Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mesor
#61528
bluefish.hu
aqua.hu
digitalmind.hu
visioncomputer.hu

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

joebacsi
#61527

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Bugz
#61526
Nem tudtok ilyen számítógépes boltot a neten?
Ahol sok minden van.
Nekem fõleg a vid kártya és ram érdekel.
kössz

Dirty South

505thZajcev[PT]
#61525
Hagyd rajuk, ugylatszik vmelyikuket megoltem, aztan beraghattak ram 😉

505thZajcev[PT]
#61524
Ugyan, eddig is orulhetett hogy meghuzhatta magat mellettem <#eplus2>

joebacsi
#61523
szvsz ennyire azért nem kéne arcoskodni zacskóékkal szemben 😉

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#61522
öö darkhorse témát ne feszegessük, masszív féligazságok vannak mind a két oldalon, de mint egy nagy bölcs mondta volt, aki folyamatosan a múltat bámulja, az seggel megy a jövõbe 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#61521
jah, bug
klikk-görgö és plotty 😊
engem jobban zavar az a commander bug, mikor az uav nem mutatja nekem az ellenséget commander térképen, ha teljesen kizoomolok (nemtudom miért, de néha elõfordul, és kurva zavaró volt az elsõ pár alkalommal...speciel szegény gerzsonnal üvöltöztem egy sort, hogy "MÉÉÉRNEM MÉÉSZ BEE?? NINCS OTT SEENKII!!", aztán kiderült, hogy ott volt a fél ellencsapat, csak persze én nemláttam a piros pötyikéket, õ meg igen 😊)
másik kedvencem, meg ha scan közbe felnézek a térképbõl, akkor buktam a scan-t 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#61520
Bug, a legutóbbi patch cseszte el, addig jó volt. Belezoomolsz vagy rátartasz kicsit, úgy megoldható. Remélem javítani fogják az újban.

Minden jog fenntartva!

#61519
Áhhh! Semmi bajom vele. Még így ismeretlenûl is jófejnek tûnik. Mindig jókat derülök a hozzászólásain, meg az idióta képein. Igaz ugyan, hogy egy kicsit nagy a szája, de senki sem tökéletes. Na meg akkor, hogy lenne a társaság központja. Úgyhogy peace<#eljen>.
Kovács legény
#61518
bug,zatar is ien szar nemlehet pontosan csomagot dobni

www.czekoart.hu

Bugz
#61517
Kössz.
Most amugy intel celeron 2,4ghz, asus radeon 9200 és 256 mb rammel nyomom. 😞
De nem akarul elindulni.
😞
Alaplap Abit IS-V7
Az szerintetek jo?
Vagy abbol is kéne másik?

Dirty South

Crem
#61516
Ezzel a commanderkedéssel kapcsolatban, nekem is lenne egy észrevételem.
Vannak mapok, ahol nagyítás nélkül szeretném kirakni az UAV-t vagy az arty-t és kb 2-3 cm-el hátrébb rakja. Ez csak nálam van, vagy ez egy bug?

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#61515
Nézd meg néhányszor nyugodt körülmények közt (esetleg belenagyítva a commander térképébe), milyen sorrendben jönnek a becsapódások. 😉 Ugyanis nem összevissza következnek. Ugyanannyi becsapódás van ahány ágyúlövés. Csak nézd meg.
Ha figyelmes vagy, és párszor megnézted, akkor utána jó eséllyel meg tudod saccolni hová jönnek a következõ találatok, és kifutni belõle. Persze ehhez az kell, hogy az elsõ (kb) 2-3 ne találjon el (lásd merre indul a tûzcsapás), és legyen elég szufla a futáshoz.

Minden jog fenntartva!

Crem
#61515
😄DDD

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

leveskocka
#61514
fog menni
leveskocka
#61513
na,akkor kettot vennek slibe😊
Bugz
#61512
Avval menne maxon a battlefield 2?
Intel Celeron 2,4 proci
+ vennék még 1gb ramot és egy vid kártyát 9800 256mb
Avval kb hogy menne?

Dirty South

Crem
#61511
<#alien2>

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

leveskocka
#61510
lasd a valaszt lentebb
Crem
#61509
Egy NVidia GeForce 7800 GT 50k-ért megéri..😄DDDD

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Bugz
#61508
Szerintetek a 9800 jó 256 mb-al?

Dirty South

Bugz
#61507
Hi!
Tudtok vmi jó vid kártyát olyan 50 ezer körül ami 256 mb-os?
Elõre is kössz

Dirty South

leveskocka
#61506
6600gt...eleg a 128...de van valami ilyen forum valahol
itt
leveskocka
#61505
ha az arty kapja el a figurakat akkor a majom(bocs a plagizalasert😊 nem kap erte pontot!nem erted te ezt...<#hehe>
Bugz
#61504
Hi!
Szerintetek milyen videókártyát lenne érdemes venni?
Olyan 50 ezer közül?
Mondjatok egy párat lécci.
Kössz!!!
Ja és ha lehet 256mb-os legyen.😉

Dirty South

alma2
#61503
Hagyd sose ugorjal Schrank provokalasara, csak a szaja nagy, amikor bizonyitani kell akkor sosincs sehol 😊

szerintem

alma2
#61502
"Egyébként kis rutinnal ki is lehet futni belõle ha az elsõ 2 becsapódás nem téged kap el. 😊"

Mondd mar el az utvonalat legyszi, mar kinottem a terkep rajzolgatos idoszakombol, koszi 😊

szerintem

#61501
Azt azért én nem állítanám, hogy "TV-nek semmi köze a játékos képességéhez". Szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy elég spéci vagyok benne, de hát "apróbb" malõrök még a legnagyobbakkal is elõfordulnak.
Egyébként meg nem kell össze-vissza nyomkodni, de ha mondjuk olyan valamire céloz vele az ember, amit nem is látni, akkor nem túl valószínû, hogy rögtön a rakéta indításánál pont rákattintott a célra, na ilyenkor kell korrigálni, de nem össze-vissza nyomkodni<#nezze><#hehe>.
Egyébként meg nem állt nekem feljebb. Én is nyomtam volna ebben az esetben a punisht: miért nem vigyáztam jobban, úgyhogy teljesen jogos volt a kick.
Kovács legény
#61500
egy szobában voltak,de már rég elköltözött Zajcev
levagy maradva egy kissé

www.czekoart.hu

vsly
#61499
Háhh!És még vicces is volt!

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

digitalenjoy
#61498
Jaja, végre písz van a bf2 scene-en belül, és ennek örülünk. Ha kelted itt a flémet szólok Panzinak, hogy ha hazajön melóból menjen át a szobádba és basszon le két hatalmasat. <#kacsint>

A JCSR nem kerülget ...

505thZajcev[PT]
#61497
Tudod ez tul magas labda volt, le kellett csapni 😉

#61496
1. Ha nem tudnád, kis késéssel érkezik a tüzérségi csapás. Vagyis lehet, hogy amikor kitette, nem volt ott épp csak ellen.
2. Látod, hová tette ki a commander, meg hallod is ha jön. Talán arrébb kéne vonszolni a seggét aki alatta áll.
3. Lehet, hogy célszerûbb megvárni amíg szétcsap köztük a tüzérség, és utána a maradékot kitisztogatni. Ha nem is kapja el a nagyját, szétszórja õket.
4. Lehet, hogy másik csapat kérte oda.
5. Lehet ám úgy is használni a tüzérséget, hogy a szélét pár méteres pontossággal tedd valaki/valami mellé. Én is szoktam ilyet kérni/csinálni. Lehet, hogy a zászlónál vagytok, mégis kirakja a commander a tüzérséget közvetlen mellétek. Ilyenkor ha figyelmetlen vagy, belesétálhatsz és IJ. Próbáld ki, hogy üres szerveren kirakod és figyeled miként mûködik. Így könyebben kikerülheted, ha jön. Meg ha netán leader vagy commander vagy akkor hatékonyabban alkalmazhatod. Persze ez nem fogja megmenteni azoknak a lámáknak a seggét, akik nem figyelnek. Egyébként kis rutinnal ki is lehet futni belõle ha az elsõ 2 becsapódás nem téged kap el. 😊

Minden jog fenntartva!

Robogo
#61495
Izé szerintem ez a 5 map legyen benne a infranty HUNkup-ba:
1.Sarki
2.Oman
3.Karkand
4.Mashtuur
5.Kubra Dam

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

Crem
#61494
Te Zajcev!😄
Ez nem a Bf42, ahol a klánháború nem csak a játékban ment!😄
Itt leszámítva 2-3 embert mindenki jóban van a másikkal.Szal'nosztalgiázz,de ennél több NE legyen...

Gondolom emléxel még a bf42-es viharos idõszakára...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

#61493
Igen.

Minden jog fenntartva!

TS Zolly
#61492
Hüha! Nebaz!

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Jancsik
#61491
kap unlockot is...

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

schrank
#61490
innen látszik hogy a TV-nek semmi köze a játékos képességéhez csak nyomkodtok össze-vissza mert hallottatok valamit hogy nyomkodni kel ha a kockába van az ellenfél és ilyen kor meg nelkek áll feljebb ha csináltok egy -24 -es akciót <#ravasz1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Running
#61489
Ez is le van írva. Minden használható amit a választott kaszt kap.

Robogo
#61488
Minden lesz amit enged az alap játék csak az unlockoket nem aztán kész!Nem lehet sajna megállapodni ,hogy ne legyen C4 meg bogyó...Valaki akarja valaki nem.

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

#61487
ÚÚÚÚÚÚÚ most még én is megijedtem<#hehe><#hehe><#hehe>

505thZajcev[PT]
#61486
Mint mondottam "TOP" csapatok, akit erint az tudja hogy rola van szo 😛

#61485
Inkább káromkodok egyet publikba, mintsemhogy szétverjek mégegy bilencset. <#eplus2>
A BFV kettõt emésztett fel. <#vigyor1>

-tRs-Landor

mesor
#61484
Tényleg <#idiota>!
Elkerülte a figyelmemet sorry!

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Kovács legény
#61483
és robbanószerek?

www.czekoart.hu

Running
#61482
A jelentkezési lapon valamint a huncup oldalon pontosan le van írva. Egyébként nincs unlock.<#hehe>

mesor
#61481
Remélem unlock nem lesz a kupán.

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#61480
Akkor elkezdünk reszketni (nagyon félõs szmájli)