egy nagy lúzer😊

&#9608;&#9608;

Cream78
#59636
Msn-t nyomd be légyszi!

Cream78
#59635
Ma raktam fel újra wint kellett install... Cd key átír?

#59634
Hát creami letiltotak örökre bf2-röl Banonltak összes pb -s szerveröl

Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D

vsly
#59633
Sztem meg elég gyenge kifogás,hogy ki akartam próbálni...És miért akarta kipróbálni?Hogyha nem fogja meg a PB,akkor használni tudja???
Ha meg vki ki akarja próbálni,akkor ne legyen már akkora noob,hogy a rendes account nevével...Vagy ha mégis,akkor meg is érdemli<#nyes>

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

Cream78
#59632
Help plíz! Mit akar a csávó?

joebacsi
#59631
igen, persze...<#sniffles>

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#59630
Ezek után kicsit erõs hogy még le is baszod a magyar scenét,hogy van pofánk számon kérni a kis piti csítjeidet. RANKED szerveren történt az eset,ha akarod sokkal több részletet is mellékelhetek. Az egyetlen szerencséd hogy nem ment még a masterbanlist és a streaming,mivel akkor kb 500 szerverrõl lennél banolva a világon. Kicsit húzd meg magad szerintem mert utáljuk a csítereket.
TS Zolly
#59629
Vagy csak magyarázza a bizonyitványát.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#59628
Thx.

Pyotr
#59627
Farock ha komolyan hosszutávon használta volna a segédprogramot akkor biztos nem jött volna reklámozni magát egy forumra! szerintem

&#9608;&#9608;

mesor
#59626
Rád nem emlékszem hogy lett volna ilyen<#vigyor5>!
Arra viszont igen hogy nem akartam csatlakozni a squadodhoz mert akkor éppen nem voltam olyan hangulatban.<#ravasz1>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#59625
Az az egyik eset, de amikor nem egyszer kilõtte más elõl a repülõt, hogy ne legyen övé, vagy már benn volt az ember a repülõben és kilõtte rakétával, és mindezt magyar szerveren tette. Ez azért nem köcsögség? Ha egyáltalán ilyet tennék azt is nem magyar szerveren tenném...
Úgyhogy én azért ilyen meredek dolgokat azért nem tennék, és nem csodálom, hogy miért nem játszott oly gyakran magyar szerveren...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

ZoltanZen
#59624
Én tanusíthatom hogy biztos saját kezüleg, csítek nélkül csinálta, de itt az én szavam nem sokat ér ezért nektek kell megbizonyosodni róla.

A noob-ok támogatója az MSX.

ZoltanZen
#59623
Mi lenne ha felmennék egy általatok meghatározott serverre és megnéznénk hogy tényleg saját maga szerezte-e a pontokat(FaRock).

A noob-ok támogatója az MSX.

Jancsik
#59622
pl engem? csak azt nem értem miért, mikor nem is beszéltem

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

mesor
#59621
Ez lényegtelen most. Az itt felvetõdött problémához képest csekélység. Én is vágtam már ki embert a squadból mert nem volt szimpi!<#eplus2>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#59620
Nem az, de én legalább, ha egy squadba vagyok valakivel akkor csinálok egy másikat, nem azt csinálom, hogy megfogom és minden szó nélkül kivágom a squadból és utána lezárom.

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#59619
szerintem ez a cheat dolog túl lett tárgyalva ,aki ilyet csinál az nyaljon kaktuszt és kész ,ha ez örömet okoz neki akkor csinálja elöbb utóbb meglesz a gyümölcse!<#ravasz1>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

joebacsi
#59618
áhh vagyok olyan tapasztalt, hogy tudjam, az antiflém a leginkább flémkelltõ, és így 60k elõtt nemárt ha felpörgetjük a dolgokat 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Murry
#59617
Légszi ne beszélj nekem a napokról, te is tudod, hogy itt nem errõl van szó. Ne terelj!

mesor
#59616
Én értem!

Csak most a kis pöcsök akik olvassák a fórumot és kipróbálják a csítet azok mind erre fognak hivatkozni hogy "csak kipróbáltam mit bír a pb".
De ez van így járt valakin mindig példát kell statuálni!(most õ volt az)

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

joebacsi
#59615
ha túl szoprán a hangod, van hogy énse gondolkodok túl sokat azon, hogy kivágjalak e a squadból, csíter e vagyok? 😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#59614
december 5dike nemépp 5 napja volt, illetve 42ben is volt egy kisértetiesen hasonló eset, ott is más szerveren jött elõ ez az üzenet, mint amin ki lett próbálva a csít...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#59613
te se érted...tényleg gyökér volt, hogy kipróbálta, de ennyi...ezen kívül teljesen biztos, hogy tisztán játszik...mint mondtam nem õ volt az elsõ példa a világtörténelemben erre

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Jancsik
#59612
az egy bug, pl ha az ember hátsó fele belelóg a falba nagyon nehéz lelõni

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD